Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60501) Atke válasza AlyrArkhon (#60485) üzenetére


Atke
senior tag

Megcsinaltam... Azóta nem indul el a Windows...

(#60502) A214


A214
aktív tag

Sziasztok!

Windows 10-et szeretném újrarakni a laptopomon.
A laptopon gyárilag Windows 8 volt. Majd frissítettem 8.1 re majd 10 re.
A laptopban 1 db 500Gb hdd van.
A lemezkezelőben ezeket a partíciókat látom.
Melyikre telepíthető a Windows ? Esetleg törölhető valamelyik?

(#60503) Darkness


Darkness
aktív tag

Üdv!

Ha valaki szeretné a 1703 frissítésnél is látni a jobb klikk -nél a vezérlőpultot a gépház helyett, akkor:
a windows.old\Users\user name\appdata\local\microsoft\windows\winx\group2\control panel.lnk fájlt másolja át a windows\Users\user name\appdata\local\microsoft\windows\winx\group2\control panel.lnk helyére. érdemes előbb erről egy biztonsági másolatot készíteni.

újra indítod a másolás után és megint a vezérlőpult jelenik meg és indul el.

ha még nem írta le senki ezt előttem....

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#60504) King Unique válasza A214 (#60502) üzenetére


King Unique
titán

Nyilván a legnagyobb partícióra kellene telepíteni. De a rendszernek nem kell ekkora tárhely, elég neki pl. 60-100(+) GB is az egyéni igényektől függően. Az adatoknak meg létre lehetne hozni egy külön partíciót.

Egyébként a mostani méretek itt-ott érdekesek, mert normál esetben pl. az EFI-rendszerpartíció is csak 100 MB-os szokott lenni. Azon a ~ 18 GB-os helyreállítási partíción jelenleg nem tudom mi van (8.0?), de ha nem kell, akkor jobb tiszta lappal kezdeni és az egész lemezt ledózerolni. Persze, ha fontos adatok is vannak rajta, akkor azokat előtte nyilván le kellene menteni!

[ Szerkesztve ]

(#60505) Doky586 válasza A214 (#60502) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"Esetleg törölhető valamelyik?"
Mindegyik..

(#60506) tylerddd


tylerddd
veterán

Félig-meddig OFF: Miracast hányas Windowstól támogatott?! Win7-es gépet össze lehet hozni valahogy egy HDMi-s Mirascreen eszközzel? Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#60507) laszlohu válasza tylerddd (#60506) üzenetére


laszlohu
addikt

Windows 8.1 és Windows 10

(#60508) A214 válasza King Unique (#60504) üzenetére


A214
aktív tag

Köszöntem!

Természetesen a fontos dolgokat lementeném.
A 8 és a 8.1 maradványai is lehetnek azok a kisebb lemez partíciók mert csak a régi rendszerre lett frissítve a 10.
Oké hogy minden törölhető csak azért kérdeztem ha esetleg gyári 8.0 akarnák valami folytán visszaállni akkor melyiket hagyjam meg. (De miért akarnák.)

(#60509) quailstorm válasza A214 (#60508) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem akarsz, majd kiolvassa az UEFI-ből a kulcsot azt csá.
Sorban fizikailag: recovery, boot, C, WinPE recovery a reinstallhoz, 18GB meg a Win8.0 diskkép driverekkel.

(#60510) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok! A segítségetek szeretném kérni. Felkerült a gépemre az Alkotói frissítés, ami önmagában nem is lenne baj pár apróságot leszámítva. Hogy az alapértelmezett Fénykép néző program nem működik azt túlélem, viszont van itt más is. Mégpedig az, hogy a vinyót egy idő után kikapcsolja, holott én kikapcsoltam ezt és a beállítások szerint is ki van kapcsolva. Valaki tapasztalt hasonlót? Esetleg tudtok ajánlani valami megoldást? Köszönöm előre is a tippeket! :R

