Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112401) Jahno válasza zetor2000 (#112382) üzenetére


Jahno
őstag

Erre mostanában mindenki vlog kit néven jó drága fényképezős motyót árul, közben vannak értelmesebb megoldások is. De minek a HDMI kimenet és mibe is? Webkamerával nem szórakoznék.

YT stúdióhoz legtöbben az épített környezetet és a világítást basszák el, az legyen rendben. Aztán meg a hang, az egyre jobban a figyelem középpontjában van, bár néhányan már át is estek vele a ló másik felére.

1-2-3 fős, vagy vlog a cél?

Ki lehetne találni egyszerűbben is.

Nem kell egy akciós G6 occsón? Éppen most írtam össze, hogy mit kellene idehaza kiárulni, csak gyanítom a vázak nem érdekelnek senkit a piacon. Tokvonóval együtt számolgatom, hogy majdnem 300ezer összejönne a két vázból és elfekvő mindenből. Egy váz azért nem ártana, ha újabb G7et veszek meg mellé egy jobb pro obit, akkor a kettő együtt kb. 260ezer. És akkor egy cuccal kevesebbet kell tarhálnom, ha megint beesik valami esküvő :U

Ez azokkal forgott (bérelt stúdió a hely, de világítást meg kamerát vittem én meg nem voltam ott), de engem speciel idegel az a bazi nagy mikrofon a képük előtt és amekkora menőségnek néz ki, kb. úgy el van baszarintva a hangja. [link]

Vagy itt a függőleges csíkos inges csávót vette: [link]

Még vakarózom mit kellene, de ez olyan enpera-féle (c) Ekcel táblázat lesz, mert illene előbb kitermelnem egy jobb váz + 2 obi árát. Alulról 1 millió, hát fakk, csak most hétvégén elég jó volt két egyforma cuccal megcsinálni amit meg kell, egyforma konfigok és még alkalmas is volt a célra, különösebb szopás nélkül. Majd hazafelé már nem csak vázzal, hanem vállpántokkal és újabb táskával nőtt a végtelen soros táblázatom igénye :-D

Szopás majd utána lesz, most nem a cuccon múlt, csak még magunkat kell menedzselni utómunkával és abban, hogy hozzuk össze szinkronba a ketten 3-4 géppel dolgozás képeit.

(#112402) Jahno válasza -NoVa- (#112393) üzenetére


Jahno
őstag

Jaja, teljesen kiesik a halmazból, hogy másról beszélünk. Ezt még ezer éve a bicajútnál is észre vettem, az az Anna követője vagy ki puffogott alá és nem értette, hogy nem a lopásra írtam, nem a költségvetésre meg semmi más hasonlóra, csak arra, hogy nem ér körbe és kész meg fele lezárva vagy építési terület :C

Mi volt Tisza tónál is? De hát körbe lehet bicajozni. Igen, én is megcsináltam 14 évesen, de nem ez volt a kérdés. Teljesen mongolidióták, csak a beidegződött mantra megy, mint amit tényleg előírtak a pártközpontból, de még rosszabb, hogy maguktól ilyen hülyék.

(#112403) Jahno válasza qnadam (#112400) üzenetére


Jahno
őstag

És egyre jobbak azok a mikrofonok, főleg ha olyan a hely, ami nem zajos és nem visszhangos.

De ha mégis, akkor mehet bele egy 1500 pénzes csipis és megváltja a világot. Nekem persze megint igényem akadt, múltkor 2-3 embert kellett volna keverni és nem szopni, nézegettem is, hogy akad-e mini akkus keverő Ebayen, hogy akkor annak a kimenete mehet a Tascamba és nem szívunk, végül nem foglalkoztam vele, de beletette a bogarat a fülembe. 16 sávosat nem vinném, újabb szar csak akkor kell itthonra ha megtérül és occsó :U

(#112404) qnadam válasza Jahno (#112401) üzenetére


qnadam
veterán

Ez azokkal forgott (bérelt stúdió a hely, de világítást meg kamerát vittem én meg nem voltam ott), de engem speciel idegel az a bazi nagy mikrofon a képük előtt és amekkora menőségnek néz ki, kb. úgy el van baszarintva a hangja. [link]

ki helyezte el a kamerákat? :O

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#112405) qnadam


qnadam
veterán

közben elkezdtem összekalapálni a gopro timelapse ügyét, de egyre szimpatikusabbnak tűnik a gondolat, hogy vegyek egy uhd kamerát, ami alapból tud x időnként képet lőni és ftp-n feltölteni :U

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#112406) Jahno válasza qnadam (#112404) üzenetére


Jahno
őstag

Kamerákat? Nem én.

