Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#111401) Samott


Samott
addikt

Ne hasznalj ilyen szarokat. Ennyi.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#111402) Jahno válasza Samott (#111401) üzenetére


Jahno
őstag

XXI század, lassan az apróhirdetős oldalakat is lenyomja. Meg itt küldik el a gyerek képeit az óvodából.

(#111403) Samott válasza Jahno (#111402) üzenetére


Samott
addikt

A facebook az oregek platformja... :) Es mar a juzerek is elkezdtek fogyni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#111404) Jahno válasza Samott (#111403) üzenetére


Jahno
őstag

Pont jó, Tiktok meg a többi összehasonlítás, de vannak ennél újabbak is, azt sem értjük, másra való. Fogyjon, gondolom mennek el a kamu arcok, de még így is sokan vannak (:- Meg a dupla regek és hasonlók. Igazából kerekítési hiba és nem érdekel (:- Most már lassan minden hasznos infót onnan lehet megtudni és össznépi bármit szervezni.

(#111405) Samott válasza Jahno (#111404) üzenetére


Samott
addikt

Mindig a jo arcok lepnek le eloszor es az aljanep marad. Minden platformon igy volt, igy lesz.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#111406) zetor2000 válasza npera (#111399) üzenetére


zetor2000
senior tag

Itt az új kompiláció, kicsit magas a vízszint megint :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#111407) Jahno válasza Samott (#111405) üzenetére


Jahno
őstag

Így van ja, HWSWből is az aljanép maradt meg, ez ilyen.

(#111408) npera válasza zetor2000 (#111406) üzenetére


npera
újonc

2 láb alatt van, ha jól látom, már-már baráti :K

Szeretnék látni pár 3-lábast is, mert akkor az már kihívás egy BMW-nek vagy Audinak :C

(#111409) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link]

Lüszi, Tékánne, Pléd

több drón kell ;P

(#111410) Samott válasza Jahno (#111407) üzenetére


Samott
addikt

Nezopont kerdese, pont ugy raktak ki minket onnet, mint ahogy azokat szoktak. A facebook maga egyenlo az aljaneppel. (nem veletlenul letezik a facebook szinvonal kifejezes ha lemegy a tarsalgas egy szint ala)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#111411) Jahno válasza Samott (#111410) üzenetére


Jahno
őstag

A nyilvános része meg egyéb csoportosulások elég rendesen tükrözik az országos alja állapotot, az olyan. Természetfotós csoport meg a videójátékosok meg külön kaszt és nehéz egy platformhoz hasonlítani, annyira más kávéház.

Annó ugye ezeket is írtam a műszaki hátrányai mellett, mikor Bujdy emlegette, hogy milyen jó cucc. Van amire jó, van ami szopás, most egyelőre sodródunk az univerzumban és meglátjuk mi sül ki belőle. Egyelőre csomó blog vagy weboldal is arrafelé költözik.

(#111412) WiZARD válasza hobizoli (#111409) üzenetére


WiZARD
addikt

vótmá

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#111413) hobizoli válasza WiZARD (#111412) üzenetére


hobizoli
nagyúr

tegnap lattam en is eloszor, csak ide nem raktam be :P

a 1/4-n 10.4sec-t tudo teáskanna milyen lassunak tunik... ;]
pedig a Raven-t meg verte 0.1-0.2sec-l :DDD

10.4sec sem lassu egyebkent: [link]

több drón kell ;P

(#111414) npera


npera
újonc


2019-es kép. Szerintem most is kábé ilyen lehet a mélysége....

(#111415) blueboi69 válasza Jahno (#111400) üzenetére


blueboi69
csendes tag

jézusom.. miért van az, hogy én sosem látok ilyeneket?

(#111416) eattila


eattila
csendes tag

Tegnap jöttem hazafelé Mezőkövesdről, és egyre lassult előttem a sor Igar előtt. Kiderült, hogy füstölt egy fával megrakott utánfutó (menet közben). Gondolom hozzáért a gumihoz a sárvédő, mert nagyon meg volt pakolva.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#111417) Jahno válasza blueboi69 (#111415) üzenetére


Jahno
őstag

Fele az eseménynél van, főleg Dürer kerteseknél. Ilyesmikre Te nem jelentkezel be, így már lefaragtál sok marhaságot. Azokra írtam rá poénból, hogy "érdekelne a jegy, köszi" Hogy mi lesz belőle, robot vagy Google fordítós, miképpen válaszol, ott inkább az érdekelt mi van mögötte vagy meddig megy el. Küldenek akár mailban is hamisított jegyeket ám (:- Szóval ott direkt ráztam a pofonfát, de hát minden is van eladó bármennyiért, alkuképesen.

