Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52501) pinnacle válasza atillaahun (#52497) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nekem a Samsung ügyfélszolgálatán mondták, hogy küldjek levelet a sehsupport@samsung.com-ra. Onnan jött a válasz. Az mondjuk tényleg kérdéses, hogy mennyire független a Telemax, de hol van ilyen szerviz, aminek a véleményét a Samsung is elfogadja?

(#52502) atillaahun válasza pinnacle (#52501) üzenetére


atillaahun
veterán

Elméletileg bárkinek a véleményét el kell fogadniuk, akinek van jogosítványa ilyen vizsgálatot végezni.

[ Szerkesztve ]

(#52503) S e t h válasza Just_Reboot (#52489) üzenetére


S e t h
nagyúr

teszt

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#52505) busman válasza S e t h (#52503) üzenetére


busman
addikt

[link]Ez kimaradt pedig piszok jó böngésző..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#52506) beg válasza busman (#52505) üzenetére


beg
veterán

Látom, hogy ez a fizetős, de az ingyeneset nem találom a playen. Vagy én nézek valamit félre?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52507) LonGleY válasza beg (#52506) üzenetére


LonGleY
veterán

A készítő cuccai közt nincs más, tehát nem nézted félre.

[ Szerkesztve ]

(#52508) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Több hónapja használt swiftkey billentyűzet progit kellene menteni.Nem tudjátok, hol tárolja a gyakran használt szavaimat? Hogy a reinstall után csak vissza kelljen tennem a mappát...

Backup programok nem jók, mert biztos, hogy nem ugyanaz a rendszer lesz visszatéve a telóra...

(#52509) Illusion1010 válasza dodopek (#52508) üzenetére


Illusion1010
senior tag

A SwiftKey felhőbe menti a dolgait.
Újratelepítés után csak bejelentkezel és letölt mindent.

(#52510) dodopek válasza Illusion1010 (#52509) üzenetére


dodopek
addikt

:R :R

(#52511) Illusion1010 válasza dodopek (#52510) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Ez az előbb kimaradt :)

[ Szerkesztve ]

(#52512) csipuka válasza Sabika (#52490) üzenetére


csipuka
senior tag

Epp ma olvastam rola, ez olyasmi, de vannak koraltai ahogy olvasom
Handle Your Kernel-Level Wake Gestures with Xposed

(#52513) #33253120 válasza pinnacle (#52501) üzenetére


#33253120
törölt tag

Viszont a Samsungnál van egyszeri méltányossági javítás. Erről a Samsung szervizek se nagyon tudnak, ha beviszed a vasat, de a honlapon keresztül jelentett futáros megoldásoknál biztos létezik. És itt nem a Telemax mondja meg, hogy mi van, hanem a Samsung, és a Telemaxnál meg megcsinálják.
Advance topicban többen is éltek a lehetőséggel. Volt olyan akinek szilánkosra tört kijelzőt cseréltek egy szépen megfogalmazott email-ért cserébe...

(#52514) air válasza csipuka (#52512) üzenetére


air
nagyúr

Spéci kernel kell hozzá, ami csak bizonyos eszközökön érhető el. Akinek nincs ilyen eszköze, vagy nem tud rá egyedi kernelt tenni, az továbbra sincs előrébb ebben a témában.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52515) George7823 válasza LonGleY (#52384) üzenetére


George7823
csendes tag

Köszi szépen, pont nem sikerült eltalálnom azt a szót amivel keresnem kellett volna XD Tűzfalra nem kerestem rá azon kívül mindenre :D

Sony Ericsson K700i -> Sony Ericsson x10i -> Sony Xperia SP

(#52516) S e t h válasza busman (#52505) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem találtam benne a gyors gördítésre lehetőséget, ami sajnálatos, mert pl itt 200 hozzászólást görgetni időrabló, van ahol egy gombnyomás.
Mivel nem tördelte a kijelző méretére az oldalt, navigálni akartam oldalra hogy nézhessem az egész oldalt, de helyette lapozott oda vissza, ami elhiszem hogy jól kinéző fícsör, de nekem zavaró volt, gondolom megszokható, viszont az elején bosszantó.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#52517) arti1121


arti1121
senior tag

valakinek van ötlete hogy a what's app-on a kepeket miért homályosan jeleníti meg??

