Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#111501) Jahno válasza -NoVa- (#111494) üzenetére


Jahno
őstag

Jómunkásaik hazai gyárakba meg jól jönnek ja.

(#111502) A. Crowley válasza Sipi- (#111497) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Nekem is az van. És ha már itt tartunk, neked jelzi a hívásokat? Mert nekem csak azt az egyet nem hajlandó, bármit is állítok. Minden más értesítés átjön.

(#111503) eattila válasza A. Crowley (#111502) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem T-Rex van. De bugzik. A hívásokat jelzi. De van, hogy az értesítés csak az órára megy ki. A telefonon nem látszik. Időnként befagy és resetel, de csak a számlapot felejti el.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#111504) Jahno válasza A. Crowley (#111502) üzenetére


Jahno
őstag

Na, azért megnyugtató, hogy az 50ezer pénzes óra is hasonlóan működik, mint asszonynál az 5ezer pénzes Xiao :-D

(#111505) -NoVa- válasza Jahno (#111504) üzenetére


-NoVa-
őstag

A Samsung nemcsak hogy jelzi, hogy hívnak, de mikrofon + hangszóró is akad benne, és felvehetem rajta a hívást. Aztán seamless transfer a BT headsetre, ha előveszem a tokból. Cserébe drága:

TWS-ből épp új kedvencem van, nem izolál a külvilágból semmit és nem masszív basszusbomba telefonálás/meeting közben sem, de azért zenélni is egész jól tud. Játszik a fiam mellettem, dumál, értem, miközben a főnököm beszél, mindkettő tisztán szól egymást nem elnyomva. Open-back helyett simán középen lyukas membrán, ki kellett próbáljam :)

(#111506) Samott


Samott
addikt

Vitya kozben arulja a hazát:

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#111507) Samott válasza -NoVa- (#111505) üzenetére


Samott
addikt

Azt a Sony fulest en is neztem, de nem dicsertek kulonosebben a review-k. Kivancsi leszek milyen a hosszutavu tapasztalat vele, en nem birom a fuldugo stilusu fuleseket de ezek a wireless cuccok altalaban olyanok. Viszont ez a Sony nem.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#111508) blueboi69 válasza zetor2000 (#111469) üzenetére


blueboi69
csendes tag

A második az igencsak tetszetős nekem.
A mostani órám nagyon-nagyon hasonló, kb 5ezer ft volt postával és pont olyan élvezettel nézek rá a fiókban, ugyanis a 10e ft-os xiaomi mi band többet tud a bmw logoval és lehet vele éjjel is a szemhéjamat világítani.

(#111509) -NoVa- válasza Samott (#111507) üzenetére


-NoVa-
őstag

Gondolom az fikázza, aki nem hallott még earbudot, és izolált bedugott füles hang kell neki nagy sub basszussal. Én dícsérem. Szól úgy, mint egy ranking listákon általában nagyon felül lévő 100$-os Smabat Titán earbud egy komolyabb forrásról, drót nélkül ez nagyon rendben van.

(#111510) blueboi69


blueboi69
csendes tag

May be an image of car, outdoors and text that says "Sziasztok fényezést vállalok Miskolc és 100km-res vonzáskörzetében. Polír az árban. A referencia munkám a képek közt megtaláljátok. Ha 2 autót hizol a második autóra 40% kedvezményt adok. 25 000FT/ elem teljes autó színtÅl függetlenül 120 000FT érdeklődj bátran."

(#111511) eattila válasza blueboi69 (#111510) üzenetére


eattila
csendes tag

Ez nem teljes autó. A szélvédők kimaradtak :D Meg a kerekek java is :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#111512) qnadam válasza eattila (#111511) üzenetére


qnadam
veterán

így is van, én a kerekeket így nem fizetném ki.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#111513) eattila válasza qnadam (#111512) üzenetére


eattila
csendes tag

Én egy F1-ből ismert büntetést alkalmaznék, az áthajtásost. Méghozzá a festőn.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#111514) qnadam


qnadam
veterán

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#111515) Samott válasza -NoVa- (#111509) üzenetére