Jó eséllyel a robotcsajok is valami ismerős vagy csoporttagság szerint írnak rá valakikre. Nálam havi 1-1 fordul elő, vagy megnézem, de lehet évi kb. 10 darab. Aki ismerős nagyon zavarosban mozgolódik, ott napi szinten több is. Amúgy figyelmen kívül is lehet hagyni és kész, én azért megnézem és jelentem, mert utána már biztosabban állíthatom, hogy ez egy fos meg nesze elemzés és mesterséges intelligencia :W

(#111418) blueboi69 válasza Jahno (#111417) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Én csak a politikai hirdetéseket szoktam jelenteni, azok igen hamar el is tűnnek. Ismerős is alig van, leginkább csak rokonok.

(#111419) Jahno válasza blueboi69 (#111418) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, csak a politikai az legális, elrejteni lehet, jelentésnek meg értelme nincs, mert 1-2 ritka kivétellel jogszerűek, fizetnek is érte, akármi.

(#111420) WiZARD


WiZARD
addikt

Amikor olyan szinten megy a lopás, hogy egy 100+ milliós óra már említést se érdemel :Y

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#111421) Samott válasza WiZARD (#111420) üzenetére


Samott
addikt

Repuloteres kepen? Gondolom nem szurtak ki.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#111422) WiZARD válasza WiZARD (#111420) üzenetére


WiZARD
addikt

Mármint jobban megnézve, csak ezeken a képeken 3 különböző óra van rajta.
Abból kettőt lehet azonosítani. Az egyik ~350k USD, a másik ~500k USD.

Azt hittem sose lesz ilyenem, de ezeket egy kicsit mindenki a sajátjának érezheti :DDD

Samott igen.
Fehér ing mellé.
Fekete ing mellé.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#111423) Phülöp válasza WiZARD (#111420) üzenetére


Phülöp
addikt

Szerintem a telex szívesen kiegészíti a cikket, ha jelzed nekik, hogy mit találtál.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#111424) npera válasza WiZARD (#111422) üzenetére


npera
újonc

Megnéztem őket és nem is tetszik. Lehet eléggé le vagyok ragadva mindenfajta tekintetben, de nekem egy egyszerűbb flieger teljesen bejönne, akármennyi pénzem is lenne.


(#111425) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Apró #DRÁGASZÁGAINK esemény, most jött el a pont, hogy nem elég már a 8GB a játszós terhelős desktopgépbe. Az első játék aminél tényleg szűk keresztmetszetnek éreztem a ramot, a Cyberpunk 2077, és nagyon érezhető az upgrade. Mellé a rendszer SSD-t is lecseréltem 500GB-osra 120-ról, lassan kényszerkorszerűsítem :)
5. gen i5 és 1050TI még marad, jóvanazúgy.

(#111426) eattila válasza npera (#111424) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem nem, hogy nem tetszik, egyenesen gusztustalan ok.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#111427) eattila válasza eattila (#111426) üzenetére


eattila
csendes tag

Elírtam, de szerkeszteni már nem tudom.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#111428) Sipi-


Sipi-
tag

Loptam, nem friss :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#111429) npera


npera
újonc

FPV Coelho

(#111430) eattila válasza Sipi- (#111428) üzenetére


eattila
csendes tag

:DDD :DDD :DDD :DDD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#111431) WiZARD válasza Sipi- (#111428) üzenetére


WiZARD
addikt

Én ma értettem meg, hogy az éttermekben miért nem kell maszk.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#111432) eattila válasza WiZARD (#111431) üzenetére


eattila
csendes tag

Amúgy elég nevetséges, hogy asztalnál ülve nem kell maszk, de ha felállsz, akkor kell.....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#111433) WiZARD válasza eattila (#111432) üzenetére


