Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124451) Geth válasza vlevi (#124449) üzenetére


Geth
addikt

Semmi fura nincs benne.
A DX12 is kompatiblis visszafele a DX9-el, de ha egy program explicit linkelné a DX9 lib-eket akkor eltaknyol.
Ilyenkor kell felrakni a régi 2010 júniusi telepítőt [link] .
Itt épp 2 napja ment fel egy 2004-re.

(#124452) Doky586 válasza _DiEGO_ (#124450) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ugy nem N-es winnel szivatod magad..?

(#124453) jokeph válasza #86564352 (#124436) üzenetére


jokeph
nagyúr

Persze, hogy tapsol hozzá a sok lélek... hát, csempés kacat, mint egy telefon. :D
Én vissza alakítottam segédprogival közel "hagyományosra" azt jó napot. ;]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#124454) Rossi


Rossi
addikt

Sziasztok!
Segítsetek kérlek, megesz az ideg. :DDD
Adott egy két hetes Thinkpad X1 Carbon (8. generáció), amin egyik napról a másikra eltűnt a hang.

A windows-os hibaelhárító nem tud mit kezdeni vele ("a hangszolgáltatások nem válaszolnak"), tesztnél a "nem sikerült lejátszani a tesztdallamot" hibaüzenet jön.

Minden Windows update naprakész, audió driver letörölve, újratelepítve, gyártói audió driver fent, Windows hangszolgáltatások újraindítva (Audio és hangvégpontépítő), teljesen tanácstalan vagyok.

Visszaállítási pont csak egy van, az az utáni, hogy jelentkezett a probléma.

Előre is nagyon köszönöm! :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#124455) King Unique válasza #93794560 (#124442) üzenetére


King Unique
titán

Akkor egyrészt ne is. Másrészt az hogy neked milyen kinézet tetszik, mi nem, az leginkább szubjektív. Nekem meg a 7-es aerós, gejl, idejétmúlt felülete nem tetszik, a muzeális Windowsok puritán, fapados megjelenése meg pláne nem. A W8.X-féle flat már inkább, csak az nem lett tovább fejlesztve, helyette megtörtént a W10-nél, aminél már tetszetősebb, az tetszik.

(#124456) Rodzser Mór válasza King Unique (#124435) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Köszönöm. Megnéztem, naprakész a windows.
Amit néztem a linkelt oldalon, nálam "A főkapocsoló megnyomásakor" a "hibernálás" volt beállítva hálózatra dugva és akku üzemmódban is. Ezt átállítottam most a leírás alapján "Leállítás"-ra. Egyelőre csak ennyit tettem, majd figyelem, miként viselkedik. Már nem emlékszem pontosan, de könnyen lehet, hogy ezt én állítottam át, mert állítgattam az energiasémán. És mielőtt belenyúltam volna, mintha nem lett volna gond az indítással.

[ Szerkesztve ]

(#124457) RoyBatty válasza Rossi (#124454) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Szia,
manuálisan az eszközkezelőben szedd le a drivert, utána próbáld meg a Lenovo support oldaláról letöltött drivert újratelepíteni.
Bővebb leírás [itt].

(#124458) King Unique válasza Rodzser Mór (#124456) üzenetére


King Unique
titán

Az tudtommal csak a főkapcsoló megnyomására vonatkozik, ha úgy állítod le a rendszert, nem az egyéb leállítási módokra, de mindegy. Ahol igen, alapértelmezetten általában leállítás, laptopoknál pl. alvás szokott beállítva lenni, vagyis a hibernálást korábban lehet vsz magad állíthattad be külön. Ha korábban rendben működött az indítás telepről is, akkor jó lenne tudni pontosan mit változtattál az energiasémán és azt értelemszerűen visszavonni.

(#124459) Rossi válasza RoyBatty (#124457) üzenetére


Rossi
addikt

Szia,
Köszönöm a segítséget, de mindent megpróbáltam már, ami akár a Windows, akár a Lenovo support oldalán le van írva, plusz rendszer-visszaállítás (igaz, csak tegnapra tudtam).

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#124460) RoyBatty válasza Rossi (#124459) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Passz, akkor marad a HW hiba (alaplap vagy valamelyik audio csatlakozó) vagy a Windows újrahúzás. Esetleg egy gyors windows javítás egy sfc /scannow paranccsal, hátha megsérült valamelyik rendszerfile és azért nincs hang.

