- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Gurulunk, WAZE?!
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- sh4d0w: Amikor az ostobaság szorgalommal párosul
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Pajac: Szinte mindene megvan
- sz_tibor: Fekete, kerülendő cégek
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
bozsozso
őstag
Még annyit, hogy az ügyintézés indítására kattintva. nyilvantaarto.hu oldalra visz, de az nem elérhető.
-
bozsozso
őstag
-
tylerddd
veterán
Üdv! Ma reggel sikeresen megváltoztattam az ügyfélkapus jelszavam, ami május 28-án lejár és ugye kellett. Az ügyfélkapura ugyanakkor nem tudok belépni. Autentikációs app-et valóban nem állítottam be (amúgy a Microsoftét használom ahol lehet), de az e-mail-es kódos belépés nem megy valamiért, DÁP lehetőség meg nincs. Ilyenkor WTF?!
Köszönöm!Leleveleztem az ügyfélszolgálattal. Az ügyfélkapu bejelentkezési oldalán törölni kellett az ügyfélkapu+ regisztrációt, amihez anno kaptam egy törlőkódot, amit le kellett menteni. Miután ez megvolt, újra kellett regelni az ügyfélkapu+-t és most már jó minden, e-mail-lel és autetikációs app-pel is be lehet lépni.
-
tylerddd
veterán
Üdv! Ma reggel sikeresen megváltoztattam az ügyfélkapus jelszavam, ami május 28-án lejár és ugye kellett. Az ügyfélkapura ugyanakkor nem tudok belépni. Autentikációs app-et valóban nem állítottam be (amúgy a Microsoftét használom ahol lehet), de az e-mail-es kódos belépés nem megy valamiért, DÁP lehetőség meg nincs. Ilyenkor WTF?!
Köszönöm! -
Werkly
addikt
Nincs mobilnetem akkor nem tudom rendvédelmi szervnél igazolni magam a DÁP-al? Vagy ha a QR kódot screenshootolom és azt mutatom JPEG formában az jó, vagy minden online bejelentkezéskor "másikat" generál? Kösz!
-
Doky586
félisten
-
Werkly
addikt
Ha DÁP-ot regisztrálok akkor az Ü+ ugrik? Van értelme amúgy? Kösz!
-
DS39
nagyúr
Próbáltátok már az e-TB kiskönyv lekérdezés funkciót?
https://etb.neak.gov.huBelépés után nekem azt írja, hogy nincs jogosultságom az oldal megtekintéséhez.
-
DJGABI
addikt
-
bozsozso
őstag
Videotechnológiás ügyintézés...
Esetleg kérdezz rá kormányablaknál telefonon, vagy személyesen, hogy meghatalmazással te intézheted-e helyettük az ügyfélkapu-t a kormányablakban...
De gyanítom, hogy ha igen, akkor is kell hozzá közjegyző által hitelesített másolat a személyiről és a lakcímkártyáról... az meg idő és pénz személyesen kell beszerezni...Köszönöm mindenkinek a javaslatokat. sajnos zöld kártya nincs. Ha lett volna akkor nem lett volna gond.
-
Doky586
félisten
-
Doky586
félisten
Nem tudom, de a személyiben ott a szigszám, tulajdonos neve, beazonosítható, hogy érvényes a szig és hogy kié...
szügyintéző biztos le tudja kérdezni a szig szám alapján, hogy érvényes... gondolom kötelező is neki... pár kattintás
Fénykép meg... mi van ha most kapok újat borotvált képpel és télre télapó szakállat növesztek, hogy melegítsen?
Akkor sem fog felismerni... 
De ha mégsem működik, kérdezz rá a másik megoldásra, ha lehet, azt te is el tudod intézni helyettük... ha egy bank elfogadja az ügyfél azonosításhoz a postán beküldött adategyeztető papirosukat és a közjegyző által hitelesített szig másolatot, akkor a kormányablaknak is el kell... meg persze egy meghatalmazás a szülőktől... macerásabb neked, de ez van..."a személyiben ott a szigszám, tulajdonos neve, beazonosítható, hogy érvényes a szig és hogy kié"
Nem bemondásra megy az ügyfélkapu jogosultság megadása.