WiZARD
addikt

Repülőn is nevetséges a maszk használat.
Végig hordani kell, de amikor hozzák a kaját, akkor fél órára egyszerre mindenki leveheti/leveszi. :W

(Nem vagyok maszk ellenes, sokkal szigorúbban hordattam volna mindenhol, mindenkivel.)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#111434) Phülöp válasza Sipi- (#111428) üzenetére


Phülöp
addikt

Jaja, helyiek ezzel vicceskednek már 2 éve.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#111435) npera válasza Sipi- (#111428) üzenetére


npera
újonc

(#111436) eattila válasza WiZARD (#111433) üzenetére


eattila
csendes tag

Idiotasag. En sem ellene vagyok.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#111437) Jahno válasza eattila (#111436) üzenetére


Jahno
őstag

Én a távlati tervekre vagyok kíváncsi, de elég kussban vannak, hogy mi és meddig, vagy mitől függ az egész.

(#111438) Samott válasza WiZARD (#111422) üzenetére


Samott
addikt

Masok is figyelnek:


(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#111439) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Jézusom, ritka ronda karórák ezek. :U 12ezret sem érnek

(#111440) Sipi- válasza blueboi69 (#111439) üzenetére


Sipi-
tag

Nekem ezek elképzelhetetlen összegek egy néhány dekás fémdarabért (ennyiből már megvenni és jól be is lehetne rendezni egy lakást/házat is). De az is igaz, hogy én egész életemben sem keresek annyi pénzt, mint amennyit ezek egy hónap alatt "megszereznek". :(

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#111441) WiZARD válasza Samott (#111438) üzenetére


WiZARD
addikt

Vagy csak jó tippeket kapnak :DDD
(direkt36-nak is megírtam, ők nem mozdultak rá)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#111442) WiZARD válasza Samott (#111438) üzenetére


WiZARD
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#111443) Bujdy81 válasza blueboi69 (#111439) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Szerintem nem para. A rózsaarany jöhet anyának, a másik nekem! :D Sosem értettem, hogyan lehet ízlésekről vitatkozni. _Neked_ nem ér 12 ezret sem. Másnak meg igen. Nekem pl. az nem érne egy gombot sem, hogy bejöjjön a kutya a házba és/vagy velünk jöjjön nyaralni, más meg sok-sok pénzt költ rá (ha mindent beleveszünk, mi is elég sokat költünk az udvari kutyára. Vagy máshogy mondva: a teljes költség hatása a kutyának igen jelentős (kutyakaja, kutyaház, szétszedett dolgok, kertben okozott károk, stb), de még mindig nem éri el egy benti kutya költségszintjét. Ízlések és pofonok, ez van! ;)

(mondjuk tény, hogy szar mindegyik, mert se pulzust, se lépésütemet nem mér, és fogadjunk, hogy GPS sincs benne... :D)

(#111444) Bujdy81 válasza WiZARD (#111441) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Helyes! :)

(#111445) Samott válasza WiZARD (#111441) üzenetére


Samott
addikt

Kozben a telex is lehozta. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#111446) Bujdy81 válasza Samott (#111445) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Jaja, pont linkelni akartam! :D

"Persze simán lehet, hogy Somlai és Matolcsy imádnak kijárni a józsefvárosi kínai piacra, és nem vásároltak ilyen drága ketyegőket, csak nagy replikarajongók, és pár ezer forintért szerezték be a nagyon drága luxustermékekre megszólalásig hasonlító karórájukat."

Touché! :DD

(#111447) eattila


eattila
csendes tag

Na a macsekot most hoztam el a dokitól, elvileg ivartalan. most ébredezik még a hordozóban.... A lányom meg aktívan aggódik érte.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#111448) npera


npera
újonc

Nova, Blueboi, ez az egyedüli módja a felszállásnak ezen túl. Minden más csak porhintés.... :C

(#111449) hobizoli válasza -NoVa- (#111425) üzenetére


hobizoli
nagyúr

5gen i5? :U

több drón kell ;P

(#111450) -NoVa- válasza hobizoli (#111449) üzenetére


-NoVa-
őstag

Amire használom, bőven jó, nem füles ez, hogy kelljen belőle a drága :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.