Sic Parvis Magna

(#60511) A214 válasza quailstorm (#60509) üzenetére


A214
aktív tag

ÖÖÖ enyire nem vágom a dolgokat.
Szóval ha törlöm és formatálon az egész lemezt utána is telepíthetem még a 8 at.
Telepítő lemezt nem kaptam a géphez.Akkor ha jól értem egy ms oldalról letöltött windows 8 home (x64) verzióval csinálnám a telepítést akkor az UEFI böl kiolvassa nekem a kulcsot vagy mi. Még nem csináltam ilyet.
Windows 10 már telepítettem másik gépen. Az simán kulcs nélkül is digitálisan aktiválta magát.
Gondolom ez itt is így működne a 10 nél.

(#60512) King Unique válasza A214 (#60508) üzenetére


King Unique
titán

Ez az "akarnák" gondolom rád vonatkozik, mert tied a gép. A 8.0 visszaállítására max. esetleg garanciális ügyintézésnél lehet szükség, mert egyes gyártóknál feltétel lehet az eredeti oprendszer megléte. Bár ingyenes frissítés keretében beszerezhető volt a 8.1 és a 10 is, szóval így már kicsit más a helyzet. De ezt legjobb előtte a laptop gyártójának itteni topikjában, vagy az ügyfélszolgálatánál megkérdezni. Amúgy a 8.0 már nem támogatott, szóval másrészről sok értelme nincsen. Illetve ezeknél az újabb laptopoknál a kulcsot az UEFI-ből olvassa ki a rendszer. De egyébként pl. ezzel a programmal is ki lehet és fel lehet jegyezni.

A 10-es meg eleve regisztrálta a hardverazonosítót, ha korábban frissítettél rá. Szóval annál ez esetben még csak a kulcsot sem kell megadni, mert eleve aktivált lesz azon a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#60513) quailstorm válasza A214 (#60511) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Amennyiben Home verzió volt eredetileg a gépen, akkor igen. De ennek semmi értelme, tekintve hogy a legális frissítés során a 8.1 és a 10 is rögzítésre került, tehát mégis minek raknál fel egy nem támogatott zsákutcát amit megszüntettek és a helyét behintették sóval?

(#60514) Kar07 válasza Cr00py (#60479) üzenetére


Kar07
tag

Szia!

A simán újratelepítés nem ment simán, mert nem engedte törölni a programokat, inaktív volt az eltávolítás gomb.
Aztán nézegettem neten és PowerShell segítségével sikerült eltávolítani a naptárt, fényképnézegetőt, időjárást, és gondoltam újratelepítem ezeket áruházból.

Az megint nem ment, 0x8E5E0408 hibát írt. Erre találtam ezt az oldalt, megcsináltam, utána sikerült újratelepíteni amit szerettem volna.

Úgy néz ki most jó, de nem akarom elkiabálni.

Köszönöm a segítséget, rávezető válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#60515) Cry0


Cry0
őstag

skacok
lenne felétek egy hülye kérdésem. és egyszóval kicsit off is
volt a minap nálam egy régi 2006-7 es gép windows xp volt rajta és újra kellet telepítenem
de a sebsebégén meglepődtem majdnem hozta az én közép kategóriás gépem szintét hol ott nem az ( 2 gb ram intel pentium proci stb)
mad miután én felraktam neki az xp-t viszont akkor már érezhetőbben lassabb volt a gép :W
szóval igazából csak arra vagyok kiváncsi hogy egy szaki mit csinálhat másképpen mint én hogy gyorsabb volt a gépe ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#60516) A214 válasza quailstorm (#60513) üzenetére


A214
aktív tag

Acer a gyártó.
8 Home (x64) volt rajt gyárilag. (Ez újrarakható akkor ahogy írtad?!)
Tehát akkor mehet a teljes gyalu majd a W10 telepítés azt jó napot .