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#52518) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Tudtok olyan lejátszási lista készítőt ami mappa szerint tud playlistet csinálni? Mint a samu gyári zenelejátszója.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#52519) #79335424 válasza arti1121 (#52517) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem csak vmi előképet mutat, nem tölti le automatikusan. Bökj rá a képre!

(#52520) canniball válasza VegyesTamás (#52518) üzenetére


canniball
nagyúr

Olyat nem, de a MixZing tud mappát is lejátszani.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#52521) LonGleY válasza VegyesTamás (#52518) üzenetére


LonGleY
veterán

A PlayerPro tud listákat csinálni és mappákat is pörgetni, meg gondolom még sok más lejátszó is.

(#52522) dodopek válasza LonGleY (#52521) üzenetére


dodopek
addikt

playerpro +1

(#52523) e-newsee


e-newsee
addikt

Sziasztok,
Tud valaki olyan alkalmazást, amivel időzítve újra tudok indítani egy leállt folyamatot, vagy alkalmazást a háttérben?
A háttérsztori annyi, hogy Xperia SP-hez használnám a LightFlow nevű appot, mivel ebben állítható úgy az értesítés, hogy ne csak egyszer csippanjon, hanem folyamatosan értesít, amíg le nem nyomom.
Ez azért kell, hogy nagyobb háttérzajban is legyen lehetőségem észrevenni/meghallani az értesítéseket.
Van benne olyan beállítási lehetőség, hogy bent tartja a memóriában a programot, így elvileg nem záródik be.
Na most ez az, ami nem működik tökéletesen, ugyanis van egy játékom, ami ugyan nem túl nagy (300Mb), viszont rosszul van optimalizálva.
Ha azt elindítom, azonnal bezárja a LightFlow-t is, de még a 3G watchdogs-ot is, csak az utóbbi pár perc múlva újraindul magától. A Lightflow ilyet nem tud.
Tehát ha játszom egy kicsit, és nem indítom el kézzel a LightFlow-t, akkor nem hallom meg egyáltalán az értesítést, mivel a gyári ki van kapcsolva, hogy ne legyen ütközés.
Most, hogy jól körülírtam a problémát, van valakinek ötlete? A telefon nem rootolt, és már úgy belaktam, hogy nincs is kedvem nekikezdeni.
Köszi előre is!

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#52524) #33253120 válasza arti1121 (#52517) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nincs valami proxy? Opera Max, vagy a Telekomos wnw apn pont így csökkent az adatforgalmon. Tömörít amit tud, cserébe romlik pl a képek minősége...

(#52525) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Olyan progi kellene amibe bele tudom írni a bevétel/kiadásaimat havi,napi szinten?

Köszi

(#52526) LonGleY válasza sittes79 (#52525) üzenetére


LonGleY
veterán

[link] - ezek közül a Koin pl. magyar fejlesztés

[ Szerkesztve ]

(#52527) Siriusb válasza e-newsee (#52523) üzenetére


Siriusb
veterán

Szerintem pl. az e-robottal lehetne ilyet csinálni. Megnézed pl. 10 percenként, hogy fut-e a folyamat, s ha nem akkor újraindítod. Persze ennek az a hátránya, hogy ébresztgeti a telefont.

(#52528) VegyesTamás válasza LonGleY (#52521) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Köszi! Ezzel meg tudtam csinálni a playlistet, Apollo meg lejátsza szépen :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#52529) Dottore válasza e-newsee (#52523) üzenetére


Dottore
addikt

Tasker. Beállítod, hogy X játék mikor befejezi a futást, indítsa el Y programot.

[ Szerkesztve ]

(#52530) e00dgy


e00dgy
aktív tag

Sziasztok!

Androidos telefonra tud valaki olyan programot, ami tudja rögzíteni a telefon hívást?

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#52531) Flyme


Flyme
senior tag

Ha eszembe jut valami, és azt fel akarom jegyzetelni, arra milyen alkalmazást ajánlotok?