(#124461) #93794560 válasza King Unique (#124455) üzenetére


#93794560
törölt tag

Érdekes módon a Win 8.1 flat felülete tetszett, pedig nem volt benne aero, mégis stílusos volt. Sőt! Sokakkal ellentétben nekem az a Windows változat tetszett eddig a legjobban. Stabil volt, jó érzés volt használni. Kár, hogy ez a mostani gépem már nem kompatibilis vele.

[ Szerkesztve ]

(#124462) Geth válasza #93794560 (#124461) üzenetére


Geth
addikt

Hidd el, én is sajnálom
hogy nem tudod a 8.1-et használni inkább.

(#124463) King Unique válasza #93794560 (#124461) üzenetére


King Unique
titán

Igen, a W8.1 szerintem is jó rendszer, nálam is egyik személyes kedvenc. :K Csak hát ugye az meg nem kellett a népnek.

(#124464) Rossi válasza RoyBatty (#124460) üzenetére


Rossi
addikt

Úgy érzem én is, hogy csak a windows alaphelyzetbe állítása marad.
De ez vicc egyébként, hogy csak így eltűnik a hang, like tears is rain...






;)

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#124465) #93794560 válasza Geth (#124462) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ez az a hozzászólás, ami semmit nem ad hozzá a témához. Ergo semmi szükség rá.

(#124466) Geth válasza #93794560 (#124465) üzenetére


Geth
addikt

Viszont.

(#124467) vlevi válasza King Unique (#124463) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem walahogy a 8.1 kimaradt. A hetes után kipróbáltam a nyolcast, de annyira nem találtam világmegváltónak, mint volt az xp után a 7, szóval marad a gépeken a 7-es, egészen sokáig, még a 10 megjelenése utan is. Azóta persze már ment a levesbe a hetes, de felhasználóként nekem a 7 volt a leginkább bevált rendszer.
Lehet védeni a 10-t, hogy mennyivel modernebb, még íze satöbbi, de szerintem ebből az átlag felhasználók túlnyomó része semmit sem vesz észre, legfeljebb annyit, hogy ezek az újdonságok nem működnek zökkenőmentes én.

(#124468) #86564352 válasza vlevi (#124467) üzenetére


#86564352
törölt tag

8.1-et én szerettem a csempe rész nélkül, kezdettől stabil volt végül is a kiforrott 7-re épült, vezérlőpult még nem volt kiherélve, ha akartad nem is találkoztál a "modern" résszel. A 10-nél már nehezebb kikerülni a "modern" gagyikat, hiszen UWP alapú lett a tálca, start menü, kb. 17XX verzióig gyakran fagyott (rákattintottál a Win gombra és nem történt semmi, a gépház egy villanással elszállt, egy számológép megnyitásra 1-2 másodpercet kellett várni UWP splash screen miatt stb. 18XX környékére ezeket már kikalapálták szerencsére), viszont egyre több funkciót törölnek a vezérlőpultból, bejött a bugos idővonalas Win+Tab feladatnézet, bugos értesítési központ és csak várhat az ember akár éveket a javításokra. Érdekes amúgy a 8.1 Metro appok úgy emlékszem stabilabbak voltak, csak azért nem használtam mert kötelezően teljes képernyősök voltak, Win10 UWP már lett újra ablakos módszer, viszont stabilitásban veszteség pl. 8-as Metro képnéző és Modern IE köröket vertek az UWP Fényképekre és UWP Edge-re.

(#124469) King Unique válasza vlevi (#124467) üzenetére


King Unique
titán

Ez megint a neked / nekem, ezért is írtam, hogy többnyire szubjektív ez a része. Jó volt a maga idejében a 7 is, meg pláne XP után, de nekem egyértelműen inkább a 8.X és 10 vált be, eleve azokat preferálom, sőt szvsz a sima 8-as sem volt olyan rossz, mint amilyennek beállították, használtam azt is évekig
A nagyon laikus usereknek ennyi erővel már a 7-es egyes újításai is sok lehet, azt sem feltétlen használják ki, veszik észre. A semmit az újabbaknál viszont azért túlzás, mert van egynéhány újítás GUI-n és motorház alatt egyaránt, amivel itt-ott találkozhatnak. Na meg a modernebb jelenti új dolgok megfelelő támogatását is, ahol a legacy rendszernél új hardver esetén ha pl. az UEFI-s telepítés nem fog menni, natív USB 3.X és UASP, UNMAP támogatás hiánya okoz problémát, nem fog működni a WU nem támogatott CPU miatt, nem lesz valamihez driver stb., ellenben az újnál, a 10-esnél igen, akkor azt majd csak észreveszik, vagy megmondják nekik, ha másra bízták. :))