Mégis sok pénz múlhat rajta. -
yogibear
addikt
Nem tudom, de a személyiben ott a szigszám, tulajdonos neve, beazonosítható, hogy érvényes a szig és hogy kié...
szügyintéző biztos le tudja kérdezni a szig szám alapján, hogy érvényes... gondolom kötelező is neki... pár kattintás
Fénykép meg... mi van ha most kapok újat borotvált képpel és télre télapó szakállat növesztek, hogy melegítsen?
Akkor sem fog felismerni... 
De ha mégsem működik, kérdezz rá a másik megoldásra, ha lehet, azt te is el tudod intézni helyettük... ha egy bank elfogadja az ügyfél azonosításhoz a postán beküldött adategyeztető papirosukat és a közjegyző által hitelesített szig másolatot, akkor a kormányablaknak is el kell... meg persze egy meghatalmazás a szülőktől... macerásabb neked, de ez van... -
Doky586
félisten
Feltéve, ha már kaptak e-személyit,,, Ha még a régi fajta van, az az alábbiak szerint örökre érvényes, csak ha akarja akkor lecseréltetheti e-személyire... de ahhoz meg szerintem személyesen kell bemenniük a kormányablakba, akkor meg ugyanott vannak, mint most...
Meddig érvényes az állandó személyazonosító igazolvány?
határidő nélküli, ha a jogosult a 70. életévét betöltötte.A Videotechnológiás ügyintézés akkor is működik ha egy 20 éves fotóval lapozós személyije van? Ragasztott papírképpel? Az alapján senki se ismerné fel...
-
yogibear
addikt
Feltéve, ha már kaptak e-személyit,,, Ha még a régi fajta van, az az alábbiak szerint örökre érvényes, csak ha akarja akkor lecseréltetheti e-személyire... de ahhoz meg szerintem személyesen kell bemenniük a kormányablakba, akkor meg ugyanott vannak, mint most...
Meddig érvényes az állandó személyazonosító igazolvány?
határidő nélküli, ha a jogosult a 70. életévét betöltötte. -
yogibear
addikt
Videotechnológiás ügyintézés...
Esetleg kérdezz rá kormányablaknál telefonon, vagy személyesen, hogy meghatalmazással te intézheted-e helyettük az ügyfélkapu-t a kormányablakban...
De gyanítom, hogy ha igen, akkor is kell hozzá közjegyző által hitelesített másolat a személyiről és a lakcímkártyáról... az meg idő és pénz személyesen kell beszerezni...Ps.: Ha kell hitelesített másolat, azt intézheted te is csak vigyél a szülőktől egy meghatalmazást, meg a személyiket, lakcímkártyákat... azt a közjegyző nem fogja nézni, honnan van, csak legyen, hogy lefűzhesse.

-
Doky586
félisten
Ha nem dobták ki az eszemélyi mellé kapott zöld kártyát akkor legegyszerűbb azzal regisztrálni. Faék egyszerű, ez nem DÁP.
Érdemes okostelefonra előtelepíteni a Google Authenticatort mert szükség lesz rá. -
yogibear
addikt
Videotechnológiás ügyintézés...
Esetleg kérdezz rá kormányablaknál telefonon, vagy személyesen, hogy meghatalmazással te intézheted-e helyettük az ügyfélkapu-t a kormányablakban...
De gyanítom, hogy ha igen, akkor is kell hozzá közjegyző által hitelesített másolat a személyiről és a lakcímkártyáról... az meg idő és pénz személyesen kell beszerezni... -
bozsozso
őstag
Sziasztok,
Szűlőnek lehet valahogy regisztrálni ügyfélkaput úgy, hogy nem tud bemennei a kormányablakba? Mégügyfélkapuja sincs nemhogy plusz. Igazándiból az ESZT elérés lenne a cél, hogy lássam a leleteit.
-
DS39
nagyúr
Sziasztok!
Azt lehet tudni meddig lehet használni az ügyfélkapukapu+ belépést? Vmi olyan rémlik, mintha 1-2 évet mondtak a sima ügyfélkapus belépés megszűnésével, de most nem találok róla infót.Most hosszabbítottak, 2027.12.31-ig marad ügyfélkapu+.