(#60517) quailstorm válasza Cry0 (#60515) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Tipp: nem volt rajta .NET 4, esetleg még SP3 sem. Szóval nem volt jó semmire, de legalább gyors volt.

Csináltam már SP3 cél-XP-t az általad írtnál sokkal gyengébb gépre, de az iskolába kellett fix feladatokra és semmi többre. Ha általánosan kell mindenre, és van rajta .NET 3.5 és .NET4.0 is, akkor jelentősen lassul.

(#60516) A214: pontosan, 10 Home és automatikusan fel kell ismernie, beaktiválja.

[ Szerkesztve ]

(#60518) A214


A214
aktív tag

Köszöntem mindenkinek a segítséget majd nekiesek. :R
Egyébként azért akarom újrahúzni mert bekapcsolás után 30-60 percig 80-100% húzza a hdd.
A gép meg nem egy erőgép csak i3 dübörög benne. Így meg aztán kellemetlen a használata.

(#60519) atyca


atyca
senior tag

Üdv!
Az asszony laptopjára nem nagyon akar megérkezni a CU.
Mit javasoltok?
Frissítsem manuálisan,vagy várjak,míg magától frissít?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#60520) tordaitibi válasza Cry0 (#60515) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Pl. az en otthoni 6 eves htpc mindenes kis gepem szarnyakat kapott a ramdisktol, es meg nemi szolgaltatasokba kotoraszastol, es reg.buhera.
Erzesre kb. a munkahelyemen levo korszeru, uj w10-es gepnel nem sokkal lassubb, persze pl. videorenderelesnel az ujabb proci nagysagrenddel gyorsabb. Atlagos hasznalatban tokeletes.
Termeszetesen ssd meghajtoval.

(#60521) quailstorm válasza tordaitibi (#60520) üzenetére


quailstorm
nagyúr

RAMdiskhez RAM is kéne. Az meg momentán nincs. SSD sincs.
Szolgáltatásbuhera meg csökkenti a használhatóságot, szóval csak azt lehet kiiktatni ami tényleg felesleges.

(#60522) Cry0 válasza tordaitibi (#60520) üzenetére


Cry0
őstag

mi az a ramdisk :F érteg a gépekhez meg modern cucokhoz de ez nekem új.

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#60523) svgyula válasza Darkness (#60503) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Vagy leballagsz a programok között a "windows rendszer"-ig és vezérlőpultot és kihúzod az asztalra..................

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#60524) tordaitibi válasza quailstorm (#60521) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Jogos, de valami csak volt az elozo xp-be belove, ha ennyire erzi a kollega a sebessegelterest.
Pl. szoftver, driver telepitese iszonyat lassu lehet, ha a rendszervisszallitas be van kapcsolva, hagyomanyos hdd- el szerelt gepen.
En momentan minden sajat gepemen kilovom, kb. havonta teljes lemezkep mentest csinalok kulso programmal, oszt jonapot.

(#60525) tordaitibi válasza Cry0 (#60522) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Epp nem a modern gepek turboja, ma mar ertelmet veszti a 8-16G ramok mellett, valamint az ujabb oprendszerek, koztuk a w10 ramkezelese mar tenyleg nagyon jo.
Szerintem ne is asd bele magad a ramdiskbe, de ha erdekel, sok leiras van rola a neten.

(#60526) Cry0 válasza tordaitibi (#60525) üzenetére


Cry0
őstag

:R

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#60527) TRob1 válasza atyca (#60519) üzenetére


TRob1
veterán

Én pár napja frissítettem neki manuálisan, de csak titokban. Közben meg reménykedtem hogy nem csesz el semmit, mert épp PS és Lightroom munkálatokat folytat rajta napi szinten. (Azóta sem mondtam neki hogy én voltam ilyen bátor és nem az MS). :DDD

¤ R'n'R ¤

(#60528) quailstorm válasza Cry0 (#60522) üzenetére


quailstorm
nagyúr

HDD/SSD helyett a RAM-ot használod adatok átmeneti tárolására. Böngésző gyorsítótár, cache, temp, ilyesmi. Esetleg egész appot onnan indítasz. De mint írtam, ennek 16-32GB RAM-nál van értelme. Ott nem baj, ha elmegy 4GB FireFox-ra meg Adobe szoftverekre.

