Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53051) air válasza zedok (#53048) üzenetére


air
nagyúr

A telefonálás megoldható. Az autóba Bluetooth-os fejegység kell, kihangosító funkcióval.
A zenehallgatás nem oldható meg.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53052) darvinya válasza zedok (#53048) üzenetére


darvinya
titán

és (#53051) air

2 lehetősége van.
1. vezetéken keresztül
2. autós fejegység A2 Bluetooth-ot tudja, így mind hívást, médiát kezeli.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#53053) Siriusb válasza dokee78 (#53044) üzenetére


Siriusb
veterán

Mintha az ES file explorer-ben láttam volna ilyen opciót.

(#53054) handrash válasza zedok (#53048) üzenetére


handrash
őstag

Hát persze, hogy megoldható, nem emlékszel? Keress meg.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#53055) #79335424 válasza 4ron (#53020) üzenetére


#79335424
törölt tag

Úgy láttam, hogy az S2 plus MHL -képes, de azért nézz utána! Ha van HDMI, vagy legalább DVI bemenet a monitoron, akkor MHL adapterrel ki tudod adni a képet monitorra. Ha csak VGA -d van, ahhoz még egy adapter kell. Sztem wifis megoldással nem fog menni a két stream párhuzamosan.

Zedok:
Ha van a fejegységen aux in, akkor azzal meg lehet próbálni rákötni direktben, vagy esetleg egy A2DP -képes bluetooth adapter közbeiktatásával . Ha nincs, akkor FM transmitterrel is meg lehet oldani, de ha csak símán összehangolod, az nagyon gáz minőséget eredményez. Létezik olyan kütyü, amit a fejegység és az antenna közé kell beiktatni. Van egy táp és egy RCA bemenete. Ez egy fokkal jobb. Vagy egy Dension autós tartó, ami viszont zsebbenyúlós project.

Dokee78:
Biztosan találsz ilyet a Playen, mert megoldható. Én "manuálisan" szoktam, mert nem telepítgetek fölöslegesen alkalmazást, ha egy meglévő is tudja. De nem hiszem, hogy számodra a shellparancs futtatása a legoptimálisabb megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#53056) dokee78 válasza #79335424 (#53055) üzenetére


dokee78
félisten

Telóra gondoltam valami re-mountoló appot.

(#53057) honda130


honda130
tag

Sajna senki nem válaszol. Az a baj, hogy a Runtastik-ot szeretném használni, mert az élő képet ad a facebook-on, mikor bringázok. De annyi beállítása van, hogy ihaj.
Letöltöttem pár Runtastik PRO verziót, mert állítólag csak az tudja a komolyabb funkciókat, dehát ez sem egyszerűbb.

Esetleg nem tud valaki valami magyarított bringás progit, ami az útvonalat is frankón rögzíti, mert mondjuk a Sports Tracker?

Köszönöm!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#53058) #79335424 válasza dokee78 (#53056) üzenetére


#79335424
törölt tag

Viálgos. Erre írtam, hogy biztos van ilyen a Playen, mert láttam, csak nem foglalkoztam vele.

(#53059) beg válasza honda130 (#53057) üzenetére


beg
veterán

"Letöltöttem pár Runtastik PRO verziót, mert állítólag csak az tudja a komolyabb funkciókat, dehát ez sem egyszerűbb."

Ajánlom a kis feliratot jobb felül a téma tudnivalók alatt.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#53060) honda130 válasza beg (#53059) üzenetére


honda130
tag

Mit is jelent ez? Valamit alapból rosszul csináltam tudtomon kívül? :U

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#53061) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok,

A Facebook Messenger par napja azt produkalja hogy a smile-ok hattere fekete lett, (illetve attetszo) az eddigi feher helyett...

Ket keszuleken is eszleltem ezt, ti nem tapasztaltatok?

Ill ugyanez volt a play es ikonok hatterevel is, az az egyiken helyre jott, par play reinstall utan, de a masikon meg mindig fekete... (ott nem volt semmi reinstall)

[ Szerkesztve ]

(#53062) petipetya válasza vampire17 (#53061) üzenetére


petipetya
nagyúr

Most nézem és nálam is el van cseszve, így nem is lehet látni a szmájlikat.

"nincs rá lezsóidő"

(#53063) honda130 válasza petipetya (#53062) üzenetére


honda130
tag

Biztos frissült valami.

beg: Kicsit utána néztem mi az a Warez. Ki tudta hogy ennyire kell vigyázni a megfogalmazásra. A Play-ről töltöttem le és csak az egyik PRO verzió, amiért 1500 forintot kellett fizetnem. Azt hiszem ez nem Warez, csak a fene sem tudta hogy ennyire fontos hogy miképp írom le.
Elnézést! Valójában napok óta a probléma foglalkoztat.

