Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53501) Deck válasza Flyme (#53500) üzenetére


Deck
titán

Itt mutatja ha van új hozzászólás azt is, hogy mennyi. Rákatt és oda is ugrik.

PS5

(#53502) dokee78 válasza Deck (#53487) üzenetére


dokee78
félisten

Sehol nem találom benne a korábbi VB-k eredményeit/meccseit.

(#53503) Flind válasza Deck (#53501) üzenetére


Flind
senior tag

De ehhez meg kell nyitnia a böngészőt, ő olyat szeretne ami magától szól, bármiféle piszkálás nélkül. De tudtommal nem létezik semmilyen PH-s app.

[ Szerkesztve ]

(#53504) #79335424 válasza Flyme (#53500) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem ilyen app nincs. Pontosabban lehetne, de a PH nem támogat ilyet, mert akkor nem látnád a böngészőben megjelenő reklámokat. Így csökkenne a kirakott reklám értéke, ami bevételcsökkenést eredményez.

(#53505) Deck válasza #79335424 (#53504) üzenetére


Deck
titán

Csinálhatnának egy androidos appot majd lenne reklámos verzió meg fizetős.. Mint az xda app. Mobilnézetben amúgy sincs reklám. Gépen se adblock miatt.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#53506) kovisoft válasza #79335424 (#53504) üzenetére


kovisoft
őstag

Logikusan hangzik. Viszont a "mostantól szeretnék emailt kapni, ha új hozzászólás érkezik" gombbal is csökken ily módon a kirakott reklám értéke, mégis van ilyen gomb.

(#53507) Bozek válasza dokee78 (#53436) üzenetére


Bozek
nagyúr

Gratulálok eme értelmes hozzászóláshoz...

(#53508) #79335424 válasza kovisoft (#53506) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze, hogy logikusan hangzik. Nem én találtam ki. :) Ez egy PH -s válasz volt a "Miért nem Tapatalk -kompatibilis a lapcsalád?" kérdésre.

Nem hiszem, hogy az a gomb csökkenést eredményez. Sztem azt símán megeszi egy hirdető, hogy egyszer mindenképpen meg kell nyitnod az oldalt, tehát látod. A megjelenési időtartamnak az a jelentősége, hogy többen lássák, nem az, hogy egy felhasználó több alkalommal.

[ Szerkesztve ]

(#53509) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Két app kellene. Az első, amivel fagyaszthatok induló programokat rootolatlan telónál.
A másik azt hiszem problémásabb lesz. Az xcover 2 telóm nem képes a msd-re telepíteni. Van app, ami áthidaló ezt a problémát?
Köszönöm!

(#53510) atillaahun válasza dodopek (#53509) üzenetére


atillaahun
veterán

Talán 4.0 óta van Letiltás opció az Alkalmazáskezelőben gyárilag.

A másik az már root nélkül bajosabb szerintem.

(#53511) air válasza atillaahun (#53510) üzenetére


air
nagyúr

A fagyasztás és a letiltás nem ugyanaz.
Felhasználói appokat lehet fagyasztani root nélkül is Greenify-jal. Rendszer alkalmazásokat root nélkül nem lehet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53512) dodopek válasza atillaahun (#53510) üzenetére


dodopek
addikt

Igen, a letiltást megtaláltam. Tiltás után nem is indul el újraindítás után?

És a másik problémám? Egyszerűen nem tudok navigont telepíteni, mert kevés a hely a telón, hiába van még a kártyán... UE más programokkal is...

(#53513) atillaahun válasza dodopek (#53512) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem tudom pontosan mi lenne vele a cél, de a tiltást csak (vissza-) engedélyezéssel lehet feloldani.

(#53514) air válasza dodopek (#53512) üzenetére


air
nagyúr

Ha a rendszer nem enged közvetlenül kártyára telepíteni, akkor ez bukó. A kártyára áthelyezéshez pedig szinten root kell.
Egyébként milyen készülék ez?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53515) Flyme


Flyme
senior tag

Milyen elo idojaras hatterkep appot ajanlotok?

(#53516) f(x)=exp(x) válasza Flyme (#53515) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Időkép.
Pontos és szép, igényes.

(#53517) f(x)=exp(x) válasza f(x)=exp(x) (#53516) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

(#53518) dodopek válasza air (#53514) üzenetére


dodopek
addikt

Samsung galaxy xcover 2.