Mivel nem áll rendelkezésedre a korábbi rendszer, a legbiztosabbat tudom mondani, a te telepítésed teljesebb és frissebb szoftvercsomag ami látványosan lassítja az XP-t, főleg az indulást és utána a tekerést.

(#60529) tordaitibi válasza quailstorm (#60528) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Win2000-nel en mar 512M ramnal ramdiskeztem, a hoskorba.
450 meganal tobbet nem evett sose, maga a W2000 ha jol emlekszem 90-100M korul allt fel, es akkoriban takarekosabbak voltak az applikaciok. A rekorder mp3 lejatszom az STP player 78kb. Inditva ha jol emlekszek 400kb ramot evett.
Xp-t 2 giga ramnal en mar ramdiskeztem, a 4 giga meg mar maga a kanaan. Es egyben a felso hatar is, 32 biten.
Igaz, Adobe termekeket sose hasznaltam, mar a pdf readerjetol is kiver a viz, a Firefox meg kozismert a meg 16G ramot is elfogyaszto tulcsordulasrol.

(#60530) quailstorm válasza tordaitibi (#60529) üzenetére


quailstorm
nagyúr

2017-ben, mikor a 2GB RAM már az OS indulásánál tele van* és tabonként 300-400MB a böngészőminimum, hova RAMdiskezzen 2GB-on?
Elhiszem, hogy akkor ment, de teljesen mások voltak a viszonyok.
Ráadásul XP-re már csak a Firefox ESR maradt.

Nem hobbi szinten fejlesztésnél is videószerkesztésnél láttam használatban RAMdisket mostanság.

*tudom hogy csak 800MB-1GB, de értsed...

[ Szerkesztve ]

(#60531) Misi_D


Misi_D
tag

Olyannal találkozott már valaki, hogy az asztal utolsó sorában lévő ikonok eltolódnak, ugrálnak, ha az utolsó vagy utolsó előtti sorba húzunk egy másik ikont? Tehát egy ikon mozgatása további ikonokat is vándorlásra "kényszerít". Ill. valamiféle függőségi viszony alakul ki, mert olyan is van, hogy adott helyre konkrétan nem tudok ikont tenni, nem engedi a rendszer. Mi ez és mit lehet tenni ellene?
Volt egy olyan issue korábban, h aki Eset termékeket használ, annál az asztal frissítéskor berendezte az ikonokat balra a rendszer, s ezt registry módosítással lehetett kiküszöbölni. Mivel nálam is Eset Smart Security fut, gondoltam kipróbálom a registry [ilyen] módosítását, mivel nekem is ikon-rendezési problémám van, de nem segített.

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#60532) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Sziasztok.Kerestem a neten megoldást de nem találtam.A problémám,hogy a win 10 pro-n sehogy sem tudok játszani a Mafia 1-el.Egyszerűen nem indúl.Próbáltam a kompatibilitási modot,egyebeket.Xp-n,Win 7 ultimate 64 bit-en hibátlanúl fut.Legjobb amit találtam neten,hogy régi a játék,és túl új a rendszer mit akarok én ezzel a kombóval :DDD Valakinek esetleg sikerűlt működésre bírnia?

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#60533) EasyLife


EasyLife
aktív tag

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy a laptopom (Asus G771JW, Samsung 850 PRO 256GB SSD, WIN10Home) Minden leállítás után amikor elakarom indítani bios után egyből a windows leállítás felirat fogad és kikapcsol utána ha megnyomom újra a bekapcs gombot elindul rendesen. Olyan mintha kikapcsoláskor nem futna végig a kikapcsolási procedúra és próbálná befejezni. :Y Szerintetek?

