Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52551) dokee78


dokee78
félisten

Lehet a Powerampben olyat,hogy Pl egy hosszabb podcastben x időhöz lépek?

(#52552) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Sziasztok! Letöltöttem az Office Mobile alkalmazást, és excel táblát nem enged szerkeszteni. Újat tudok csinálni, de meglévőhöz nem enged hozzányúlni. A word dokumentummal nincs semmi gond. Ez valami korlátozás, mert akkor megy a levesbe...

(#52553) VegyesTamás válasza dzsordzs69 (#52552) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Office suite -ot töltsd le :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#52554) e-newsee válasza raziel01 (#52550) üzenetére


e-newsee
addikt

Kész, feladom... A Taskert is bezárta a játék, szóval így hiába próbálok bármit is lefuttatni.
Pedig be van kapcsolva a "Run in foreground". :(

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#52555) beg válasza e-newsee (#52554) üzenetére


beg
veterán

Esetleg nem sejlett fel benned, hogy nem a LightFlow és a Tasker hibája mindez? :) Én a másik oldalról kezdeném az uninstallt.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52556) #79335424 válasza e-newsee (#52549) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem ebben nem lesz különbség. A robotban és a Taskerben is van olyan opció, hogy "home mutatása". De attól, hogy ez a neve, még ugyanaz történik a háttérben. Input keyevent 3. Ez csak root joggal futtatható. Root nélkül az automatizálók lehetőségeinek csak töredékét tudod kihasználni.

(#52557) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Űdv!

Van olyan alkalmazás, aminél be lehet állítani led értesítést, ha a telefon X% töltöttség alatt van, és lassan lemerül?
Az L4II sajnos alapból nem jelzi led értesítéssel ha töltenem kell hamarosan, így cak külső programmal lehetne megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#52558) beg válasza LyonnaisFan1 (#52557) üzenetére


beg
veterán

Az előbb említett LightFlow. Van a notification részénél Low battery értesítés. Én a fizetőset használom, nem tudom, hogy az ingyenesben benne van-e.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52559) LyonnaisFan1 válasza beg (#52558) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Köszöntem, meglesem!

Egyébként mekkora a memóriahasználata? A telóm erősen le van korlátozva memóriával, és hajlamos gyorsan betelni. És az akkumulátort mennyire szívja?

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#52560) draco31


draco31
veterán

Hello!

Nincs a haverom telefonjában értesítési LED, de úgy hallottam, hogy van olyan program, ami az érintő gombokat tudja villogtatni eseménykor. Nem root-olt a készülék, van ilyen program valóban?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#52561) beg válasza LyonnaisFan1 (#52559) üzenetére


beg
veterán

Memória kicsit húzós, nálam most 24MB. Akkuval viszonylag jól bánik, hasonló ébresztési ciklusa van, mint pl. a google szolgáltatásnak. Nem egy könnyű darab, de jól teszi a dolgát.

(#52560) draco31: én csak rootos megoldásról tudok. Xposed keret+Gravitybox modul

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52562) LyonnaisFan1 válasza beg (#52561) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Kár :(

Nálam most 40MB a fogyasztása, ami rengeteg. Ramlimit mellett.
Ez így felejtős :W Pedig olyan szépen jelzi pirossal az akksi alacsony töltöttségét, hogy egyből látom mi kínja van a telefonnak. Anélkül, hogy feloldanám a zárat :DDD

Gondolom nincs valami hasonló progi, ami kevesebbet zabálna memóból (és akksiból egyaránt)

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#52563) bigrock


bigrock
addikt

Üdv, mindenkinek!
Beruháztam az Enhanced SMS & Caller ID+ (ECID) nevű alkalmazásra, amivel olyan gondom van, hogy a telefon ugyan felolvassa a hívó nevét, de a hozzá csatlakoztatott Bluetooth headset sajnos már nem hajlandó. A telefon: Nexus 5, stock ROM-on, a headset: Plantronics PL-M25. Próbáltam a Google-féle TTS-t, a Pico-t, sőt az SVOX+Mariska kombót is, de egyikkel sem szól a BT füles. Van valakinek valami ötlete, vagy tapasztalata ebben a témában?
Köszi!

