Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53701) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Elérhető immár Magyarországon is a CM (CleanMaster) Browser, próbálta már valaki?

(#53702) Chris78 válasza #79335424 (#53681) üzenetére


Chris78
aktív tag

Szia. Lényegében amikor a Play áruház el van indítva akkor a progi elindul de ott ahol a választhatò alkalmazásoknak játèkoknak stb kellene lenniük csak 1 "nincs kapcsolat" felirat van amit le lehet "Ok"-ozni. Net megy ,böngészők (gyári és Opera) müködnek. Böngészőn keresztül be lehet lépni a playre de semmilyen alkalmazást nem lehet letölteni mert ott meg a "nincs ezköz ehez a művelethez" űzenet van. Beleraktuk az én kártyámat ami más szolgáltatò ill pròbáltuk wifi-röl is és ugyanaz.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#53703) #79335424 válasza Chris78 (#53702) üzenetére


#79335424
törölt tag

Más Google alkalmazás (pl. Gmail) megy? Nálam akkor van ilyen, amikor nem tud kapcsolódni a G. szerveréhez. MiniPC -n egyszer fél napot sz...ptam ezzel a hibával, mire rájöttem, hogy addig nem kapcsolódik, amíg nincs beállítva a dátum és az idő.

(#53704) mQWeXgsf válasza Chris78 (#53702) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Ismerősöm ugyanilyen Beex Freedom-ot vett pár napja, a hiba ugyanaz mint nálad. Mindent próbáltunk: gyári visszaállítás, idő buherálás, wifi/3g, mindenféle cache törlés, friss play áruház apk-ból telepítése, de "nincs kapcsolat". Szerintem szoftverhibás mind...

[ Szerkesztve ]

(#53705) Zolly444 válasza dlaj (#53646) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Igényesebb oldalakon legörgetsz és tudsz váltani asztali és mobil mód között. De ahogy előttem is írták oly módon megoldhatod.
Késő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53706) Bozek


Bozek
nagyúr

Melyik a legjobb e-mail alkalmazás? Lehet fizetős is. Az Aquamail-t néztem, az nem tűnik rossznak, de hátha van jobb is. Kezelje a GMail-t és az Exchange fiókot.

(#53707) Jarod1


Jarod1
addikt

K9

(#53708) air válasza Bozek (#53706) üzenetére


air
nagyúr

Exchange-hez szerintem a Touchdown a legjobb, de ez ugye mindenkinek szubjektív.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53709) kovisoft válasza gps76 (#53700) üzenetére


kovisoft
őstag

Köszi, ránéztem erre a Chrome User Agent-re, de tényleg root kell hozzá, nekem meg az nincs. Maradok a Dolphinnál. Gyors, és mindent tud, ami nekem kell.

(#53710) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Így lehet visszakérni Androidon a megvásárolt alkalmazás árát [link]

[ Szerkesztve ]

(#53711) air válasza SG3rg0 (#53710) üzenetére


air
nagyúr

Erről már hónapokkal ezelőtt lehetett olvasni. Nem újdonság. Hogy a T...2-esek számára most esett le a 20 fillér, azon sem nagyon csodálkozom. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53712) jemy


jemy
tag

sziasztok!
segítséget szeretnék kérni tőletek!
a bwin sports app telepítése után felajánlotta a telo, hogy a csúsztatás helyett pin kóddal oldjam fel képernyőt. ezt be is állítottam, de amikor vissza akartam kapcsolni a csúsztatást, a telo már csak a mintával, pin kóddal, és jelszóval engedi a feloldást. az appot is letöröltem, de úgy se engedi, el van halványulva a többi mód, és azt írja "rendszergazda,szabályzat vagy adattár letiltotta!
valami javaslat?
köszi.

(#53713) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Le szedtem a chronus időjárás progit. Az lenne a kérdés hogy 4.4en hogy tudom a lezárt képernyőre rakni?

OnePlus 8T

(#53714) Probert75


Probert75
addikt

Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy hol lehet kikapcsolni azt a funkciót az androidban, hogy az elutasított telefonpartnernek válasz sms-t küldjön olyan szöveggel pl., hogy "Most nem aktuális, majd visszahívom", meg hasonlók. A válasz SMS-eket megtaláltam a gyári tárcsázóban, de azt nem, hogy hol lehet kikapcsolni.
A segítséget előre is köszönöm!