Semmi közöm hozzá, csak vasat adtam :U

Meg nagyon értenek hozzá, aztán inkább nem beszélek bele, csak vonogatom a vállam, meg nem is az én boltom csak kértek ezt-azt. Emberke most saját stúdiót is szeretne, amúgy lehet a hely adta magát ennyire.

Szombaton ismerősnek lesz 5 perces esküvője, ott a csajszi szeretne valami minimál felvételt, ember meg nem. Nahh, lehet ott is hasonló módon ledobok valamit állványra és akkor foghatod a fejed kedvedre :-D

Főleg ha az előzőhöz viszonyítunk, mondom a néninek, hogy szóljon már kezdés előtt, mert körbe kell mennem gombot nyomni. Erre nekiáll dumálni, azt hittem csak hangpróba, de nem az volt :W

(#112407) qnadam válasza Jahno (#112406) üzenetére


qnadam
veterán

aki letette és nagyon ért hozzá, annak ajánlanám szíves figyelmébe a 180 fokos szabályt :D
dobálj le pár goprot, aztán majd abból kicroppolják, ami nekik kell :C

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#112408) Jahno válasza qnadam (#112405) üzenetére


Jahno
őstag

Juteszembe a G6 szerintem tudja, csak sosem aktiváltam, kell hozzá valami Pana Club izé, amivel neten összecsipog és nyomja az expókat. Az ilyennekkel meg úgy vagyok, hogy összevissza műxik, vagy 2 év múlva megszűnik, nem frissül az app, kár vele foglalkozni. Sima timelapse menüpontok helyett is inkább kioldót használok, az minden gépen azt csinálja, amit szeretnék. Na jó, kivéve a Pana B idehét G6osig, mert az sem teljesen B idő, ha van vége. Meg a Fuji is eljátszotta a hisztis pöcsfejet, de már kezdünk jóban lenni. Ugye haversrác Fujista, aztán mindig mondja, hogy úgyis ott kötök ki, mert a kölcsön vas csak a lejtő eleje :DD

(#112409) qnadam válasza Jahno (#112408) üzenetére


qnadam
veterán

na jó, de itt kültérre kell megoldás... úgy novemberig. első körbenézésre egy ilyen cucc kb mindent tud, ami nekem kell, uhd felbontás, tud állóképet lőni x időnként, tud ftp-n feltölteni, a 2,8 mm-es optikával kb pont azt a látószöget tudja, amit telefonnal kinéztem, mi kell még?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#112410) zetor2000 válasza qnadam (#112400) üzenetére


zetor2000
senior tag

Egy szól a rendes kamera ellen: büdzsé.
A dolog összetettebb annál, amit fenn írtam, csak macerás elmondani.

Alapvetően két szálon fut a dolog, de a budget nagyjából közös, amit egyiken megfogok, az mehet a másikra, aminél egyelőre van, amit nem tudok, mennyibe kerül, de azt meg kell csinálni. Na, abból, meg a YT izéből ami marad, azt értelmes dolgokra kell elköltenem.
Amit muszály megcsinálni, az egy tárgyaló már meglévő rendszerének a "fejlesztése". Kell bele még 4 PTZ kamera, de csak "AZ" jó, "AZ"nak az ára passz. Van mögé egy keverő, ami a +4kamerát már nem fogja kezelni. Amit láttam videopultokat, az "horror", ami szimpi, az a Roland V-160HD. Ennek van annyi bejárata, amennyi kell, meg még 2, ami extra tartalom, ez ~elég. De ez ~5M, ami elvitte eleve a keretem nagyjából felét, ehhez jön a 4 "AZ" kamera+kábelezés (ezt nem én csinálom, és nem én árazom), szóval kell valami, amin tudok fogni legalább papíron.
Ez a kamera egész jónak tűnik, ~70pénz, és tesztek / értékelések alapján az egyik legjobb ilyen eszköz.
A normál kamera / fényképezőgép annyiba kerül, mint ebből 4-5 darab, és akkor lehet, nincs objektív...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#112411) zetor2000 válasza Jahno (#112401) üzenetére


