Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124501) GEPESZ66 válasza Pyttawrx (#124500) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ha jól tudom USB3, ezért kérdezem.
De majd megnézem az adatlapját.
Egyébként egy pendrive esetén meglehet valahogyan nézni, hogy USB3 vagy USB2?

(#124502) Zoz válasza GEPESZ66 (#124501) üzenetére


Zoz
őstag

Megnézed a csatlakozóját, ha 9 érintkező van benne akkor USB3. (És jellemzően kék a belső műanyag rész.)

(#124503) nubreed válasza UnSkilleD (#124498) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi, ezt így nem tudtam, de jó tudni. :)

De közben megtaláltam ezt is, ebből minden érthető:

What's new for Windows 10, version 1909 and Windows 10, version 1903 release notes

Windows 10, versions 1903 and 1909 share a common core operating system and an identical set of system files. As a result, the new features in Windows 10, version 1909 were included in the recent monthly quality update for Windows 10, version 1903 (released October 8, 2019), but are currently in a dormant state. These new features will remain dormant until they are turned on using an enablement package, which is a small, quick-to-install “master switch” that simply activates the Windows 10, version 1909 features.

[link]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#124504) King Unique válasza nubreed (#124497) üzenetére


King Unique
titán

1903-as verzióra a 1909-es funkciófrissítés csak egy ~ 21 KB körüli Enablement Package, ami aktiválja a 1903-as verziónál a 1909-es funkcióit, amik a havi kumulatív frissítésekkel (CU) lettek belerakva, volt már szó itt erről. Ezért futott le jóval hamarabb az egész a szokásos, "teljes" funkciófrissítésnél. Illetve ezentúl csak a tavaszi verziónál lesz az eddig megszokott standard build upgrade, a tavaszira az őszi az előbb említett Enablement Package lesz, ami érvényes lesz majd az aktuális 2004-es verzióról a 2009-esre történő váltásra is.
Egyébként a Windows Update korábban csak választható frissítésként ajánlotta fel 1903-ra a 1909-es funkciófrissítést. Nálad most automatikusan telepítette, vagy magad egedélyezted a "Letöltés és telepítés most" opcióra kattintva? Reális lehet akár az előbbi is, mivel közeledik a 1903-as verzió életciklusának vége, akkor szokta a Windows Update automatikusan telepíteni a szükséges funkciófrissítést a további támogatás biztosításához.

[ Szerkesztve ]

(#124505) nubreed válasza King Unique (#124504) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi, nem én a Windows Update Settings/Advanced Options -nél minimum 180 nappal el szoktam halasztani a funkció frissítéseket, de most aszem 300 napra volt állítva. De ma szólt a Windows, hogy a 1903 támogatása hamarosan lejár. Ezért visszább vettem az előbb említett 300 napot, újra keresetem frissítéseket és fel is ajánlotta a 1909 -et, illetve egyből el is kezdte letölteni/telepíteni.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#124506) King Unique válasza nubreed (#124505) üzenetére


King Unique
titán

A gépházban az a korábbi 365 napos halasztási lehetőség amúgy az újabb verzióknál már nincsen, de Pro kiadástól csoportházirend szinten a WufB-nél beállítható. De ugye ha csak választhatóként ajánlja fel a Windows Update a funkciófrissítést, akkor nem feltétlen muszáj külön beállítani. Illetve esetedben most azért települt automatikusan, mert közeledik a 1903-as verzió életciklusának, támogatásának a vége.

(#124507) nubreed válasza King Unique (#124506) üzenetére


nubreed
veterán

Az újabb verziók alatt a 2004 és afölöttit érted, gondolom, mert a 1909 -ben még benne van.

