Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109148) Declare válasza Snoop-y (#109143) üzenetére


Declare
őstag

Nagyon utalom az ilyen "debezzegottkünnn".... viszont ez az autos kultura dolog valami olyan eszmeletlen szembetünö es sokkolo, hogy az hihetetlen. Ahogy eltünik a követesi tavolsag, elöjön valami olyan merhetetlen agresszio...a villogatasok, dudalasok, indexelesek a belsö savban....elkepesztö.

Ma pl egy zsiruj Q7 es egy RS octavia mögött mentem 180 tempomattal egy darabig (igen külsö savban is, ha nem volt senki, hiaba volt egy masik kamion 6 km el elöttünk). Majd egy kamion elözes utan leelöztem öket es ök meg lehuzodtak....es nem akart senki senkinek semmit megmutatni....fura :F :))

Nem tudom, hogy ehetne ezt hazaimportalni....kene szolni a Gyuri bacsinak, hogy az ördögi tervébe szöjön bele egy kis kultura becsempeszest is :))

Jah meg ugye hogy itt beengedik az autosok egymast a cipzar elv alapjan..aztan nem veszvillogozik senki, ha beengedik, mert ez a normalis es a veszvillogozassal szemlatomast nem is ertik mit akarsz :D

De hogy negativumot is irjak: az emberek döntö többsege nem villog, ha trafipaxot lat......MÉGIS GYÖKEREK :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.