-
garga pista
őstag
Ahha, köszi akkor ez kevert el engem. Na majd meglátjuk akkor mi lesz, én még nem használom a DÁP-ot.
-
Doky586
félisten
Arra, h van-e közölt időpont meddig használható, kötelező-e átállni a DÁP-ra.
Azt nem tudom, csak azt hogy aki regisztrált DÁP-ra, az jövőre már nem használhat csak qr kódos belépést (email, authenticatoros visszavonásra kerül).
Aki nem regisztrált azoknak megmarad. -
garga pista
őstag
-
Doky586
félisten
Sziasztok!
Azt lehet tudni meddig lehet használni az ügyfélkapukapu+ belépést? Vmi olyan rémlik, mintha 1-2 évet mondtak a sima ügyfélkapus belépés megszűnésével, de most nem találok róla infót.A 3.világháború kezdetéig vagy 2099-ig.
Vagy nem tudom mire gondolsz. -
garga pista
őstag
Sziasztok!
Azt lehet tudni meddig lehet használni az ügyfélkapukapu+ belépést? Vmi olyan rémlik, mintha 1-2 évet mondtak a sima ügyfélkapus belépés megszűnésével, de most nem találok róla infót. -
zorzy4
addikt
-
Doky586
félisten
-
zorzy4
addikt
Sziasztok!
Van rá házilagos mód, hogy az autentikátors azonosítást, átállítsam emailesre?
-
sunny1
tag
Köszönöm a válaszokat,akkor irány a kormányablak.
-
yogibear
addikt
Most nézem, tényleg van rajta, de nem volt rá szükségem, elsőre is értelmezni tudtam a feladatot és megugrottam.
Ahogy a törlőkód mentését is.
[nem tartozom a 25%-ba]
És sajnos csak [rosszabbodik a helyzet] -
Doky586
félisten
Lehet, de most kipróbáltam, a simába már nem enged be ha van élő ÜKplusz regem (van)...
Pedig a sima ÜK jelszavam még bőven érvényes 2027ig elvileg...
Az meg alapból így volt, hogy ha nem írtad fel a törlőkódot, pedig szólt a rendszer rendesen, akkor törölni a reget csak személyesen lehet...
Ahogy azt is, ha anno új, chipes személyit kaptál és mellé egy egyszer használatos kódot egy plasztikon (én kaptam) az ÜK reghez és azt elrontottad, akkor is már csak személyesen lehetett regelni az ÜK-ra..."elrontottad, akkor is már csak személyesen"
A zóld kártyán van puk kód is, persze azt is el lehet egymás után 10x rontani..
-
yogibear
addikt
-
Doky586
félisten
Lehet, de most kipróbáltam, a simába már nem enged be ha van élő ÜKplusz regem (van)...
Pedig a sima ÜK jelszavam még bőven érvényes 2027ig elvileg...
Az meg alapból így volt, hogy ha nem írtad fel a törlőkódot, pedig szólt a rendszer rendesen, akkor törölni a reget csak személyesen lehet...
Ahogy azt is, ha anno új, chipes személyit kaptál és mellé egy egyszer használatos kódot egy plasztikon (én kaptam) az ÜK reghez és azt elrontottad, akkor is már csak személyesen lehetett regelni az ÜK-ra..."anno új, chipes személyit kaptál és mellé egy egyszer használatos kódot egy plasztikon"
Ezt a zöld kártyát még ma is adják hozzá, vagy nem? -
yogibear
addikt
Lehet, de most kipróbáltam, a simába már nem enged be ha van élő ÜKplusz regem (van)...
Pedig a sima ÜK jelszavam még bőven érvényes 2027ig elvileg...
Az meg alapból így volt, hogy ha nem írtad fel a törlőkódot, pedig szólt a rendszer rendesen, akkor törölni a reget csak személyesen lehet...
Ahogy azt is, ha anno új, chipes személyit kaptál és mellé egy egyszer használatos kódot egy plasztikon (én kaptam) az ÜK reghez és azt elrontottad, akkor is már csak személyesen lehetett regelni az ÜK-ra... -
Doky586
félisten
Ha már egyszer regelt a pluszra nem engedi be a simán...
