Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112201) Bujdy81 válasza Jahno (#112194) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Van német márkám, olcsón, érdekel? ;)

(#112202) blueboi69


blueboi69
csendes tag

#smax kálvária

Megjelent a muki az előbb, ahogy igérte. Izélt rajta, hogy akkor adjam el az autót, fél millióval drágultak az autók. Mondtam neki, hogy ő vállalt rá garanciát és ha ennyit drágultak, akkor kaszáljon rajta ennyit ő.
Aszondja de neki átírási költsége van. Mondom jó, akkor azt elengedem, ha csak ez a gond.
Megint jött,hogy rendberakja, mondom nem, ezt már eljátszotta.
-Dehát ez egy jó autó!
-Akkor tessék a tuti vétel, fél évvel korábbi áron visszaveheted, van rajta normális gumi meg új akksi, ez a tuti üzlet.
Nem tudott mit mondani. Benyögött egy olyat, hogy 2.8- mondom ne szórakozzon már, engedek belőle, de ne akarjon már lehúzni.
Jött azzal, hogy a fényzorómosót láthattam, hogy nincs benne. Mondom de bazmeg a német képeken még fent vont. Mi a faszért szed le valaki egy lökhárítót egy autóról?
Nem tudott rá mit mondani.
Az a mázlija, hogy nem mondta azt, hogy nincs pénze megvenni, mert erre nem tudtam volna értelmes érvet mondani. A 2.8-as ajánlattal, -de ez is nagyon bizonytalanul hangzott tőle-, elárulta azt, hogy lenne rá pénze.
Nem kezdtem el fenyegetőzni még, jött azzal, hogy nem ő tekerte vissza az órát, akkor jelentsük fel a németet. Mondtam, hogy ácsi, én nem fogok németet feljelenteni, mert nekem semmi közöm hozzá, én maximum téged foglak. Aszondja, dehát én bíztam meg őt, hogy hozza be az autót. Mondom nem, én senkit nem bíztam meg, az autó már itt volt, én tőled vettem.
Ekkor láttam az arcán azt, hogy kezdi összerakni a dolgot, hogy nem jók az érvei.
A kamera kábelre most azt mondta, hogy ebayről vette.
Mondom bazmeg ez 2nap alatt a 3. verzió. A villanyszerelőnek kétféle verziót mondtál, most ez a harmadik. Hagyjuk már ezt. Akkor sem lett megoldva.
Végül azzal búcsúztunk el, hogy akkor végiggondolja, hogy mennyit ad az autóért. Mondtam neki, hogy napokon belül rendezzük ezt le.

(#112203) blueboi69


blueboi69
csendes tag

May be a meme of 3 people and text that says "TC Ügyfélszolgálat. Mondja el miben segíthetek? Menres& More Majd tizenkét perc múlva elmondom. Addig hallgassa a zenét!"
May be an image of text that says "Feri létrehozta a "grillezés" csoportot Grillezés nálam holnap! Gyertek! 12:33 Laci Szuper! Alig várom a sülthúst meg a kolbit!!! 12:34 Oksa! Vannak itt vegánok? 2:34 Kata Jó, hogy gondolsz ránk is! 12:36 Kata el lett távolítva a "grillezés" csoportból."

[ Szerkesztve ]

(#112204) eattila válasza blueboi69 (#112202) üzenetére


eattila
csendes tag

És nem látod többet.... Bár ne úgy legyen.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112205) blueboi69 válasza eattila (#112204) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Benne van. Ez is benne volt, hogy ma nem jön ide.
Nem fenyegetőztem még, lehet a hírnevét félti. Azt mondta beszél a villanyásszal. Villanyászgyereket felhívtam, mondta, hogy puhítja ő is kicsit, mert ő az igazság oldalán van, és nekem ad igazat.
Meglátjuk. Holnap rákérdezek, hogy akkor sikerült-e megfejteni vmit.

(#112206) Jahno válasza Bujdy81 (#112201) üzenetére


Jahno
őstag

Azt tudod ugye, hogy még hivatalos valuta és elfogadják?

(#112207) WiZARD válasza blueboi69 (#112205) üzenetére


WiZARD
addikt

Az adott facebook csoportban még mindig ő az isten?
Én megkérdezném, hogy szeretné-e hogy oda le legyen írva a story részletesen.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#112208) NauTiLUS_HUN


NauTiLUS_HUN
újonc

A külpolitikai szakértőket kérdem, érti valaki miért gondolja Putyin, hogy ebből az egész háborúból profit lesz?

