Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124801) #86564352 válasza S@c@ (#124799) üzenetére


#86564352
törölt tag

VGA drivert telepítsd újra, registry esetleg, vagy f.lux telepítése

(#124802) Kenderice válasza King Unique (#124784) üzenetére


Kenderice
senior tag

Az utolsó javaslatodat csináltam meg. Jó lett. Köszönöm.

(#124803) lovi27 válasza S@c@ (#124799) üzenetére


lovi27
addikt

Ez az állapot nem előjön, hanem a nem kellően átgondolt tiltások következménye. ;]
Amúgy nekem az éjszakai fény funkció jól működik és nincs szükség külső alkalmazásra.
Hátha ez segít...

(#124804) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

nvme-s SSD-re szeretnék installálni windows10-et.

linux alól írtam ki az iso-t, és be is boot-ol. Viszont amikor a háttértár kiválasztásához kerül a telepítő (egyből a nyelv választás után), akkor azt mondja, hogy:
"A media driver your computer needs is missing..., stb."
A neten USB3 problémát írnak erre a hibára, meg nvme driver hiányt.
USB3-ról nem lehet a BIOS-ban 2.0-ra váltani, és gondolom, 2020-ban nem illene Legacy módban tenni fel a rendszert.
A kérdés, hogy mi a megoldás erre?
Létezik, hogy kell szereznem egy működő windows-t a rufus miatt?
Mivel házi karanténban vagyok, így az ilyen ismerősökhöz rohangálást nem erőltetném. :U

Egy 2019-es Lenovo Thinkpad E495-ről van szó, és egy ma a MS oldaláról letöltött friss Windows ISO-ról.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#124805) King Unique válasza Bici (#124804) üzenetére


King Unique
titán

Kezdődik ott, hogy Linux alól hogyan lett kiírva az ISO, mert amúgy ezen leírás szerint kellene, azaz fájlkezelős másolással, UEFI-s telepítéshez szükség esetén darabolni install.swm fájlokra, ha a laptopnál az UEFI BIOS csak FAT16/32 fájlrendszereket támogat, stb. Unetbootin, DD stb. meg eleve nem kell, illetve Windows és Rufus sem csak a kiírás miatt, mivel megoldható Linuxon is a linkelt bejegyzés szerint. + A hogyan töltsük le a Windows 10 ISO-t, másoljuk/írjuk pendrive-ra és telepítsük pendrive-ról a Windows 10-et téma nemrég egy másik válaszban újfent részletezve volt.

Az említett hibaüzenetnél az általános javasolt megoldások (pl. ezek és ezek) már ki lettek próbálva, azaz másik USB-port, pendrive újracsatlakoztatása, másik pendrive, RAID/IDE/AHCI mód megfelelő beállítása, stb? Telepítésnél az USB 3.0 port és az NVMe SSD alapvetően a legacy W7-nél szokott gond lenni (példa), mivel annál egyik sem támogatott natívan, ellenben a W10-nél igen, ezért az utóbbinál normál esetben nem kellene egyiknek sem gondot okoznia. De esetleges kivétel hardvertől függően előfordulhat és olyankor pl. meg lehet próbálni USB 2.0 porthoz csatlakoztatva a pendrive-ot és úgy telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#124806) Doky586 válasza Bici (#124804) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

(#124807) MaxxDamage válasza Bici (#124804) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

Ha jól emlékszem, akkor én is jártam már így.
Még (s478 csúcs) P4 gépen, amit úgy építettem össze és Raid (Sata2) kártyán használtam 300GB-s Intel SSD-t (sata2) és vezérlő driver kellett. Azt használva látta az SSD-t. (ez még Win7 esetén volt - akkor még nem volt Win10) és tudtam rá telepíteni az OS-t, de addig nem láttam semmi meghajtót a listában :)

De látom közbe írtak ketten is. ;)

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#124808) King Unique válasza King Unique (#124805) üzenetére


King Unique
titán

+ Ha van olyan opció az UEFI-ben, akkor az M.2 PCIe konfiguráció megfelelő beállítása (példa), eleve UEFI-s bootolásra állítani és aszerint telepíteni stb., bár bizonyos esetekben akár a legacy/CSM is működhet NVMe SSD-nél (példa).

(#124809) Zen_Ronin


Zen_Ronin
tag

Sziasztok!
A következő problámában szeretném a tanácsotokat kérni.

