Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112101) blueboi69


blueboi69
csendes tag

May be an image of 2 people and text that says "Hogy lehetne több Ukrán szavazó áprilisban Magyarországon? Fogd meg a söröm."

(#112102) blueboi69


blueboi69
csendes tag

#smax rosszhír

Mára le volt beszélve, hogy az smaxon javítva lesznek a problémák. Hát nem lettek. Egyedül a tükörbehajlítást csinálta meg az villanyszerelő szaki, aki egyébként rendkívül lelkiismeretes. Az eladó vitt egy tükröt, ami nem holttérfigyelős, de a villanyász összerakott a kettőből egy jót. A beigért klímakompresszor csere is elmaradt, pedig direkt emiatt vittem el klímáshoz, hogy engedjék le a gázt belőle. Az eladó még tegnap vitt a szerelőhőz kábelt a tolatókamerához, viszont ma kiderült, hogy abba a kábelbe is belevágtak, így használhatatlan.
Úgyhogy nem túl kedvesen felhívtam az eladót, hogy akkor most jött el az a pont, hogy vásárolja vissza az autót. Érződött, hogy marhára nem örül ennek, nem akart belemenni a dologba, azt mondta had gondolja át és holnap eljön, hogy megbeszéljük.
Hát kíváncsi leszek.

#jóhír
néztem már tavaly nyáron is homokszűrős vízforgatót a medencéhez, de kissé sokalltam, kb 40-50ezerért.
Megnéztem múlthéten, kb 70ezer alatt nem is találtam jót, ami tavaly márpedig olcsóbb volt kb 20ezerre, szóval baszódjanak meg. Erre este az arcomba kapok egy hírdetést, hogy szakadt medence vihető minden cuccával 30ezerért. Nézem a képeket, homokszűrő van hozzá. Ráírok, reggel írt, hogy hát sorry már jönnek érte.
Épp indulok ma hazafelé, erre ír az eladó, hogy aki jött érte, annak nem kellett, mert a szűrőnek az egyik izéje le van törve, amire a cső megy, érdekel-e. Mondom megnézem már, adjon címet, 10p és ott tudok lenni. Elmentem osztottam szoroztam és végül megvettem, mert beindulni beindult, jó volt a hangja is, bár víz nem volt benne. Volt hozzá vagy 8flakon vegyszer, algaölő, klórtabi, izéhozé, egy nagy solárfűtő, csomó cső, meg egy létra.
De persze ő meg akart szabadulni a használhatatlan medencétől is, ami kb 1.2 magas és 4m átmérőjű, mindez simán befért az smaxba :)

(#112103) qnadam válasza Bujdy81 (#112077) üzenetére


qnadam
veterán

kína hülye lenne egy gazdaságilag hozzá képest egész kicsi oroszország kedvéért szembehelyezkedni az egész nyugati világgal.
vlagyimir szerintem is elszámolta magát, ami nem lenne baj, ha nem járna lerombolt városokkal meg sokezer ember halálával (meg se említve a járulékos pszichológiai meg gazdasági hatásokat.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#112104) npera


npera
újonc

Nova, Blueboi, egy érdekes francia váz. Lethal Conception UFK.

6"-os karok vannak rajta és a motorok és propok gyakorlatilag az akksi síkjában vannak. Vagyis nagyon közel van minden a CG-hez.

És a bónusz: még a mini kamera is adapterrel megy bele!!!! :C

Francia rivjú....

(#112105) zetor2000 válasza npera (#112104) üzenetére


zetor2000
senior tag

Amit linkeltél Lambo Coutach-t - a váltóproblémást - Tyrell elkezdte mókolni...

