Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52251) ctibor válasza petipetya (#52217) üzenetére


ctibor
senior tag

A szinkronizálás be van kapcsolva természetesen. A tablet Chrome-jában szépen meg is jelennek a PC-s könyvjelzők, de a "beépített" böngészőben nem. A 4.2 alatt ez nem volt gond, csak most, a Kit Kat frissítés óta tűntek el. (Galaxy Note 8.0)

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#52252) petipetya válasza artid (#52247) üzenetére


petipetya
nagyúr

Stock Android vagy gyártói?

"nincs rá lezsóidő"

(#52253) drmotto


drmotto
őstag

Erre valaki esetleg?
Köszi

(#52254) LonGleY válasza ctibor (#52251) üzenetére


LonGleY
veterán

Az újabb Androidokon a Chrome a "beépítetett" böngésző, nemde?

drmotto: A widget átméretezés a launchertől is függ. Apexen pl. bármi kinyújtható. A magyar időjárás appok amúgy nem érnek semmit se, nem értem, minek szenvednek velük az emberek. Én a WeatherPro alapján közlekedek mostanság, látni szépen az esőre való kilátást, annak mennyiségét, a napsütéses órákat stb. Sokkal pontosabb, mint a magyarok.

[ Szerkesztve ]

(#52255) beg válasza drmotto (#52253) üzenetére


beg
veterán

Szerintem is hanyagold az időkép, köpönyeg alkalmazásokat. 1Weather-t használok, tudnak magyarul, a widgetjei is, nagyon jól testreszabhatóak. Pontos, megbízható, az app meg rengeteg mindent tud (térképes is). Fejlesztője gyorsan reagál, legutóbb az egyik widget nem frissített automatikusan, email váltás után pár nap alatt javította. Notification sávban is megjelenhet.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52256) air válasza snowdog (#52250) üzenetére


air
nagyúr

"rendőrségi megkeresés nélkül nem fogja elvégezni a bemérést"
Nyugodj meg, még azzal sem.
Pontosan milyen többi jöhet?
Ugyanis már többen, több fórumban leírták, hogy még rendőrségi feljelentés után is jó nagyot szart a szolgáltató a kedves ügyfélre.
Semmit nem tettek az ellopott telefon felkutatásának vagy bemérésének érdekében. Nekik ugyanis nem áll érdekükben. Technikailag nem megoldható hadovával elhajtják az ügyfelet, és persze azt ajánlják neki, hogy inkább vegyen náluk egy új készüléket. (Magyarisztán. Ennyi.)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52257) Bozek válasza dokee78 (#52242) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt a frissítéshez írják:
- Folders and Library / Ignore Short Tracks (Notifications, etc.) option. By default this is set to Include All if Poweramp is updated, and 6s for new installations

Én csak innen vettem a funkciót, mivel nálam csak egy Music mappát vizsgál az SD kártyán.

[ Szerkesztve ]

(#52258) drmotto válasza LonGleY (#52254) üzenetére


drmotto
őstag

És (#52255) beg:
A többi widget átméretezhető a G2 gyári launcher-én, csak ez nem. Szóval nem a launcher a hiba.
Amúgy nem szenvedek vele, láttam, hogy frissült, ezért kipróbáltam. Ennyi.

Megjegyzem egy se ér semmit szerintem, mert a lakóhelyemre (pest melletti település) egy hete ír vihart az összes, még akkor is, amikor 30 fok volt. 6 andoidon 6 féle van, mind hülyeséget ír.

(#52259) Bozek válasza drmotto (#52258) üzenetére


Bozek
nagyúr

Accuweather-t is próbáltad? Vagy a Foreca-t?

(#52260) drmotto válasza Bozek (#52259) üzenetére


drmotto
őstag

Persze.
Az Accuweather szerint itt most 24 fok van, részben felhős. A valóságban pedig 9 fok és esik.
Ennyit ér bármelyik is szerintem.

Az időkép legalább a hőmérsékletet eltalálta 2 fok eltéréssel.