Eddig egy R9 270 es videokártyám volt, és most cseréltem le Rx 580 8GB-ra.
Van két monitorom. Az egyik HDMI csatlakozós, a másik még analóg.
A régi kártyámmal kitűnően működött a "megjelenítő kiterjesztése" módban mindkettő.
Az új kártyát megvettem, és vettem hozzá egy HDMI-Analóg átalakítót. Frissítettem a drivert. Összedugtam a monitorokkal, és minden ment mint régen.
Hurrááááá :C
Ámde, az tegnap egy játéktelepítés, és indulás közben hibával kilépett, és ...... azóta csak az egyik /a fő HDMI/ monitorom megy, a Win10 kijelzőbeállítások panalen nem is érzékeli. :W
Újraindítottam a rendszert, és ahogy a Win töltődik mindkettő monitoron fut körbe a pont ...
Hát ennyi .... egyik pillanatban ment ... aztán már nem ...
.
Külön-külön mindegyik működik, mindegyik aljzatban.
Azonban ha az új /HDMI/ monitort bedugom, a régi rögtön kikapcsol "Input not Supported" felirattal.
Ezt végképp nem értem.
Nem állítottam semmit mikor megvettem a kártyát. Rádugtam ... ment mind a kettő.
Mostmeg ..csak az egyik :W
Köszönöm a segítséget ... előre is :R :R

(#124810) Bici


Bici
félisten

Köszi mindenkinek! :R

Átolvasom a leírásokat. :K

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#124811) Sub-ZeRo válasza Zen_Ronin (#124809) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szia

A minap én 3 monitorral szívtam ilyen ügyben. :DDD
Nekem olyat csinált, hogy eyefinity módban 3-ból 1 ment csak. Ha ki- és vissza dugtam a monitorokat akkor működtek de utána nekem is írta, hogy nincs jel.
A megoldás annyi volt, hogy a windowson belül a kijelzőnél valamiért letiltotta a kijelzőt és nem adott rá jelet. Windows 10 2004-es verzióról beszélek, mert előtte a 1909, 1903-mal ilyen bajom nem volt. Valamiért tiltotta a plusz 2 kijelzőt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#124812) Zen_Ronin válasza Sub-ZeRo (#124811) üzenetére


Zen_Ronin
tag

Szia!

Egészen addig míg a win be nem töltődik mindkét monitor működik.
Az eyefinity módban is megy mindkettő, de én nem azt szeretném használni, hanem a kiterjesztett módot.

És hogyan tudtad megoldani a problémát?

(#124813) Sub-ZeRo válasza Zen_Ronin (#124812) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Eyefinity módból kilépsz, majd windows beállítások, kijelző és ott a második monitort engedélyezed. Kiterjesztettre csak így tudod állítani.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#124814) Zen_Ronin válasza Sub-ZeRo (#124813) üzenetére


Zen_Ronin
tag

Próbáltam, hiszen régen is így használtam.
Ha az észlelésre kattintok azt írja: "Nem található másik képernyő" .. pedig ott van ... :W

(#124815) modflow


modflow
veterán

Van egy gépem és random módon újraindul.
Nem tudom mi lehet a gond, már újra is telepítettem, de nem szűnt meg a jelenség.
Van hogy egész nap megy, van, hogy csak este kapcsolom be és 20 percenként újraindul.
Az esetek 90% -ában csak seed megy, semmi más ekkor indul újra.

Játék csak ritkán megy, de ekkor még sosem indult újra, pedig ugye akkor van terhelve.

Viszonylag új gép, 1,5 éves.
Gigabyte Z370 HD3
Intel Core i5-8400 2.8GHz (s1151) Processzor - BOX
Samsung 250GB 860 EVO 2.5" SATA3 SSD
G.SKILL Aegis 32GB KIT DDR4 3000MHz CL16
Be quiet! Pure Power 10 CM 400W
MSI RTX 2060 SUPER GAMING X nVidia 8GB GDDR6 256bit

Legutóbb sikerült lefotóznom a kékhalál képernyőt, ez lenne az:

Mi lehet a baja?

(#124816) Sub-ZeRo válasza Zen_Ronin (#124814) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Húzd ki és újra dugd be.

Valam ilyesmit kellene látnod.
A hdmi átalakító működik? Mert nekem volt egy dp-hdmi átalakító és kuka volt. Jó drágán kellett vennem dp-hdmi átalakítót hogy menjen a monitor.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#124818) modflow válasza #40993792 (#124817) üzenetére


modflow
veterán

Átfutottam, de frissek az illesztőprogramok, nincs olyan víruskeresőm, RAM-ot is teszteltem DOS alatt és jó, legalábbis a feje, mert 32 Gb ramom van és elhunytam az életemet 16 tesztelése alatt is.
De akkor ma este elindítom 22-kor. Reggel 8 óra alatt végez?
Everest stressz alatt sincs hiba...

