Hirdetés

2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#53201) quailstorm válasza #79335424 (#53200) üzenetére

quailstorm
(nagyúr)

Akkor már csak a dolphinos és jetpackos szenvedést magyarázd meg.
Mennyivel egyszerűbb lett volna lerántania a legfelső apk-t és nyomná a gyári böngészőben...
Nem 4.4-es van.

De mindegy, működik neki.

[ Szerkesztve ]

(#53202) oncsi

oncsi
(őstag)

Megoldható, hogy egy Tab 4G netet használva, egy otthoni hálózatra kapcsolódva, megossza a hálózat többi eszközének az internet elérését. WiFi HotSpot nem jó, mert az eszközök egy routerre vannak dugva.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#53203) xcds válasza quailstorm (#53201) üzenetére

xcds
(őstag)

Nekem 4.1.2 van és nem működik a gyári böngészővel a flash, csak dolphinnal. :F

(#53204) #79335424 válasza quailstorm (#53201) üzenetére

(törölt tag)

Sztem félreérted. Playen a Jetpack -ra könnyű rátalálni. A leírásban kb. az van, hogy "flash -hez ide kattints!". Ez elviszi egy oldalra, ahol JB esetén az egyik linkre kattint, KitKat -nél pedig a másikra. Eccerű, mint a faék. JB esetén a Dolphin -hoz nincs közvetlen köze, a végeredmény ugyanaz a Flashplayer, mint amiről Te is írsz. Mint írtam, ugyanezt használja nálam a róka is. Nem emlékszem, hogy lett volna olyan user, aki ne azt írta volna, hogy "köszönöm, működik". Nekem ebből úgy tűnik, hogy a módszer célravezető. Akkor minek szenvedjen az Adobe oldalán a verziókeresgéléssel?

[ Szerkesztve ]

(#53205) air válasza oncsi (#53202) üzenetére

air
(nagyúr)

Ha a wifi hotspot nem jó, akkor mégis hogy képzeled el a működését?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53206) zho-lee

zho-lee
(addikt)

Srácok!

Üdv mindenkinek!
Nagy kérdésem lenne: megvettem már elég régóta a Poweramp-ot.
Meg is született rá ma este talán az első egy *-os vélemény...

Mit lehetne az ellen tenni, hogyha a nem túl nagy mértékű adatkapcsolatom ki van kapcsolva, és a wifi be, akkor egyszercsak leáll a lejátszó, és "elbukik a licensz" ellenőrzésénél?
Bassszus, megvettem.. és így szivat jó ideje..
Azt nem írták vásárlás előtt, hogy csak az vegye meg, aki állandóan online van, mellesleg hiába is lennék, vannak hazánkban olyan helyek, ahol nincs ilyen.
Arról meg nem tehetek, hogy pont arra utazom a munkahelyemre..

Köszi, ha valakinek van ötlete, és akinek nincs korlátlan mobilnete, nehogy megvegye a poweramp-ot! :K

XAOMI Redmi Note 4 Global "Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#53207) Flind válasza zho-lee (#53206) üzenetére

Flind
(senior tag)

Én is megvettem, és tényleg rosszul van megoldva a licensz ellenőrzés. Úgy lenne ideális ha mondjuk két hetente akarná ellenőrizni, és addig békénhagyna. Mert így kb. egy rohadt jól konfigurálható internetes rádió, aminek nincsenek netrádiós funkciói. Mondjuk eddig még nem volt ilyen bajom, de érzem hogy pont akkor majd vele probléma amikor nagyon kéne.

[ Szerkesztve ]

(#53208) quailstorm válasza #79335424 (#53204) üzenetére

quailstorm
(nagyúr)

Nem tudom.
Nem szeretem a dolphint és túl régivágású vagyok szoftverbeszerzés terén. De azért már én is "raktam" több tucat ember droidjára flash player a fórumon saját módszerrel.
Sajna az adobe oldalán nem véletlen van sok verzió, van készülék amin ez a jó, van amin meg másik...

