Hirdetés

2019. szeptember 20., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#53801) raziel01 válasza zeon.hu (#53800) üzenetére

raziel01
(veterán)

Tiltsd le a fájlhozzáférést a fájlkezelőnél úgy, hogy ne legyen ebből gond. :D
Szerinted?
Megbízható alkalmazásokat használj amik több 100 ezres letöltésnél állnak és ne foglalkozz az engedélyekkel.

Engem se érdekel, hogy a Nova launcher, Switfkey, Tasker mikhez kér engedélyt. Megbízok bennük.

[ Szerkesztve ]

(#53802) zeon.hu válasza raziel01 (#53801) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

nem bizalmi kérdést csinálok én ebből, mert akkor le se tölteném.
de minek kell pl egy sima offline játéknak tudnia, hogy mondjuk éppen merre járok? :)

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#53803) beg válasza zeon.hu (#53802) üzenetére

beg
(veterán)

Az a régió specifikus reklámok miatt kell. A fejlesztők is emberből vannak, néha emailben is elérhetők, szívesen válaszolnak. De sokszor látni, hogy a leírásba ismertetik a hozzáférés mihez-miért kézikönyvet.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#53804) #79335424 válasza LonGleY (#53799) üzenetére

(törölt tag)

kuruczz:
Ezt én sem értem. Nem emlékszem mindenkire, akivel a topikokban kommunikáltam, de amikor az előbb küldted a privit, akkor tudatosult bennem, hogy neked van egy beüzemelt NAS -od. Azon alapból fut az összes szükséges szerver. Még usb -s router sem kell, csak egy wifis. Legalábbis az otthoni használathoz.

(#53805) zeon.hu válasza beg (#53803) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

ha már a reklámok miatt:
én elhiszem, hogy emberből vannak, meg pénzből élnek (nem is tiltom a reklámokat), de egy éjszakai órában ezzel kissé túllőttek a célon szerintem :)

(#53806) func93

func93
(senior tag)

Üdv!

Létezik olyan battery app ami kimutatja hány %-os az akkum? Esetleg mennyi az elhasználodas. :R

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#53807) Zolly444 válasza func93 (#53806) üzenetére

Zolly444
(aktív tag)

Samsung készülékek mutatják. Sony-ban a Energiatakarékosságon belül megtalálod. Valamint szerintem az összes többinél is a beállítások->Akkumulátor->Kisütés
Remélem segítettem. Milyen készülékre kellene?

(#53808) Jazz

Jazz
(veterán)

Sziasztok!

Puffin böngésző jó, de kicsit lassú. Van másik alternatíva? Opera bizonyos oldalakohoz nem jó full desktop megjelenítésben. Flash ablak a flash-ben, nem tud vele mit kezdeni, nem lehet görgetni. Illetve nem kezel néhány a flash-es mobil-formátumú oldalt.

Milyen alternatíva lehet még a Puffinon kívül? Hogy tudom frissíteni a flash playerem? Melyiket szeressem. Adobe?

Köszi!

free your mind

(#53809) havri1 válasza Zolly444 (#53807) üzenetére

havri1
(nagyúr)

Samsung készülékek kimutatják, hány %-os az akkumulátor elhasználodás?
Hogy?

havri

(#53810) MurdR válasza Zolly444 (#53807) üzenetére

MurdR
(HARDVERAPRÓD)

:U

(#53811) Heavyrain válasza Jazz (#53808) üzenetére

Heavyrain
(senior tag)

Azt ugye tudod,hogy Operában Beállítások/User agent-nél be lehet állítani,hogy minden oldalt desktop view-ben nyisson meg. Eddig nekem nem volt olyan,amit nem jelenített volna meg rendesen.

Steam / GOG / Uplay / Origin: Heavyrain211

(#53812) kovacs65

kovacs65
(senior tag)

Nekem az Opera utolsó változata fagy, kilép.

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, ők pedig kinyírnak a rutinjukkal! "Jobb ha csendben maradsz és hülyének tartanak, mint hogy megszólalsz és kiderül, tényleg az vagy" Mark Twain

(#53813) madrac válasza Jazz (#53808) üzenetére

madrac
(senior tag)

UC browser-t nem próbáltad?

Xiaomi Redmi Note 5 - ROM: Aosip Derpfest + Magisk

(#53814) MurdR válasza kovacs65 (#53812) üzenetére

MurdR
(HARDVERAPRÓD)

Rakd akkor vissza az előző verziót, az opera honlapján azokat is eléred.