Samott
addikt

Techmoant es Linust neztem meg, de csak mert ezek kerultek a szemem ele. Nem ereztem az alapjan hogy megerne az arat. Nem fikaztak, csak nem voltak elajulva tole.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#111516) -NoVa- válasza Samott (#111515) üzenetére


-NoVa-
őstag

Linusra emlékszem, szerette, csak az ő napi ritmusába pont egy izoláló ANC-s cucc kell inkább, nem ez. Ellenben a hangjáról ő is jókat mondott, azzal egyetértek. Nekem az ellenkezője kell mostanában, hogy akkor is halljam/értsem a családot, ha amúgy meeting megy a fejemben, és ez az egyetlen TWS eddig, ami ezt jól tudja. És hogy emellett még hallgatható hangja is van, az már csak benefit.

Egyébként meg márciusban lesz érdemes ránézni az Alza-s árát, akkor visszaejtik 47k környékére egy kicsit, mint az előrendelős ár. A mostani 70k tényleg sok érte.

(#111517) eattila válasza qnadam (#111514) üzenetére


eattila
csendes tag

Ez fight.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#111518) hobizoli válasza -NoVa- (#111494) üzenetére


hobizoli
nagyúr

meg max a Cinege utca ket bejaratahoz kiall egy-egy olyan szep uj Leopard tank is az evek ota ott szobrozo orseg bodejai melle

:DDD

több drón kell ;P

(#111519) hobizoli válasza Samott (#111487) üzenetére


hobizoli
nagyúr




:DDD

több drón kell ;P

(#111520) Samott válasza hobizoli (#111519) üzenetére


Samott
addikt

Ezt ne nem is etem miert pont az amcsik hoztak fel? Hat Washingtonban is pont Moszkva stilusu erdo volt akkoriban... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#111521) Bujdy81 válasza Samott (#111520) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

De az amcsik nem is mondták, hogy Ukrajna nem is létezik...

(#111522) zetor2000 válasza qnadam (#111514) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez büntet... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#111523) hobizoli válasza Samott (#111520) üzenetére


hobizoli
nagyúr

aztan 250 ev alatt helybol atugrottak oket egy gyarmatbol indulva

sot, mar 120-150 eve is meghatarozoi voltak a vilagnak

több drón kell ;P

(#111524) zetor2000 válasza npera (#111408) üzenetére


zetor2000
senior tag

Újabb videó... az első isuzus már rutinos lehet :D
[link]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#111525) Grillo válasza zetor2000 (#111524) üzenetére


Grillo
senior tag

És hogy átment a C4 Pikacsu. Büszke vagyok. :D

(#111526) Jahno válasza zetor2000 (#111524) üzenetére


Jahno
őstag

És ezért nem kell sorompó, ha jön az a Case trakesz, akkor miért is ne mehetne át meg az ilyen megfelelő kaliberű Isuzusok? Az valóban szép és praktikus, biztos nem jutott volna eszembe.

(#111527) blueboi69


blueboi69
csendes tag

#instantget

Itt a modern Kispolszki, amitől megáll a kés a levegőben 5
Itt a modern Kispolszki, amitől megáll a kés a levegőben 3
Itt a modern Kispolszki, amitől megáll a kés a levegőben 2

(#111528) Phülöp


Phülöp
addikt

Leülhetsz, kettes

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#111529) npera válasza zetor2000 (#111524) üzenetére


npera
újonc

Húúúúú!

Úszni voltunk a gyerekekkel, még nem láttam. De most! :C

(#111530) zetor2000 válasza blueboi69 (#111508) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jam, jól néz ki, és gondolom, pontos is, mint egy Schaffhausen. :D
Sokszor gondolok rá, hogy kéne regelni a Taobao-ra, ott fillérekért lehet venni állítólag ilyesmiket is. Ez valami kínai izé, online piactér, csak a "replikákat" itt engedik. :) "Replika" :DDD
Azok a kínai vekkerek, amik svájci gyökereket mutatnak, csak sosem látták a svájci hegyeket.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#111531) zetor2000 válasza blueboi69 (#111527) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt hittem először, hogy kispolák, de ez inkább tűnik fiatnak, mint polskinak.
A forma idézi az elődöt, a lámpa nekem tetszik. A kerekek irgalmatlan méretűeknek tűnnek, de a dísztárcsa patent.
Kár, hogy ez nem krómlökhárítós.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#111532) hobizoli válasza blueboi69 (#111527) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez kb 500E vazra egy masik ruha ;] :DDD