(#53209) #79335424 válasza oncsi (#53202) üzenetére

(törölt tag)

Talán igen, de ha lehet is, ahhoz elég komolyan bele kéne dúlni a lelkébe. Van ethernet opció a menüben? A routerben nem tudod megoldani, hogy a wifit ossza tovább?

Quailstorm:
Nem kell a Dolphin -t telepíteni hozzá. Csak annyi az összefüggés, hogy a Playen, a Jetpack leírásában van a link.

[ Szerkesztve ]

(#53210) quailstorm válasza xcds (#53203) üzenetére

quailstorm
(nagyúr)

Jajj, bocs kimaradtál. Kínai tableteken, Ace2-őn ment. Xperia Z1C-n az AOSP browser raktam fel 4.3 alatt.

(#53209) Somatom: az igaz. De kitkaton már jetpack is kell.

(#53211) #79335424 válasza quailstorm (#53210) üzenetére

(törölt tag)

Akkor viszont akár szimpi a Dolphin, akár nem, ha flash kell, akkor jelenleg nincs más lehetőség.

(#53212) tomy86 válasza zho-lee (#53206) üzenetére

tomy86
(addikt)

Már régóta reklamálnak a nem túl szerencsés liszenszellenőrzési módszer miatt a Playen, de a fejlesztőket ez eddig nem hatotta meg. Nagyjából egy éve én is megvettem és kb. egy nap használat után ment a levesbe (mondjuk nem csak emiatt).

(#53213) Flind válasza #79335424 (#53211) üzenetére

Flind
(senior tag)

De, ahogy már fentebb is írtam van más lehetőség, a UC Browser ha telepíted egy kis ablakocskában szól hogy le lehetne tölteni a flashplayert, és ha beleegyezel mindenféle linkes átirányítás nélkül letölti a megfelelőt. Aztán ha jön ki frissítés (kb. hónaponta) ugyanígy jár el, persze frissítéses szöveggel. Mondjuk ez csak akkor jó ha az ember ezt használja, Jetpacknél ha a leírásban van nem muszáj Dolphinozni.

(#53214) oncsi válasza air (#53205) üzenetére

oncsi
(őstag)

Mint egy win-nél. "Engedem a hálózat más tagjainak hogy ezen gép internet hozzáférését használja" vagy valami hasonló (rég nincs wines gépem)

Somatom

Sajnos SG note-n és Tab-on nem találtam ilyen menűpont. Egy kinai, talán colorovo-n viszont láttam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#53215) #79335424 válasza oncsi (#53214) üzenetére

(törölt tag)

Tudom, hogy létezik. Concorde Tabokban is van és én is Lanon csatlakozok a miniPC -vel. Mindkét droidban van 3G modem támogatás is (talán 4G is lehet). Szóval hardver szempontból talán megoldható. A kérdés csak az, hogy össze lehet -e konfigolni őket. Ilyet még nem próbáltam. Meg ahhoz kell egy USB-Lan adapter is, ráadásul Asix chipes, mert a többi csak USB1.1 -en kommunikál Android (Linux) alatt, ami max. 7mb/s -t jelent. Ha okosítható a router, abban talán egyszerűbb lenne megoldani. Az enyém támogatja az usb -s modemet is és sztem a wifis megoldás is lehetséges.

(#53216) S e t h

S e t h
(veterán)

Appoftheday kódra használhatóvá válik a Floating toucher minden kizárólag csak a pro verzióban használható lehetősége.
Vélhetően csak egy napig él ez a lehetőség.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#53217) Orionk válasza Keil Walker (#53131) üzenetére

Orionk
(senior tag)

Én is keresek ilyen alkalmazást.