És egy másik autós tartalom, akiknek nem sikerült átkelni a patakon...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#112106) Sipi- válasza blueboi69 (#112102) üzenetére


Sipi-
tag

Pont a múlt héten jutott eszembe, hogy rákérdezek mi van az S-Max-al, mert lassacskán már egy éve lesz, hogy megvetted és mostanában nem írtál róla. Mennyiért akarod "visszaadni" neki? Amennyiért vetted tőle?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#112107) blueboi69 válasza Sipi- (#112106) üzenetére


blueboi69
csendes tag

7.hónapban vettem, szóval ja...
Igen. Ugyebár vettem rá a felniket + jó téligumikat és az akksi az amit ráköltöttem igazából, azon kívül semmit. Ezeket leszarnám, annak ellenére, hogy azóta emelkedtek az árak durván.
Ha annyiért visszavenné, amennyiért tőle vettem, akkor azonnal viheti. Az autó ki van takarítva, semmi nincs benne, talán a kesztyűtartóban van a gyerekeknek váltásruha, de ennyi. Bazira sajnálom amúgy, mert kurvajó autó és tényleg lehet nem lesz motorikusan baja, de nagyon azt érzem, hogy meg akarok szabadulni tőle.

(#112108) npera


npera
újonc

Hoppá...

This story is a surprising and potentially disturbing one about the boarding and detainment of the new superyacht Ragnar.

(#112109) blueboi69 válasza npera (#112104) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Az ilyen X vázakat nem szoktam szeretni, de ezzel, hogy felül vannak, eskü bejön!

(#112110) Jahno válasza blueboi69 (#112107) üzenetére


Jahno
őstag

Mondjuk ha ez fél év után jutna eszedbe akkor ki tudja mennyire jogos, ha elküld a picsába.

(#112111) hobizoli válasza blueboi69 (#112107) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mennyiert vetted?

több drón kell ;P

(#112112) -NoVa-


-NoVa-
őstag

(#112113) qnadam válasza -NoVa- (#112112) üzenetére


qnadam
veterán

kéne egy tank

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#112114) blueboi69 válasza Jahno (#112110) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hát igazából a megvétel után pár napon belül kezdtem jelezni a hibákat. Ezek közül alig tudott 1-2-t megoldani, ugyanakkora folyamatosan voltak ezek jelezve.
Ez nem olyan szitu, hogy valakitől a hahu-ról veszel egy autót, majd eltűnsz és fél év után előbukkansz, hogy figyu, szar a verda, kérem vissza a pénzt.
Gyakorlatilag 2-3hetente beszéltem vele végig, mondtam neki, hogy most lett elegem a nyűglődéseiből.

(#112115) blueboi69 válasza hobizoli (#112111) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Igazából teljesen reális áron 3.3M-ért vettem. Mármint ha annyi km lenne benne, mint amennyit kiír... Ennyi az eurotax értéke is. Annyiból szívás, hogy ilyen magas felszereltségű az kb nincs vagy olyan 4M körül van elvétve. Szoktam néha nézegetni.
A villanyszerelőnek van egy ilyen autója, ő apránként pakolta bele az extrákat, de neki nincs panorámatető és valami fos szine van az autónak, egyébként jó. Azt mondta, hogy gondolkodott rajta, hogy minimum 3.5M-ért meghírdeti.

(#112116) hobizoli válasza blueboi69 (#112115) üzenetére


hobizoli
nagyúr

munkatarsam most vett egy 2011-s S Max-t, Titanium felszereltseg es 2.59 misibe kerult

vatta uj vezerlessel (2 hete csereltek, szamla van rola) bringatarto 3. rendszammal, teligumik alufelnin + a nyari gumik 18"-s felnin

2.0 TDCi manual 140lojje
mindene mukodik :DDD
es asszem azon is van uvegteto is

delelott felrakta a muki az autot, o kora delutan mar ott volt erte

több drón kell ;P

(#112117) Jahno válasza Samott (#112088) üzenetére


Jahno
őstag

Az az ILS-t basztatta, ez leeht az NDB-t, az Kecskemét felé kettő is van. ILSnél ugye megy pár kört és különböző szituációkat különböző teljesítménnyel becéloz a leszálláshoz, itt meg azt nézi, hogy jól adnak-e ezek a középkori cuccok. Tuti találni róla csiganyálat, hogy olyankor milyen mintát repülnek, mert már én sem emlékszem.