Amúgy a Group Policy Editorban szoktam még testreszabni ezeket a dolgokat. Nem szeretem ha a Windows önálló életet él, ahol csak lehet vissza veszem a kontrollt.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#124508) King Unique válasza GEPESZ66 (#124499) üzenetére


King Unique
titán

Ha USB 3.0-sak (látszik eszköz/kábel csatlakozóján/aljzatán is) az eszközök és kellően gyorsak, ami rendszeresen ki is lenne használva, meg az alaplapon van legalább PCIe 2.0 x1 csatlakozási lehetőség egy USB 3.0-s bővítőkártyának, akkor igen. Vagy másik lehetőség új alaplapot venni natív USB 3.X támogatással, ahol a natív támogatás általában előnyösebb, problémamentesebb szokott lenni, mint az utólag összetákolt bővítőkártyás, az utóbbinál az egyes VIA vezérlős típusok sebességre is lassabbak lehetnek (példa).

Magához a Windows 10-hez meg nyilván nem sok köze ennek a kérdésnek, max. annyi, hogy az OS felől adott az USB 3.0 támogatás, sőt több vezérlőnél általában natívan, nem szükséges külön driver. + A natív UASP támogatás is, amivel kihasználható az USB 3.0 szabvány maximuma (~ 450 MB/s), meg az az alapvető feltétele pl. külső SSD-knél az UNMAP (TRIM) működésének is.

(#124509) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok. Nem kimondottan Win10-es kérdés, de sok járatos fórumlakó van itt, hátha valakinek van ötlete, megoldása a kérdésemre.
A gond Firefox böngészőben van, a google keresőoldal (google.hu vagy google.com) behozásakor állandóan feldobja a hirdetés testreszabási lehetőséget. Megkérdi, hogy egyetértek e. Azt mondom igen és amíg be nem zárom a böngészőt, nem is kérdezi újból. Viszont ha a Foxot bezárom és újranyitom, megint megkérdezi a kis ablakban, hogy egyetértek e a hirdetési beállításokkal. Amíg nem nyomom azt, hogy egyetértek, minden google keresőoldal megnyitásnál feldobja. Ha egyetértek, akkor pedig böngésző újraindításnál ismét zaklat.
Más böngészőnél nem csinálja, illetve más gépen se. Egyébként ki vagyok jelentkezve minden fiókból.
Másik gépen Foxot használva, kijelentkezve nem zaklat. Egyszer egyetértettem és kész. De az említett notebookon ez van egy ideje.
Van valakinek ötlete, mit lehetne csinálni, hogy ha egyetértek, többször ne zaklasson?

(#124510) movax válasza rothfb (#124509) üzenetére


movax
őstag

Mert valszeg be van állítva, hogy minden bezárásnál törölje a sütiket.

(#124511) #73959936 válasza rothfb (#124509) üzenetére


#73959936
törölt tag

csak tipp: az előzmények minden kilépéskor automatikusan törlésre kerülnek :U

(#124512) rothfb válasza movax (#124510) üzenetére


rothfb
veterán

Sütiken nem lett változtatva. Úgy kezdte el ezt csinálni. Nagyon sok oldalt tölt be egyszerre, de ez eddig is így volt.
Amúgy már sikerült megoldani, a kis felugró ablak jobb felső sarkában kell a bejelentkezést választani, bejelentkezni és ki. Utána nem zaklat megint.

[ Szerkesztve ]

(#124513) Truman


Truman
senior tag

Sziasztok!

Kisebb szervezet hogy juthat legolcsóbban, legálisan Windowshoz és Office -hez?
Max 15 gépre kéne. Régen még az előző munkahelyemen volt valamilyen Microsoft Partner program, azon belül lehetett használni az aktuális Windows és Office verziókat, egy előfizetési díj fejében. Most nem nagyon találtam erről semmilyen konkrét információt.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#124514) betelgeuse


betelgeuse
csendes tag

Sziasztok!
Dell Latitude E7440 laptopom van. Windows 10 alatt a Gigabites Digi netem speedtestel csak 300Mbps-t tud. Ubuuntu alatt 980Mbps-t. Újra telepítettem a hálózati meghajtóját, de semmi változás. Valakinek volt már ilyen problémája? Szerintem inkább valami Windows hiba lehet mint hardveres.