Tudna valaki segíteni ?

köszi

(#53218) oncsi válasza #79335424 (#53215) üzenetére

oncsi
(őstag)

Értem, de már ott elakadtam, hogy ha mobil Net-et használok, akkor ha bekapcsolom a wifi-t, nincs Net, mert ő olyankor azt a wifi hálozatból várná. Tehát, nem tudok egyszerre wifi-t és mobilNet-et használni. HotSpotként persze működik, de pont ezt szeretném elkerülni.

(#53219) #79335424 válasza oncsi (#53218) üzenetére

(törölt tag)

Na, most már én sem értem, hogy mi az elképzelésed. Elvileg lehet egyszerre 4G -t és Wifit használni, de hogy jön ez a jelenlegi problémádhoz? Adott egy Androidos eszköz mobilnettel. Ezt valahogy továbbítani kéne a router felé. Ha nem hotspottal akarod, akkor már csak a bluetooth, usb, vagy a Lan jöhet szóba. Ha kékfogat, vagy usb -t tud használni a router, akkor a modemet is, akkor meg fölösleges a droid. Marad egy adapteren keresztül a Lan (talán megoldható). De ahhoz minek a Wifi? Ha nem hotspotot, akkor mit szeretnél most azzal összeügyeskedni?

(#53220) oncsi válasza #79335424 (#53219) üzenetére

oncsi
(őstag)

Akkor pontosìtok.
Van egy Lan-on csatlakozó rendszer.
Tv, média lejátszó, Nas, egy asztali gép.
Van pár wifi eszköz ugyan ezen a hálón.
2 laptop (linux), 2 droidos telefon, meg 1 tablet.
Ezeknek eddig volt egy internet elérésük, de ez már megszünt.
Égy új tablet jött, egy LTE Net-el.
Ezt a netet szeretném néha megosztani a többi felé.
És azért itt kérdeztem, mert a tab (SG Note) önmagában nem tudja a saját mobil net kapcsolatát megosztani miközben wifi-n csatlakozik egy hálózatra. Erre kerestem volna valami okos programot.
Amit írtál, azt értem is (kb) Most ami megoldást látok (ebben a HW környezetben)
Hogy USB-n internet megosztás az asztali gépen, majd az továbbit a többi felé.
Vagy amit emlìtettél is, USB wifi a routerba (Asus, van usb portja)
De azt akkor hekkelni kell, ami win hiányában most nehézkes.
:F

(#53221) vgyuri válasza zho-lee (#53206) üzenetére

vgyuri
(őstag)

Amikor wifi közelben vagy indítsd el a Poweramp-ot -> menü gomb -> settings -> about, hogy ellenőrizhesse a license-t, utána elvileg pár napig, talán egy hétig nem kell neki net.

(#53222) rozso22

rozso22
(csendes tag)

Hali, tud valaki olyan alkalmazást ami híváskor kimondja a hívó nevét, csöngés közben?
Nem felolvasót keresek! :)

(#53223) zho-lee válasza vgyuri (#53221) üzenetére

zho-lee
(addikt)

Az sajnos teljesen mindegy, mintha tudná a kis szemét, hogy se wifi, sem net nincs, és akkor ellenőrzi.
(nem vettem észre szisztematikus ellenőrzéseket, és ez sem jött be, mert a manuális ellenőrzés után másnap ránézett a winamp ,magától is a licenszre :((( )

Na, most mit csinál az ember, ha unatkozik, és nem telefonál, és nincs wifi? zenét hallgat(na)...
Ha tudna :W :W

Köszi a segítséget srácok!
Akkor az lesz a megoldás, hogy szétnézek más lejátszók háza táján.

XAOMI Redmi Note 4 Global "Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#53224) #79335424 válasza oncsi (#53220) üzenetére

(törölt tag)

Attól is függ, hogy milyen Asus. Én Tomato -t használok, az kompatibilis néhány Asus -szal (is). Nem kell hozzá Windows, én sem használok Win -t (csak ha muszály). A Linsysem párhuzamos dualband. A Tomato topikban volt egyszer egy olyan megfejtés, hogy 5Ghz -es hálón kapja a netet, amig 2,4Ghz -en és Lanon osztja. De ez nem ebbe a topikba való.