[ Szerkesztve ]

(#52261) Bozek válasza drmotto (#52260) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hol laksz? Szerintem ott valami nem stimmel a frissítéssel vagy a helyszínnel. Ennyire nem rosszak ezek az alkalmazások. NET-et adtál nekik?

(#52262) twine válasza drmotto (#52260) üzenetére


twine
addikt

Nem lehet ennyire általánosítani,,,hogy egy kalap szar az összes alkalmazás,,,gyakorlatilag nem is alkalmazástól függ, hanem attól, hogy az adott alkalmazás melyik szolgáltató adatait használja,,és az adott szolgáltatónak mennyire van messze tőled az állomása,,vagy az amelyiket éppen használja,,,

Nekem pld. halál pontos(Accuweather) mindig pedig "időjárás szempontjából" elég furcsa földrajzi helyen lakom(két Dunaág között, hegy mellet stb..stb..furcsán tudnak forogni a felhők eléggé) ,de mégis szerencsés helyzetben, mert valahol elég közel lehet hozzám az érzékelő állomás (vagy a tköm tudja hogy hívják ezt hivatalosan )
Én hiszek neked hogy nálad épp egy kalap sz@rt nem ér a dolog,,de hidd el ez nem mindenhol van így,,,esetleg nézd majd meg nyaralás, üdülés, kirándulás alatt máshol is.... ;) (persze csak ha érdekel) :U

[ Szerkesztve ]

(#52263) #79335424 válasza Bozek (#52261) üzenetére


#79335424
törölt tag

Május utolsó napján 9 fok és esik. Sztem elég egyértelmű, hogy a helyszínnel van a gond. Még az alkalmazás is felülbírálja, annyira irreális. :D

[ Szerkesztve ]

(#52264) drmotto válasza Bozek (#52261) üzenetére


drmotto
őstag

Pesttől 10 km. Persze hogy van, 0-24-ben van net minden eszközön.
Annyira nem izgat az egész, ha érdekel az időjárás, kinyitom az ajtót/ablakot és megnézem magamnak, inkább csak esztétikai szempontból vannak kitéve. Csak arra reagáltam eddig is, hogy:
"minek szenvedek ezzel, mikor minden más jobb"

(#52262) twine és (#52263) Somatom:
A helyszín stimmel.

És ahogy írtam, az időkép legalább a hőmérsékletet tudja, a többi nem.
De ez már off a részemről, engem csak az időkép widget érdekelt igazából. :)

[ Szerkesztve ]

(#52265) goom válasza twine (#52196) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm a próbálkozásodat és a válaszod!
Sajnos, én már ott elakadok, hogy "jobb oldalon alul fogaskerék" - az ugyanis nekem egyszerűen: nincs. Semmilyen fogaskerék, sehol. Nem találok ilyent.
Elindítom a GoogleMaps-et a telefonon (bejelentkezve), átváltok (a bal felső sarokban található menüben) GoogleEarth-re. És nincs fogaskerék... :(

(#52266) ctibor válasza LonGleY (#52254) üzenetére


ctibor
senior tag

"Az újabb Androidokon a Chrome a "beépítetett" böngésző, nemde?"

Biztosan így van, nem tudom, nem vagyok szakember... Csak azt tudom, hogy a Note 8.0 sem túl régi, max. egy éves típus. Eredetileg 4.1-es androiddal jött ki, viszonylag gyorsan megkapta a 4.2-es frissítést, és hosszú várakozás után most jött ki hozzá a 4.4.

És valamennyi ROM változatban volt-van egy gyári böngésző, PLUSZ Chrome.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#52267) ollie


ollie
MODERÁTOR

3 napon keresztül ingyen lehet aktiválni a GO Launcher Prime-ot.