több drón kell ;P

(#111533) hobizoli válasza zetor2000 (#111531) üzenetére


hobizoli
nagyúr

megnezed a Fiat 500-t ott is a 17"-s cipo is van ra 305mm-s fekekkel az Abarth-nal

több drón kell ;P

(#111534) qnadam válasza zetor2000 (#111530) üzenetére


qnadam
veterán

óvatosan, a vámon még simán elkobozhatják.
a taobao amúgy nyűgös dolog, az gyakorlatilag a belső használatú alibaba a kínaiaknál, közvetlenül onnan nem fogsz tudni vásárolni, kell egy taobao agent.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#111535) qnadam válasza blueboi69 (#111527) üzenetére


qnadam
veterán

kicsit emlékeztet arra a pár évente körbemenő hoaxra, amiben egy új trabantot mutogatnak.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#111536) blueboi69 válasza qnadam (#111535) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Tudom az melyik! Ennél a cikkben írták, hogy dizájn csak, nem autógyár rajzolta, szóval ilyen nem lesz.

(#111537) blueboi69


blueboi69
csendes tag

(#111538) zetor2000 válasza qnadam (#111534) üzenetére


zetor2000
senior tag

Akkor marad a másik véglet, hogy gyűjtögetek, és élére állítom a garast... Azt amikor elérem, hogy van 80-100M, akkor bemegyek az Orex-be, hogy kéne egy valami :D KPre, persze, mert részletre nem kell az ilyen.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#111539) npera válasza -NoVa- (#111505) üzenetére


npera
újonc

Emlékszem, amikor keresztanyámtól kaptam Nyugatról (!) egy Grundig "walkmant" és a hozzá járó elképesztően gyenge hangú szivacsos fülessel hallgattam a kazettáról másolt kazettát. Mekkora flash volt.

Ezek a mai hifi cuccok egy teljesen másik univerzumból jönnek, annyira szofisztikált cuccokról van szó. Néha elgondolkodom rajta, hogy hova lehet még innen fejlődni és belátom, hogy egy adott fejlettségi szintről piszok nehéz jövőbe projektálni anélkül, hogy olyan vakvágányokra fusson az ember, mint a 80-as, 90-es évek olcsó sci-fi sorozatai, amikor a különféle alienek papír újságot olvastak a nagyon-nagyon sci-fi kávézóban, ami sok-sok színes furnér díszletbe épített katódsugárcsöves TV-ből állt.

Hacsak nem asimovi elmével rendelkezik az ember, akkor nehéz kábé 30 évet fejlődésben megjósolni. De amikor ezeket a cuccokat nézem, akkor gyakorlatilag az a véleményem, hogy a jelen is sci-fi igazából elég sok tekintetben.

(#111540) npera válasza zetor2000 (#111538) üzenetére


npera
újonc

Az igazán nagy mesterek IKEA zacsiban viszik a KP-t órát venni. Ha "big biznisz" akarsz játszani, akkor erre készülj.... :R

(#111541) Phülöp válasza npera (#111540) üzenetére


Phülöp
addikt

link

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#111542) Samott


Samott
addikt

Az anyagi kar jelentos...

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#111543) Bujdy81 válasza Samott (#111542) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Az egy dolog, hogy mennyi az anyagi kár, de azért durva, hogy amelyik kontérre nem pottyan rá egy másik, az kb. sértetlen (az egy dolog, hogy a belsében mi sérül)!

(#111544) Jahno válasza Samott (#111542) üzenetére


Jahno
őstag

Alis csomagok ezt túlélik, nem lehet túl nagy baj.