El kéne ám olvasni, mit ír ki...Sikertelen bejelentkezés!
Lehetséges okok:
Helytelenül adta meg a felhasználónevét vagy a jelszavát. Ha elfelejtette a jelszavát, kérjen új jelszót az Elfelejtett jelszó linken.
Helytelen azonosítási formát választott. Ha korábban Ügyfélkapu+-t - kétfaktoros azonosítást - igényelt, válassza az Ügyfélkapu+ hitelesítő alkalmazással vagy az Ügyfélkapu+ e-mailes kóddal gombot! Ha még nem igényelt vagy megszüntette az Ügyfélkapu+-t, válassza az Ügyfélkapu azonosítási módot!Ok. Eszerint azóta felismerték a biztonsági rést és szigorítottak a szabályokon mióta én megcsináltam.
-
yogibear
addikt
De nem tudom a törlőkódot sajnos.
De mikor regeltél a pluszra, szépen kipipáltad, hogy a törlőkódot megjegyeztem és elmentettem...
Persze nem sikerült a feladatot megoldani...Megoldás:
fogod magad szépen besétálsz egy kormányablakba, kivárod a sorod és ott kéred, hogy töröljék az ÜK pluszos hitelesítős regisztrációdat (törlőkód ismerete nélkül csak személyesen lehet kérni, nem véletlenül), ha ez megvan, ott helyben regeltethetsz is az emailes ÜK pluszra, majd a szügyintéző megoldja .. -
yogibear
addikt
Ha már egyszer regelt a pluszra nem engedi be a simán...
El kéne ám olvasni, mit ír ki...Sikertelen bejelentkezés!
Lehetséges okok:
Helytelenül adta meg a felhasználónevét vagy a jelszavát. Ha elfelejtette a jelszavát, kérjen új jelszót az Elfelejtett jelszó linken.
Helytelen azonosítási formát választott. Ha korábban Ügyfélkapu+-t - kétfaktoros azonosítást - igényelt, válassza az Ügyfélkapu+ hitelesítő alkalmazással vagy az Ügyfélkapu+ e-mailes kóddal gombot! Ha még nem igényelt vagy megszüntette az Ügyfélkapu+-t, válassza az Ügyfélkapu azonosítási módot! -
sunny1
tag
Nem tudok bejelentkezni mert nem fogadja el a régi jelszót az Ü.f. kapu (nem +)
Már kértem új jelszót és az újat sem fogadja el.
Amikor törölni akarom a hitelesítős ü.f.k + ,kéri a törlőkódot.
De nem tudom a törlőkódot sajnos.Kérem valaki írja le mit kellene tenni.
-
Doky586
félisten
Ü.f.kapura kell csak bejelentkezni nem Ü.f.kapu+ ra. Ennél érthetőbben nem tudom mondani. Nekem is így ment.
-
sunny1
tag
-
Doky586
félisten
-
sunny1
tag
-
Doky586
félisten
-
sunny1
tag
-
Doky586
félisten
Sziasztok,segítséget kérnék.
Az ü.f.kapu+ hoz totpapp volt hozzárendelve.
Sajnos nem olvastam el azt a részt hogy idézemVigyázat! Minden TOTP.APP adat csak az Ön böngészőjének memóriájában tárolódik (a szerverünkön nem tárolódnak). Amikor törli a böngésző gyorsítótárát vagy újratelepíti a böngészőt, a TOTP.APP-ben tárolt összes adata törlődik.
Szeretném ha megírnátok nekem melyik a most létező legegyszerűbb belépési forma.
Előre is nagyon szépen köszönöm.Az email. Regisztrálj rá online. A legegyszerűbb.
-
sunny1
tag
Sziasztok,segítséget kérnék.
Az ü.f.kapu+ hoz totpapp volt hozzárendelve.
Sajnos nem olvastam el azt a részt hogy idézemVigyázat! Minden TOTP.APP adat csak az Ön böngészőjének memóriájában tárolódik (a szerverünkön nem tárolódnak). Amikor törli a böngésző gyorsítótárát vagy újratelepíti a böngészőt, a TOTP.APP-ben tárolt összes adata törlődik.