(#124515) Pyttawrx válasza betelgeuse (#124514) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. lehet tűzfal is vagy pl nekem a vírusitó miat volt így, vagy valami fogja a háttérben. Esetleg végső megoldáképp windows újratelepítés

(#124516) Doky586 válasza betelgeuse (#124514) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Mondd le. Elég neked egy 300-as netcsomag is. Vagy térj át linuxra.. :B

[ Szerkesztve ]

(#124517) zolee001 válasza Truman (#124513) üzenetére


zolee001
őstag

Esetleg a gyártó megkeresése és ajánlat kérése ?
A partner programban,pontosabban az action packben található szoftverek csak belsö használatra vannak,produktiv használatot nem enged a licenc
Számos pályázat ,támogatás van az MS felöl a kkv-knak ,van amiért fizetni sem kell x évig

(#124518) #86564352


#86564352
törölt tag

Cikkeztek arról nyáron és support oldalra is mintha emlékeznék, hogy a Windows Update már tolja az új Edge böngészőt. Ehhez képest 2004 telepítővel clean install, majd frissítések keresése gomb után nem cserélte le. Amikor elindítottam a régi UWP fajtát, akkor ajánlotta az új letöltő linkjét, ez így manuális módszer. Automatikusan kellene már teríteni. Egyre jobb a Chromium Edge.

(#124519) Cs1csó válasza #86564352 (#124518) üzenetére


Cs1csó
félisten

Már rég elengedtem, semmi elvárásom sincs már az MS felé, feladtam. Haladnak ahogy tudnak. :U

(#124520) #86564352 válasza Cs1csó (#124519) üzenetére


#86564352
törölt tag

Mi pedig megyünk velük, ahogy tudunk. :)

(#124521) oke


oke
senior tag

Sziasztok,

Hogy lehet win10-ben beállítani az ablakok hátterét? Ha mondjuk megnyitom a gépházat, akkor ne fehér legyen a háttér, hanem valami kevésbé "bántó" a szemnek.

(#124522) nubreed válasza oke (#124521) üzenetére


nubreed
veterán

Mondjuk bekapcsolod a dark mode -ot?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#124523) vlevi válasza nubreed (#124522) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az hiányzik még csak!
:)
Programozok nagyjabol egész nap, soxor probaltam mar a dark módot szivegszerkesztoben, es ott működik is. A baj csak, hogy hozzászokott a szemem a sotethez, es, amikor elinditom az alkalmazast, wagy weboldalt, akkor az kb egy atomvillanással ér fel :D

Viccet félre téve, nekem az valt be, hogy a monitor kissé hideg színeit melegebb arnyalatra állítottam. Es meg talán az en monitorom egy kicsit zöld színből is visszavettem.
Nagyjabol letojom, hogy nem 100%-osan szinhelyes, majd ha kell, akkor atallitom SRGB-re.
Nagyon alacsonyra nem érdemes levenni a fenyerot sem, mert akkor meg tompulnak a színek.

(#124524) Kovács86


Kovács86
junior tag

SZiasztok.

2 billentyűzetet szeretnék használni egyidőben, nem pedig állítgatni az egy kiosztását(nyelv).
Hogyan tudom megcsinálni? ...hogy "cifra legyen" mivel az egyik egzotikus nyelv és nincs olyan billentyűzetem, egy angolt feliratoztam. :DD

W10 természetesen. THX

(#124525) Mustármag


Mustármag
senior tag

Sziasztok

A legutolsó win frissítés óta, (amit ma reggel telepítettem. jelenlegi build szám:19041.508)
Nem működik a zárolási képernyőn a diavetítés és a reflektorfény.
(amit lehetett az ehhez kapcsolódó menüpontban állítani azt próbáltam[Gépház->személyre szabás->zárolási képernyő])
Valaki tud esetleg megoldást hogy újra működjön?