[ Szerkesztve ]

(#53225) Nocsesz1 válasza rozso22 (#53222) üzenetére

Nocsesz1
(senior tag)

Ecid

HAJRÁ VIDI !!

(#53226) Jarod1

Jarod1
(addikt)

Tud valaki foci vb alkalmazást?

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#53227) karldergroße válasza Jarod1 (#53226) üzenetére

karldergroße
(senior tag)

one football

Nok3210-Nok3410-MotV525-Nok3120-Nok6234-Nok5310-Nok5800-Nok5310-NokC7-Sam9070-HTC M8-(HTC M9)-HTC M8-HTC 10-HuawP9Lite(2017)-Huawei Mate 10 /NEM PRO/

(#53228) Logeeen

Logeeen
(senior tag)

Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy olyan alkalmazást, amivel Tippmixelni lehet?
Remélem létezik ilyen...

~ Samsung Galaxy A70 ~

(#53229) sharkybacsi válasza Jarod1 (#53226) üzenetére

sharkybacsi
(tag)

Appok a vb-hez:
[link]

(#53230) ASRMartyn

ASRMartyn
(tag)

Sziasztok! Egyik barátom kérdezte tőlem, hogy honnan lehetne letölteni a Citromail appnak az 1.0.2-es verzióját, mert az még működött neki. Légy szíves, ha valakinek megvan, linkelje be, köszi :)

ZTE Grand X -> Nokia Lumia 625 -> honor7 -> iPhone 7 Plus -> iPhone Xs

(#53231) S. Szabi

S. Szabi
(őstag)

Üdv!

Találkozott még valaki hasonló jelenséggel a Google Play-ben?

Ezen az is jól látszik, hogy nem minden ikont érint a dolog, valamint az egyes alkalmazások oldalára lépve sem mindegyik képen van a hiba:

Valamint lehet olyat, hogy letiltani egy app frissítéseit? Vagyis, hogy ne jelezze, hogy van hozzá frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#53232) Jumbozorz

Jumbozorz
(aktív tag)

Sziasztok,

Létezik olyan zenelejátszó app, melyen tudom léptetni a zeneszámokat hanggal net nélkül?

Köszi előre is

(#53233) janosibaja

janosibaja
(őstag)

Kaphatnék tippet, hogy melyik speech to text alkalmazást érdemes felrakni? (Android 4.4.3.) Az Evernote diktálója akár jó is lenne, de csak online működik, mert rögtön ment a szerverre, s ha rossz a connection, vége a működésének. Olyat szeretnék, amivel offline is tudok magyar nyelvű jegyzetet diktálni, amit szövegesen elment. Köszi!

Huawei P20 Pro; Samsung MU8002; Huawei Band 2 Pro

(#53234) Mzombi

Mzombi
(aktív tag)

A Skype egyik korábbi verzióját keresem, ami nem szakad meg (lép ki), állítólag Nexus 4-nél lép fel ez a hiba, de nem hinném, hogy csak a Nexus-okkal van baj.
Köszi!

(#53235) tomy86 válasza S. Szabi (#53231) üzenetére

tomy86
(addikt)

1, Nemrég volt róla szó.
2, Tudtommal nem lehet a frissítés jelzését alkalmazásonként tiltani. Nemrég futottam ezzel egy kört. A Titanium Backup leválasztás a Playről funkciója is használhatatlan.

(#53236) Fall-N válasza zho-lee (#53223) üzenetére

Fall-N
(őstag)

Hát nem tudom, nekem is csinálta, de nekem engedte használni tovább.
Egyébként elég lenne vásárlás után egyszer ellenőrizni, esetleg a szerveren tárolni ki vette meg. Ha valaki átment akkor nem tudom minek utána ellenőrizni úgysem lopott.