(#53519) f(x)=exp(x) válasza Flyme (#53515) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ja, ez widget. :B

(#53520) Bozek válasza f(x)=exp(x) (#53516) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pontos? Arra befizetek. :D

(#53521) Flyme válasza f(x)=exp(x) (#53519) üzenetére


Flyme
senior tag

Pont ezt néztem, mikor letöltöttem, hogy hol itt a háttérkép :D

(#53522) beg válasza f(x)=exp(x) (#53517) üzenetére


beg
veterán

A chronus ezerszer pontosabb. Akár a yahoo, akár az accuweather szolgáltatót állítod be. De ezt látod is a képernyőn amit linkeltél. A pontosról eset szó, a szép és igényes jelzőre meg nem reagálnék :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#53523) f(x)=exp(x) válasza beg (#53522) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

:N
Nem tudom hogy Pesten milyen, de vidéken az időkép nagyon pontos, pont néztema hőmérőt. A kinézet persze szubjektív.
Lehet hogy a yahoo-nak nagyobb városoknál van mérőállomása, és oda igazítja. :)

(#53524) #71562240


#71562240
törölt tag

(#53525) S e t h válasza f(x)=exp(x) (#53516) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pontos és szép, igényes.
Akkor a Blikk is az.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#53526) f(x)=exp(x) válasza S e t h (#53525) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Mi a gond veke? Frissítés után nekem nagyon bejön.

(#53527) hati válasza Flyme (#53500) üzenetére


hati
addikt

Sajna a Tapatalk nem támogatja a PH!-t, pedig nagyon jó lenne. :(

(#53528) aizen92 válasza hati (#53527) üzenetére


aizen92
addikt

mit nem adnék érte :(

XDA-n pedig nagyon sokan használják. báááh :O

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#53529) S e t h válasza f(x)=exp(x) (#53526) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]
[link]
[link]
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#53530) Bozek válasza aizen92 (#53528) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én konkrétan két fórumhoz használom. Az egyik az XDA, a másik meg a Sport-Video. Na meg a SEria vezetőségét is igyekszem meggyőzni, hogy cseréljük már le azt a hülye motort, de azóta úgy elsikkadt a dolog.

(#53531) canniball válasza #71562240 (#53439) üzenetére


canniball
nagyúr

A menü 2. oldalán ott az Offline page opció, az nem jó?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#53532) #71562240 válasza canniball (#53531) üzenetére


#71562240
törölt tag

Nem tudom, mit értesz az alatt, hogy a menü 2. oldala. A nálam használatos (mint említettem ingyenes for tablet) változatban a bookmarks csillag megnyomására előjövő menünek van három oszlopa: bookmarks, history, offline pages, de hogy hogyan tudnék a rovatba bele "offline-izálni" weboldalt, annak semmi jelét nem találom. Korábban visszaolvasva azonban találkoztam olyan (feltehetőleg a fizetős változatban levő?) beépülő modullal, amelyik oldalról lenne előhúzható, és van benne Save page menüpont. Ilyesmit sehogy se találok nálam, pedig kutattam szorgalmasan, abból kiindulván, hogy bizonyára én vagyok vaksi, csak-csak nem hiányzik egy ilyen alapfunkció az ingyenesből se. Eddig minden böngészőben találtam ilyet - természetesen. A Ebben azonban csak felugró menüből találtam kép mentése és URL mentése funkciót, de oldal mentése funkciót sehogysem. Pedig gondolnám, hogy van valahol.

(#53533) #79335424 válasza Bozek (#53530) üzenetére


#79335424
törölt tag

Részemről PDA Fan Club, Concorde forum, FreakTab.com, MobilesCommunity, HeliFreak.com a Tapatalkosok. Az XDA -t inkább böngészőben szoktam.

(#53534) canniball válasza #71562240 (#53532) üzenetére


canniball
nagyúr

A címsor jobb oldalán kereső, majd kis fogaskerekes gomb, a legutolsó pedig három vízszintes vonallal jelölt menü; az utóbbira ha ráböksz majd a felugró menüben átlapozol a második oldalra ott az említett opció.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#53535) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Annyi jót mondtatok itt az 1weather nevű alkalmazásról, hogy feltettem azt a telefonomra. Már első nap gyanús volt, hogy a hőmérséklet mintha nem a valós jelenne meg rajta. Másnap néztem és a külső hómérőmön 10 Celsius fokkal (!) volt magasabb érték, mint az 1weather-en. Ennyi eltérés már jelentős. Ezután visszatettem az időkép alkalmazást, meg feltettem az accuweather nevű-t is. Ezután megnéztem a kinti hőmérőt, az időkép.hu-t a laptopomon és a három telefonos alkalmazást. Az 1weather megint jelentősen eltérő hőmérsékletet mutatott, míg a többi között a legnagyobb eltérés sosem haladta meg a három Celsiust.