[ Szerkesztve ]

(#124470) Geth válasza #86564352 (#124468) üzenetére


Geth
addikt

17XX verzióig gyakran fagyott (rákattintottál a Win gombra és nem történt semmi
Hú hány ilyen rendszert javítottam. DDU, friss driver fel, és soha nem fagyott utána :D

(#124471) Rodzser Mór válasza King Unique (#124458) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Én sem gondolom, hogy ennek van hatása a problémára, de ki tudja. Hogyan volt előtte az egész, azt nem tudom. Alapállapotra ha vissza lehet állítani (rémlik ilyen lehetőség), akkor megpróbálkozom azzal.

(#124472) peu407


peu407
senior tag

Sziasztok, a következő hibabejegyzést találtam az eseménynaplóban:
A(z) Service Control Manager forrásból származó eseményazonosító 7023 leírása nem található. Az eseményt kiváltó összetevő nincs telepítve a helyi számítógépre, vagy a telepítés sérült. Telepítheti vagy kijavíthatja az összetevőt a helyi számítógépen.
Ha az esemény forrása egy másik számítógép, akkor a megjelenítési információkat is el kellett menteni az eseménnyel.
A következő információk tartoznak az eseményhez:
Intel(R) PROSet/Wireless Zero Configuration Service
%%2147770990
Az erőforrás-betöltő nem találta a MUI fájlt

Ez mitől lehet? A legfrisebb illesztőprogram van fent, eszközkezelőből lett frissítve.

(#124473) movax válasza Rossi (#124454) üzenetére


movax
őstag

Ki kell próbálni egy live linux-szal is, pendrive-ról bootolva, ha azzal sem megy, akkor sanszos, hogy HW-hiba.

(#124474) pube111


pube111
senior tag

Van egy angol win10 acer laptopon. Egyszer a user hosszan nyomta a shift billt, azóta nem működik a shift. Hogy kell vissza kapcsolni?

(#124475) pube111 válasza pube111 (#124474) üzenetére


pube111
senior tag

A sticky keys ki van kapcsolva.

(#124476) _DiEGO_ válasza Doky586 (#124452) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Ugy nem N-es winnel szivatod magad..?
Ezt meg sem hallottam ...

Akkora a gáz , hogy : DDU lenyom fullra.
Leszedtem az ajánlott drivert, azt meg egyszerűen nem is engedte feltelepíteni ! Sőt már kicsomagolás végén kiírta rá, hogy váratlan hiba történt, holott még a telepítés el sem indult :)) Azt törölte az Nvidia mappát is :D
Na mondom annyi az ajánlott drivernek. Másik gépen leszedem a legfrissebbet, azt go. De detto ugyanaz történt, semmi más mint váratlan hiba történt :F :C Már a VGA halálára is gondoltam :))
Elkezdtem volna kis plusz infó után kutakodni, egyszer csak nincs kép, majd egy villanás és visszajön a kép és már teljes képernyővel !
Mit ad isten oprendszer lekapott egy köztes verziót amit önállóan feltelepített ! Ellenben DirectX 9.0c továbbra sem elérhető :U
Így most amíg nem lesz kedvem berakni az új NVMe M.2-t, addig Win7-ről vagyok, mert Win7 és Win10 is telepítve. Win7 nem rinyál, ezen fut a game :K is.

(#124477) TomPoe


TomPoe
tag

Sziasztok!
Speccy-ben nézegetek dolgokat a gépemmel kapcsolatban és arra lettem figyelmes, hogy az operációs rendszer alatt azt irja, hogy "Computer type: Tablet", annak ellenére, hogy ez egy asztali gép. Okozhat ez bármilyen problémát, teljesitmény csökkenést vagy ilyesmit? Van ennek bármi jelentősége?

(#124478) Dumi86 válasza TomPoe (#124477) üzenetére


Dumi86
senior tag

Szia. Egy baj van a Speccyvel. Méghozzá hogy pokol óta nem frissült a program. Talán 2 éve is van. Mai világban ez nem jó szerintem. Hwinfo-t ajánlom inkább. Igaz csak angolul van de legalább naprakész. Amúgy pont emiatt is írhat hülyeséget mert elavult.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#124479) Rossi válasza Rossi (#124454) üzenetére


Rossi
addikt

Sikerült megoldani az eltűnt hang problémát, végül a "rendszeren belüli Win újratelepítés" segített a fájlok és alkalmazások megtartásával...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#124480) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Egy kissé láma kérdés.
HA win10-et újrahúzom, és másik partíción vagy ssd van steam-es ubisoft, gog stb. játék azt is újra kell rakni? Vagy csak fájl ellenőrzés stb?
Mert ugyebár játék telepítéskor nem csak a megadott helyre telepít, hanem máshová is. Na meg ott a reg bejegyzések is.