És sajnos nekem a képen nem ír ki semmi fájlt, ami segítene az azonosításban. :F

(#124819) Sub-ZeRo válasza modflow (#124818) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem a tápod a ludas. Szerezz egy nagyobb és minőségi tápot és próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#124820) modflow válasza Sub-ZeRo (#124819) üzenetére


modflow
veterán

:Y
Ez minőségi táp!
Be quiet! Pure Power 10 CM 400W

Van ennél minőségibb?

(#124822) Sub-ZeRo válasza modflow (#124820) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lehet hogy minőségi, de akkor az lesz a ludas szerintem. Meg ilyen gép mellé nem ekkorát vennék, hanem legalább egy 600-ast. Amúgy meg ajánlottnak az MSI honlapják 550-es van feltünteve. Te meg ki is gyilkoltad a tápod és nem tudod mi a gond. :DDD
Szóval egy minőségi 600-ast szerezz be és utána próbáld meg hogy hibázik e.
Csak azért mondom mert nekem is volt már ilyen gondom és a táp volt a hibás.

Jah és keresztfiamnak is ez volt a baja, mert volt egy 400-as tápja és kapott egy rx 580-at tőlem. 1,5 hétig bírta a táp és neki is ilyeneket produkált. Csak neki 1 nap után meg is állt a táp. Utána kapott egy 600-ast tőlem és azóta nem indul újra a gépe. Érdekes. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#124823) modflow válasza Sub-ZeRo (#124822) üzenetére


modflow
veterán

Azt a tápot is az illetékes topikban ajánlották. :)

De utána járok.
Viszont az fura, hogy amikor seedelget, a táp biztosan nincs terhelve, amikor meg megy egy játék és így a VGA is, akkor meg még egyszer sem indult újra. :F

(#124824) Sub-ZeRo válasza modflow (#124823) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Gondoltam ott kiszámolták mi mennyit eszik és a 400-as bőven jó rá... :U
A gyártó nem hiába adja meg az adatokat...

Szerezz valakitől egy 600-as tápot vagy egy 550-est és próbáld meg azzal. Csak minőségit, ami bírja a 12 voltot leadni rendesen.
Nekem sem játék alatt szállt el, hanem pl filmezés közben.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#124825) modflow válasza Sub-ZeRo (#124824) üzenetére


modflow
veterán

Néztem egy ilyet:
[link]
Ez jó lehet?

(#124826) Sub-ZeRo válasza modflow (#124825) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Biztos jó táp, nem volt vele még dolgom.
Egy Hyper M is elég 600-ba, vagy 700-ba, de mielőtt vásárolsz kérj valakitől egy tápot, hogy 100%-ra menj. :K
Én azért mondom hogy táp, mert nekem ennek cseréje oldotta meg az ilyen gondott.
Ha netán meg nem ez a gondod, akkor meg egy kisebb vagyont költöttél el.
Szóval ha van ismi a közelben egy nagy táppal kérd el tőle. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#124827) modflow válasza Sub-ZeRo (#124826) üzenetére


modflow
veterán

Az a gáz, hogy akitől tudnék, annak nincs olyan. :(

Egy ilyenre gondolsz?
[link]
Ez olcsóbb és 5 év a gari. Sokkal jobb, ha ez is minőségi.

[ Szerkesztve ]

(#124828) Sub-ZeRo válasza modflow (#124827) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az gáz.
Az event viewer mit mutat?

Start - event viewer - windows logs - system
mit mutat?

Amikor leáll a géped tudod az időpontját?
Mert akkor itt meg kellene keresni, hogy miért állt le.

Nekem ilyen van az egyik asztali gépbe. A másikba egy 600-as. Teljesen jó mind a kettő.
Egy rx 580 /rx 590-et hajtanak.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#124830) Zen_Ronin válasza Sub-ZeRo (#124816) üzenetére


Zen_Ronin
tag

Már mindent próbáltam.
Az átalakító biztosan működik, hiszen tagnapig ment mindkét monitor.
Ha a régit dugom csak be akkor megy, ha az újat is akkor csak az egyik /az új/.

És ezt látni, pedig a monitor ott van. Ha Eyefinity-t állítok be akkor mindkettő megy.