(#112118) Jahno válasza qnadam (#112113) üzenetére


Jahno
őstag

:wub:

(#112119) WiZARD


WiZARD
addikt

Szeretik fikázni a Tesla összeszerelési minőségét, panelgap-ek változatosságát.
Azt mondják, hogy bezzeg a német prémium gyártók teljesen más kategóriában játszanak.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#112120) WiZARD


WiZARD
addikt

Végelszámolás indul a magyar Sberbanknál

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#112121) qnadam válasza WiZARD (#112120) üzenetére


qnadam
veterán

így legalább nem kell annyit szopnia annak, aki pl egy lakást tervezett volna kifizetni.

szerk: kivéve azt a szinte elképzelhetetlen esetet, ha valaki ~36 millánál drágább lakást tervez venni...

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#112122) hobizoli válasza qnadam (#112121) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ilyenkor mi van amugy?

nem kell kikohhintenie :DDD , vagy csak siman egyben kerik rajta

több drón kell ;P

(#112123) Sipi- válasza hobizoli (#112122) üzenetére


Sipi-
tag

Hitelállományt át szokta venni másik bank. A feltételek gondolom változhatnak, de nem tudom. Szerencsére nem érint.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#112124) npera válasza hobizoli (#112122) üzenetére


npera
újonc

Ilyenkor szerintem az van, hogy ha a szerencsétlen ügyfél seggébe egy brikettet raknak, akkor abból gyémántot présel a stressztől. Nem irigylem azokat, akik valami komolyabb hitellel küzdenek éppen ott... :(

(#112125) Phülöp válasza npera (#112124) üzenetére


Phülöp
addikt

Én inkább azokat nem irigylem, akik jelentősebb összeget tartanak ott.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#112126) eattila válasza Phülöp (#112125) üzenetére


eattila
csendes tag

Én azokat, akiknek nincs jelentősebb összegük, de a fizetésük ott van. Nekik most pár napja nincs pénzük....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112127) Samott válasza Phülöp (#112125) üzenetére


Samott
addikt

Van az a vicc, hogy nyitok uj bankszamlat mert betelt a regi. Diverzifikalni kell.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#112128) blueboi69 válasza hobizoli (#112116) üzenetére


blueboi69
csendes tag

A titanium nem a lemagasabb felszereltség ;)
kérdezz rá arra, hogy adaptív tempomat van-e, holttérfigyelő van-e, memóriás-motoros bőrüléses-e, 7személyes-e meg ilyenek.
Vétel előtt hónapokig néztrem a hahu-t,meg a csoportokat, tisztában vagyok vele, hogy akkor kb az egyik legdrágább smaxot vettem, tehát lehet mondani ezer+1 példát, hogy más olcsóbban vette, az akkor sem ilyen :) És akkor még nem tudtam arról, hogy ennyi minden nem működik.
Ez 2.2 manuál, 200Le, 400Nm. 2.0-ból rengeteg van, 2.2 pedig igen ritka.

(#112129) Jahno válasza npera (#112124) üzenetére


Jahno
őstag

Hitellel nem lesz baj, azt behajtják. Inkább azokkal akiknek összeg van bent, lehet akár kisebb cég is. Most éppen hó eleje és vége volt, kimenne pár 100 millió fizetés a számláról, csak... Gyengébb helyeken egy számlaszám módosítása is bonyolult lehet a havonta/negyed évente fizető partnerek részére, mert nem elég egy emailt írni.

