Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68622) Pécsi gyerek válasza laleeee (#68621) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

A megfogalmazásod kicsit erősre sikeredett :( De amit mondasz abban van valami.Én is azért nem értettem ma vele szót,mert neki fasza minden,meg szerinte álltalában hű de jó mindenkinek.De nem.Olyan alapvető hibák vannak,amik 2017- ben már nelegyenek.Pendrivtól behal,jön az új frissités belassúl,és teheted fel tiszta telepítéssel,sorolhatnám mik vannak.Persze kehet hogy nagyon sok embernek tényleg fasza.De én a saját problémáimból vonom le a következtetéseket(nem álltalánossan mondom hogy mindenkinek szar) és ha azt nézem,14-15 gépre raktam fel Win 7 et (p4,c2d,xeon,kaby lake,amd x2 es stb) és semmi gond nem volt,évekig mentek ilyen idegesítő hiba nélkűl.Ahhoz képest,most van 2-ő gépem,és mindeggyiken valami kis idegesítő dologba ütközök :W De én már elengettem ezt a sztorit itt :DDD ,tedd te is :K Valaki valamibe belevan buzulva,azt úgy sem tudod meggyőzni,hogy peddig az nem is olyan jó...Éljen a Win 10 :P

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.