(#52564) P.mini


P.mini
aktív tag

Sziasztok! Egy olyan programot keresek, ami méri az idôt egy adott dátumtól. Tehát olyan mint egy stopper, csak be lehessen állítani, hogy mikor induljon. A legjobb egy Widget lenne. pl. beállítom a dátumot 2013 Június 1-re, és az nekem írja, hogy 1 év 0 Hónap 1 Nap 2 óra 13 Perc 45 másodperc.
Elôre is köszönöm! Bocsánat, hogyha rossz topikba írom. :)

(#52565) sicu220


sicu220
újonc

Sziasztok :) Mikor várható tinyappsworks új alkalmazása? Új design lesz? Alacsonypadlós járműveket fogja mutatni?

(#52566) twine válasza bigrock (#52563) üzenetére


twine
addikt

NAgy kedvencem az ecid + svox mariska kombó,,,de párszor már futottunk itt köröket ezzel a problémával, és nem emlékszem hogy megoldódott volna,,,én mindig jó szivvel ajánlgattam,,,(mivel nem használom BT fülessel)
de mint mindig kiderült, ez a része valahogy hiába van megírva a programban, valamiért nem működik :F
Legalábbis eddig akárkivel csevegtünk ez probléma volt,,megoldásra pedig nem emlékszem :(
Valakinek ezt jó volna már jelezni feléjük,,mert egyszerűen nem értem, hogy miért nem működik ez a funkció,,ha a program elvileg támogatja... :U

(#52567) Dottore válasza P.mini (#52564) üzenetére


Dottore
addikt

(#52568) P.mini válasza Dottore (#52567) üzenetére


P.mini
aktív tag

Neken ennek az ellenkezôje kéne. Nem visszaszámlàló, hanem elôre. :)
Azért köszi.

(#52569) ollie válasza P.mini (#52568) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt nem értem, kb 1 perc kiszámolni, hogy egy adott dátumtól mennyi idő telt el.

***

(#52570) mttssz válasza P.mini (#52568) üzenetére


mttssz
senior tag

Ott a Days Until, nev + leiras szerint ez pont azt tudja.

(#52571) petipetya válasza ollie (#52569) üzenetére


petipetya
nagyúr

Őszintén, nehogy már az ember számolja ki azt, amit egy widget simán kijelez.

"nincs rá lezsóidő"

(#52572) bigrock válasza twine (#52566) üzenetére


bigrock
addikt

Írtam a fejlesztőnek a problémáról, de nem sok használható info-t kaptam vissza, azokat meg természetesen kipróbáltam. Van egy Jabra BT fülesem is, azzal ugyanúgy nem meg az ECID, szerintem nem HW kompatibilitási hiba. :O

(#52573) Siriusb válasza bigrock (#52572) üzenetére


Siriusb
veterán

Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem az Androidban van a hiba. Nem értettem, a csengőhang miért nem megy át a headset-re, míg ugyanezen headset-en a régi Nokia simán áttolja a csengőhangot. Keresgéltem régebben a neten, s az rémlik, hogy Android a buta ezen a téren, a butatelefon meg ezt is tudja.

(#52574) dokee78 válasza dokee78 (#52551) üzenetére


dokee78
félisten

Ma bugos a SwiftKeyem. ;]
Ezzel együtt 2 hozzászólásomra sem válaszolt senki.(egy másik topikban sem jött válasz)
Pedig nem egy ember használ Powerampt.
Azért köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#52575) petipetya válasza dokee78 (#52574) üzenetére


petipetya
nagyúr

#buksisimi#

"nincs rá lezsóidő"

(#52576) Siriusb válasza dokee78 (#52574) üzenetére


Siriusb
veterán

Valószínűleg nem tud senki érdemben hozzászólni. Jobb lenne 50 olyan hozzászólás, hogy fogalmam sincs?
Szerintem amikor valaki tudja a választ, s van rá ideje, előbb-utóbb megírja...