Szeretném ha megírnátok nekem melyik a most létező legegyszerűbb belépési forma.
Előre is nagyon szépen köszönöm. -
Vorontsov
tag
Szia nekem se jelszó-emlékeztetőbe + le is van fényképezve,de úgy se enged belépni.
Ilyenkor nem kell piszkálni hanem én pl 1 hét múlva megyek ismét fel.
TOTP használtam minden jól ment, aztán nem enged belépni,nem egyszer sikerült előtte belépni mert folyamatosan teszteltem. -
DJGABI
addikt
Sziasztok,
Ma szerettem volna belépni az Ügyfélkapu+ba autentikációs appal de amikor megnyitottam (MS authenticator) azt láttam, hogy a korábban regisztrált ügyfélkapus fiók sehol. Ilyenkor mi van? A ügyfélkapu+ e-mail-es kóddal való belépést nem állítottam be, hiszen ott az app...Hogyan tudnék belépni?
Kolléganőnél ugyanez volt a NISZ-es autentikátorral. Szerintem frissítés lehetett a háttérben, nem nézném ki belőle hogy ő törölte kézzel. Mondtam neki felejtse el az, inkább telepítettük a Google-félét.
-
ledgeri
nagyúr
Sziasztok,
Ma szerettem volna belépni az Ügyfélkapu+ba autentikációs appal de amikor megnyitottam (MS authenticator) azt láttam, hogy a korábban regisztrált ügyfélkapus fiók sehol. Ilyenkor mi van? A ügyfélkapu+ e-mail-es kóddal való belépést nem állítottam be, hiszen ott az app...Hogyan tudnék belépni?
Más minden megvolt ami az appban volt előtte, és azóta?
Másnak regeltél ugyanoda a te telefonoddal, ugyanazzal az appal?
Végeztél-e adatürítést bármilyet az appban, appon (kívülről, os szinten, akár átfogó automatikust)? -
Wanderlust
tag
-
Doky586
félisten
Sziasztok,
Ma szerettem volna belépni az Ügyfélkapu+ba autentikációs appal de amikor megnyitottam (MS authenticator) azt láttam, hogy a korábban regisztrált ügyfélkapus fiók sehol. Ilyenkor mi van? A ügyfélkapu+ e-mail-es kóddal való belépést nem állítottam be, hiszen ott az app...Hogyan tudnék belépni?
Nem volt másik telefonod amin kikapcsoltad a szinkronizációt? Akkor törlődik a többiről..
-
Wanderlust
tag
Sziasztok,
Ma szerettem volna belépni az Ügyfélkapu+ba autentikációs appal de amikor megnyitottam (MS authenticator) azt láttam, hogy a korábban regisztrált ügyfélkapus fiók sehol. Ilyenkor mi van? A ügyfélkapu+ e-mail-es kóddal való belépést nem állítottam be, hiszen ott az app...Hogyan tudnék belépni?
-
ledgeri
nagyúr
Nekem is hasonló kérdésem lenne, mint Laci-nak.
Minden normálisabb oldalon (2FA) találtam eddig olyan vészmegoldást, hogy ha nincs mobiltelefonhálózat (sms) és/vagy internet (email) és/vagy applikáció (authenticator), akkor is be tudsz lépni recovery codes használatával. Persze ennek feltétele, hogy anno a 2FA bekapcsolásakor ezeket létrehoztad/elmentetted.
ÜK+ -nál gondolom ilyen nincs?
Csak ez a törlőkód van?
Ami törli az addigi kódot (?) és utána 0-ról újra létrehozod a 2FA-t pl a qr kód beolvasásával megint?Máshogy kérdezem.
Tönkremegy a mobil > nincs auth. progi. > nincsenek kódok
Hogy lépek be?
Az nem elfelejtendő, hogy a bármikori kormányhivatal itt továbbra is opció... Pl egy twitch google, outlook/MS fiók ellenében nem.
-
nfsu17
veterán
Tönkremegy a mobil > nincs auth. progi. > nincsenek kódok. Hogy lépek be?