(#53815) Viktor0610 válasza havri1 (#53809) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Nem minden típusnál elérhető, de ha igen, akkor azt a Beállítások - Kijelző részen találod meg.

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#53816) zeon.hu válasza kovacs65 (#53812) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

minden android eszközön az opera classicot használom, az egyetlen, ami nálam stabilan működik.

(#53817) Rizzo

Rizzo
(aktív tag)

Sziasztok!

Vásárolt vár valaki Google Gift Card-ot? Simán megveszem online, kapok egy kódot, azt pedig hozzá lehet adni a play accounthoz?

Clear Eyes, Full Hearts, Can't Lose!

(#53818) Sztenn válasza Rizzo (#53817) üzenetére

Sztenn
(tag)

igen, bar en nem online veszem...

(#53819) havri1 válasza Viktor0610 (#53815) üzenetére

havri1
(nagyúr)

Szerintem kevered. Nem az akkumulátor töltöttségi szintjére vagyok /vagyunk kíváncsiak, hanem az elhasználodásra.

havri

(#53820) Viktor0610 válasza havri1 (#53819) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Újra elolvasva tényleg. Szorri. :)

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#53821) 7Sony7 válasza havri1 (#53819) üzenetére

7Sony7
(őstag)

Az Akkumulátor HD nevű progi írja az akku állapotát, de nem % ban, hanem csak hogy jó, vagy ilyesmi.

(ex)Haier w910

(#53822) janakbacsi

janakbacsi
(senior tag)

létezik olyan app aminek segítsévével a főképernyőre ki tudom tenni a névjegyzékben lévő csoportokat, hogy egy bökéssel tudjak utána onnan hívásokat kezdeményezni?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#53823) Viktor0610 válasza janakbacsi (#53822) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Most kipróbáltam a Nova Launcherrel kitettem a főképernyőre két közvetlen tárcsázás ikont, majd egymásra húztam azokat (mappába tettem), erre gondolsz? :)

(#53824) Bozek válasza LonGleY (#53799) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Épp ezt akartam én is írni. :)

(#53798) kuruczz: Egyetlen problémát látok én ebben a helyzetben. Hogyan kötöd rá a tablet-re a HDD-t úgy, hogy közben tölteni is tudod. Bár ez mondjuk egy dokkolóval megoldható még talán, de nem tudjuk, milyen eszközről van szó.

(#53825) Bozek válasza Sztenn (#53818) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Gondolom nem Magyarországon élsz. :)

"Gift cards are not available in this region."

Ui.: Elnéztem, hogy ebbe a topic-ba írtam be a legutolsó hozzászólásom, ezért lett új. Sorry.

[ Szerkesztve ]

(#53826) janakbacsi válasza Viktor0610 (#53823) üzenetére

janakbacsi
(senior tag)

igen ilyesmire. csak így nagyon picik az ikonok és rosszul lehet látni a 4,3-as képernyőn. van egy contact widget nevű app aminek jók lennének a méretei, csak ezeket nem lehet sajnos egymásba húzva könyvtárba tenni.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#53827) Sztenn válasza Bozek (#53825) üzenetére

Sztenn
(tag)

jól gondoltad. :)

(#53828) Viktor0610 válasza janakbacsi (#53826) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Widget Folder?

(#53829) janakbacsi válasza Viktor0610 (#53828) üzenetére

janakbacsi
(senior tag)

köszi, kipróbálom.

(#53830) darvinya válasza Bozek (#53824) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Y OTG kábellel.

Xiaomi MI A2 v9 Fekete… temetkezési vállalkozó lettem!

(#53831) fdisk

fdisk
(őstag)

Van olyan xposed modul,amivel toggle gombokat lehet az értesítési panelre kitenni?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤ Honor 8 32gb ¤¤¤

(#53832) Viktor0610 válasza fdisk (#53831) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Gravitybox. Amennyiben a készüléked, ROM-verziód támogatott.

(#53833) Zolly444 válasza havri1 (#53809) üzenetére

Zolly444
(aktív tag)

A fenti ikonsáv mutatja. Keresgélj beállításokban...