(#124526) King Unique válasza Mustármag (#124525) üzenetére


King Unique
titán

A szokásos megoldásokat már próbáltad, azaz a Spotlight esetében pl. az ezen leírásban lévőket?
Ha az előbbi és a rendszer újraindítása nem használ, akkor lehet a KB4571756 telepítése esetén van ilyen bug, meg ha nálad közvetlenül előtte működtek az említett funkciók. Ha ez a helyzet, akkor a frissítés eltávolítása / rendszer-visszaállítás használata lehet opció, majd utána a frissítés átmeneti szüneteltetése, amíg a javítás nem érkezik.

(#124527) KonzolKartel válasza Kovács86 (#124524) üzenetére

Huhh, elég neccesen hangzik. Esetleg hotkey-el kiosztást váltani? ALT+SHIFT?

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#124528) Kovács86


Kovács86
junior tag

sz@rrá kéne feliratozni azt az egy bill...-t
Azon is gondolkodtam, hogy egy öregebb tablet/telefon beépített bill...-t használni.
lehet vajon?
a dupla jobb lenne, hozzárendelve egy-egy nyelvhez

(#124529) Koga777


Koga777
tag

Sziasztok! Miért törölt 2 programot is a legutóbbi update? Csak úgy, semmi figyelmeztetést nem írt ki. Növelni akarja a vérnyomásom? Hogy lehet ezt megakadályozni? Jelenlegi verzió: 2004 19041.508. A 2 frissítés: KB4576478 és KB4571756. Legközelebb mire számíthatok? Pár word doksit és excel táblát is töröl? Leformázza a D meghajtót?

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#124530) KonzolKartel válasza Kovács86 (#124528) üzenetére

Arra rengeteg program letezik, hogy telefon, vagy tabletet billentyuzetkent hasznalj.Unified remote, Monect, stb. Ezek mind erre vannak kitalalva.
Tudtommal Windows alatt nem tudod megoldani a 2 fizikai billentyuzet, 2 nyelv kiosztast.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#124531) mpo válasza Kovács86 (#124528) üzenetére


mpo
veterán

Mivel azt írtad, "egzotikus nyelv" így pontos típust nem találtam, de több kész billentyűzetet láttam, ami kétnyelvű.
[link]

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#124532) movax válasza Koga777 (#124529) üzenetére


movax
őstag

Pontosan mi tűnt el? Bizonyos antivírusok szoktak karanténozni szoftvereket, például az Avira a qBittorrentet.

(#124533) zolee001 válasza Kovács86 (#124524) üzenetére


zolee001
őstag

Akár "programonként" lehet különbözö klavi nyelvet használni awin 10 ben
(személyes vélemény:Pusztalna meg amelyik feltalálta)

(#124534) Geth válasza zolee001 (#124533) üzenetére


Geth
addikt

Én is globálisan állítgatom a nyelvváltást, de inkább ne pusztuljon ki aki feltalálta, mert van ismerős aki áldja, hogy így is tud működni a dolog.

(#124535) zolee001 válasza Geth (#124534) üzenetére


zolee001
őstag

Pontositok,System language English,billentyüzet nyelve magyar,20 évig tökéletesen müködött igy
Ellenben a gépházas förmedvénybe átkerült a beállitás és amennyiben a beviteli nyelv magyar akkor a programok magyarul jelennek meg
Nekem ne irogasson ki a mail helyett postát stb stb
Szóval a véleményem maradt ugyanaz,a win10 designer stb teamnek minimum a golyoáltali