(#112209) eattila válasza NauTiLUS_HUN (#112208) üzenetére


eattila
csendes tag

Attól fél, hogy lúzernek fogják tartani, azért nem áll meg. Szerintem. Bár szakértő az nem vagyok.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112210) eattila válasza blueboi69 (#112205) üzenetére


eattila
csendes tag

Ismét mondom, ne legyen igazam. Vegye vissza, aztán jóidő. Fenyegetőzni meg mivel tudsz? Ha magánszemélyként adta el, akkor fél éved volt ilyesmire. Ha cégként, akkor 1. Ha jól tudom. Mással mivel lehet fenyegetőzni? Azon kívül, hogy rossz hírét kelted.

De volt ilyesmi ügyem a hidegfem.hu-val. hiába írtam le a facse csoportban, hogy hahó, beszéljük már át, stb, engem néztek hülyének a hívek.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112211) Jahno válasza NauTiLUS_HUN (#112208) üzenetére


Jahno
őstag

Egy elborult elmét érdekli a profit? Nyilván nem tudjuk mi és miért zajlik le benne. Mikor valakinek szétrugdalják a homokvárát, oszt megkérdezed, hogy hát volt értelme? Gyerek meg csak pislog és maga sem érti. Aztán vagy kinövi vagy nem. Lehet el van a maga kis valóságában és azzal sincs tisztában, hogy országon belül mi van. Láttunk már ilyet is. Vagy kurváraképben van és titkolja, vagy teljesen adhoc látott neki tervek nélkül, de én még arra tippelek, hogy nem hülye és tudja mit akar, csak senki más nem logisztikázta össze. Visszaadja Kárpátalját a magyaroknak, szerintem azért harcol és így még szorosabb barátságban leszünk... Na jó, ez nem poénos.

Most terjed a neten, hogy Ukrajnának mennyi természeti adottsága van, de jó ég tudja, hogy erre blazírozik-e, vagy ha igen, akkor eddig miért volt olyan szegényes ország.

Inkább jöhet a járványügyi kérdéskör, hogy ha most beesnek az országba 100ezres nagyságrendbe, akkor mi lesz újra az EÜvel és a coviddal :U

Mondanám, hogy nem áll meg és fel sem adja, de amilyen rendszer van arrafelé, másnap bemondja az állami TV, hogy Kínától Svájcig foglalta el a földkerekséget és kész, amit mond úgyis az van.

(#112212) Jahno válasza eattila (#112210) üzenetére


Jahno
őstag

Ráadásul itt az adott specifikus Face csoport is szétzilálódott, meg persze eddig szintén jó híre volt. Mert senki nem akart konfrontálódni. Szopó ez mindenképp.

Még kis olajfolyást megcsináltatok az autón, de már ott tarotk, hogy nézek bele ülést ésvagy huzatot is és az ilyen aprólékokat rendbeteszem. Azt nem egészen értem, hogy a céges autók vagy más hasonló kilométer futottakon pld. a vezető ülése miért nem amortizálódott úgy, mint az enyém? Feketemágia.

(#112213) Jahno válasza eattila (#112210) üzenetére


Jahno
őstag

Dehogynem szakértünk, ezeket csak felismered:

(#112214) eattila válasza Jahno (#112213) üzenetére


eattila
csendes tag

Van amit. Nyilván objektív gyárak, de én nem figyelem az ilyesmit :D Meg a legtöbb dologba bele is sz_rok magasról :D Furán működök na :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112215) eattila


eattila
csendes tag

Amúgy meg cenzúra....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112216) Samott


Samott
addikt

Azigen: Igen. Aláírást akart gyűjteni nekünk a Fidesz. De nem sikerült. :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#112217) WiZARD válasza Samott (#112216) üzenetére


WiZARD
addikt

húzná át valaki az egész kétfarkú bohóckodást...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#112218) eattila válasza WiZARD (#112217) üzenetére


eattila
csendes tag

Az a baj, hogy már azt sem hiszem el, hogy akárki a politika közelében képes tisztességes lenni. Egyszerűen nem megy.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112219) Jahno válasza eattila (#112214) üzenetére


Jahno
őstag

Haverok is szélsőségesek, akad aki megrakta a kocsit tartós kajával, mindenki útlevelet csináltat, kocsi tele tankkal és egy sporttáskával várja, percenként lesi a híreket. Én most azon agyalok, hogy pénteken meló után kerülővel megyek haza és ránézek a kökörcsin felhozatalra.