(#53834) havri1 válasza Zolly444 (#53833) üzenetére

havri1
(nagyúr)

Te is félreértetted...

havri

(#53835) Zolly444 válasza havri1 (#53834) üzenetére

Zolly444
(aktív tag)

Bocsánat. Tényleg félreértettem :D

(#53836) péjé

péjé
(senior tag)

sziasztok,
okostelefon területen nem vagyok túl okos így kérdezni szeretnék.
Mielőtt rászánom magam a telefon beszerzésére meg kell tudjam hogy melyik OS-en érhetek el több nyelvtanuló appot? nekem ez az egyik fő szempont. Keresgéltem a windowsnál, találtam párat, androidos viszont mintha több lenne.
mit javasoltok, hol nézzek körül? egyértelmű vmelyik fölénye és ne is foglalkozzak a másikkal?
előre is köszi

(#53837) R19 válasza péjé (#53836) üzenetére

R19
(senior tag)

A Windows Phone-os lehetőségeket nem ismerem, de androidra az egyik legjobb a Duolingo.

(#53838) Sztenn válasza péjé (#53836) üzenetére

Sztenn
(tag)

a babbelt, vagy a duolingot szoktak ajánlani androidra. milyen nyelvet szeretnél tanulni?
a kritérium mondjuk elég egyedi, gondolom nem csak ez lenne döntő a vásárlásban

(#53839) Aweriot

Aweriot
(Topikgazda)

Sziasztok!

A poweramp-nél tudtok mondani jobb zenealkalmazást? Nem baj ha fizetős,ha senki nem tud jobbat akkor az amp-t veszem meg.

Köszönöm :R

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#53840) petipetya válasza Aweriot (#53839) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Kérdés, hogy melyik a legjobb zenelejátszó.

(#53841) Aweriot válasza petipetya (#53840) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Igen. Oké,hülyén fogalmaztam :)

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#53842) k850 válasza Aweriot (#53839) üzenetére

k850
(őstag)

Nyugodtan megveheted, az egyik legjobb zenelejátszó! :C

Csak azért nem írom, hogy a legjobb, mert nincs kedvem senkivel vitába keveredni. Minden viszonylagos (relatív)! ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#53843) petipetya válasza Aweriot (#53841) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Ezt nem értem, nem céloztam semmire, csak nem raktam ki a kérdőjelet. A kérdésem tényleg az, hogy melyik a legjobb zenelejátszó?

(#53844) péjé válasza Sztenn (#53838) üzenetére

péjé
(senior tag)

szia,
elsősorban németet...angol megy azért, azzal dolgozom de kellene a német is..

(#53845) tomy86 válasza Aweriot (#53839) üzenetére

tomy86
(addikt)

Én megvettem a Powerampot, a Player Prot és a GoneMad Music Playert is. Ezek után már három éve az ingyenes Mort Playert használom. Ennyit arról, hogy kinek mi a legjobb. :)

(#53846) Aweriot válasza tomy86 (#53845) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Ez a próbaverzió eléggé bejött,csak gondoltam megkérdezem hátha van nála jobb,mert akkor nem adok rá ki "feleslegesen" pénzt :)

@petipetya:

Igen ez lett volna a kérdés,csak nem tudom miért hülyén fogalmaztam meg :W

(#53847) tomy86 válasza Aweriot (#53846) üzenetére

tomy86
(addikt)

Ha sűrűn jársz mobilnettel nem túl jól ellátott területen, akkor azért ezt a hozzászólást érdemes elolvasni a Poweramp csodálatos liszensz ellenőrzési módszeréről. Én mondjuk nem ezért nem használom (1 napig sem volt a telefonomon), de többen panaszkodnak emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#53848) dokee78 válasza tomy86 (#53847) üzenetére

dokee78
(félisten)

Sosem tapasztaltam a licensz ellenőrzés hibát.

(#53849) scream válasza dokee78 (#53848) üzenetére

scream
(addikt)

Én sem, pedig jóideje használom én is.

Szerintem.

(#53850) tomy86 válasza dokee78 (#53848) üzenetére

tomy86
(addikt)

Többen is írták már, hogy ha nem kap netet, akkor egy idő után hisztizik. A Playen is több ilyen hsz. van. Mondjuk engem nem érint. Egydolláros akcióban vettem meg, bízva abban, hogy egyszer tudni fogja, amit hiányolok a legtöbb ilyen appból (gondoltam 225 Forintot megér). Mivel azt a mai napig sem tudja így nem volt annyi ideig a telefonon, hogy reklamáljon a liszensz miatt, ráadásul folyamatosan megy a mobilnet, így egyébként sem jelentkezett volna.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.