***

(#52268) twine válasza goom (#52265) üzenetére


twine
addikt

Basszameg,,én voltam a f@sz,,elnézésedet kérem,,,én Pc-n intéztem mindazt amit leírtam...
Így utólag belegondolva nem is értem magam,,,hiszen a droidos topicban vagyunk... :B
Mentségemre szóljon, hogy ami ilyen problémás, mint most konkrétan az importálás,,azt azért én mindig pc-n intézem,,ezért is volt számomra természetes mindez,,,(mivel gyakorlatilag "mindent" (google) szinkronizálok pc és droid között)
Mea culpa, mea maxima culpa. :B

[ Szerkesztve ]

(#52269) wiggly válasza zeon.hu (#52209) üzenetére


wiggly
csendes tag

@ zeon.hu Sajnos pont MXPlayer kapcsán írtam. A képernyő alatti három gomb akkor is aktív marad...

A böngészővel van még egy olyan bajom, hogy a billentyűzet el szokott tűnni az esetek többségében gépelés közben. Ez miért van? Lehet valami mást feltenni az android billentyűzet helyett? Hátha azzal nem csinálja.

(#52270) busman válasza ollie (#52267) üzenetére


busman
addikt

Köszönöm! Egy kérdés:ha most "megvettem“és két hét múlva újratelepítem a telót akkor is ingyen tehetem fel?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#52271) beg válasza busman (#52270) üzenetére


beg
veterán

Igen, mert az google acc-hoz köti a liszenszet.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52272) Bozek válasza wiggly (#52269) üzenetére


Bozek
nagyúr

A billentyűzet eltűnése a legtöbb esetben a kevés memóriára vezethető vissza. Ha Chrome-ot használsz, az főleg zabálja az erőforrásokat.

(#52273) zsoltzsolt válasza beg (#52271) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez biztos? Nem úgy működik mint az Appoftheday kódok esetében?

(#52274) beg válasza zsoltzsolt (#52273) üzenetére


beg
veterán

Van pár ilyen egyszeri ingyenes akciós liszenszem is, meg 0.99 leárazott is (ami korábban és most is 5-10 USD) Eddig mindegyiket vissza tudtam tenni romcsere után, mert az összes alkalmazásban ott volt, hogy megvásárolva.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52275) raziel01 válasza busman (#52270) üzenetére


raziel01
veterán

Nem. Amúgy meg ne bánd, mert a leghulladékabb launcher a földön. A Go termékeket kerülni kell.

(#52276) laca.1


laca.1
aktív tag

Hali,
Olyan apk kellene mivel nincs értesitési led ami mondjuk hangal jelezne mig meg nem nézem az elmulasztott dolgokat,
Köszi

(#52277) ollie válasza beg (#52271) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, ez nem google licence-hez köti, mert nem vásárlásról van szó, hanem a launcherben kell megadni egy promó kódot. Szerintem nem működik majd a kód 3 nap leteltével. Megoldás az, ha rootolt a teló, el kell menteni a Prime launchert pl Titanium Backupppal.

***

(#52278) beg válasza ollie (#52277) üzenetére


beg
veterán

Akkor tévúton jártam. Mondjuk ilyen promókódosom még tényleg nincs. Viszont a GO sohasem kéne :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52279) zsoltzsolt válasza ollie (#52277) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

És az így lementett app frissít, ha elérhető újabb verzió belőle?

(#52280) goom válasza twine (#52268) üzenetére


goom
senior tag

Ne viccelj... köszönöm, hogy foglalkoztál vele!
A PC-n nekem is működik - de most az lenne a fontos, hogy a telefonon működjék. Kint a "terepen": az UltraBalaton versenyre megyünk, és klassz lenne, ha meg tudnám nyitni GoogleMaps-el, mert akkor igen könnyű lenne a navigáció az egyes szakaszok elejére és/vagy végére.
A LocusMap nyitja klasszul, csak ott meg a navigációs rész az, amivel nem boldogulok (pedig megvettem a Pro-t; biztosan csak én vagyok lúzer). És a csapat többi tagjának az sem lenne megoldás - nekik ez nincs fent.

(#52281) raziel01 válasza zsoltzsolt (#52279) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem igen.