(#124831) chaosmonger


chaosmonger
tag

Sziasztok ! A fiam notebookját a lányom kapja meg, most fut rajta az alapállapot visszaállítása. Azzal nem vagyok tisztában, hogy a windows liszensz a géphez kötődik, vagy a Microsoft accounthoz is amivel aktiválva lett? Tehát ha most csak a lányom fiókját adjuk meg az újraindulás után akkor aktív marad a win 10? Vagy mindenképp az eredeti fiókkal kell indítani és hozzáadni tudjuk csak a másik felhasználót? Köszi

(#124832) #73959936


#73959936
törölt tag

sziasztok.

edge. már nem először, így hát leírom és segítséget kérek.

ezt használom, beállítottam és működik rendben...valameddig. Amiért írok: a háttérként feltűnő edge logo borzasztóan idegesít (mert magától visszaáll alapbeállításra) és van olyan beállítási lehetőség, hogy egyéni szintként nem kérem....de nem tudom hogy hol és hogyan...

help ! :R

[ Szerkesztve ]

(#124833) #86564352 válasza #73959936 (#124832) üzenetére


#86564352
törölt tag

Az új lap oldal kinézetre gondolsz? Lehet állítani fogaskeréknél, legyen háttér és egyebek.

(#124834) #73959936 válasza #86564352 (#124833) üzenetére


#73959936
törölt tag

igen, de nincs fogaskerék :(

(#124835) #86564352 válasza #73959936 (#124834) üzenetére


#86564352
törölt tag

Naprakész az Edge? Beállításokból sem jön elő? [kép] Internet kapcsolat rendben? Nincs süti takarítás beállítva? (mert az új lap is egy weboldal gyakorlatilag) Több ötletem nincs. Telepítés óta nem találkoztam az alapértelmezett Edge logós háttérrel. Most is éppen váltott már új képre az előbb linkelt sziklásról.

végül is egy böngésző reset még érhet egy próbát, aztán várni kicsit

[ Szerkesztve ]

(#124836) #73959936 válasza #86564352 (#124835) üzenetére


#73959936
törölt tag

Naprakész, beállításoknál ugyanaz az alap-kép jelenik meg, ami indításkor. Speciel a süti takarítás nincs pipálva kilépéskor.

de :R

(#124837) King Unique válasza chaosmonger (#124831) üzenetére


King Unique
titán

Alapesetben a hardverhez kötődik, de kapcsolható a digitális licenc Microsoft-fiókhoz is. Viszont itt nem derült ki a leírtakból, hogy mégis milyen licenc van azon a laptopon, hogy lett beszerezve, aktiválva, stb. Ha pl. gyárilag járt a W10 Home/Pro kiadás a laptophoz, azzal együtt lett megvásárolva és BIOS OEM Key van, akkor ez eleve fix állapot, fix aktiválás az adott kiadásnál és nem Microsoft-fiók függvénye, tetszőlegesen használható másikkal is, annál is aktivált lesz a rendszer. Valamint ha külön lett megvásárolva a W10, vagy W7/8.1 rendszerről ingyen upgrade-elve és 1x már eleve aktiválva volt azon a gépen, illetve digitális licenc van, akkor ugyanazon kiadás újratelepítése, valamint ugyanarra történő alaphelyzetbe állítás után szintén aktivált marad. Aztán ha már alaphelyzetbe állítás eladás/elajándékozás előtt, akkor a linkelt leírásban is szerepel, hogy javasolt eltávolítani az eszközt is a Microsoft-fiókból.

(#124838) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Sziasztok
Lehetséges, hogy volt már erről szó, azonban bátorkodom megkérdezni, hogy tudtok-e arra megoldást, hogy a Win10-en belül néhány felhasználói beállítást lehessen mondjuk egy scripttel elintézni, vagy lényegesen egyszerűbb módon, mint egyesével beállítgatni őket?Gondolok itt arra, hogy Outlookon belül az aláírást beállítani új levelekre és válasz levelekre, az alapértelmezett programokat egy adott programra beállítani és még néhány dolog. Lehet ez nem is script kérdése, nem tudom, de örülnék ha lenne rá használható megoldás. :)

(#124839) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Érdekes ez a Windows10....
Nem akart elmúlni a pár napos alvó állapot után a teljes és stabil 100% proci használat. Ahogy látom, az egyik proci mag 100% hajszoltság után érdemes újra indítanom.
De néha a böngésző áll bele a földbe.
Most meg a Telegram se szó, se beszéd bezárta magát és kilépett.
Restart persze..

Mi az isten van a háttérben?? Hibát most sem ír, nem ugrik fel semmi, csak kilépnek vagy omlanak.

