Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112151) eattila válasza Samott (#112148) üzenetére


eattila
csendes tag

És akkor nem keserédes lesz a kimenetel vége, hanem édeszszavanyú :D :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112152) hobizoli válasza blueboi69 (#112145) üzenetére


hobizoli
nagyúr

több drón kell ;P

(#112153) -NoVa- válasza blueboi69 (#112138) üzenetére


-NoVa-
őstag

Jaja, csak pont az értéknövelő dolog az, ami szerintem egy fokon túl már hátrány. Drága fullextrás vackot csak válogatott baleknak lehet veszteség nélkül eladni, extrém rétegigény, én már csak tudom. Nem kell egy jó Subaru? :DDD

A Volvoban azért akad ésszerű custom luxus, azaz a kazettás magnó mellett (amiben megdöglött a végfok pár éve és azóta nem hallgatom) még elfért benne az ülésfűtés, napfénytető, hibrid félbőr jól szellőző ülések, meg a fűtött tükör, BT kihangosító, szóval még mindig nem egy Caterham puritánsága.

(#112154) hobizoli válasza Phülöp (#112125) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nemtom, en orosz bankban pusztan elvi okokbol sem tartanek semmit, meg ha ok fizetnek erte sem... :U

több drón kell ;P

(#112155) Bujdy81 válasza blueboi69 (#112138) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Ezt a keyless entry fétis dolgot nekem olyan nehéz megérteni, elkényelmesedtem itt a faluban, hogy sosem kell bezárni a kocsit. De megértem, hogy másnak fontos, mert máshol él! :D

Panoráma tető nagyon nagy jóság, a csibék sajnálták is, mikor eladtuk az üvegtetős 407-et. A Rifterből ezt az egyet hiányolom. :(

(#112156) Bujdy81 válasza eattila (#112149) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

A Sojgu még ránézésre észnél van. Anyámnak is azt mondtam, hogy amíg Sojgut látja, ne féljen. Az a csóka 1991 óta kormánytag.
1991 óta.
Kormánytag.
Oroszországban.

Szerintem tud valamit...

(#112157) Bujdy81 válasza hobizoli (#112154) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Van, aki annyira spórolós, hogy havi 1000 Ft-ért odamegy. Aki meg oroszokkal akar üzletelni, annak lehet, hogy 'ajánlott'...

(#112158) Jahno válasza Bujdy81 (#112156) üzenetére


Jahno
őstag

Nem tudom ki ez a csávó. Én a haza pályát sem ismerem :DD Ez is kellőképpen elvakult ex-KGBs?

(#112159) Samott válasza Bujdy81 (#112156) üzenetére


Samott
addikt

Linkeltem egy irast korabban, olvastad? Pont o az egyik oka hogy olyan lassan megy ez a haboru, egy mindenkire veszelytelen bologatojanos, ezert marad pozicioban.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#112160) blueboi69 válasza Bujdy81 (#112155) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hát néha elmegyek Bp-re is, ott már bezárom az autót :DDD

Az ovi előtt télen rendszeresen hagynak kint autókat járó motorral, amíg beviszik a gyereket. Annyiból más, hogy ugye a covid miatt az épületbe nem mehet be szülő, de akkoris van 2-3perc amikor nem is lát rá az autóra.

Itthon én sem zárom be az autót mindig, de az autóval néha már annyit autózunk, hogy átmegyünk a kertkapun meg a városvége táblán is :DDD

(#112161) hobizoli válasza blueboi69 (#112142) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ezt kikerem magamnak :DDD

több drón kell ;P

(#112162) eattila válasza Bujdy81 (#112156) üzenetére


eattila
csendes tag

Úgy legyen.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112163) hobizoli válasza Bujdy81 (#112136) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mondjuk ha ukran felsegjeluve valtozodna nehany tucat ebbol [link] ... :DDD

több drón kell ;P

(#112164) WiZARD válasza hobizoli (#112154) üzenetére


WiZARD
addikt

Én elvi okból menekültem OTP-ből, Sberbank volt az első ami szembejött a plázában, úgy voltam miért ne :DDD

(nem sokat járok plázába, de olyan helyen akartam számlát, ami ott van, mert ott mindig lehet parkolni és általában jobb a nyitvatartásuk is mint a többinek)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#112165) Sipi- válasza blueboi69 (#112138) üzenetére


Sipi-
tag

de attól még értéknövelő.

