Hirdetés

2019. október 15., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#52851) #79335424 válasza oncsi (#52847) üzenetére

(törölt tag)

Csak egy apró megjegyzés. Ha van root, akkor Aputól függetlenül, egyéni módon is szinkronizálhatod a névjegyeidet. Én sem tárolom őket Apu szerverein. Saját szerveren vannak. De akár a Gdrive -on is lehetnek. A lényeg, hogy a szinkronizálást nem Apu csinálja, hanem mondjuk a Foldersync. A névjegyek egyébként egy adatbázisfájlban vannak.

(#52852) VegyesTamás válasza #79335424 (#52851) üzenetére

VegyesTamás
(senior tag)

androidra dropboxra van foldersync, nem tudod véletlenül?

(Korábban TomCat333) VegyesTamás /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, Egyéb NEM tömegtartalom! :)

(#52853) air válasza #79335424 (#52851) üzenetére

air
(nagyúr)

Mi a különbség a Gmail és a GDrive között?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52854) T_chris válasza air (#52853) üzenetére

T_chris
(addikt)

A GDrive majdnem olyan mint a Dropbox, csak régebbi...

Aki érti a humort az mindent tud. Aki nem, az pedig mindenre képes. (LinuxOnDex alól nem fog menni minden ékezet. Bocs.)

(#52855) #79335424 válasza VegyesTamás (#52852) üzenetére

(törölt tag)

A Playen, a leírása alapján a Dropbox is támogatott. A GDrive -ra emlékeztem, de nálam a NAS -ra ment, FTP -vel.

T_chris:
Abban nem vagyok biztos, hogy régebbi. Viszont alapból 15GB/fiók, nem 2GB, szerintem gyorsabb is és nincs fájlméret limit. FTP meg egyiken sincs, úgyhogy ebből a szempontból mind1.

[ Szerkesztve ]

(#52856) #79335424 válasza #79335424 (#52855) üzenetére

(törölt tag)

Bocsi, kicsúsztam, viszont egy lényeges dolog lemaradt. A GDrive -hoz Androidon már van web API. Pl. ha küldök egy mélt, ahhoz csatolhatok akár több GB -os állományt úgy, hogy a fogadónál megjelenik egy "mentés drive -ba" opció, amivel a saját GDrive -jába mentheti az állományt anélkül, hogy az a készülékén átmenne. Vagyis magán az eszközön nem jelent plusz adatforgalmat. Ugyanezt link -kel is meg lehet tenni és a Chrome támogatja. Ez azért sztem ütős érv a GDrive mellett, bár állítólag Dropboxra is van hasonló. Csak a GDrive, Gmail jobban van integrálva az Androidba.

[ Szerkesztve ]

(#52857) air válasza T_chris (#52854) üzenetére

air
(nagyúr)

Nem ezt kérdeztem. De úgy látszik más nem úgy értette Somatom véleményét, mint én. Még ő sem.

[ Szerkesztve ]

(#52858) T_chris válasza #79335424 (#52855) üzenetére

T_chris
(addikt)

Amikor én először láttam a gdrive-ot, akkor még a számlálósan növekvő tárhelyű* gmail fiókod szabad helyét kaptad tárhelynek. :)

*Akkor még nem volt fix méretű a gmail, hanem láttad a gmail login oldalon a számlálót, hogy mennyi ingyen tárhelyet adnak. :) És szépen pörgött felfele... :)

Szerk.: air 52857: Néha tényleg érdekesen tudsz kérdezni. :)

[ Szerkesztve ]

Aki érti a humort az mindent tud. Aki nem, az pedig mindenre képes. (LinuxOnDex alól nem fog menni minden ékezet. Bocs.)

(#52859) saphancs válasza Logeeen (#52834) üzenetére

saphancs
(aktív tag)

Ez volt a hiba.. Most már tökéletes!! Köszi!!
orichalcos: neked is kösz az ötletet is, meg a segítséget is!

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#52860) #79335424 válasza air (#52857) üzenetére

(törölt tag)

A szinkronizálás szempontjából értetted a kérdést? A GDrive ebben az esetben csupán tárhelyül szolgál, a szinkronizálás módját Te határozod meg a Foldersync -ben. Továbbá ebben az esetben az adatot a Google nem névjegyadatként kezeli, így nem is tudja ilyen minőségében felhasználni, integrálni más szolgáltatásaiba a "Te kényelmed érdekében".