(#53715) ollie válasza Probert75 (#53714) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Androidban ilyen szerintem nincs alapból, próbálkozz a készüléked topikjában.

***

(#53716) Probert75 válasza ollie (#53715) üzenetére


Probert75
addikt

Sajnos nem az én telóm, hanem kezdő androidos haverom telója. De egyébként az én ZTE Blade Super-emben is megtaláltam az ilyen jellegű üzeneteket a gyári tárcsázóban, de ki- vagy bekapcsolására lehetőséget nem találtam.
A gyári tárcsázóban nyomok opciókat, felugró ablakban Beállítások, Egyéb beállítások, Gyors válaszok. Ilyen üzik vannak az én telómban: "Most nem alkalmas. Mi újság?"; "Hamarosan visszahívom."; "Később visszahívom."; "Most nem alkalmas. Hívna később?".
A ZTE nem szokott babrálni a droiddal, szóval google-os droid van és benne van.

De egyébként megkérdeztem a telefon topikjában is, csak ez a fórum jobban pörög és többen olvassák. Gondoltam hamarabb akad ember, aki találkozott ilyennel és tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#53717) ollie válasza Probert75 (#53716) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem a gyári androidban (ez nagyon gyári, lévén, hogy Nexus 4), egyáltalán nincsenek előre eltárolt üzenetek, nincs is rá lehetőség.

[ Szerkesztve ]

***

(#53718) canniball


canniball
nagyúr

Ha két useres eszközről eltávolítok egy felhasználót, akkor az általa telepített alkalmazások és azok "szemetei" is törlésre kerülnek vagy ehhez szükség van egyéb varázslatra is?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#53719) Probert75 válasza ollie (#53717) üzenetére


Probert75
addikt

Akkor végkép nem értem a dolgot mi okozza és hogyan orvosolható. Céges a csomagja és sms-re nincs engedmény, kedvezmény és a főnöke szolt, hogy mi ez a qrva sok sms hirtelen.

(#53720) Baku válasza teo77 (#53678) üzenetére


Baku
aktív tag

Sziasztok! Engem is nagyon érdekelne egy ilyen. Jó lenne néha belekukkantani egy hazai híradóba, vagy egy filmbe, meccsbe, stb...

(#53721) Siriusb


Siriusb
veterán

Újra berágtam, mert az EZ weather frissítés engedélyt kér a kamerához/mikrofonhoz. Mit használtok az engedélyek felülbírálására?
KitKatra van az App Ops, de nekem 4.2.2-re kellene valami. PDroid-ot és LBE Privacy Guard-ot emlegették több helyen a neten.

(#53722) #79335424 válasza Siriusb (#53721) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elixír? Sztem Neked telepítve van. :)

(#53723) Siriusb válasza #79335424 (#53722) üzenetére


Siriusb
veterán

Ja, hogy ott a Service-nél tudom egyenként tiltogatni, amit akarok? Idáig csak kompletten tiltottam le alkalmazást.

(#53724) zsoltzsolt válasza Probert75 (#53714) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

De van erre alkalmazás, ahol az elutasított hívásokra sms-t küld, amire meg tudod határozni a szöveget:
Nights Keeper

(#53725) punky10 válasza Probert75 (#53716) üzenetére


punky10
addikt

Az Xperia telefonomon (a Go és az Active--knál is) beállítások menü/az eszköz fülön hívásbeállítások/ott van olyan menüpont, hogy hívás elutasítása üzenettel.
ZTE nincs most a közelemben...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#53726) Probert75


Probert75
addikt

Megoldódott a dolog! Rém egyszerű! A hívásfogadás karikáját középről nem csak jobbra-balra lehet húzni, hanem felfele is. Ott pedig elutasítás van SMS-sel egybe kötve. Ha feltolom a karikát felugró ablakban megjellenek a velutasító válasz lehetőségek. Na szóval haverom a telóját felfele nézve, normál helyzetbe, kijelzővel a combja felé teszi a zsebébe. Amikor kifele veszi, elhúzza a karikát felfele és valószínű, hogy másik ujjával is ráfog és akkor kiválasztja az SMS szövegét és el is küldi azonnal.