zetor2000
senior tag

1...2 fős a dolog. Olyasmi a cél, mint a YT. Egy előadó a mondókáját kéne, hogy felvegye, esetleg úgy, hogy a felvétel, amit visszanéz valaki, lássa az előadót, meg azt, amit előad. Ez lenne rögzítve, majd utómunkában összerakva, és a megfelelő helyen megnézhető.
Itt jön képbe az Atem mini, mert olcsó, és mindenét rögzíti, a marketing szerint DaVincsi timeline-t is összerak, menet közben. Ráadásul nem kell mellé nagyon senki, mert annyira kevés gombja van, hogy azt nehéz nem megjegyezni. Raádásul a felvételnek is van egy, ami különösen jó.
Használt termékek sajnos nem jöhetnek szóba, sőt, lehet, hogy csak innen-onnan lehet vásárolni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#112412) zetor2000 válasza qnadam (#112409) üzenetére


zetor2000
senior tag

Pénz. Pénz... és még egy kis pénz. :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#112413) Jahno válasza zetor2000 (#112410) üzenetére


Jahno
őstag

Ha az 70 pénz, akkor első ránézésre 220voltosban 65 küvecs egy alap Sony kamera, amiből kijön a HDMi, de ilyesmit bárhol is lehet venni.

(#112414) Bujdy81 válasza WiZARD (#112334) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Sajnos, ez a komment sem öregszik szépen, már a HRK/HUF, CZK/HUF, RON/HUF reláción is látszik, hogy mi tettünk a legrosszabb lóra... :(

(#112415) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

Hírünk a nagyvilágban

Klinoveczben voltunk síelni a hétvégén, cseh/német határon.
A kölcsönzőben majdnem leköptek minket, hogy magyarok vagyunk, két nappal később egy hütténél elnézést kért egy cseh hölgy a sztorit hallva, de azt hozzátette, hogy tényleg ultragáz amit a vezetésünk csinál...

(#112416) -NoVa- válasza Bujdy81 (#112415) üzenetére


-NoVa-
őstag

A nép többsége egyetért a Csehekkel, remélem. Egy hónap múlva kiderül, aztán lehet fellélegezni vagy népvándorolni preferencia szerint.

(#112417) Samott válasza -NoVa- (#112416) üzenetére


Samott
addikt

A felmeresek azt mutatjak, hogy meg nott is a kormanypartok elonye. Mukodott az agymosas.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#112418) Bujdy81 válasza cyberde (#112373) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Laikus gondolatok, (még katona sem voltam):
- Ez a 65 km annyi, hogy az ukránok rakétákkal is csak az elejét tudják támadni,
- Bayraktak hatósugara mennyi? Talán még az sem tudná támadni a végét
- Ha nincsen üzemanyag, akkor a konvojban lévő légvédelmi ütegek tudnak működni?
- Ha nem, akkor jó eséllyel az orosz légierőnek egy jelentős részét le kell kösse a konvoj biztosítása, mert
- gondolom, hadianyagos kocsik is vannak ott, szóval ha abból pár elpukkan, akkor az kellemetlen...

(#112419) Bujdy81 válasza -NoVa- (#112384) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Rifter is döglődik. Tegnap volt két éves és már sokadszorra kell bele adblue-t tankolni, plusz a jobb első tompított is kiégett. Mondjuk 2 év és 34k km után azért tényleg ne legyen még más baja!

8 liter lett az átlag fogyasztás 130 km/h tempomattal, dupla tetőbox-szal, hét emberrel.

(#112420) -NoVa- válasza Samott (#112417) üzenetére


-NoVa-
őstag

A felmérések azt mutatják, amit a megrendelő kér. Én pl régebben valami kiválasztott közvéleménykutatási alany voltam, és rendszeresen felmértek, aztán az utóbbi években elvetették a sulykot, megesett, hogy 20 perc után rákérdeztem a callcenteresre, hogy sokáig tart-e még, akkor közölte, hogy 30%-nál járunk, attól elköszöntem hamar, hogy hagyjuk egymást békén, és leraktam. Emellett a suspected spam szűrő is megfog pár közvéleményest, gondolom több funkcióra is használják az infrastruktúrát, szóval a felméréseket egy ideje hagyjuk, majd a valóság lesz érdekes.

(#112421) Bujdy81 válasza blueboi69 (#112345) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Szerencsére egyre több helyen van mindenféle mentes cucc.
Az otthoni konyhát pedig lehet, hogy úgy kellene módosítani, hogy megtalálni a mindenféle mentes cuccból a finomat/jót/türhetőt és MINDENKI azt eszi. Ha ezt meg tudjátok oldani, akkor a beteg sem fog annyira frusztrálódni...