(#60534) tylerddd válasza atyca (#60519) üzenetére


tylerddd
veterán

Legutóbb azt olvastam erről, h mindenki várja meg, amíg felajánlja magától, mert valami hiba csúszhat a számításba. Én nem vártam, manuálisan elindítottam és szerencsére működik minden rendesen. Hogy mennyi valóságalapja van ennek, azt nem tudom.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#60535) Darkness válasza svgyula (#60523) üzenetére


Darkness
aktív tag

szia!

pont azért írtam le, igaz hibásan, mert a második sorban nem kell elé a windows (sorry), mivel én az asztalt csak akkor látom, amikor valamiért újra kell indítani a gépet és kilépek mindenből.
Kényelmesebb volt a 1607 -nél egy gombnyomásra elérni, ha kellett... :)
Gondoltam, nem csak nekem hiányzik ez onnan, mikor a gépházat a bal klikkel is el lehet érni... :)

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#60536) TRob1 válasza Darkness (#60535) üzenetére


TRob1
veterán

Még kényelmesebb a tálcáról (ráadásul mindenféle buhera nélkül). Mert onnan tényleg csak egy Katt. :DDD

szerk: És így ezen jobb klikkre még a legutóbbi "Vezérlőpultos barangolások" is elérhetők gyorsba.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#60537) tordaitibi válasza quailstorm (#60530) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ertelek, de a temaban xp szerepelt.
Az itthoni pc-m meg xp-s, es mig Edesanyam elt, az volt a tarsashaz konyvelogepe is.
O dolgozott rajta a 6-7 programjaval, kozbe kinezett bongeszni az apeh honlapra, jottek mentek a mailok, hatterbe futott a torrentem, es a tv-n mint masodlagos monitoron ment egy film, hatterbe skype, stb.
Ez azthiszem boven kimeriti az atlagos pc hasznalatot. Es a rekord 1,72G ramhasznalat volt, az atlag ahogy irtad 900M korul volt.
Ergo 2 G rammal es ramdiskkel a gep tokeletesen es gyorsan mukodott.

Nem w10, az 1,3-1,7G alapon, hanem xp, ami 160M ha betolt.

Ebben tanacsot adni a konkret hasznalati szokasok, a futtatott alkalmazasok ismerete nelkul nem lehet, mindenki a sajat tapasztalata alapjan eldontheti hogy ramdiskezik, es az jo is lesz, vagy nem.

De a kollegan nem segitunk az ezen filozofalgatassal, nincs konkret otletem csak tippelgetek hogy mitol lassabb egy szuz telepites, mint egy evekig nyuzott rendszer.

(#60538) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

csak 99%-ig vagyok biztos a válaszban és gondolom unalomig ismételt kérdés, de hozzám került külföldön élő és külföldön vásárolt (német) rokonom Win7 Home rendszerű laptopja. Ezt már semmiképpen sem tudom ingyen frissíteni, MCT-vel sem ugye?
Kizárólag az működhet, hogy teljes újrarakás és a laptop alján található Win7 kóddal aktiválás? Ez esetben német nyelvű telepítőt kéne csinálnom, különben nem fogja elfogadni (egyszer már volt ilyesmi problémám külföldi laptop és magyar Win telepítő kombinációjakor) ?
Előre is köszi!

(#60539) tordaitibi válasza Orgi (#60538) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

A frissites lehetosege megmaradt a fogyatekkal eloknek, keress ra erre a lehetosegre.
Ha sikerult, a magyar nyelvi csomaggal a microsoft oldalarol magyarithato az oprendszer, ugyanez megoldhato oprendszer alol is a gephaz/regio es nyelv menupontban.