Akkor értéknövelők az extrák, ha működnek :DD
Egyébként egy Trend felszereltségbe is kérhettek kb. mindent és Titanium fölé tudták extrázni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#112166) hokuszpk válasza Bujdy81 (#112156) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

"Az a csóka 1991 óta kormánytag."

ez arrafele csak ugy lehetseges, ha o mozgatja a szalakat a hatterbol; nevezzuk neven :
ő Putyin fonoke.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#112167) Samott válasza hokuszpk (#112166) üzenetére


Samott
addikt

Nem, ott a cikk amit linkeltem, simulekony, veszelytelen figura. Valami kisebb nemzetisegbol valo, nem veszelyes az aktualis fonokre.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#112168) hokuszpk válasza Samott (#112167) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

ne dőlj be a propagandának :D

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#112169) Sipi- válasza blueboi69 (#112145) üzenetére


Sipi-
tag

Egyébként már rég lelőhették volna.

Nem annyira triviális ez. És ezek csak a publikus információk, nem tudni azóta mi változott és milyen egyéb titkos megoldások vannak még.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#112170) eattila válasza Samott (#112167) üzenetére


eattila
csendes tag

Ha nem veszélyes, akkor nem fogja lelőni sem....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112171) Samott válasza hokuszpk (#112168) üzenetére


Samott
addikt

Gondolj bele, putyin elturne egy fonokom maga felett? Azt nyirna ki eloszor. Tenyleg ott az iras, eleg jol kifejti.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#112172) qnadam


qnadam
veterán

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#112173) blueboi69 válasza Sipi- (#112169) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hinnye, ezt nem is tudtam. Elég konkrét. Én biztosan nem élnék így.

(#112174) Samott válasza qnadam (#112172) üzenetére


Samott
addikt

Klasszik. :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#112175) blueboi69 válasza qnadam (#112172) üzenetére


blueboi69
csendes tag

:DDD

(#112176) hobizoli


hobizoli
nagyúr

több drón kell ;P

(#112177) Sipi-


Sipi-
tag

(#112178) hobizoli


hobizoli
nagyúr

a twitteren azt irjak, ujabb Bayraktar-k erkeztek es mar bevetesen is vannak

több drón kell ;P

(#112179) Sipi-


Sipi-
tag

Háború Totalcar szemszögből

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#112180) Bujdy81 válasza hobizoli (#112178) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Hát, annak a 65 km-es oszlopnak kéne pörkölni párat, mert még a végén elbízzák magukat.

Mondjuk elég lenne a termobárikus hordozók közül párat kilőni. :D

(#112181) hobizoli


hobizoli
nagyúr



vmi feltuno....?
orbanisztan nincs a kepen

több drón kell ;P

(#112182) NauTiLUS_HUN válasza Bujdy81 (#112180) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Friss információk a Kijev felé tartó orosz hadoszlopról
A BBC műholdképek alapján új információkkal szolgált a hatalmas orosz hadoszlopról, ami dél felé, Kijev felé tart. A McKenzie Intelligence Services legújabb műholdképeinek alapos elemzése a következőket tárja fel:
A konvoj nem 70 km hosszú, hanem logisztikai „csomagok” sorozata, amiket a fehérorosz határtól induló nagy autópálya mentén feszítenek ki, és az a célja, hogy kapcsolatot létesítsen a Kijev északi pereménél lévő orosz egységekkel.Úgy tűnik, a konvojt több helyen akadályozzák lerobbant járművek.Az oszlopban van néhány tank és harckocsi, de főleg logisztikai járművekből áll, ami alapján nem rövid ütközetre számítanak.
A McKenzie Intelligence Services által megvizsgált képeken találtak egy orosz ejtőernyős zászlóaljat is a Hosztomeli repülőtér területén. Ez Ukrajna legfontosabb nemzetközi teherszállító repülőtere és Kijev melletti kulcsfontosságú katonai légibázisa. De a tüzérség a becslések szerint kívül esik a főváros nagy részének hatótávolságán.
Az elemzők azt mondják, hogy az elmúlt 24 órában nagyon csekély orosz előrelépést észleltek.

(#112183) -NoVa- válasza hobizoli (#112181) üzenetére


-NoVa-
őstag

Remélem egy hónap múlva a hiány okozója is kikerül a képből. Nincsenek illúzióim, a túloldalban is épp elég képviselet van beépülve, de legalább egy időre a féktelenül haladó úthenger helyett a belső pozícionálások fogják lekötni őket.

(#112184) Jahno válasza NauTiLUS_HUN (#112182) üzenetére


Jahno
őstag

"McKenzie Intelligence Services"

Ez ilyen valami mesterséges intelligencia? Mert akkor még bármi is lehet, ahogy tévedni szokott :DD

(#112185) Jahno válasza hobizoli (#112178) üzenetére


Jahno
őstag

Ez jó referencia lett a cégnek :C Kinézete érdekes az amcsi drónok után, de úgy egyéb infók és az ár szempontjából teljesen jó cucc. Gondolom már emelkednek a részvények és jövőre mindenki megrendelte az adagját.