Aki megpróbált érdemben segíteni, nekik köszönöm! :R

(#53725) punky10 ZTE-n nincs Hívásbeállítás menü a beállításokban. De azért neked is kösz, hogy ránéztél!

(#53728) kmarci25 Kikapcsolási opciót sajnos nem lelünk. Sem a ZTE-mben, sem a haverom Alcate-ében. Arra gondoltunk, hogyha kitöröolnénk az összes sms szöveget, akkor mit csinálna vajon. De ez a próba már haveromra vár.

[ Szerkesztve ]

(#53727) #79335424 válasza Siriusb (#53723) üzenetére


#79335424
törölt tag

:K
Egyébként már kérdeztem Tamástól, hogy a tiltásokat nem -e lehtne -e profilba tenni, hogy aztán a robot kezelje. De nem véleményezte az ötletet. Ha érdekel, akkor esetleg Te is megpendíthetnéd neki.

[ Szerkesztve ]

(#53728) kmarci25


kmarci25
veterán

Tudtok olyan alkalmazásról, ami az üzemanyagárakat tartalmazza? :F Mondjuk helyalapú keresővel, felülettel megtámogatva? És mindezt Magyarországra. :B A Waze-ben láttam ehhez hasonlót, de a Waze-t nem használom, és jó lenne egy app kifejezetten erre a célra.

Probert: tudom mire gondolsz, az én készülékemben is van ilyen, csörgésnél balra az elutasítás, jobbra a fogadás és fölfelé az elutasítás üzenettel. Nem jöttem rá hol lehet kikapcsolni... :( Szerk.: akkor kikapcsolni nem lehet ezek szerint...

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#53729) pikszel válasza Probert75 (#53726) üzenetére


pikszel
őstag

Esetleg nem törölhetőek azok az előre definiált üzenetek? Mert akkor nincs mit elküldenie.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#53730) Siriusb válasza #79335424 (#53727) üzenetére


Siriusb
veterán

Na, járhatok utána mindennek, mi micsoda. :( Persze van, amelyik magáról értetődő.
Kipróbáltam, egy jogosultságot letiltottam, frissítettem az app-ot, tehát megjegyzi, hála Istennek.

A profilt miként gondoltad? Pl. létrehozni egy GPSnono profilt, amiben tiltva vannak a helyinformációk, s egy paranccsal ráereszteni a kiválasztott programokra? Első nekifutásra ennek csak akkor látom hasznát, ha gyakran húzod újra nulláról a telefont.

(#53731) kmarci25 válasza pikszel (#53729) üzenetére


kmarci25
veterán

Nálam nem törölhetők, csak szerkeszthetők.

Üzemanyagáras alkalmazást senki sem tud? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#53732) #79335424 válasza Siriusb (#53730) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem pont erre gondoltam. Vannak olyan jogosultságok, amiket bizonyos körülmények között engedélyeznék, de nem állandóan. Készítenék egy profilt, ami az adott alkalmazás (ok) tiltásait tartalmazza és ezt a profilt aktiválnám a robottal, igény szerinti szempontok alapján. Pl. volt olyan alkalmazásom, ami ha aktív, akkor használta a GPS -t. Az aktivitására szükségem van, a GPS -t nem kapcsolhatom ki, mert más is használja, de nem mindíg jó, ha az a bizonyos alkalmazás használja. Ezért gondoltam, hogy időnként megvonnám tőle a jogosultságot. Azért írtam múltidőben, mert szerencsére ez a példa már nem aktuális. Másoknak is volt ezzel gondjuk ezért a fejlesztő beépített a programba egy "GPS pause" opciót. De nem minden oldódik meg ilyen "elegánsan".