Tudom, innen dumálni könnyű, nagyon sajnálom a helyzetet! :(

(#112422) Bujdy81 válasza Samott (#112417) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Ez a háború nagyon rá fog/tudna égni Orbánra.

Mert szög egyszerű a kérdés:

Akarod, hogy egy háborús agresszor, tömeggyilkos legyen a miniszterelnök legfőbb szövetségese, vagy nem?

(#112423) -NoVa- válasza Bujdy81 (#112421) üzenetére


-NoVa-
őstag

A fiam óvodája pl ilyen, alapítványi vastagon fizetős étkeztetés, cserébe egész jó a kaja. Havi kb 50k-ért mondjuk elvárható.

(#112424) Jahno válasza Bujdy81 (#112418) üzenetére


Jahno
őstag

"- Ha nincsen üzemanyag, akkor a konvojban lévő légvédelmi ütegek tudnak működni?"

Nagy részének aggregátor kell az elekronyosság miatt, meg az sem mindig olyan egyszerű, hogy egy vonalban felállított cucc működőképes legyen.

Meg kell nézni mindegyiknek a doksiját, de ha önmagában van egy ilyen:

Az tök jól néz ki, de elindítani sem lehet. Ez már ugye saját dobozából indul,nem kell folyékony üzemanyaggal feltölteni és daruzni, magában foglalja az indítóállványt, de 1-2 kabin és mindenféle kiegészítő sallang (műszer kabin, rávezető állomás, ilyenek) még kell hozzá, ahogy fentebb a PT-18ról elmélkedtünk. Persze kézi tákolás mindenre van, max. ha elindítod akkor helyben robban fel, vagy elindul és cél hiányában képes önmagát is megsemmisíteni. Erre szerintem nincs is paraméter :F

Aztán üzemeltető személyzet sem egy kupacban mozog a vassal. Utána jönnek az egyéb peremfeltételek, hogy a "kisebb" és könnyebben szállítható radarok korlátosan működnek, meg persze kicsit kompaktabb lett az elmúlt 50 évben, de még akkor is egy komplexum az egész, nem csak annyi, amit a képen látunk, annak meg együtt kell működnie.

(#112425) -NoVa- válasza Jahno (#112424) üzenetére


-NoVa-
őstag

Én minden hozzáértés nélkül könnyedén elfogadom azt a narratívát, hogy amíg logisztikai gondok vannak, addig ez a sor az Oroszok problémája, nem az Ukránoké.

(#112426) blueboi69 válasza Bujdy81 (#112421) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Köszi neked is!

Egyelőre nem tudjuk mennyire kell szigorúan tartani, de beszéltünk róla az asszonnyal, hogy lehet akkor áttérünk. Csak egyrészt az akkor mégdrágább, másrészt a kistesónál nemtudom bármi más indokolná-e. Persze lehet azt, hogy ha veszünk kekszet, akkor az egyik ilyet kap, a másik másmilyet.
De az, hogy tényleg bárhová is megy, oda vigye a saját evőezközeit meg minden...

Azt beszéltük, hogy kisebb lépésekben váltunk, egyre szigorítva a dolgot. Nem lesz tőle boldog a kissrác. Mondtuk neki, hogy lisztre is érzékeny, de nyilván nem fogta fel, hogy mi mindenben van liszt. Majd akkor fog neki szokszor összeomlani a világ, amikor a kedvenc dolgaira rámondhatjuk, hogy ilyet nem ehet már.
Tényleg az a szerencse, hogy nincs azonnali heves allargiás reakció. Szóval próbáljuk a jót a keresni a dologban. Aztán majd asszony megtanul kenyeret sütni meg ilyenek.