(#52577) VegyesTamás válasza P.mini (#52564) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ezt keresed :)

Siriusb:+1

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#52578) atillaahun válasza Siriusb (#52573) üzenetére


atillaahun
veterán

Headset-re minek kitolni a csengőhangot? Nem elég ha a telefon csörög?

(#52563) bigrock
És a navi, zene meg minden egyéb media megy headset-el, csak a TTS nem?

[ Szerkesztve ]

(#52579) Siriusb válasza atillaahun (#52578) üzenetére


Siriusb
veterán

Hát nem. :D

(#52580) goom válasza atillaahun (#52578) üzenetére


goom
senior tag

Hát, szerintem nem mindig. Például futás közben, ha a headset-en hallgatom a zenét, nem rossz dolog, ha meghallom benne a bejövő hívást is.

(#52581) BeriHampeR


BeriHampeR
aktív tag

Hello.

Letezik olyan ebook, pdf olvaso amivel lehet allitani a betumeretet? Ami tordeli is egyben a szoveget teljes kepernyore.

(#52582) Deck válasza goom (#52580) üzenetére


Deck
titán

Leveszed a hangot teljesen(lenémítod) , majd rádugod a headsetet. Akkor headseten csörög ki.

PS5

(#52583) goom válasza Deck (#52582) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm a válaszod, de a probléma nálam nem / nem nálam jelentkezik. Én csak hozzászóltam Siriusb megjegyzéséhez és atillaahun kérdéséhez.

(#52584) atillaahun válasza goom (#52580) üzenetére


atillaahun
veterán

Zsebben rezegni kell a telefonnak. :K

(#52585) csipuka válasza air (#52514) üzenetére


csipuka
senior tag

Ugy van, ezert is irtam vannak korlatai.
A kedves kollega majd koveti az esemenyeket, de az is lehet, hogy eppen passzol hozza.

(#52586) Krisz1000


Krisz1000
tag

Sziasztok :-) Swiftkey szakit keresnék. Kb. egy éve használom angolul, és magyarul is. Az előbbi fantasztikus, mint a YT reklámban, egyszerűbb mondatokat szinte kitalalja. A magyar viszont egyre rosszabb, akármilyen hosszan tanítom (javítás, törléssel, face , sms, Evernote). Egyre hülyébb szokapcsolatokat ajánl fel,
-alap szavakat nem tud, pl. "kitalálja", "hívásom", "ragozása" stb., ill. alap szavak összes ragozása hiányos
-továbbra is borzalmas helyesírási hibák, el ment, meg csinálta, igekotok külön írása <-- most pl. nem ismeri az igekötő szót sem WTF
-nagy kezdőbetűvel ment el kisbetűs szavakat, csak mert a mondat elején volt a mentésnél, ez milyen hülyeség?
-nem egyezteti a ragozást mondaton belül, az angol verzióban legtöbbször eltalálja...
-ha törlök egy szót, gyakran 10 mp múlva újra felajánlja

Nem tudja vki, hogy kik fejlesztik a magyar nyelvi adatbázist ill. miért nincsenek már ezen az idegesítő hibák javítva, szavak, ragozások kiegészítve? V honnan jönnek ezek a hülyeségek?

Esetleg full wipe és reinstall felhőből segítene? Vagy vmi egyéb trükk pl alternatív nyelvi adatbázist "belehekkelni" :-D?

De mondom végülis a fő gond h miért nem olyan intuitív a szokapcsolatokban magyarul, mint angolul, még sok hónapos használat után sem..?

Segítségeteket előre is köszi :-P

[link]

[ Szerkesztve ]

(#52587) raziel01 válasza Krisz1000 (#52586) üzenetére


raziel01
veterán

AMdroid tök jó lenne, tök jó, hogy magyar fejlesztés csak ma reggelre ugy ébredtem, hogy össze volt omolva. Ébresztő ikon sehol. Még jó hogy véletlenül felebredtem. Szomorú leszek ha lekell valtanom. Biztos volt elég RAM neki, mert nem futott semmi. Először azt hittem a telefon ujraindult de nem, mert a futási idő 50 óra azt írja.