Mondjuk mielőtt a csodamobilod tönkremenne, állj át emailes hitelesítésre.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Sőt utána mindkettő működik, a belépésnél már te választod ki, melyikkel lépsz be mobilos vagy emailes hitelesítés... Ennyire egyszerű, sok fifika nem kell hozzá.
Eleve én auth progit sem akartam...ha visszaolvasol...akkor még nem is volt.
De ha így működik, a kettő együtt, akkor jó -
yogibear
addikt
Nekem is hasonló kérdésem lenne, mint Laci-nak.
Minden normálisabb oldalon (2FA) találtam eddig olyan vészmegoldást, hogy ha nincs mobiltelefonhálózat (sms) és/vagy internet (email) és/vagy applikáció (authenticator), akkor is be tudsz lépni recovery codes használatával. Persze ennek feltétele, hogy anno a 2FA bekapcsolásakor ezeket létrehoztad/elmentetted.
ÜK+ -nál gondolom ilyen nincs?
Csak ez a törlőkód van?
Ami törli az addigi kódot (?) és utána 0-ról újra létrehozod a 2FA-t pl a qr kód beolvasásával megint?Máshogy kérdezem.
Tönkremegy a mobil > nincs auth. progi. > nincsenek kódok
Hogy lépek be?
Tönkremegy a mobil > nincs auth. progi. > nincsenek kódok. Hogy lépek be?
Mondjuk mielőtt a csodamobilod tönkremenne, állj át emailes hitelesítésre.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Sőt utána mindkettő működik, a belépésnél már te választod ki, melyikkel lépsz be mobilos vagy emailes hitelesítés... Ennyire egyszerű, sok fifika nem kell hozzá.
-
Doky586
félisten
Nekem is hasonló kérdésem lenne, mint Laci-nak.
Minden normálisabb oldalon (2FA) találtam eddig olyan vészmegoldást, hogy ha nincs mobiltelefonhálózat (sms) és/vagy internet (email) és/vagy applikáció (authenticator), akkor is be tudsz lépni recovery codes használatával. Persze ennek feltétele, hogy anno a 2FA bekapcsolásakor ezeket létrehoztad/elmentetted.
ÜK+ -nál gondolom ilyen nincs?
Csak ez a törlőkód van?
Ami törli az addigi kódot (?) és utána 0-ról újra létrehozod a 2FA-t pl a qr kód beolvasásával megint?Máshogy kérdezem.
Tönkremegy a mobil > nincs auth. progi. > nincsenek kódok
Hogy lépek be?
Vagy OTP app ban van ilyen???
-
nfsu17
veterán
Nekem is hasonló kérdésem lenne, mint Laci-nak.
Minden normálisabb oldalon (2FA) találtam eddig olyan vészmegoldást, hogy ha nincs mobiltelefonhálózat (sms) és/vagy internet (email) és/vagy applikáció (authenticator), akkor is be tudsz lépni recovery codes használatával. Persze ennek feltétele, hogy anno a 2FA bekapcsolásakor ezeket létrehoztad/elmentetted.
ÜK+ -nál gondolom ilyen nincs?
Csak ez a törlőkód van?
Ami törli az addigi kódot (?) és utána 0-ról újra létrehozod a 2FA-t pl a qr kód beolvasásával megint?Máshogy kérdezem.
Tönkremegy a mobil > nincs auth. progi. > nincsenek kódok
Hogy lépek be?
-
LaciMc82
aktív tag
-
dabadab
titán
Ha legalább a törlőkódot elmentetted, akkor azzal.
Ha az sincs meg, akkor viszont kormányablak-látogatás lesz ebből. -
LaciMc82
aktív tag
Sziasztok.
Már van ügyfélkapu + regisztrációm de az autentikátor programot véletlen töröltem és QR kódom sincs meg a vinyó amin volt a képernyőkép róla elszállt.
Hogy tudok újra belépni az ügyfélkapu +ba immár úgy hogy emailes bejelentkezéssel tegyem ne kelljen ez a külső app? -
ledgeri
nagyúr
Én nem találtam menüben vagy bárhol. A mentés az állandóan jelen van, de a visszaállítás még csak nem is gomb a kezdőképernyőn, hanem egy kis szövegecske. Aztán persze ettől még simán elkerülhette a figyelmem. Mindenesetre kerestem leírásokat, de már a pár hónappal ezelőtti írásokban sem ugyanúgy nézett ki a kezdő képernyő.