(#112427) eattila válasza Bujdy81 (#112422) üzenetére


eattila
csendes tag

Megelozte 12 ev agymosas. Nekem csak harmadennyit mondta az asszony, hogy nem kene cigizni, es ketettem a vegen. Ugy, hogy akartam is. Pedig nagyon fuggtem tole.
Es sok a fogekony ful. (hivo/hulye/szarcsimbok)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112428) blueboi69 válasza Samott (#112417) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hétvégén kirándultunk kicsit, bár inkább csak nagyobb sétának nevezném. Találkoztunk egy anyukával és az apjával (+ két kisgyerek, mindkettő annyi idős mint a mi kettőnk) és a fickó meglepően értelmes volt, eldumáltunk vagy fél órát. Értelmiségi fazon, fogtechnikus, meg vegyészeten végzett, már nyugdíjas arc, látszott rajta, hogy nincs betokozódva.
Végül csak szóba kerültek a választások meg a politika a háború révén, és azt mondta, hogy ő neki annyira ellenszenves lett MZP a legutóbbi megnyilvánulásaival, hogy már kínjában kénytelen orbánékra szavazni, mert egyszerűen nem hiszi el, hogy az ellenzék az nem képes egy értelmes ellenfelet felmutatni. Szerintem Klárika egyébként az, de a fickónál éreztem, hogy megmagyarázhatatlnul Gyurcsányellenes.
Szóval - bár nem túl reprezentatív példa - de tényleg így lehet, hogy sikerült jópár szavazót vesztenie.
Végül annyit mondtam neki, hogy azt lássuk be, hogy a háború tart kb 1 hete. Ne az elmúlt 1 heti nyilatkozatoknak engedjen, hanem inkább gondoljon az elmúlt 12év tetteire.

(#112429) Jahno válasza -NoVa- (#112425) üzenetére


Jahno
őstag

Vége felé még idehaza megtapasztalhattam az eddig kőkeménynek hitt oroszosmagyaros vezetést, mikor kaja és minden egyéb nélkül elzavartak egy amúgy megszűnt laktanyába szolgálatba, szóval én bármit és az ellenkezőjét is el tudom képzelni. Nem volt Méri meg semmi, oroszoknél meg elég akár az elvakultság kérdésköre is. Persze a föld-föld rakéták csöppet mások, meg lehet ami 50+ éves cuccokat ismerek az 50 éve nincs használatban, vagy még 20 évig használni szeretnék :DD Marketinganyaguk van, nem tudni mit nem tudunk.

Képet is érdekes helyen találtam, akkoriban a szomszéd rakétás osztálynál pld. volt olyan cucc, amihez ez a cucc tájolta be kb-ra a célt (pld. vadászgépet kilométeres pontossággal kb. távolságra)

Ez kellett a függőleges tengelyhez. Szépen bólogatott és kész, de inkább nem használták:

És ez még csak a két radar az egész hóbelebanchoz... Mostani drónos, szinte centiméteres pontosságú meghatározásokhoz és élő kameraképes lehetőségekhez képest szép kőkorszak, idehaza katonai parkokban még találkozhatunk vele, muzeális darabként.

(#112430) blueboi69 válasza eattila (#112427) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Asszony családjában is működik az agymosás sajnos. Én azt nem értem, hogy miért hallgatja meg valaki csak az egyik oldalt? Hogy lehet így felelősen dönteni?

(#112431) Jahno válasza blueboi69 (#112428) üzenetére


Jahno
őstag

No de ez a csávó az elmúlt 12 évben mit tett? Pár zűrös dologba is belekeveredett, aztán nem hallottunk róla, aztán időnként elmegy az esze. Amit fizetett YT reklámokban hallunk, annak utána kellene járni, mikor mit mondott és milyen körítéssel, mert van rá egy söröm, hogy nem úgy volt :U

(#112432) npera


npera
újonc

Illusztráció, hogy az S-20 Gargoyle rendszer miből áll tipikusan. Lehet persze variálni az egységek számát.

Kell hozzá egy vezérlő jármű, valamennyi kereső radar, valamennyi vezető radar, meg valamennyi indító jármű.

Ezeket "ki kell csomagolni", egyik-másik elég nagyra "nyílik ki". Csak úgy egy hagyományos úton el sem lehet őket helyezni.


A radarokhoz tipikusan kell elég sok teljesítmény, mivel sugároz rendesen. A teljesítmény ilyen esetben pedig egy generátort feltételez, ami meg dízelt.

(#112433) blueboi69 válasza npera (#112432) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ezek teljesen feleslegesek. Sokkal egyszerűbb lenne, ha a királyok ezt leharcolnák face2face. Aki életbenmarad, az nyer. Aki meg hódítani akar, az meg kockáztasson, hogy belehalhat. Problem solved.

(#112434) Jahno válasza npera (#112432) üzenetére


Jahno
őstag

És ha elindítod, akkor az indítót újra kell tölteni, vagy másikkal odaállni és összekötözni. Bár bírja a sarat, de sosem tudni ott milyen a terep és merre tudnak forgolódni. Valamennyire irányba kell állni.

Nézzük a dolog jó oldalát, ilyen időben ha üzemel, akkor kellemes meleg van bent.