Bocsánat!

[ Szerkesztve ]

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#53064) air válasza #79335424 (#53055) üzenetére


air
nagyúr

"FM transmitterrel is meg lehet oldani"

Konkrétan hogyan?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53065) beg válasza honda130 (#53063) üzenetére


beg
veterán

Nem, akkor én néztem félre. Bocsi.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#53066) honda130 válasza beg (#53065) üzenetére


honda130
tag

Semmi gond! Szerintem tényleg félreérthető voltam.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#53067) #33253120 válasza air (#53064) üzenetére


#33253120
törölt tag

(#53068) #79335424 válasza air (#53064) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt most komolyan kérdezted? Már az előző válaszod sem volt számomra kerek, ezért leírom, hogy nálam mik a lehetőségek. Van egy CNS GlobeHD navim. Ebben van transzmitter, kékfog , mikrofon és megfelelő szoftver. A telóról mindent átküldök kékfoggal (ez választható opció az S2 beállításaiban). A PNA pedig rákeveri a navi hangját és kiküldi a transzmitteren. Hívást, médiát, mindent! Ha aktiválom a telefon funkciót, akkor a hívásokat a PNA -n is tudom kezelni. Konkrétan hotelt hívtam a naviról a POI -ban szereplő telefonszámra bökve. Sajnos, ilyenkor nem tudja lekeverni a zenét, amikor a navi mond vmit, de ha a zenét is a PNA lejátszója adja, akkor igen. Ezt csak azért írtam, hogy lásd, a média is ki tud menni kékfogon, nem csak a hívás.
A kérdésedre válaszolva, sztem az összes dzsunka, szivargyujtós FM transzmitteren van jack bemenet, külső eszközhöz. Én egy német benzinkúton vettem egy kis transzmittert, amin kis madzag van, jack dugóval (mint egy fülesen). Adtak hozzá egy szivargyujtós tápot és tud két ceruzaakkuról is menni. Sztem bármelyik kínai piacon beszerezhető. Csináljak róla képet? De ezek a transzmitteres megoldások nem sokat érnek, mert az adóteljesítmény jogszabályban korlátozott. Pikk-pakk elnyomja egy erősebb adó, vmi közeli frekvencián. Ezért írtam a Dension -t. Arról több ember is pozitívan nyilatkozott.

[ Szerkesztve ]

(#53069) #33253120 válasza #79335424 (#53068) üzenetére


#33253120
törölt tag

Felesleges, majd üzenetben neked is elmagyarázza, hogy nem értesz hozzá...
Amit ő kigondolt, hogy nem működhet, az nem működhet.

(#53070) air válasza #79335424 (#53068) üzenetére


air
nagyúr

Azért kérdeztem vissza, mert ez így nem egyértelmű. Nekem egy 10 éves transzmitterem van, azon se BT, se vonali bemenet nincs, csak USB.
Az hogy neked közbe van iktatva egy navi, a kérdezőt nem segíti ki. Ez egy teljesen egyedi megoldás, az ő kérdésére nem valószínű, hogy megfelelő.

(#53069) T_chris
Ne személyeskedj! :(((

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53071) kmarci25 válasza zedok (#53048) üzenetére


kmarci25
veterán

Szia!

Ez a cucc pont erre jó. Ha van még kérdésed a kütyüvel kapcsolatban, keress meg nyugodtan. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#53072) twine


twine
addikt

Nem is tudom kinek válaszoljak,, úgyhogy inkább csak leírom...rengeteg különböző bt képes fm transmitter van a piacon(ebay) az ebayes topicokban írták is hogy tökéletesen használható...alig pár ezresért...

Szerk. :
"Miki egér" meg is előzött...:D pont ő volt az egyik akit mostanában olvastam :D

[ Szerkesztve ]

(#53073) #33253120 válasza air (#53070) üzenetére


#33253120
törölt tag

A BT 2.0 óta van A2DP. Ez lehetővé teszi a médiaátvitelt, a rádiós fejegységek évről-évre fejlettebbek, először csak a hívással kapcsolatos dolgok épültek be, később (kb abban az időszakban amikor az usb megjelent a fejegységeken) bekerült az a2dp is.
Fm transzmitter ügyben hasonló az evolúció.... Először volt usb, majd sd lehetőség, később jött hozzá a bt, majd a bt2.0 a2dp-vel.
Ennek marha egyszerű okai vannak. A bt-bt2.0 chipek közötti árkülönbség gyakorlatilag megszűnt, illetve a piacon maradás egyik feltétele a fejlődés.