Vírusnál.is úgy voltam, hogy betartottam amit lehet és kell, egyből kértem időpontot oltásra, aztán csókolom.

Mondjuk az energia árfekvése és egyéb gazdasági dolog azért érdekel. Abból még nagyon nagy borulat lesz.

(#112220) Jahno válasza WiZARD (#112217) üzenetére


Jahno
őstag

Legalább értelmesen bohóckodnak, ebből mi mást lehet kihozni? Mindenki más csak aljaskodik. Annál már az is hasznosabb, ha lefestenek egy buszmegállót.

(#112221) Jahno válasza Samott (#112216) üzenetére


Jahno
őstag

Ez amúgy saját troll domainjük?

(#112222) WiZARD válasza Jahno (#112220) üzenetére


WiZARD
addikt

Addig volt értelme amíg nem volt tétje.
De onnan kezdve hogy pillanatra is felmerül, hogy a kormányváltás rajtuk múlik-e, onnan már csak a fidesz hatalmon maradását segítik.
Persze a kampánypénzért cserébe nekik már ez se baj.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#112223) eattila válasza Jahno (#112219) üzenetére


eattila
csendes tag

Lesz itt még. De ha már ide jönnek, akkor máshova is. Szóval hova mennél?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112224) Jahno válasza eattila (#112223) üzenetére


Jahno
őstag

Én semerre. Mindenki Ausztriát nézi. Ha nagyon válogatni kell, akkor Pongo Pongo :up:

(#112225) Samott válasza WiZARD (#112222) üzenetére


Samott
addikt

Ne told mar fullba, a kampanypenzbol palyazatokat csinalnak szetosztjak jo ugyekre.

Aki kormanyvaltast akar az tudja hova kell szavazni, aki a kutyakra szavaz az amugy f.szt rajzolna a szavazolapra. Egyeniben peldaul semmi ertelme rajukszavazni, ugyse nyerhet egy se. Nem is kampanyolnak az egyeni jeloljeik. De nelkuluk nincs lista.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#112226) WiZARD válasza Samott (#112225) üzenetére


WiZARD
addikt

Egyszerű. Aki a kutyákra szavaz, az nem akar kormányváltást.

Aki f.szt rajzolna rá, az megérdemli azt ami van.
Ne mondja már senki, hogy a meglévő ~10 valódi párt közül egyik se jó neki. Mert annak sose lesz olyan ami jó.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#112227) Samott válasza WiZARD (#112226) üzenetére


Samott
addikt

De akkor miert gorcsolsz azon, hogy elindulnak egy valasztason? Te magad is azt irod, hogy nem vesznek el szavazatot az ellenzektol, akkor meg nem mindegy? Van aki a jobbikra nem szavazna, van aki gyurcsanyra. Na ezek most egyutt indulnak.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#112228) WiZARD válasza Samott (#112227) üzenetére


WiZARD
addikt

Hogyne venne el?
Nyilván idióta baromnak kell lenni, hogy valaki rájuk szavazzon, de lesz ilyen.

Sose szavaznék a nácikra/jobbikra, és alapvetően a hányinger kerülget emiatt az összefogástól.

De elfogadtam, hogy az a párt, amire szavaznék az össszefogott. Így kérdés nélkül szavazok arra, amit az általam "választottak" csinálnak, azaz az összefogásra. Kompromisszum mentes ez sose lesz, nem lesz olyan párt ami mindenkinek 100%ban megfelel.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#112229) Samott válasza WiZARD (#112228) üzenetére


Samott
addikt

De neked mi kozod masok szavazatahoz? Plane, hogy ugyse szavazna arra akikre te?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#112230) WiZARD válasza Samott (#112229) üzenetére


WiZARD
addikt

Semmi, a véleményem mondtam egy olyan pártról aki a lépésével a fidesz érdekeit szolgálja.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#112231) Samott válasza WiZARD (#112230) üzenetére


