Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53403) #79335424 válasza air (#53402) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem állítom, hogy naprakészek a tapasztalataim, de azért ilyen hatósugár -bakin nem akadok el. Mindegy, hogy mekkorára állítottam. Ha jól emlékszem, 5Km volt a legkisebb. Az útvonalamhoz képest akkor is irreleváns közlekedési infókat adott. A navigálási "bakik" csak hab volt a tortán. Budai alsó rakpart, XI. -ből Óbudára. Közölte, hogy az Erzsébet-híd után forduljak le balra a rakpartról. Rutinos budapesti közlekedőként persze csak mosolyogtam, de azért ilyen kamikaze manővert nem kéne javasoljon. Ráadásul még az "éhes vagyok" hangulatú jelet is megszűntették. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.