(#53074) #79335424 válasza air (#53070) üzenetére


#79335424
törölt tag

:W Sztem Te a kákán is fel tudnál fedezni néhány csomót! Tényleg ezt szűrted le abból, amit írtam? A bt. adaptert (mert van ilyen is, jack kimenettel, aux in -hez) már korábban is írtam. Úgy gondolom (és e gondolatnak van némi próbálgatáson alapuló tapasztalati alapja is), hogy a médiakimenet szempontjából Android oldalon azon múlik a működés, hogy a csatlakoztatott bt. eszközt monó headsetként, vagy sztereóként (A2DP) azonosítja. Monóra nem küld médiát (hacsak nem rendelkezünk kellő jogosultsággal ahhoz, hogy nyomatékosan utasítsuk rá :) ). A működés szempontjából teljesen lényegtelen, hogy a szükséges hardverelem(ek) nálam egy PNA -ba vannak integrálva. A kérdés úgy hangzott, hogy "mi kellene hozzá"? Leírtam(tuk) a lehetőségeket. Sztem ez segítség volt, de legalábbis annál biztosan jobb, mint amit Te reagáltál:
"A zenehallgatás nem oldható meg"
Megpróbálok szalonképesen fogalmazni. Már többször éreztem úgy, hogy a kettőnk stílusa nem passzol össze. Nincs ezzel semmi gond, van ilyen. De azt javaslom, hogy a topik(ok) nyugalma érdekében kezeljük ezt közösen úgy, hogy a továbbiakban egymás hsz. -eire csak nagyon indokolt esetben reagálunk. Ezt megtehetném egyoldalúan, indoklás nélkül is, de úgy tartom korrektnek, hogy előtte szólok. Azért nem privátban tettem, hogy mindenki tisztában legyen vele, hogy ha kimaradna egy válasz, az nem figyelmetlenség, vagy bunkóság a részemről. A Te szavaidat(betüidet) idézve "ezt a témát bezártam"

[ Szerkesztve ]

(#53075) air válasza #79335424 (#53074) üzenetére


air
nagyúr

Hogy a zenehallgatásra azt írtam, hogy nem oldható meg, valóban abból fakad, hogy az ilyen irányú ismereteim kissé hiányosak. Nem követtem a fejegységek és a BT-s transzmitterek fejlődését, mert nem volt semmi szükségem rá. Valóban, ebben tévedtem. Másokkal ellentétben, én el szoktam ismerni, ha ez történik. (Tőled ilyet még nem tapasztaltam, pedig biztos vagyok benne, hogy te sem vagy tévedhetetlen.)
Viszont a kioktatásra nem tartok igényt. Ha úgy érzed, hogy így kell megnyilvánulnod, mert csak így tudod kifejezni magad, akkor sajnállak. A hellyel-közzel engem szapuló kommentjeid pedig nem fognak hiányozni, elhiheted.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53076) Busterftw


Busterftw
veterán

Sziasztok, felraktam a Solo launchert, de sehogy nem tudom kitörölni. Nem az az alapértelmezett, playen rámegyek hogy deactivate de semmi, appoknál sincs uninstall. Ötlet?

(#53077) dokee78 válasza Busterftw (#53076) üzenetére


dokee78
félisten

Beállítások->Biztonság->Eszközkezelők->pipa ki

[ Szerkesztve ]

(#53078) fdisk


fdisk
őstag

A google play szolgáltatásnak mi szerepe van androidon?
Mire jó az?
Nekem kezdettől fogva le van fagyasztva.
Ugyanakkor sok játéknál van g+ ikon, ami csak akkor aktív, ha fut a google play szolgáltatás.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#53079) maggi1886076 válasza fdisk (#53078) üzenetére


maggi1886076
addikt

valójában semmi... :DDD minek az. onnan csak programokat meg játékokat tudsz letölteni. :DD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#53080) beg válasza fdisk (#53078) üzenetére


beg
veterán

Jó helyen van az ott a fagyasztóban. Én le is töröltem, mióta egyszer egész éjjel ébresztgette a telefont és leszívta a negyed akksit. Érdekes módon minden frissül, play működik, szinkron, push megy. (Ez nem egyenlő a Play Áruházzal! )

"A Google Play Szolgáltatások a Google-alkalmazások és a Google Playről származó alkalmazások frissítésére szolgál.
Ez az összetevő olyan alapvető funkciókat biztosít, mint például: a Google-szolgáltatásokkal kapcsolatos hitelesítés, szinkronizált névjegyek, hozzáférés a legújabb felhasználói adatvédelmi beállításokhoz, illetve jobb minőségű és energiatakarékosabb helyalapú szolgáltatások.
A Google Play Szolgáltatások fejleszti az alkalmazáshasználati élményt is; meggyorsítja az offline keresést, még látványosabb térképeket jelenít meg, valamint javítja a játékélményt."

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#53081) galaxys80 válasza beg (#53080) üzenetére


galaxys80
veterán

Ha fagyasztod, akkor a Youtube-ot pl nem fogod tudni használni.
Legalábbis korábban így volt.