(#112130) WiZARD


WiZARD
addikt

Kiváncsi leszek mikor és milyen módon lesz elérhető a Sberbank netbank része, a könyvelőm nagyon várja a tavalyi éves számlakivonatokat, amiket hétfőn akartam volna letölteni :DDD

A pénzt majd megkapom az OBA-tól, azon nem izgulok. Ott max árfolyamon bukok, hogy nem tudok most 340nél USD-t forintra váltani. Bár arra is van esély, hogy a forint tovább gyengül.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#112131) blueboi69 válasza eattila (#112126) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Legjobb barátom ebben a cipőben van. Majd rákérdezek nála, hogy mi a szitu. Mondjuk ő cégként dolgozik be egy másik partnercégen keresztül, szóval van több havi tartaléka... Pár napja beszéltünk, akkor még nem tudta, hogy mi lesz, mert szerdáig csend van, de akkor még úgy volt, hogy 1-2havi fizut bebukhat.
Azt még el tudom képzelni, hogy emberségből a céges alvállalkozókat fizetik ki utoljára, aki tényleges alkalmazott, annak fizetnek először.

(#112132) -NoVa- válasza blueboi69 (#112128) üzenetére


-NoVa-
őstag

Vadász vadász... Én megvettem a legfapadosabb S60-at 10 éve, nincs benne alkatrész ami elromoljon, és pont ugyanúgy elvisz bárhová mint a Summum, csak töredékét viszi el az üzelemtetés amit a ledöglő mindenféle elvinne. Tényleg kell a motoros ülés amikor gondolom asszony nem vezeti mert nagy és nem automata?

(#112133) Bujdy81 válasza blueboi69 (#112131) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Tekintve, hogy Magyarország az egy millió kényszervállalkozó országa, ez nem feltétlen emberséges:
" emberségből a céges alvállalkozókat fizetik ki utoljára"

Sberbank amúgy nem az orosz államé? Le kellene foglalni néhány orosz állami/oligarcha tulajdont itthon és abból kártalanítani. ;)

Jogászkodásról meg annyit, hogy az oroszoknak jogukban lett volna otthon maradni a picsába', nem kell Ukrajnát csesztetni, nem lenne ez a hacacáré! :D

(#112134) Samott


Samott
addikt

Oh, hogy ez mennyire pontos: Kedves átlagos fideszesek

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#112135) Bujdy81 válasza blueboi69 (#112099) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Bejelentettük, majd jön futár, viszi el. Remélem, lesz cseredarab...

(#112136) Bujdy81 válasza eattila (#112093) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Atomháborút nem fognak indítani, mert akkor nekik is kampec.

Konvencionális háborúba meg ne induljanak a NATO ellen, mert a NATO-nak nem 20 Bayraktarja van. ;) Azt azért tegyük hozzá hogy jelenleg a TELJES orosz szárazföldi hadsereg kb. 50%-a Ukrajnában van. Tehát van szabadon (Szibériától Kaukázuson át Karéliáig) még ennyi hadseregük. Szerinted egy konvencionális háborúban, amerikai légifölénnyel mennyi ideig tartana azt szétkapni?

Már a hadüzenetet rögzítő videókamerás mögött ott állna valaki, aki lelövi Putyint...

(#112137) Jahno válasza blueboi69 (#112131) üzenetére


Jahno
őstag

Mert az alvállalkozóknak olyan jó, főleg az egyszemélyes cégeknek.

(#112138) blueboi69 válasza -NoVa- (#112132) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nem kell a motoros ülés, de attól még értéknövelő. Pont ezt beszéltük pár hónapja asszonnyal, hogy marhára nem kell semmi, az adaptív tempomat az ami igazán értékes dolog.

A memóriás ülésnek van egy olyan tulajdonsága, hogy a tükrök beállításait is megjegyzi így be lehet állítani, hogy tolatáskor hova álljanak be a tükrök. Tehát nem csak kicsit lebillen, hanem pontosan úgy áll be, ahogy szeretnem. Ennek akkor volt igazán értelme, amikor még nem működött a tolatóradar meg a kamera.

Egyébként igazad van, ha nincsenek extrák, akkor nincs ami elromoljon. A fiesta az pont ilyen. Az egyetlen extra benne a riasztó, az eddig bekrepált, meg nagyobb eső esetén szokott riasztani, akkor pár hétig nem használjuk, de ezt meséltem is. Hiába néztem végig nem találtam meg, hogy hol ázhat be. Persze nem úgy kezd el riasztani, hogy azonnal, hanem mondjuk 20-30p múlva.