Én a kérdésem úgy értettem, hogy ha azt olvasom, hogy
kizárólag telepítés után akkor egyértelmű, mert ha nincs fent akkor, akkor nem tudja felajánlani az opciót, mert nincs fent maga az app sem, ami felajánlaná az opciót...,
míg ha
közvetlen telepítés után, akkor első indítása után jön egy pop-up vagy valami, de utána nem elérhető a funkció.
Mindegy meg lett, így is úgy is! -
ROBOTER
addikt
Én nem találtam menüben vagy bárhol. A mentés az állandóan jelen van, de a visszaállítás még csak nem is gomb a kezdőképernyőn, hanem egy kis szövegecske. Aztán persze ettől még simán elkerülhette a figyelmem. Mindenesetre kerestem leírásokat, de már a pár hónappal ezelőtti írásokban sem ugyanúgy nézett ki a kezdő képernyő.
-
ledgeri
nagyúr
-
ROBOTER
addikt
-
Doky586
félisten
Régi telefonon export, új telefonon import...
-
ROBOTER
addikt
Sziasztok!
Új telefont vettem, szeretném a Microsoft Authenticator (munkahely miatt csak ez jöhet szóba) Ügyfélkapu+ azonosítási fiókját az új telefonon beállítani. Hogy tudom a QR kódot elővarázsolni, hogy beolvashassam az új telefonnal?
Köszönöm!
-
kpityu2
addikt
Nem értem minek ajángatjátok a törlőkóddal törlést. A hivatalos oldalon nem írnak ilyet. Ott a telefon elvesztése esetére mondják hogy akkor kell a törlőkódot használni hogy ne jusson idegenek kezébe a titkos kulcs ha megtalálják a telefont. Új titkos kulcs igényléséhez nem írják hogy szükség lenne rá.
Valóban, olyankor nem kell. De úgy rémlik, hogy akkor is új törlőkódot ad. Kicsit megtévesztő a weboldal, mert az "Új készülék hozzáadása" kifejezés azt sejteti, hogy ugyanahhoz a titkos kucshoz több készüléket is beállíthatsz vele, pedig valójában új kulcsot ad. Ha ugyanahhoz a titkos kulcshoz több készüléket akarsz beállítani, akkor neked kell manuálisan megoldanod klónozást. Csak megszokásból ajánljuk a törlőkódot, mert korábban akkor visszaállt a sima Ügyfélkapu. Nem tudom, most a határidő után is így van-e, mióta kimásoltam a titkos kódot, nem kellett újat csinálnom.
-
Doky586
félisten
Amikor új Üfsz+-t csináltál, az applikációból is törölted a régi számlálót és újat csináltál? Amikor a törlőkóddal törlöd a régit, akkor a felhasználónév+jelszó változatlan marad, csak kapsz egy új titkos kódot (QR-ben) ami a számlálóappnak kell és hozzá egy új törlőkódot. Azzal csinálsz egy új számlálót az appban, a régi természetesen érvénytelenné válik, mert az még a régi titkos kóddal működik.
Nem értem minek ajángatjátok a törlőkóddal törlést. A hivatalos oldalon nem írnak ilyet. Ott a telefon elvesztése esetére mondják hogy akkor kell a törlőkódot használni hogy ne jusson idegenek kezébe a titkos kulcs ha megtalálják a telefont. Új titkos kulcs igényléséhez nem írják hogy szükség lenne rá.
-
kpityu2
addikt
Amikor új Üfsz+-t csináltál, az applikációból is törölted a régi számlálót és újat csináltál? Amikor a törlőkóddal törlöd a régit, akkor a felhasználónév+jelszó változatlan marad, csak kapsz egy új titkos kódot (QR-ben) ami a számlálóappnak kell és hozzá egy új törlőkódot. Azzal csinálsz egy új számlálót az appban, a régi természetesen érvénytelenné válik, mert az még a régi titkos kóddal működik.
-
Harika77
újonc
-
Doky586
félisten
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni...