(#52282) ollie válasza zsoltzsolt (#52279) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen.

***

(#52283) zsoltzsolt válasza raziel01 (#52281) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

és
#52282) ollie

És csak TB-vel tudom lementeni? Root van, van más megoldás?

(#52284) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

A box appban mert nem tudok se fel se le tölteni? Masnal mukodik?

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#52285) zsoltzsolt válasza raziel01 (#52281) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

AppMonster Pro Backup Restore az jó app mentésre?

(#52286) drmotto


drmotto
őstag

Ha amazonon veszek fizetős alkalmazást, az milyen ütemben kapja a frissítéseket?
A play-jel egyidőben, vagy itt is meglesz a késés, mint a napi free appoknál?

(#52287) zsoltzsolt válasza drmotto (#52286) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Kissé késve, vagy néha nem is kissé :) de vannak azért frissek, ilyen most pl a Swiftkey vagy Repligo stb

(#52288) drmotto válasza zsoltzsolt (#52287) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi.
Pont azt néztem, hogy a Swype is megegyezik a playen lévő verzióval, az meg nem mindegy, hogy kp vagy coin a fizetőeszköz érte.

(#52289) Siriusb válasza Bkrisz9 (#52284) üzenetére


Siriusb
veterán

Egy órája használtam, akkor még működött.

(#52290) Bozek válasza raziel01 (#52275) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én felraktam, megnéztem és nem olyan rossz ez azért. Régebben tényleg nem tetszett, de most már elviselhető.

Amúgy meg az Appsales-es link a GoLauncher EX-re visz, amin belül fel lehet oldani a Prime funkciókat. A Prime nem is kompatibilis egyik eszközömmel se (Xperia Z1 Compact, Nexus 7, Xperia V és Xperia neo)...

(#52291) Bkrisz9 válasza Siriusb (#52289) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Ujratelepites utan a sokadik próbálkozásra helyrejott. Köszönöm a választ!:)

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#52292) zeon.hu válasza wiggly (#52269) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nálam minden készüléken lezár az mxplayer mindent.
esetleg frissítsd vagy telepítsd újra.

#?*@&!

(#52293) petipetya válasza zeon.hu (#52292) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én sem igazán értem a problémát. Nekem is a képernyőn vannak az érintőgombok, ám ha az MxPlayer-ben rányomok a lakatra, akkor az blokkolja ezeket a gombokat is.

"nincs rá lezsóidő"

(#52294) zeon.hu válasza ollie (#52267) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ez csak új felhasználókra vonatkozik?

#?*@&!

(#52295) raziel01 válasza zeon.hu (#52294) üzenetére


raziel01
veterán

Mi az, hogy új felhasználó? Ha még nincs meg neked a prime akkor aktiválod a kóddal és kész.
Ha megvetted már pénzért akkor nyilván nem kell. :D

(#52296) zeon.hu válasza petipetya (#52293) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nálam telón és tableten vegyesen vannak a gombok, de fizikait, képernyőn lévőt és érintésérzékenyt is lezárja.

#?*@&!

(#52297) wiggly válasza petipetya (#52293) üzenetére


wiggly
csendes tag

Zopo C2-t használok, nem a képernyőn hanem alatta van a menü/home/vissza gomb. Ezeket nem zárja le. Nem nyomógomb, azért írtam, hogy érintőgomb, lehet nem az a szakszerű neve.

(#52298) zeon.hu válasza raziel01 (#52295) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nincs még meg, de nem találom a leírt módon az aktiváló kód beírásának lehetőségét.
nyilván hülye vagyok, de akkor sem :)

#?*@&!

(#52299) Bozek válasza zeon.hu (#52298) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pedig ott van az. Menü gomb (három pötty), Preferences és ott lesz az About elvileg. Annak az alján van a kód beírásának a lehetősége.

(#52300) szlovibuki


szlovibuki
tag

WolframAlphahoz hasonló tudású appot tudtok, ami offline?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.