(2000 usd+gépek,vmi sufnicég gyárja a video kártyát,intel néven,gondolom azért eseik le a gép teljesitménye 386 szint alá mert 5 db gépben van a fenti proci+video kártya,egy start menü megnyomása 5mp töl 1-2 perces reakcióidöt vonz maga után mivel a gpu és azon belül a 3d 100+% használatban van
Hp Spectre,DellXPS gépek amik nem a tesco gazdaságos kategória
Szal köszönjük MS,az emojik meg a hetente redesingnolt start menü az fontos,de ha esetleg müködne ez a hig fos az sem lenne hátrány

(#124536) Geth válasza zolee001 (#124535) üzenetére


Geth
addikt

Nekem angol+magyar van fent, minden angolul megy (appok is), a magyar a kiosztás miatt van csak, váltogatom. Korábban is így volt és most is.

Most telepítettem egy ~600 USD-s hp-ra (10. gen i3), szerencsére röccenés nélkül megy.

[ Szerkesztve ]

(#124537) zolee001 válasza Geth (#124536) üzenetére


zolee001
őstag

Vmi jól sikerült update óta van,hála az égnek lesynceli az összes gépemre,nem akarok klavi nyelvet cserélgetni,a language bar-t is takaritottam mindig
Külön csókoltatom öket mivel log in képernyön találjam ki h éppen miért nem jó a password ,persze a klavi random nyelve miatt

Desktop Window Manager High GPU Usage in Windows 10
Pár éve létezö probléma,workaround 0
A gépek tulaja épp a HP nál van a 1x db géppel,vagy oldják meg ,hogy normálisan müködjön vagy pénzt vissza

(#124538) Geth válasza zolee001 (#124537) üzenetére


Geth
addikt

Értem amit mondasz, engem ez a 2 nyelv miatt nem érintett soha :)

Workaroundként betolhatod az angol kiosztást a listában felülre, átváltasz magyarra, kikapcsolod hogy apponként jegyezze, kikapcsolod a váltás gombkombókat és a tálcáról is leveheted a váltót (bár az maradhat hogy lásd ha bármi miatt változna - nem kéne neki).

Egyszer vagy kétszer találkoztam dwm-es problémával, azoknál a szokásos ddu, driver (oem vagy generic) telepítés megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#124539) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Sziasztok!

Adott egy Dell laptop. Akksi rossz hálózatról üzemel. Az egyik Windows frissítés az istenért sem akar települni. Jól sejtem, hogy a szar akksi miatt nem lehet frissíteni ? Folyamatosan ezt írja ki hiába indítom ujra.

Kép:

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#124540) zolee001 válasza Geth (#124538) üzenetére


zolee001
őstag

Sajnos nem,már régóta visszatérö probléma különbözö Intel vga chipeknél (nvidia+ati nem járt nálam)
Ezen HP gépek már sokadjára landolnak nálam de feladtam,mondjuk nem az én dolgom de a cég jól állhat anyagilag ha ilyen 700+ ezer ft-os eszközöket ad a dolgozóknak
Az Intel frissiti a drivereit azonban a HP az adott eszközhöz nem,ha Intel oldaláról a driver letölt akkor piros x-el elszáll az install ,hogy zsirozzam le az OEM gyártóval,aki a HP ugye
Semmi mókolást nem találtam a HP részéröl hardwaresen,a prociba épitett vga van csak tehát nem spec hybrid stb
Szal megy az egymásra mutogatás,hogy kinek a hibája,én pedig nem fogok nekiállni debuggolni ,hogy miért nem akar települni a chiphez való driver
Egyébiránt a Windows vagyon elxarva mert 8.1 -el tökéletesen üzemel csak ugye céges háló azure stb ahol bukó a 8

(#124541) Geth válasza zolee001 (#124540) üzenetére


Geth
addikt

Namost ha egy nagy rakás gépen nem jön a hiba, akkor az pont nem azt mutatja számomra hogy a win van elxarva, ez driver problémának tűnik. Az hogy 8.1-el nem jött megint csak mellékes, közben lépett verzióban pl. a wddm is, nem ugyanaz/ugyanúgy fut a régi rendszeren, stb.
Sajnos a drivert a gyártók csesznek frissíteni. Most az intel már ott tart, hogy feloldották az oem lockot és feltehető a generic driver is. A probléma az, hogy csak akkor, ha elég friss az oem verzió is... Egyébként visszapakolja a régit (nem blokkoltam az updatet soha, ezután se fogom - szerencsére az a hp amiről írtam a kicsit régebbi oem driverrel is hibátlan).