[ Szerkesztve ]

(#60540) Zoz válasza Orgi (#60538) üzenetére


Zoz
őstag

Nem hivatalosan pont ugyanúgy megy a frissítés mint a határidő letelte előtt. Német Win10-re tudsz frissíteni, aztán felraksz magyar nyelvi csomagot, de ne lepődj meg ha a rendszer kb 10%-a továbbra is német marad.

b) verzió, ahogy írod újrarakod, Win7 kulccsal, megy magyar telepítővel is. Ha a Win7-et rakod vissza, akkor lehet, hogy nem megy majd az automatikus aktiválás, telefonos kell majd. Win10 már nem szórakozik, hogy milyen nyelvű volt a kulcs.

[ Szerkesztve ]

(#60541) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Volna egy olyan problemam hogy jobb alul a hangero szabajzora kattintva, nem jon elo, ujra inditom a gepet is akkor mar jo. Erre valami megoldas?

(#60542) Lacc


Lacc
aktív tag

Üdv Urak!

Nekem van egy problémám... Létrehoztam egy local user-t a Windows 10 Pro-n (legújabb frissítéseket tartalmazza.) De a a Start menüben az élőcsempe nem műkődik.

Az időjárás csempét ha megnyitom, mutatja az időjárás adatokat (be van állítva Eger-re), de a Start menün nem mutatja, volt ki-be kapcsolva, logout login, de a local user-nél nem mutatja (nincs összekötve semilyen microsoft account-tal).
Azonban az admin alatt műkődik (outlook-os account).

Mi lehet a probléma a local user-nél? Külön engedélyezni kell még valahol, az élő csempéket?

A válaszokat előre köszömöm. :R

(#60543) Orgi válasza Zoz (#60540) üzenetére


Orgi
őstag

Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :R

(#60544) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv!

abba kérem a segitésget, hogy win 10 hun-ba pontosan Hol tudom kikapcsolni ezt a backup "izét" ami Folyton /állandóan feljön!
kérel ird meg nekem az elérhetőségi utvonalat. én sajnos nem találtam meg.
[itt egy kélp erről a felugro ablakrol, igy már tuti ismerös lesz valakinek!]

[ Szerkesztve ]

(#60545) nubreed válasza Nyugis (#60544) üzenetére


nubreed
veterán

My PC Backup Virus Removal

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#60546) Nyugis válasza nubreed (#60545) üzenetére


Nyugis
senior tag

köszönöm szépen!

Vééégre sikerült! ++++++++++

(#60547) norba69 válasza Nyugis (#60544) üzenetére


norba69
senior tag

Az eltávolítás után telepíts valami rendes védelmet.

[ Szerkesztve ]

(#60548) Cr00py válasza Kar07 (#60514) üzenetére


Cr00py
senior tag

Néha produkál érdekes dolgokat a Windows. Én pl régebben friss telepítést követően kezdtem el takarítani a számomra felesleges appokat Powershell segítségével. Véletlen letöröltem az időjárást is.. gondoltam sebaj.. letöltöm újra.. de ekkor jött az üzenet, miszerint az alkalmazás nem kompatibilis a jelenlegi rendszeremmel. 2-3 restart után gond nélkül lezajlott a művelet.. ki érti ezt. A lényeg, hogy működik. :)

(#60549) GAbre


GAbre
veterán

Valaki tudja,hol kell beállítanom a tálcát?
Az a bajom,hogy néha előtérbe marad a tálca,pl youtube-nál teljes képernyőbe is,és lefedi részben,igy nem tudok rá kattintani a kezelőmenüre.
Elég zavaró.
Tálca beállításokban nem találtam semmit,ami használt/erre vonatkozik.

Avatar

(#60550) Cr00py válasza GAbre (#60549) üzenetére


Cr00py
senior tag

Ez már velem is előfordult már párszor, de nekem magátol helyrejött, nem hiszem hogyvan erre valami beállítás. Valami beakadhat ilyenkor, mert a teljes képernyős alkalmazások nem a tálca tetejéig méreteznek, hanem a monitorhoz,így becsúszik a tálca alá. Esetleg egy ms troubleshooter, hátha.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.