(#112186) eattila válasza Bujdy81 (#112180) üzenetére


eattila
csendes tag

Az már odaért szvsz. Twitteren olvastam olyat is, hogy a tárgyalásokra viszik a korábbi ukrán elnököt....

Meg hogy 2015-ben lejárt ellátmányt kapnak az orosz katonák.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112187) npera válasza Bujdy81 (#112180) üzenetére


npera
újonc

Amikor a kuwaiti hadművelet már kezdett a gatyába menni az iraki csapatoknak, akkor volt egy "rugalmas elszakadás" vagyis totális pánikban menekülés egy igen hosszú gépkocsioszlop képében valami sivatagi úton. Amit észleltek a szövetségesek, aztán több hullámban mentek rájuk a BUFF (big ugly fat f@cker) típusú repülőkkel és hasonló napalmos hő- és nyomáshullámmal operáló cuccokkal. Még mielőtt a Youtube nagyon PK lett volna meg tudtam nézni egy eléggé grafikus dokumentumfilmet. Ott volt talán egy olyan dolog, ami megragadt bennem. A teherautó fülkéje kiégett, benne a sofőr is durván leégett hullája is ott volt, de a motor még járt valami csoda folytán alapjáraton.

Összeégett és széttépődött hullák mindenhol, meg persze kiégett haditechnika. A szerencsétlen kiskatonák ott is durván beszopták, mert ők húzták a legrövidebb strigulát abban a játékban is...

Egyáltalán nem akarom mentegetni a ruszkikat, de a szerencsétlen kiskatonákat most nagyon durva húsdarálóba rakták. El tudom képzelni, hogy mindkét oldalon vannak húzós túlkapások, amikor nem teljesen az ENSZ-előírások szerint kezelik a hadifoglyokat... :(

(#112188) -NoVa- válasza eattila (#112186) üzenetére


-NoVa-
őstag

"Meg hogy 2015-ben lejárt ellátmányt kapnak az orosz katonák."

Azt aztán honnan tudják, hogy milyen év van? Minden a jó tájékoztatáson múlik, ha lejár 2015-ben, az még lehet hogy 3 évig jó szerintük! :D

(#112189) Jahno válasza eattila (#112186) üzenetére


Jahno
őstag

Pár lófasz konzervnek nem akkora dráma, no meg történelemben sokan kaptak már régebbit is.

(#112190) hobizoli válasza npera (#112187) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hat itt is lattam mar 18+ videokat a YT-n, amiben a szenne egett maradvanyok fekszenek a foldon, meg latvanyos serulesek nelkuliek is

de vmelyiken nagyon latszik, hogy erosen az Ural-n tuli teruletrol szarmazo volt, mert van egy kis mongol beutese :U

több drón kell ;P

(#112191) A. Crowley


A. Crowley
csendes tag

373 a CHF. Nem tudom, váltsak-e, vagy jobb inkább CHF-ben vagy EUR-ban tartani a lóvét...

(#112192) eattila válasza -NoVa- (#112188) üzenetére


eattila
csendes tag

Ukrajnában még van internet :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112193) eattila válasza Jahno (#112189) üzenetére


eattila
csendes tag

Csak videón láttam, ahogy mutogatja a katona. Mondjuk a legtöbb az ilyen szárított cucc meg konzerv. De a harci kedvet nem növeli :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112194) Jahno válasza A. Crowley (#112191) üzenetére


Jahno
őstag

Én eddig bármit elfogadtam, most egyelőre a rubelt nem szívesen. Vagy csak nyomott áron :C Kuvaiti dínár?

(#112195) NauTiLUS_HUN válasza -NoVa- (#112188) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Én 76os létemre, ettem 81ben lejárt konzervet, olyan 2000-2002 körül.

(#112196) WiZARD válasza A. Crowley (#112191) üzenetére


WiZARD
addikt

Én majd akkor váltok, ha OBA-tól megkaptam a Sberbankos pénzem :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#112197) Jahno válasza NauTiLUS_HUN (#112195) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem még ezeket nem nagyon akarták odaadni, kurrens cucc volt és vigyáztak rá a raktában :-D Valamelyik kiküldetésre aztán még csokit is szereztünk. Bár azóta sem vagyok benne biztos, hogy az volt.

(#112198) hokuszpk válasza eattila (#112186) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

éhes ember nem válogat.
anno mikor mentunk harcolni, idonkent mi is nezegettuk a szekelykaposzta meg a babkonzervet, hogy mikor jart le, de azok kb. mint a jo bor, minel oregebb, annal finomabb :D

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#112199) eattila válasza hokuszpk (#112198) üzenetére


eattila
csendes tag

Jó, koliban, meg gyümölcsszedő táborokban egy idő után én is megettem kb bármit.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112200) Bujdy81 válasza Jahno (#112189) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

A morálnak nem tesz jót az éhezés...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.