[ Szerkesztve ]

(#52532) VegyesTamás válasza Flyme (#52531) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

google keep vagy pedig a color note

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#52533) e-newsee válasza Dottore (#52529) üzenetére


e-newsee
addikt

Dottore:
Ha jól emlékszem, a Taskert már próbáltam, de ott csak úgy lehetett, hogy elindítja, vagyis belép a Lightflow-ba.
Onnan viszont ki kellene lépnem, de úgy, hogy nem bezárni, hanem háttérbe küldeni. Akár kilépni a főképernyőre.
Olyan lenne jó, ami azt a futó processt indítja újra, ami figyeli a telefon értesítéseit. Teljesen a háttérben, észrevétlenül. Mint ahogy a rendszer a saját dolgait.
De köszi, megnézem még egyszer, hátha jutok valamire. (Hacsak a játék be nem zárja a Taskert is. :DD )

Siriusb:
Ez csak virtuális újraindítást csinál, vagy normált? Mert virtuális rebootot már próbáltam, az nem működött. Bár ezt konkrétan még nem. Megnézem, és jelzek, hogy mi lett.

Amúgy kicsit furcsa számomra, hogy kismillió task killer van, ami automatikusan bezárogat mindent, de hogy a fordítottja legyen, abból egy darab sincs.
Vagy az túl utópisztikus lenne, hogy beválogatok appokat egy listába, amit X időnként elindít, majd a biztonság kedvéért szimulál egy „Home” gomb nyomást?
Tudom, erre van a kisebb igény, de mégis rengetegen panaszkodnak, hogy egyik program kitúrja a memóriából a másikat, ami aztán nem indul újra.
Tény, hogy kell ehhez az SP legendásan „jó” memóriakezelése is. :W

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#52534) Flyme válasza VegyesTamás (#52532) üzenetére


Flyme
senior tag

Köszi :R

(#52535) VegyesTamás válasza e-newsee (#52533) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

valami whitelistes dolog kéne neked, de én nem használok ilyeneket, hátha valakinek beugrik valami app ahová be lehet pakolni a whitelistre appokat, hogy soha ne zárja be. Amúgy rootolni belakott rendszerrel is lehet, ugyanis nem veszik el semmi, csak kapsz egy plusz appot, meg egy csomó frankó jogot. :K

Flyme: nm :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#52536) sittes79 válasza LonGleY (#52526) üzenetére


sittes79
addikt

Köszi

(#52537) Bozek válasza e00dgy (#52530) üzenetére


Bozek
nagyúr

Telefonhívás rögzítő - ACR

De csak úgy legális, ha közlöd az illetővel, hogy rögzíted a beszélgetést.

(#52533) e-newsee: Lehet emulálni a Tasker-ben a Home gombot is, szóval elindítod a LightFlow-t, majd csinálsz egy olyant, mintha megnyomtad volna a Home gombot.

[ Szerkesztve ]

(#52538) cimbi186 válasza e-newsee (#52523) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Szia!
Ezt hol és hogyan is kell beállítani a progiban : "LightFlow nevű appot, mivel ebben állítható úgy az értesítés, hogy ne csak egyszer csippanjon, hanem folyamatosan értesít, amíg le nem nyomom." mert nem találom.
Ha segítenél megköszönném.

(#52539) Bozek válasza cimbi186 (#52538) üzenetére


Bozek
nagyúr

Repeat Sounds néven keresd.

(#52540) atillaahun válasza e00dgy (#52530) üzenetére


atillaahun
veterán

Én a skalvex féle Call Recorder-t használom N4-en, van próbaverziója, csak ugye pöppet drága.

(#52533) e-newsee
A Tasker Secure Settings nevű kiegjével lehet külön folyamatokat indítani, csak ugye root kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#52541) Dottore válasza e-newsee (#52533) üzenetére


Dottore
addikt

Van a Launch App ami elindítja és alá teszed egy Go Home parancsot.

[ Szerkesztve ]

(#52542) pruzsi


pruzsi
őstag

Sziasztok!
Tudtok olyan alkalmazást ami összesíti havonta a telefonbeszélgetés perceit személyenként.