(#53237) #59070464

(törölt tag)

Root nélkül milyen app-al tudnék böngészési előzményeket kinyerni egy telefonból? PC-n olvashatóak legyenek az adatok, ez szempont lenne.

(#53238) #79335424 válasza tomy86 (#53235) üzenetére

(törölt tag)

Nem próbáltam még, csak az jutott eszembe, hogy mi történik akkor, ha:
-Titaniumban mentés-ellenőrzés-eltávolítást csinálsz, hogy a Play is eltávolítottnak lássa
-Repülő módba kapcsolsz és visszaállítod az alkalmazást
-Leválasztod a Play -ről, majd visszakapcsolod a netet.

(#53239) zeon.hu

zeon.hu
(nagyúr)

Mindig tv másnál is behalt?
M1~en napok óta nem volt hang, most már egyátalán nem megy semmi.
Régi verzió elérhető valahol?

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#53240) szili.tamas1 válasza #79335424 (#53238) üzenetére

szili.tamas1
(senior tag)

Vagy szvszbugy is jo lehet ha nem a playrol van telepitve. Akkor nem szabadna hozzakapcsolodni.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#53241) harcikoca

harcikoca
(senior tag)

Androidos rendszeren hogy tudom megnézni a telefon hardwerét, hogy mi van benne?

AMD+Ati powee'R

(#53242) dokee78 válasza harcikoca (#53241) üzenetére

dokee78
(félisten)

Antutu,CPU-Z

(#53243) janosibaja

janosibaja
(őstag)

Bocs, erre valaki?

Huawei P20 Pro; Samsung MU8002; Huawei Band 2 Pro

(#53244) tomy86 válasza #79335424 (#53238) üzenetére

tomy86
(addikt)

Többféleképpen próbáltam. Volt hogy pár órán keresztül nem volt a Playen a telepített programjaim között, de egyszercsak megint ott virított az értesítés a frissítésről és ott volt az app a listában. Telefon újraindításkor is mindig újra megjelent, úgyhogy az sem volt megoldás.
Kipróbáltam az általad javasolt módszert is. Most nem teszteltem az eredményt órákig, hanem újraindítottam a telefont. Eredmény: rögtön jött az értesítés, hogy frissítés érhető el a programhoz (persze korábban nem volt a telepített programok listájában). Ez alapján úgy gondolom, hogy ugyanúgy megjelenne a Playen újraindítás nélkül is, mint a korábbi próbálkozásaimnál.

[ Szerkesztve ]

(#53245) #79335424 válasza tomy86 (#53244) üzenetére

(törölt tag)

Akkor ez is zsákutca. Sorry!

(#53246) upbuvar válasza zeon.hu (#53239) üzenetére

upbuvar
(tag)

Beállítások - Alkalmazáskezelő - Adatok törlése

(#53247) pikszel válasza #79335424 (#53245) üzenetére

pikszel
(Arcképgyáros)

+1

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#53248) tomy86 válasza #79335424 (#53245) üzenetére

tomy86
(addikt)

Semmi gond, minden ötletet szívesen fogadok, de egyre inkább úgy néz ki, hogy nincs (legalábbis egyszerű) megoldás. Pedig van olyan programom, ami a két legutolsó frissítésnél az indítások 80%-ban lefagy nálam, míg a korábbi verzió hibátlanul teszi a dolgát.

(#53249) Fauno

Fauno
(tag)

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni?

Van egy ASUS Memopad HD 7" tabletem, és szerettem volna
rátelepíteni az MTVA FIFA VB alkalmazást, de azt írja ki, hogy nem kompatibilis.
Van valamilyen lehetőség, hogy nézhessem a tableten a VB meccseket?

Köszönöm előre is a segítséget. :)

(#53250) air válasza Fauno (#53249) üzenetére

air
(nagyúr)

Mindig TV?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.