[ Szerkesztve ]

(#53733) Siriusb válasza #79335424 (#53732) üzenetére


Siriusb
veterán

Világos, így már érthető az igényed ilyen funkcióra. Gondolkodom, hátha nekem is kellene valami, s ha találok, együtt letámadjuk Tamást... pl. egy bambival. :D

(#53734) Siriusb válasza #79335424 (#53727) üzenetére


Siriusb
veterán

Például a Google Maps-nél szeretném letiltani, hogy a WiFi információkhoz hozzáférjen. Nem találok semmi vonakozó dolgot az Elixírben, amit tiltani tudnék, de a Jogosultságoknál világosan le van írva, hogy ehhez is van engedélye a Térképnek. Ötlet?

(#53735) #79335424 válasza Siriusb (#53734) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igazad van, nem a jogosultságait tudod tiltani, hanem az egyes funkcióit. Sorry! Azt viszont tudom, (az előbb megnéztem), hogy Xposed alá van olyan modul (App Settings), amiben jogosultságokat tilthatsz.

[ Szerkesztve ]

(#53736) Chris78 válasza mQWeXgsf (#53704) üzenetére


Chris78
aktív tag

Megoldòdott. Kolléga szépen visszavitte ,ott kicsomagoltatott 1 ugyanilyen telòt, azon sem ment a Play. Telò árában elhozoot 1 másikat.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#53737) Siriusb válasza #79335424 (#53735) üzenetére


Siriusb
veterán

Bár tudnám használni az Xposed-t, hiányzik a Gravitybox és társai. Sajnos nálam némileg bugzik, úgyhogy mennie kellett. Ha majd kijön egy olyan CM11 verzió a telefonomra, amiben már jó a GPS, KitKat alatt megpróbálom újra.

(#53738) #79335424 válasza Siriusb (#53737) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahh so! A telótípus rémlett, de az már nem, hogy CM van rajta.

(#53739) Siriusb válasza #79335424 (#53738) üzenetére


Siriusb
veterán

Leszedtem a CM-et és visszaálltam gyárira fw-re, mert nem megy a GPS és hívás hangerővel is bajok voltak. Custom ROM-on és gyárin is jelentkezett az Xposed hiba. Persze csak az én telefonomnál jelentkezik az Xposed probléma, igaz tölteni is csak valamilyen gyári cuccal hajlandó, noname-t már nem szereti. A sznob mindenit...

(#53740) Viper26 válasza Deck (#53407) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem arról volt szó, hogy abban nincs M1?

Pixel 7 | FR955

(#53741) upbuvar válasza Viper26 (#53740) üzenetére


upbuvar
tag

Élőben nézhető csatornák:
M1 HD
M2 HD
Duna HD
Duna World
euronews
hatoscsatorna +1h

(#53742) Bozek válasza Chris78 (#53736) üzenetére


Bozek
nagyúr

Lehet, hogy az is vírusos volt, mint ez: [link]. :D

(#53743) Draken


Draken
őstag

sziasztok!

nem tudom létezik e erre megoldás/program, egy kb 2héttel ezelőtt törölt sms-t szeretnék visszaállítani vagy legalább megtekinteni azt, hogy milyen számról érkezett, van erre lehetőség? :F

(#53744) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

üdv!
huawei mediapad 7 lite töltőre rakva kikapcsolás után mindig visszakapcsol, csak másodikra kapcsol ki rendesen.
beállításokban nem találok ilyesmit.
van valami app, ami ezt szabályozni tudja?

#?*@&!

(#53745) LonGleY válasza Draken (#53743) üzenetére


LonGleY
veterán

Kérdezd a szolgáltatód! A telón nincs.

(#53746) tybsen


tybsen
addikt

Zlauncher-t letoltotte mar kozuletek valaki? Az oldalukrol nekem nem sikerul leszedni az apk-t.

(#53747) mQWeXgsf válasza Chris78 (#53736) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Köszi, akkor nincs mit tenni, felejtős a cuccos.

(#53748) Viper26 válasza upbuvar (#53741) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hm és tényleg, ráadásul még működik is. :DDD :R

Pixel 7 | FR955

(#53749) fa4hu válasza helixP (#53629) üzenetére


fa4hu
őstag

SlideIT Keyboard.

Látom, már megvolt.

[ Szerkesztve ]

(#53750) assemble


assemble
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.