(#124542) zolee001 válasza Geth (#124541) üzenetére


zolee001
őstag

A nyilvános és a belsö MS forumok nem erröl tanuskodnak
Az intel éppen tegnap adott ki egy csomo frissitést driverekhez ami win update után szép kék képernyövel örvendeztette meg a kedves usert (ez éppen wifi)
Ha addig müködött és WU-t kapott a gép majd kék halál akkor az kinek is a hibája?
Almenupontonként rakosgatják át a control panelböl abba az okádék gépházba a dolgokat,szerencsétlen (jól müködö) driver beirást akat a cpl-be ami nem jön össze neki igy borul az egész
procmon szépen megmutatja

(#124543) Geth válasza zolee001 (#124542) üzenetére


Geth
addikt

Belsőre nem látok rá, külső nem érdekel.
Annyit tudok csak, amit tapasztalok: itt nem röcög/fagy stb.
A többitől nem hatódok meg, attól pláne nem, hogy a gpuból hirtelen wifi lett.
További kellemes sz.rollerezést :)

(#124544) coco2


coco2
őstag

Sziasztok!

Win 10 vezérlőpult energiagazdálkodási lehetőségeknél be van állítva, hogy merevlemez kikapcsolása "soha" (0 perc). Annak ellenére rendszeresen hallom, hogy hdd leáll / újraindul. Van valahol máshol is egy beállítási lehetőség, ahol átállítani kellene?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#124545) Koga777 válasza movax (#124532) üzenetére


Koga777
tag

A 8GadgetPack és a Start Menu X tűntek el. Nem voltak vírusosak. Megint felraktam őket. Már több éve ez van, hogy évente kétszer a nagyobb updateknél kitörli őket.

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#124546) ElektrikusDE válasza CartmanLand0 (#124539) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Nekem is Dell laptopom van, az akksi viszont hiányzik.

Igy nem is problémázik a Windows vele :)

Annyi hogy ki írja hogy "nem észlelhető akku' amit simán elrejtek hogy ne zavarjon.

A 2004 frissítés is gond nélkül telepult nálam.

Vedd ki azt a rossz akut!

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#124547) CartmanLand0 válasza ElektrikusDE (#124546) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Rendben megnézem kiszedett akkuval.

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#124548) Geth válasza coco2 (#124544) üzenetére


Geth
addikt

Milyen HDD? Lehet hogy a HDD firmware-ében van ez a működés beállítva (pl. wd green széria).

(#124549) zolee001 válasza Geth (#124543) üzenetére


zolee001
őstag

https://www.windowslatest.com/2020/09/15/windows-10-intel-driver-update-graphics-command-update-released/

Elsö fele wifi a második gpu a hirnek
Nem szoporollerezek,home userekkel nem foglalkozom ,ezen hiba pedig tulmutat rajtam,a cégtulaj gondolom pereskedik a hp-val
Gépeken ott virit a windows 10 logo,oldják meg hogy müködjön vagy fizetnek

(#124550) Geth válasza zolee001 (#124549) üzenetére


Geth
addikt

Ahh tehát driver/telepítő hiba volt és javították, all is well.
Nem kell rögtön ráugrani az új verzióra, főleg nem céges körinél.

(#124545) Koga777 : ha évek óta ez van akkor miért lepődtél meg és gondoltad azt hogy majd a következő alkalommal letörli a teljes háttértárat, stb?
Csak az ilyen mókcsodákat törli le, nyugi :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.