(#52588) zeon.hu válasza raziel01 (#52587) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

még nem végleges verzió!
ha előfordul megint, küldj egy jelentést a fejlesztőnek.
illetve akár most is írhatsz neki.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#52589) P.mini válasza VegyesTamás (#52577) üzenetére


P.mini
aktív tag

Ezt! Köszi. :)

(#52590) air válasza Krisz1000 (#52586) üzenetére


air
nagyúr

Én is lassan több mint 1 éve használom. Sajnos ilyen. Valóban nem tudja, hogy az igekötőket egybe is lehet írni, ha az ige előtt állnak.
Gyakran nem elég egy szót egyszer beírni kézzel, mert nem menti el. A nagybetűs mentés engem is zavar. Tényleg sok alapfogalom hiányzik belőle. De! Ez tud egyidejű kétnyelvű bevitelt a Swype-pal ellentétben. Ráadásul abban még az ékezetes betűk is külön vannak. Ez a két dolog engem jobban zavar, mint a SwiftKey hülyeségei.
Ha mindent törölsz, akkor kezdheted a tanítást elölről. Nem hiszem, hogy ettől javulna a helyzet. Viszont a fejlesztőknek lehetne írni, hogy mit lehet tenni az ügyben. Én akár részt is vennék a fejlesztésben valamilyen módon.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52591) dlaj


dlaj
őstag

Tudja valaki, hogy melyik az az alkalmazás, ami megmutatja mi zabálja a telefonom aksiját?
A napokban több mindent telepítettem, és nagyon megugrott az akufogyasztás. Egy éjszaka alatt. kb. 50%.

(#52592) Meggyi001

Sziasztok, lehet kicsit off téma, bocsánat érte. Hátha érdekel valakit. A 2014 VB követő/figyelő app: http://prohardver.hu/tema/magyaritott_android_alkalmazasok/hsz_6079-6079.html , plusz további hasznos magyarítások a fórumon: http://users.atw.hu/meggyiforum/index.php . Bocsi a link formájáért, mobilról írok, meló helyről...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#52593) beg válasza dlaj (#52591) üzenetére


beg
veterán

Xda-ról letöltöd a betterbatterystats alkalmazást, csinálsz vele egy komplett feltöltési ciklust és megnézed.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52594) bigrock válasza atillaahun (#52578) üzenetére


bigrock
addikt

Navi, zene, hívások mind mennek a BT headset-tel, egyedül a hívó név bemondása nem működik. De közben már próbáltam vagy 3 másikfajta app-pal is, és a helyzet nem változott. Ergo, valószínűleg droid jellegű a probléma. :U

(#52595) air válasza dlaj (#52591) üzenetére


air
nagyúr

Wakelock detector

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52596) aelod


aelod
veterán

Gravity boxban lehet olyant állítani, hogy az értesítési sávot auto elrejtse ha egy app ot megnyitok? Tehát ne látszódjon az óra, térerő stb.?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#52597) goom válasza atillaahun (#52584) üzenetére


goom
senior tag

Igazad van; egyetértek. Én azonban - sajnos - futás közben ritkán veszem észre a "csak rezgő" telefont.

(#52598) dlaj


dlaj
őstag

air, beg köszi mindkettőtöknek. :R
Feldobtam mindkét progit, indul a vizsgálat!

(#52599) atillaahun válasza bigrock (#52594) üzenetére


atillaahun
veterán

Másik headset-et próbáltál már? Mert én múltkor kaptam egyet kölcsön pár napra fatertől, és nem állítom 100%-ra, de minta az csörgött volna hívásnál. Bár lehet csak közel volt a telefon azért emlékszem úgy. Majd hétvégén megyek haza és ránézek.

(#52600) Bozek válasza dokee78 (#52551) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az nem jó megoldás, hogy odahúzod a csúszkát? :)

(#52597) goom: Én mindig észreveszem a hívást, pedig folyamatosan rezgőn van a telefon. Persze én SmartWatch 2-őt használok. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.