Szóval igazából ami jó az a bőrülés, panoráma tető, adaptív tempomat, navigáció. (mármint sosem használom a navigálást, de van benne kihangosító, meg magát a térképet gyakran nézem), és mivel felszereltségi szintek vannak, nem lehet csak 1-2dolgot választani, sokminden csatolt áruként van eladva.
Mint ahogy a keyless entry is egy kurvakényelmes dolog, mikor a gyereket kézben viszem és nem kell keresnem a kulcsot, hogy melyik zsebemben van.
Dehát nekem nem kell mondani, talán emlékszel rá, hogy kispolszkival is bejártam a fél országot, pedig abban már a generátor is egy upgrade során került bele, meg az önindító! :C

(#112139) Jahno válasza Bujdy81 (#112136) üzenetére


Jahno
őstag

"mert akkor nekik is kampec."

De ha már kampec, akkor csináljuk rendesen, nem?

(#112140) blueboi69 válasza Bujdy81 (#112135) üzenetére


blueboi69
csendes tag

óóó megy érte futár?
Ez új. Ezek szerint kell nekik a rossz gép, nálunk az ugrálóvárat nem kérték vissza, akár meg is ragaszthattam volna.

(#112141) Jahno válasza blueboi69 (#112140) üzenetére


Jahno
őstag

Ha az ugrálóvár nem Parkside...

(#112142) blueboi69 válasza Bujdy81 (#112133) üzenetére


blueboi69
csendes tag

:DDD

Ja itt csak én vagyok rendes munkavállaló? :)

(#112143) Bujdy81 válasza Samott (#112080) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Gondolom, a nagyon igen, akkor nem arra vonatkozott, hogy hülyeség, hanem arra, hogy ezt már más is kitalálta... :)

Bevallom, abba bele sem gondoltam, hogy a kínaiak akár rá is kérdeznek Putyinnál, hogy "de szép ez a Szibéria, csak nehogy valami baja legyen". Vagy azt mondod, hogy inkább az "1 tartomány öccá', 5 tartomány eze'" mondat fog elhangzani? :D
Mondjuk akkor legalább a háború után a ruszkiknak nem kell olyan messzire hazavinni a most elvitt hadianyagot, mert ahhoz már útlevél kellene... :D

(#112144) Jahno válasza blueboi69 (#112142) üzenetére


Jahno
őstag

Nálunk pld. nincs külsős, csomó mindenben nem is lehet.

(#112145) blueboi69 válasza Bujdy81 (#112136) üzenetére


blueboi69
csendes tag

"Atomháborút nem fognak indítani, mert akkor nekik is kampec."

És lehet ennyire el van borulva Putyin, elvégre már 70éves, lehet szarik bele a világba már.

Egyébként már rég lelőhették volna. Lehet azt az embert az oroszok kivégzik hazaárulásért, a világ többi része meg hősként ünnepelné.

(#112146) blueboi69 válasza Bujdy81 (#112143) üzenetére


blueboi69
csendes tag

:DDD
Ezen most hangosan felröhögtem

(#112147) eattila válasza blueboi69 (#112131) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem meg anyósom.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112148) Samott válasza Bujdy81 (#112143) üzenetére


Samott
addikt

Arra vonatkozott hogy jol latod a dolgokat. Hogy nagyon egyetertunk. :)

Kinaiak majd azt mondjak, hogy lattak nagyon elarvult ez a tartomany, bevonulnak megvedeni, hogy szet ne lopja valaki.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#112149) eattila válasza Bujdy81 (#112136) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem vagyok benne biztos, hogy Put-in nem tojik erre magasról. Már az atomra. És eddig se lőtték le...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112150) eattila válasza blueboi69 (#112145) üzenetére


eattila
csendes tag

Az oroszok egyszer már kiirtottak egy nemesi réteget. De hasonlóan gondolkodtunk.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.