(#111545) vkp válasza Jahno (#111544) üzenetére


vkp
aktív tag

Magyar Királyi Posta nagyobb kihívás egy csomagnak...

(#111546) WiZARD válasza zetor2000 (#111538) üzenetére


WiZARD
addikt

Nem kapsz.

Ezeknek a listaára amúgy jóval alacsonyabb (~100k EUR az öröknaptáras), de listaáron csak úgy kapsz ha van megfelelő purchase history-d, akkor hajlandóak felírni a várólistára és ha szerencséd van akkor pár év után szólnak hogy megjött.

Vagy megveszed ennyiért valamelyik neppertől.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#111547) Sipi-


Sipi-
tag

Alumínium redőnyt csináltatott valaki mostanában? Tudtok ajánlani megbízható céget új készítéséhez. Csak 2 ablakra (kb. 55x165 cm és kb. 80x160 cm). Gurtnis megoldás kellene, mert a másik 8-at nem akarom motorizálni :) (Az meg hülyén néz ki, ha kettő motoros, a többi pedig nem. És egyébként is vésni kellene az áramhoz.)

Ki akarom dobni a beépített szúnyoghálós redőnyöket, mert takaríthatatlan és tönkre is ment már a felhúzójuk. És gurtnit is cserélni kellene benne (de nem bírtam leszedni, annyira be van szorulva a fal közé (ablak nem a falsíkon, hanem bentebb van).

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#111548) Jahno válasza Sipi- (#111547) üzenetére


Jahno
őstag

Ááá, én most max. haverjaimat nézem, akik közül egyik szupertitkos rendszer telepített, majd elhagyta a gyárat, másik meg szív vele akire hagyták.

Klienst kellene meglévő hálózathoz csatlakoztatnia, de nincs júzer és jelszó, az egész egy jó nagy kavarodás, csoda tokenes belépés lenne, aminek a drivere olyan gépen van, ami a hálózat tagja és csak hálózaton belül lehet elérni, pen drive letiltva és kígyó farkába harapott, míg nem lépteted be, addig nincs meg a belépéshez szükséges driver és jogosultság :-D

És persze a folyamatok is szét vannak szedve, mintha az lenne a cél, hogy bonyolult legyen és kevésbé átlátható.

Egy valaki tudja, hogy a tokenhez ki tudja a pin kódot, de azt már nem biztos, hogy pontosan hova lehet vele belépni és miképpen. Másik valaki be tudná léptetni tartományba a gépet, de ez főleg akkor jó, ha éppen távmunkázik és nyilván az egész hóbelebancnak nincs kintről elérhetősége. Beléptetés utána a másik admin majd felveszi dénesbe is, amitől neve is lesz, gyanítom ez a legkisebb probléma.

Aztán a következő arcnak az lenne a feladata, hogy felhőmentes és nem online gépparkot szabályos időközönként (tán havonta, ezt nem mesélte el a kocsmában) frissítsék, szóval letölti egy másik elszeparált gépre az összes win frissítést (az is csak eddig lehet online, előtte és utána kikapcsolva el kell zárni, de terv, hogy ilyenkor minden rajta lévő adatot meg kell semmisíteni, mert biztonság mindenek felett), azt átmókolja pendrivera, arról megeteti a másik csoda elszeparált környezettel, élesíti szervereken, majd szól a következő áldozatnak aki a klienseken látványosan megnyomja az update gombot, hogy töltse és telepítse.

Üdv a XXI században, mikor minden online és felhő. Ilyen cuccokat is csak az autógyártás meg a hadiipar bír bevezetni :C

Még jó, hogy a környékemen nincsenek ilyesmik :U

(#111549) blueboi69 válasza Jahno (#111548) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Jó jó, de ez hogy kötődik a redőnyökhöz? Tudom... gurtnival..

(#111550) Jahno válasza blueboi69 (#111549) üzenetére


Jahno
őstag

Valamivel szopni kell és mindegyik csak pár évig működőképes, aztán megunjuk, kihajítjuk a kecibe és keresünk mást, amivel szopni lehet :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.