(#112435) Sipi- válasza Bujdy81 (#112422) üzenetére


Sipi-
tag

Szerintem meg nem, mert mellé fullba (tolják a kretént) nyomják, hogy Márki-Zay meg a háborúba küldené a magyar embereket. És, hogy rezsicsökkentéssel megvédjük a magyar háztartásokat (igaz, hogy a cégek meg többszörös áron fogják venni a rezsit és ezt azonnal be is építik az árakba).

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#112436) Sipi-


Sipi-
tag

Közben az euro meg 400 lett :Y

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#112437) -NoVa- válasza blueboi69 (#112433) üzenetére


-NoVa-
őstag

(#112438) qnadam válasza zetor2000 (#112410) üzenetére


qnadam
veterán

erre még egy csumpi akciókamera is jó lehet, aminek lehet állítani a látószögét, és van hdmi kijárata. vagy ha nem félhomályban készül, akkor egy legolcsóbb videókamera (a fény miatt ott az 1/6" érzékelő tud szűk keresztmetszet lenni), esetleg egy olcsó milc.
a videókamera mellett szól, hogy annak a kijelzőjén láthatja is magát az előadó.
a roland kavaró meg drága, de arról nem is hallottam olyat, hogy úgy le tud fagyni, mint ahogy az atem egyszer lefagyott esemény közben :D (oké, ez még az atem mini előtti korszak volt, a mini talán stabilabb már).

de azt a megrendelői oldal nem érzi, ha ennyi sok pénz a ptz kamera, akkor a plusz kamerák se lesznek két nagyságrenddel olcsóbbak?

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#112439) qnadam


qnadam
veterán

boldog Novát!

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#112440) -NoVa- válasza qnadam (#112439) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mindenképp, habár semmim sincs épp, csak hétfő :)

(#112441) Jahno válasza Sipi- (#112436) üzenetére


Jahno
őstag

Soros miatt késett ennyire, próbálta megakadályozni, hogy elérje a 400at, de megcsinálták!

(#112442) qnadam válasza -NoVa- (#112440) üzenetére


qnadam
veterán

akkor a fb hazudik :)

hm. ketten vagytok egyező névvel, ez eddig sose tűnt fel, hogy egyik barátom ezer éve elhagyott exe is az ismerőseim között van :C

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#112443) -NoVa- válasza qnadam (#112442) üzenetére


-NoVa-
őstag

Megesik, cégen belül is volt névütközés sokáig, onnan is kaptam ilyeneket. FB-vel eleve nem publikáltam, ha már sok esetben azonosítási dolog egy születési idő, szóval az enyémet onnan lehet észrevenni, hogy nem szól róla a facebook :)

(#112444) blueboi69 válasza -NoVa- (#112437) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Uhh a vége már durva volt :Y

(#112445) Jahno válasza -NoVa- (#112443) üzenetére


Jahno
őstag

Én is lenyomtam, ismerősök falán szoktam nézni a nyáladzást, hogy jaaaaaj bódogat, mert szólt a szoftver. Aztán évek óta nem is köszöntek egymásnak

(#112446) eattila válasza blueboi69 (#112430) üzenetére


eattila
csendes tag

En azt nem ertem hogy azt az oldalt hallgatva se hanyinges, se cifra fosas de meg egy pici piros lampa se indul be a legtobb emberben!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112447) -NoVa- válasza blueboi69 (#112444) üzenetére


-NoVa-
őstag

Talán még a helyi pincsikutyájánál is nagyobb ott a homofóbia, ennél jobban betaláló lázadás nincs ellene. Aztán amikor a Pornhub meg tolja a statisztikákat, hogy a hanyatló dekadens nyugattól Csecsenföldig eléggé általánosan 2% körül van a melegpornós keresések aránya, akkor lehet fejvakarni, hogy mennyi is a nyugat hanyatlásából a keleti propaganda.

(#112448) eattila válasza Jahno (#112445) üzenetére


eattila
csendes tag

En is csak azoknak tolok uzit akik erdekelnek is :DA tobbit hagyom.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112449) Jahno válasza -NoVa- (#112447) üzenetére


Jahno
őstag

Közben meg hétvégén pislogtam valami sorozatra, amiben aztán minden is volt. Asszony szerint egy újraértelemezett tini sorozat. Nem egy klasszikus Vunderbáren járe 30 évvel ezelőttről, az biztos.

(#112450) Phülöp válasza Jahno (#112445) üzenetére


Phülöp
addikt

Amióta nem vagyok facebook-on, névnapi köszöntőket se kapok. :D

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.