Samott
addikt

Mondjuk amit csinalsz alapvetoen az is azt szolgalja. Lehet cseszegetni a kutyaparti szavazokat, legfeljebb egyeniben se szavaznak az osszefogas jeloltjeire. Eleg kontraproduktiv. ;)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#112232) hobizoli válasza Samott (#112229) üzenetére


hobizoli
nagyúr

minden ilyen kis párt, mint a gödényé is, meg kutyapárt is, csak a jaffáék malmára hajtják a vizet

több drón kell ;P

(#112233) Sipi-


Sipi-
tag

Instagram-ra akartam regisztrálni, hogy ne dobálja mindig fel a "lépj be hülye" ablakot. Regisztrálásnál azt mondja az email címemre, hogy már foglalt, jelszó emlékeztetőnél viszont "No users found". FB fiókkal nem kötöm össze, jobban szeretem a külön loginokat :)
De az insta nem szeretné...

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#112234) Jahno válasza Sipi- (#112233) üzenetére


Jahno
őstag

Mert igazából az Insta is Fb

(#112235) eattila válasza Sipi- (#112233) üzenetére


eattila
csendes tag

Ossze van az mar kotve. Egy ceg.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112236) npera


npera
újonc

Az autó egyébként állítólag a 2024-re beígért Polestar 5 alumínium műszaki alapjaira épül, azt viszont még nem tudni, hogy milyen elektromos hajtást szánnak bele. Az viszont világos, hogy milyen szerepre szánják: a hibrid Polestar 1-es szerepét veszi át, ahogy a gyáriak fogalmaztak, ez lesz a kínálatban a hős-autó.

(#112237) -NoVa- válasza npera (#112236) üzenetére


-NoVa-
őstag

"ez lesz a kínálatban a hős-autó."

Add to cart, checkout. 1:64 arányban mindenképp kell egy a fiamnak, ez szép!

(#112238) npera


npera
újonc

Nova, Blueboi. Nézegettem a francia Lethal Conception vázat és tetszik, de valami dögnehéz. Majdnem 160 gramm a váz :Y

Aztán eszembe jutott, hogy láttam korábban tízert egy protó Five33 vázról. Az amcsi oldalon fenn is van. Footy a neve, egy freestyle/cine váz.

Ez rögtön csak 123 gramm, ami jóval barátibb. Ezen is az akksi körül fordul minden, abban a síkban vannak a motorok.

Mindenféle akciókamerát lehet rakni felülre, de az én esetemben oda csak a kameratesztelő "rig" menne esetenként, egyébként simán csak analóg repülnék vele. Ahogy nézem a DJI kamera is adapterrel megy bele, tehát vélhetően mini méretű kamerát is fogad.

(#112239) npera válasza -NoVa- (#112237) üzenetére


npera
újonc

Ugye, hogy?

Ez vicces....

azt viszont még nem tudni, hogy milyen elektromos hajtást szánnak bele

Mondjuk úgy, hogy sejtéseim vannak :B

(#112240) npera válasza eattila (#112235) üzenetére


npera
újonc

Aztán megveszik őket a ProHardver és csak pislogunk, mint a hal a szatyorban :C :Y

(#112241) -NoVa- válasza npera (#112239) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hát, 450mAH 3.7v brushed a kicsibe jó lesz, a nagyba meg mindegy, azzal max nagyon ritkán futólag szembe fogok menni a klasszikus vackommal.

(#112242) eattila válasza npera (#112236) üzenetére


eattila
csendes tag

Ez olyan teslaudi szeru. Szep meg minden. Nyilvan gyors is lesz es hasonloan draga is. De nem polestar1 karakter.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112243) qnadam válasza eattila (#112235) üzenetére


qnadam
veterán

attól még nálam két teljesen független account.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#112244) WiZARD válasza npera (#112236) üzenetére


WiZARD
addikt

Mi az a hős autó? P.mágnes polkorrektült?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#112245) -NoVa- válasza WiZARD (#112244) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az ami gyerekszobák falára mehet meg autós kártyában mindent visz. Az a modell, amit a bennem lévő 5 éves akar, és a bennen még mélyebbre elnyomott racionális felnőtt nem hagy megvenni, de jobban vonzódik a márkához miatta.