(#53082) Probert75 válasza beg (#53080) üzenetére


Probert75
addikt

A Google Szolgáltatások keretrendszerét lehet fagyasztani, az mire szolgál?

(#53081) galaxys80 Valóban! :) így már ki is olvasztottam.

[ Szerkesztve ]

(#53083) 4ron válasza #79335424 (#53055) üzenetére


4ron
senior tag

Megpróbálom, nagyon köszönöm a válaszod.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#53084) fdisk


fdisk
őstag

maggi1886076 és beg: Köszi.
Nem szándékozom kiolvasztani, csak megkérdeztem. :D

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#53085) Mzombi


Mzombi
aktív tag

sziasztok!

A telefonom frissítette a google acc-t az új telefonommal, így felkerült rá az összes képem, amit valaha feltöltöttem a fiókomba. Hogyan tudom leszedni ezeket a képeket a legegyszerűbben a telefonomról? Nem szeretném külön-külön letörölni az albumokat.

Milyen netes rádiót használtok?

(#53086) LonGleY válasza Mzombi (#53085) üzenetére


LonGleY
veterán

XiiaLive / TuneIn

[ Szerkesztve ]

(#53087) oncsi


oncsi
őstag

Üdv!
Két androids cuccot ahol mindkettön ICS megy, miként lehet a LEGKÖNNYEBBEN összekapcsolni úgy, hogy a rajtuk lévő Totál Commanderekkel lehessen egymás fáljait látni, (képeket, videókat) és másolni.
Azért fontos a TC, mert ezt is évek alatt tudtam csak megtanitani nekik.
Köszi

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#53088) beg válasza oncsi (#53087) üzenetére


beg
veterán

Bluetooth bonyolult lenne? Valami bluetooth file explorerrel.
Vagy lehetne esetleg FTP szervert csinálni valamelyikből vagy mindkettőből és a másikkal kliensként rácsatlakozni.
De ha a TC szájbarágás évekig tartott, akkor ez a projekt kb. 2063-ra lesz kész :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#53089) Mzombi válasza LonGleY (#53086) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Koszi!!

Masok, google account fotok torlese telefonrol?

(#53090) #33253120 válasza fdisk (#53078) üzenetére


#33253120
törölt tag

Azt mondták valamikor valahol, hogy összetett a feladata. Többek között kompatibilitási réteget alkot a különböző alkalmazások és a különböző android verziók között...

(#53091) Blyan


Blyan
félisten

Üdv urak, hölgyek! Nem nagyon ismerem a droidos alkalmazásokat, melyik a legjobb app, amivel a foci VB-t nyomon lehetne követni?
Előre is köszönöm! :R

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#53092) Probert75 válasza Blyan (#53091) üzenetére


Probert75
addikt

(#53093) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok.
Valaki ismer egy olyan programot , melynek segítségével a telefonomat webkameraként használhatom a géphez skypen ... stb ilyen programon ? Ilyen a DroidCam , az jól működött de valamiért most laggos , az a kép is amit a beszélgető partner kap :\ ... (Az is jó ha valaki erre tud megoldást , már többször is újra raktam!)
Előre is köszi ! :3

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#53094) tojaaji válasza Roxkex (#53093) üzenetére


tojaaji
aktív tag

(#53095) Blyan válasza Probert75 (#53092) üzenetére


Blyan
félisten

Köszi, ez fent van a playen is? Nem nagyon szeretnék side loaded alkalmazást leszedni és nem gond, ha nem magyar.

Szerk:

Megtaláltam. Koszi! :R

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#53096) Probert75 válasza Blyan (#53095) üzenetére


Probert75
addikt

Ha nem szereted a nem Playről érkező alkalmazásokat, akkor telepítsd a Playről az eredetit.

(#53097) raziel01 válasza Blyan (#53095) üzenetére


raziel01
veterán

Ne is. Isten ellen való...

Jó most nem azt mondom, hogy mindenféle kínai weboldalról pakolj fel dolgokat de azért a PH elég megbízható.

(#53098) zsoltzsolt válasza Blyan (#53091) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Foci VB 2014

Ez magyar alkalmazás, a Sanoma Media készítette

[ Szerkesztve ]

(#53099) Blyan válasza zsoltzsolt (#53098) üzenetére


Blyan
félisten

Köszi! :K

raziel, azért ne fájjon már, hogy maradok a hivatalos áruháznál.... :U

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#53100) aizen92 válasza zsoltzsolt (#53098) üzenetére


aizen92
addikt

+1.
Sanoma nagyon jó cuccokat dob ki.
Viszonylag régóta fejlesztenek mobilos alkalmazásokat.
Tudnak a srácok :R

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.