(#124481) ETOM válasza hegegabi80 (#124480) üzenetére


ETOM
addikt

Nekem ezek felismerték utánna a játékokat. Max ami nem ment felhőbe, ott a mentések ugranak.
Amit nem tudtam megoldani, hogy ne keljen újra letölteni az a MS Stores játékok...

(#124482) Dumi86


Dumi86
senior tag

Ez a számú frissités elvileg ma jött: KB4577062 . Nálam érdekes többszöri keresés után se találja. Tudom hogy a választható frissitéseknél kellene lenni,de igazából semmit nem talál az Update. Ez normális vagy ezt az előnézeti frissitést nem egyszerre kapja mindenki ?

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#124483) fauv


fauv
őstag

Üdv !

A rendszerem jelenleg 128GB.s SSD-n van. Ha berakok egy 500-as SSD-t mellé, akkor a win 10 telepítőt kompletten át lehet másolni, majd utána már az új SSD-ről indítani a rendszert?

Köszi előre is

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#124484) atomstefi


atomstefi
csendes tag

Sziasztok,
segítséget szeretnék kérni. Új Lenovo laptop, windows nélkül. Feltelepítettem a gyári win10-et, de a touchpad nem működik. Az eszközkezelőben sem látszik. Bármit csinálok, egyszerűen nem működik.
Köszönöm,

(#124485) King Unique válasza fauv (#124483) üzenetére


King Unique
titán

A Windows 10 telepítőjét nem világos miért akarod az új SSD-re másolni, gondolom inkább a Windows 10 klónozására céloztál a mostani 128 GB-os SSD-ről az új 500 GB-osra, amivel kapcsolatban lásd egy másik válaszban leírtakat. + Klónozás után a BIOS boot menüben szükség esetén az új SSD-t állítod be elsődlegesként, az 1. indítás idejére esetleg eltávolítod a régit, stb.

(#124486) King Unique válasza atomstefi (#124484) üzenetére


King Unique
titán

Nem derült ki pontosan milyen laptopról van szó, ahhoz van-e Windows 10 támogatás, illetve a gyártó weboldalán illesztőprogramok Windows 10-hez, aztán milyen Windows 10-verziót telepítettél, az naprakészre lett-e frissítve, a szükséges illesztőprogramok automatikusan a Windows Update-en keresztül, vagy manuálisan lettek-e letöltve és telepítve a hardvergyártó weboldaláról, stb.

(#124487) King Unique válasza Dumi86 (#124482) üzenetére


King Unique
titán

A KB4577062 a hónap "C" kumulatív frissítése (bővebben) 1903 és 1909 verzióknál, amit csak választható frissítésként ajánl fel a Windows Update. Viszont ha már várakozik egy opcionális frissítés, mint pl. a 2004-es funkciófrissítés, akkor lehet nem feltétlen fogja ott megjeleníteni és felajánlani a Windows Update, nálam sem jelent meg ilyen alapon1909-es verziónál, max. a KB5476947 .NET kumulatív frissítés települt automatikusan. Külön választható frissítések menüpont meg a 2004-es verziónál van a gépházban (példa), 1903/1909 esetén nincsen ilyen formában.

(#124488) fauv válasza King Unique (#124485) üzenetére


fauv
őstag

Köszi

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#124489) Dumi86 válasza King Unique (#124487) üzenetére


Dumi86
senior tag

Köszi az infót. Ezt így nem tudtam,hogyha már a 2004et felajánlja akkor nem mutatja a választható frissitéseket. Akkor majd jön amikor akar,végül is nem létszükség :R
Érdekes a NET kumulativ előnézetes frissités meg jött .