(#112246) eattila válasza qnadam (#112243) üzenetére


eattila
csendes tag

Nálam is. Csak mondtam.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#112247) blueboi69 válasza WiZARD (#112207) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Az a fb csoport eltűnt, nem ő volt ott az admin, csak a másik fő smax club csoport adminja állítólag lenyúlt egy csomó tagpénzt - a sok kifizetés mellett - és többen elkezdtek ebben a másik csoportban mocskoldni, amire az admin azt mondta, hogy ő ebben nem vesz részt és egyik napról a másikra lehúzta a rolót.

Ettől függetlenül a fő smax csoportban igencsak tudom rosszhírét kelteni.
De mint mondtam, fenyegetőzni nem akartam még egyelőre.
Amikre gondoltam:
- feljelentem a visszatekerés miatt (mégha tudom is, hogy nem bizonyítható rá)
- leírom a story-t a csoportokban, totalcar-nak, filmet forgatunk belőle (nem kell tudnia, hogy ez mennyire lehet valós, vagy nem)
- csinálok másik fb csoportot amiben csak őt ekézem :)
- hahu-ra rakok fel kamu smax hírdetéseket, amiben a leírásban leírom, hogy miért ne vegyen tőle senki autót
- beijesztem hogy a navos pénzügyi nyomozó szomszédomat is ráküldöm
- megmondom, hogy beszéltem autójogásszal, aki imádja az ilyen eseteket és igencsak bajban lesz
- majd hozzáteszem, ha ő úgy érzi, hogy papíron minden rendben is van, akkor is öröm lesz bíróságra/rendőrségre járkálnia és gondolja át, hogy megéri-e mindez neki
- aztán ha kiröhög, esetleg hozzáteszem, hogy ja ezek a bosszantó törvényes körök, ha igényli akkor törvénytelen módon jöhet az igazi móka. Őszintén remélem, hogy nem lesz szükség arra, hogy ez elhangozzon

Megnéztem egyébként hahu-t, tényleg brutális módon drágultak az smaxok is. Ha minden tutkón működne az autón, simán 4M-ért fel lehetne tenni, de csak azért mert kb 4-4.5M-tól indul az egyel újabb modellek eladási ára. :Y

(#112248) blueboi69 válasza eattila (#112210) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ha fél évem volt is, az már lejárt, ezt ő is tudja, én is tudom, viszont nem az van, hogy én most ennyi idő után csöngettem be hozzá a hibákkal, hanem írásos nyoma van annak, hogy folyamatosan jeleztem neki a hibákat.

És addig oké, hogy ő magánszemély, de bevallottan szervízeléssel foglalkozik meg autó behozatallal. Szerintem nem hiányzik neki, hogy bárki is az üzlete körül szaglásszon.

(#112249) blueboi69 válasza npera (#112236) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Instant get :)

(#112250) Jahno válasza WiZARD (#112226) üzenetére


Jahno
őstag

Tudja fene, a meglévő 10 félének kb. tizedét sem ismerem, de pont ez a baj. Ezekben a hetekben megjelennek, mondanak egy csomó majomságot meg kavarnak, aztán kb. ennyi. És tudjuk a többit, hogy a sok kicsi csak elaprózódni segít, de liftben szembejön Durcás Dóri meg hasonlók, attól mit várjak el? Vagy olyan arc, akinek a nevét sem hallottam soha, sehol? Egyikmásik a vírusos balhét ragadta meg és zavarosban halászik, a másik meg inkább legyen Insta modell. Egymást gyalázni azt bírják, a központi média meg mindig bedobja az aktiuálisat, hogy most akkor rohad a Láchíd, Üllői úton felüljáró, hegyekben áll a szemét, csövesek támadták le Budapestet, a katonák meg szajkózzák és nyomják, 3 havonta stílust váltva. Okádék az egész.

A Rózsa Sándor tékozló alapnak legalább értelme van, ebben a bazi nagy szürreális világban amikor egy benyakutas kiírja, hogy ne ott tankolj, mert csődbe fog menni, ott már ez nem mindegy? Rámutat a hivatalok, önkormányzatok teszetosza felelősség tologatására és kis problémával nem foglalkozására meg hasonlókra. Azok persze rendre felbasszák az agyukat, hogy akkor bontsák el a buszmegállót és újra koszolják össze a közparkot :-D

Eleinte mondtam, hogy nem ez fogja megváltani a világot, aztán meg közben kiderül, hogy de, lehet. Vagy passzpiros.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.