Ja, és a kikapcsolásra max a kijelző sötétedik el. A gép aktív marad. Minden világít, venti pörög.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#124840) properttl


properttl
csendes tag

Sziasztok!
Régebbi laptopnak megérné beszerezni a win10-et ? -pl gyorsaság, biztonság szempontjából. (lehetett volna ingyen is, mert eredeti 7-essel vettem a gépet, de lemaradtam)
2012-ben vásárolt asus K53SV ról lenne szó, amibe vettem most egy 256-os ssd-t amire áttenném a windowst. :)

(#124841) bon válasza properttl (#124840) üzenetére


bon
őstag

Én megpróbálnám a Windows 7-es kulcsot használni az aktiváláshoz...

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#124842) King Unique válasza Polarstar (#124839) üzenetére


King Unique
titán

Az nem derült ki, hogy azt már sikerült-e azóta megnézni pl. a feladatkezelőben, hogy mi, melyik folyamat pörgeti a CPU-t. Ahogyan az sem, hogy milyen Windows 10-verzióról van szó, 2004/egyéb, naprakészre van-e frissítve, stb.
A kikapcsolás ha bekapcsolt Fast Startup mellett történik, akkor nem meglepő, ha nem áll le teljesen minden, de ez lehet hardvertől, BIOS.beállításoktól függő is. Ha a teljes leállítása a cél, akkor egyik lehetőség az előbbi kikapcsolása, másik a Shift + leállítás használata.

[ Szerkesztve ]

(#124843) King Unique válasza properttl (#124840) üzenetére


King Unique
titán

Mivel a Windows 7 konzumer vonalon már EOL és az ESU hivatalosan csak szervezeteknek opció fizetős formában, ezért nyilván javasolt váltani egy aktívan támogatott rendszerre, mint amilyen a Windows 10. Ahol a maga a váltás egyébként nem hivatalosan és technikailag akár most is működhet ingyenesen W7/8.1 rendszerekről a linkelt cikk végén említett megjegyzéssel. Aztán magához a laptophoz ugyan a gyártó weboldalán hivatalosan csak W8.1-ig vannak driverek, de vsz működni fog W10-zel is, szükség esetén letölti és telepíti a Windows Update, sőt nem is feltétlen kell mindenhez külön driver, mert a legtöbb már W8.1-nél is eleve inbox az előbbi weboldal alapján. Aztán ha SSD lesz a háttértár, akkor pedig a gyors működés is adott, meg az amúgy sem árt manapság, vétek lassú, pláne 2,5"-os 5400-as HDD-t használni rendszermeghajtónak.

"amire áttenném a windowst"

Mármint az megoldható, hogy HDD-ről SSD-re klónozni a W7-et, majd azt upgrade-elni W10-re. Vagy ha nem cél a korábbi telepítés, alkalmazások, személyes fájlok stb. megtartása, akkor mehet az SSD-re a W10 clean install a W7 termékkulcsát megadva a telepítésnél / utána a gépházban.

[ Szerkesztve ]

(#124844) Pikaa


Pikaa
aktív tag

Sziasztok!

Hasonló kék hibát kaptam, mint a lenti kép is ábrázolja, de ez csak illusztráció, szóval lehet, hogy nem pont ez a szöveg volt az alsó felében.

Ezt hogy lehet orvosolni (rendszer újra telepítés kivételével), esetleg visszanézni, hogy mi lehet a probléma, miért írta ki és indult újra a gép?

Köszönöm! :R

(#124845) Pyttawrx válasza Pikaa (#124844) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Ha nem ez volt a szöveg.... :)
De az eseménynaplóban talán lesz valami, hogy miért volt ez.

(#124846) Pikaa válasza Pyttawrx (#124845) üzenetére


Pikaa
aktív tag

Jogos... :D

Csatoltam, hogy mit mutat. Esetleg a részletekből is kellene valami infó?

[ Szerkesztve ]

(#124847) Pyttawrx válasza Pikaa (#124846) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

:D

lehet driver okozza. Nem volt valami driver update mostanság?

[ Szerkesztve ]

(#124848) VGYke


VGYke
addikt

Kéretik nem nevetni! Most valahogy sehogy sem jövök rá, hogy a tálca színét hogyan tudom módosítani.
Egyik fiókomban tetszik:
A másik felhasználói fiókban meg nem tetszik:
:F

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#124849) donmackó válasza VGYke (#124848) üzenetére


donmackó
őstag

Gépház -> Személyre szabás -> Színek fül -> Alapértelmezett Windows mód legyen sötétre állítva

Release the cable hounds!

(#124850) Pikaa válasza Pyttawrx (#124847) üzenetére


Pikaa
aktív tag

Nem igazán. :((

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.