Szóval szép alkalmazás az 1weather, de nálam nem akar működni... Vagy én nem értek hozzá... Bár ez utóbbit cáfolja, hogy minden más mérés nagyjából közel van egymáshoz csak ez "megy el" 8-10 fokkal. :F

Valakinek valami tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#53536) #71562240 válasza canniball (#53534) üzenetére


#71562240
törölt tag

Na ezt nem vettem eddig észre, hogy az egy lapozható menü! Éreztem, hogy biztosan én vagyok a balfácán. Tökéletesen működik. Utólag is köszönöm! :R (De már nem Defy-on. :B )

(#53537) beg válasza lacibacsi (#53535) üzenetére


beg
veterán

1weather-nél ha a compact widgetet teszed ki, az nem frissít a beállított időközönként. Írtam már a fejlesztőnek, azt mondta megnézi. Azóta is nézi. Próbálj más szolgáltatót kiválasztani. Én most jelenleg chronus-t használok, ez eddig bevált és jó értékeket mutat. Accuweather és Yahoo szolgáltató között érdemes választani.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#53538) lacibacsi válasza beg (#53537) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem az automatikus frissítéssel van gond,mert úgy néztem az adatokat, hogy mindenen kézzel befrissítettem, tehát maximum egy perc eltérés volt mindig az adatok között.

Egyébként én az időképhez tértem vissza. Az eddig megbízható volt, csak hát a külső nem feltétlenül haladt a korral (bár ma már az is sokkal jobb, mint korábban).

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#53539) harcikoca


harcikoca
senior tag

Üdv, android tulaj lettem, eddig nemvolt. HTC one x ről lenne szó. Ha rá akarok rakni valamit mint most pl a sygic navit akkor elvileg ráhúzom a telóra és onnan telepítem? mert feltelepült, de mikor indítanám nem történik semmi.

AMD+Ati powee'R

(#53540) Viktor0610 válasza harcikoca (#53539) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Inkább töltsd le a Playről, azzal a verzióval nem lesz baj, és tutira elindul majd. :)

Samsung Galaxy A54

(#53541) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Samsung Mininaplójához hasonló alkalmazást keresnék. Olyan kellene aminek a tartalmát menteni, visszaállítani lehet.
Esetleg nem tudjátok, a Samsungnál ez, hogy lehetséges? Gondolom a data/data/com.sec.android.app.minidiary/ mappáiból kellene valamit másolni, csak nem tudom melyiket. Az összes felülírása lehet, hogy problémás.

(#53542) ollie válasza pinnacle (#53541) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ColorNote

A Google Driveba tudja szinkronizálni a bejegyzéseket.

***

(#53543) Viktor0610 válasza ollie (#53542) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Google Drive-ba? :Y

Erre eddig nem láttam lehetőséget. Hogyan? :)

Samsung Galaxy A54

(#53544) pinnacle válasza ollie (#53542) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Pont ilyen kellene, csak olyan, amiben képeket is lehet menteni.

(#53545) Viktor0610 válasza pinnacle (#53544) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Google Keep? :)

Samsung Galaxy A54

(#53546) #71562240 válasza #71562240 (#53536) üzenetére


#71562240
törölt tag

Hehe, most már csak azt kéne tudni, hogy fájlkezelésileg hol tárolja az "offline-izált" oldalakat, mert a böngésző az offline mappában csak megnézni és törölni engedi őket, tehát nem tudom dokumentumként kezelni és máshová másolni. Szóval ez még mindig nem igazi save/download funkció, csak amolyan offline böngészés. Na mindegy, így marad.

(#53547) code1005


code1005
senior tag

Sziasztok, tud valaki olyan naptár alkalmazást aminek a jelzése 1 percig tart? Tehát mint a régi telefonokon az emlékeztető.

plata o plomo

(#53548) gtamate2


gtamate2
veterán

Sziasztok,
Olyan appot tudnátok mondani ami ugyan azt tudja mint a Dropbox beépített fotó szinkronizálása? Tehát ha wifin vagyok akkor az összes képemet feltölti egy felhőbe. Viszont vagy Boxra vagy Megára kellene ez (alapból ezekben szerintem nincsen), ugyanis a dropbox által adott 2gb elég kevés. Tudtok ilyet? Vagy esetleg más felhő alapú ingyenes tárhely van ami ezt tudná?

*Sn0w

(#53549) pinnacle válasza Viktor0610 (#53545) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Mininaplónál lehet, hogy elég a mini_diary.db másolása, de inkább az egészet lementem.

gtamate2 Mega-ra lehet szinkronizálni, csak néha kilép a fiókból magától. Ha jól emlékszem a Gdrive, OneDrive-nál is megy a szinkron.

Fizetősök közül talán a Gdrive a legolcsóbb, 100GB, 2$/hó.

[ Szerkesztve ]

(#53550) ollie válasza Viktor0610 (#53543) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Sync automatikusan oda ment. De lehet, hogy félreérthető voltam, mert ettől még nem olvasható google drive-ban, csak szinkronizálásra használja (sajnos).

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.