(#52543) lazlogogola


lazlogogola
tag

Használom a "Call Blacklist Pro-t" (megvettem) és kb. 2 naponta kitörli a megadott telefonszámokat,akiket nem akarok felvenni.

Járt már így vki?

Van vmi megoldás?

(#52544) #79335424 válasza e-newsee (#52533) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jól látod, ebből a szempontból mindegy, hogy Tasker, vagy E-Robot. Az "alkalmazás indítása" opció csak behívja az adott alkalmazás kezdő activity -jét. Arra nincs hatással, hogy ettől a behívott alkalmazáson belül elindul -e a kívánt processz. Ennél többre akkor van lehetőség, ha az alkalmazás "Tasker plugin". Ekkor a Tasker (és az E-Robot is) bele tud szólni az alkalmazáson belül is a funkciókba.
A háttérbe rakás egyszerű. Egy shellparancs indítása az automatizálóval, root (su) joggal. A parancs:
input keyevent 3
Ez a home gomb lenyomásának emulálása.
De sztem a legegyszerűbb ebben az esetben kihagyni a Lightflow -t és közvetlenül az automatizálóval szabályozni az értesítés módját.

(#52545) cimbi186 válasza Bozek (#52539) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Megvan :)
Köszi!
Csak a folyamatosságot nem találom,de majd edzek vele :)

(#52546) cimbi186 válasza cimbi186 (#52545) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Na lejártam.
Közben meglett.
Köszönöm.

(#52547) tomy86 válasza e-newsee (#52523) üzenetére


tomy86
addikt

Talán, ha a rendszerbeállítások - kisegítő lehetőségek - szolgáltatásoknál bekapcsolod a lightflowt, akkor nem záródik be. Csak tipp, nem biztos, hogy így van.

(#52548) beg válasza cimbi186 (#52546) üzenetére


beg
veterán

General settings alatt a Run in foreground pipa megvolt? Kapsz cserébe egy értesítőikon felülre, de legalább mindig memóriában tartja.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52549) e-newsee válasza #79335424 (#52544) üzenetére


e-newsee
addikt

Válasz mindenkinek:

Xperián nem olyan egyszerű a root, pláne 4.3-nál, mert azt csak úgy lehet, ha előbb felrakok egy 4.1-et, azt rootolom, majd cwm, és az alól felrakok egy pre-rooted 4.3-at. A Heliummal le tudnám menteni a cuccost, de mindent nem sikerült teljesen múltkor sem visszaállítani, a Titanium meg ugye roothoz kötött.

Az e-robot olyan szinten megkeverte a rendszert, hogy még az Home alkalmazást is bezárta, ha elindítottam egy játékot, vagy bármi teljes képernyős alkalmazást. Pár másodperc múlva kilépett, beadta az alkalmazásváltó felületet, vagy a kamerát, vagy a másik appot, vagy a zenelejátszót, stb-t, és hiába nyomogattam a vissza gombot, nem lépett ki a kezdőképernyőre, hanem az appok között váltogatott. Kellett nyomnom egy Home gombot, hogy újra elinduljon a launcher, és legyen kezdőképernyőm. Pedig egy parancs sem futott még benne, csak feltelepült. Leszedtem, minden helyreállt. Szóval az E-robot nem jött be nálam.

Be van kapcsolva a Lightflow a kisegítő lehetőségeknél, azt asszem első indításnál kéri.
Igazából itt az lehet a gond, hogy a játék sok memóriát zabál futáskor, és rákényszeríti a rendszert, hogy mindent bezárjon, amit csak lehet. Emellett valószínű, hogy a Lightflow sem kap elég magas priot/védelmet a rendszertől, hiába kapcsolom be, hogy tartsa magát a memóriában.

No mindegy, még a Taskert talán kipróbálom, csak nem szívesen adnék ki úgy 4$-t, hogy nem biztos, hogy működik.
Azért köszi mindenkinek! Ha sikeres lesz valami, jelentkezem. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#52550) raziel01 válasza e-newsee (#52549) üzenetére


raziel01
veterán

Tasker 1 hetes tesztverzió letölthető a készítő honlapjáról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.