[ Szerkesztve ]

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#124490) Cs1csó válasza Dumi86 (#124489) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem sem ajánlott fel semmit. Jah de :P

[ Szerkesztve ]

(#124491) Dumi86 válasza Cs1csó (#124490) üzenetére


Dumi86
senior tag

Nem 2004en vagy már? :D Mert oda nem jött ma frissités amúgy sem.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#124492) King Unique válasza Dumi86 (#124489) üzenetére


King Unique
titán

Azt nem mondom, hogy biztosan amiatt, de szvsz köze lehet hozzá. Sőt, ha a korábbi verzióknál a gépházban be volt állítva a 365 napos halasztás a funkciófrissítésre, akkor sem jelentek meg a választható "C" és "D" kumulatív frissítések, csak a standard "B", ha jól emlékszem. Ha ez a helyzet, akkor pedig hiába várod, nem fogja felajánlani a Windows Update, max. a következő hónap "B" kumulatív frissítését. Viszont ha okvetlenül telepíteni akarod, akkor a Microsoft Update Catalog forrásból letöltheted manuálisan az önálló telepítőt. Ha telepíteni akarod, mert amúgy nem kötelező és a következő havi "B" frissítés elvileg tartalmazza az előző havi "C" / "D" javításait, fejlesztéseit is, elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#124493) kvarhegyi


kvarhegyi
csendes tag

Sziasztok!

PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA Windows stop code hibám van.
Szerettem volna egy programot telepíteni, sikerült, újraindtás óta ez megy. Bekerült egy körbe, próbálja javítani de nem sikerül csak folyamatosan újraindul.
Próbáltam USB-ről bootoltatni de csökkentet módot nem ad fel.
A parancssorban próbálom átállítani hogy engedje safe moddal bootolni de nem ismeri fel a parancsot.
Elegem van :(

(#124494) King Unique válasza kvarhegyi (#124493) üzenetére


King Unique
titán

Ebből a pontos hibakód nem derült ki, de vannak ilyen típusú BSOD-ra általános megoldási javaslatok (példa).

A legacy F8 Advanced Boot Options eleve beállítható és akkor indításnál F8-at nyomva kiválasztható a csökkentett mód. Ha az előbbi nem volt beállítva, akkor lásd ezen leírás 3. pontját, azaz a W10 telepítőjét pl. pendrive-ról bootolva is elérhető/beállítható a csökkentett módú indítás. + Ott a helyreállítási környezetben (WinRE) elérhető az indítás javítása, frissítések eltávolítása, gép alaphelyzetbe állítása, rendszer-visszaállítás stb. lehetőségek is.

(#124495) Winnie The P válasza kvarhegyi (#124493) üzenetére


Winnie The P
őstag

Egy kis segítség ( [link] ) igaz angolul.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#124496) modflow


modflow
veterán

Van egy Lenovo Y580-am, kijelzőt kellett benne cserélni, újratelepítettem a Win10-et is, mert először azt hittem szoftver hiba miatt rossz a kép.

Most az a probléma, hogy a fényerő nem állítható fokozatmentesen. 0-59 % között ugyanolyan sötétes, majd 60-100% között nagyon fényes. Szóval két fényerő van a két tartományban.

Láttam, hogy ez valami ismert hiba, de nem sikerül megoldani.

Tudnátok segíteni?
Azt találtam neten, hogy az alábbi Windows-ban még jó. Honnan tudnám letölteni?
Windows 10 build (1709)

Már csomó mindent próbáltam, regedit szerkesztés, driver cserék, stb.

Nagyon zavaró, mert vagy nem látom a képet, vagy kiég a retinám.
Az a fura, hogy eddig is a legfrissebb 2004-es build volt fent és jó volt. Viszont az mindig updatelve lett, nem friss, lehet azért volt jó....

(#124497) nubreed


nubreed
veterán

Sziasztok!

Van egy dolog amit nem igazán tudok hova tenni. Most frissített a gépem Windows 10 1903 -ról, 1909 -re de a frissítés csak néhány mp -ig tartott, alig töltött le valamit, 2 szer újra indult a gép és hip hop 1909 -en vagyok. Máskor az ilyen nagy frissítés még SSD-n is legalább 1 óra szokott lenni kb. Most akkor mi van, ez normális, hogy néhány mp. alatt lezajlott az egész?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#124498) UnSkilleD válasza nubreed (#124497) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

az őszi frissítés kicsi a tavaszi nagy, szóval igen ebben az esetben normális

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#124499) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Elnézést, hogy itt kérdezem meg.
Az alaplapomon csak USb2 van.
Érdemes PCI -E USb3 kártyát behelyezni?
Külső merevlemezre szoktam néha 50-60 GB-ról mentést csinálni, ill. néha pendrivera 4GB-os filmeket átmásolni.

(#124500) Pyttawrx válasza GEPESZ66 (#124499) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. A külső lemez csatolója usb 2, vagy 3?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.