Ügyfélkapu +-ra regisztáltam még december végén, minden rendben ment. Tegnap be akartam lépni, de szerinte nem volt sikeres az azonosítás. Kértem egy új jelszót, azt engedte megváltoztatni. De amikor utána be akartam lépni, megint elutasított.
Itt egy hozzászólás azt írta, hogy ilyenkor törlődhetett az ügyfélkapu pluszom, hozzak létre egy újat. Ez is megtörtént, simán ment minden.
Viszont most megint megpróbáltam belépni, de megint ugyanaz...
Mi baja lehet velem? Van egy másik ügyfélkapu plusz fiókom, azzal semmi gond nincsen...
Köszi, remélem tudtok segíteni."Van egy másik ügyfélkapu plusz fiókom"
Egy embernek egy fiókja lehet.
Vagy így dupla családi pótlékot tudsz igényelni? -
Harika77
újonc
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni...
Ügyfélkapu +-ra regisztáltam még december végén, minden rendben ment. Tegnap be akartam lépni, de szerinte nem volt sikeres az azonosítás. Kértem egy új jelszót, azt engedte megváltoztatni. De amikor utána be akartam lépni, megint elutasított.
Itt egy hozzászólás azt írta, hogy ilyenkor törlődhetett az ügyfélkapu pluszom, hozzak létre egy újat. Ez is megtörtént, simán ment minden.
Viszont most megint megpróbáltam belépni, de megint ugyanaz...
Mi baja lehet velem? Van egy másik ügyfélkapu plusz fiókom, azzal semmi gond nincsen...
Köszi, remélem tudtok segíteni. -
lugosi
MODERÁTOR
-
Gabesz87
veterán
Valahogy törlődött az üfk+ regisztráció. Mindegy, újat csináltam, mostmár működik újra.
-
Gabesz87
veterán
Próbáltad az oldal sütit törölni?
Emlékeim szerint annó nekem is volt hasonló gondom.Igen, de nem megy sajna. Inkognitó módban is megpróbáltam.
-
aprokaroka87
nagyúr
Így van, a 6 számjegyű azonosító megadásáig nem jut el. Az adatok biztosan jók, mert a Google jelszokezelobe mentve vannak, de le is csekkoltam azért a jelszót, illetve ahogy írtam is, decemberben működött, miután letrehoztam.
Mekkora szívás ez. Hát jó, ha minden kötél szakad, akkor majd megpróbálok újat csinálni.Próbáltad az oldal sütit törölni?
Emlékeim szerint annó nekem is volt hasonló gondom. -
Gabesz87
veterán
Ha jól értem, el se jutsz a 6 jegyű azonosító beírásáig. Vagy nem jó a név/jelszó, vagy mégse sikerült a reg. Próbálj sima belépést. Ha minden kötél szakad töröld a reget a törlőkóddal és csinálj újat. És ne felejts el menteni a QR alatti linken lévő titkos kódot se a törlőkód mellett. Szükséged lesz rá, ha másik appot is akarsz használni.
Így van, a 6 számjegyű azonosító megadásáig nem jut el. Az adatok biztosan jók, mert a Google jelszokezelobe mentve vannak, de le is csekkoltam azért a jelszót, illetve ahogy írtam is, decemberben működött, miután letrehoztam.
Mekkora szívás ez. Hát jó, ha minden kötél szakad, akkor majd megpróbálok újat csinálni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Medence topik
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Microsoft Rewards
- Könyvajánló
- Suzuki topik
- Projektor topic
- Facebook és Messenger
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 13, Xiaomi Redmi Note 13 Pro, Xiaomi Redmi Note 13 Pro+
- ÚJ Lenovo LOQ Intel Core i5-13450HX, 24GB, 1TB, RTX 5050(8GB), FHD IPS 144Hz
- 4db GAINWARD RTX 4090 Phantom HŰTÉS!
- MacBook Pro 15" 2016 16GB RAM 27% Áfás (0052)
- AKCIÓ! Dell XPS 13 9305 13 FHD üzleti notebook -i5 1135G7 8GB DDR4 512GB SSD Intel IRIS XE W11
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Köszönöm!
Akkor sem fog felismerni... 