T_chris:
Amikor én először találkoztam a Gdrive -val, akkor azt nem a Google csinálta. Sőt, egyáltalán nem örült neki és próbálta megakadályozni a működését. Ez egy kiegészítő volt a Firefoxhoz és ha jól rémlik, egy Dán ember okossága volt. A lényege az volt, hogy az adatot szétdarabolta 10MB -os részekre és azt Gmail mellékletként továbbította. Így korlátlan volt a tárhely. Persze a böngészős kliensben Te egyben láttad, a művelet a háttérben történt.

(#52861) T_chris válasza #79335424 (#52860) üzenetére

T_chris
(addikt)

Valami rémlik. :)

(#52862) oncsi

oncsi
(őstag)

2 óra, és 600 kontakt rendbetétele után, most szuper. De 2 telefont lehet egyszerre ily módon szinkronizálni?
Vagy ott is előbb a TAB-on kel sync et nyomni, majd a telefonon, megint a tab-on és a másik telefonon is?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#52863) Spartaqs

Spartaqs
(csendes tag)

Hanghívásra van valami app ami lehetőleg nem generál adatforgalmat? Csak annyit szeretnék, hogy bemondom a nevet és hívja fel.

(#52864) petipetya válasza oncsi (#52862) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Azon nyomj elsőnek szinkron gombot, ahol rendbetetted a névjegyeket.

(#52865) beg

beg
(veterán)

Google mobil könyvjelzők sorrendjét android alól hogy változtatom? Chrome alól nem megy. Nehogy ne lehessen.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52866) Acef válasza beg (#52865) üzenetére

Acef
(addikt)

Nekem csak időrendben engedi.

2db használt 700x28, hajtogatós, reflex csíkos, Made in Germany Conti GP4000SII gumi

(#52867) Predator2

Predator2
(addikt)

Helló

Sajnos pénzt áldoztam a TuneIn Rádio Pró nevű alkalmazásra.
Hibás a program, mert megtölti a telefon belső tárhelyét!! Minden beállítás át lett böngészve és nem lehet megszüntetni. Jó ideje várok/vártam javításra hátha megoldják a problémát.
Az áruház szerint nemrég volt frissítés ami nálam nem jelent meg. Ez mitől lehetséges? (eredeti appról beszélünk, igazolni tudom)
2.3.4. fut a telefonomon. Vagy már nem adnak ki erre a verziójú androidra? (SE Xperia mini pro sk17i)

Ha nincs több javítás akkor ilyenkor mit lehet tenni? Írni a TuneIn-nek h adják vissza a pénzem és vegyek rajta más appot?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#52868) #79335424 válasza Predator2 (#52867) üzenetére

(törölt tag)

Én vettem egy ilyen telót a barátnőmnek. Azon gyári GB van. Egy ugyanilyet kapott egy másik lány is a társaságban. Azt is én kezelem (mármint a telót :) ). Nekem van kb. 6 droidom, köztük ennek a Sony -nak a bill. nélküli verziója (st15i). Ezen CM10 van. Mindegyikre telepítve van a TuneIn Pro, beleértve az SGS2 -met is. Sztem tudnék róla, ha gond lenne vele. A két szöszi már leharapta volna a fejem.

[ Szerkesztve ]

(#52869) Predator2 válasza #79335424 (#52868) üzenetére

Predator2
(addikt)

Nem a telefonnal van baj, próbálj meg a rádióval egy órát zenét hallgatni, meg háromszorozódik a mérete.
Így is hely szűkében vagyok állandóan, de rádió hallgatás végképp kinyírja. Az sms sem jön meg a telefonra úgy megtölti a memóriát a nyamvadt rádió.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#52870) air

air
(nagyúr)

A Knock Code-nál hogyan lehet növelni a minta méretét? Nekem alapból 2*2-es, ami így 24 lehetőséget jelent, vagyis simán kitalálható.

(#52871) aicon válasza Predator2 (#52867) üzenetére

aicon
(senior tag)

A Google Wallet fiókodban tudod visszaigényelni a pénzt, 3 hónapon belül.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ======== Microsoft WMO, Logitech Gamer egerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#52872) kene84 válasza #79335424 (#52855) üzenetére

kene84
(aktív tag)

Szia!

Meg tudnád nekem mondani, hogy foldersync-nél melyik mappát kellene megadnom mint helyi mappa, ha a névjegyeket szeretném NAS-ra szinkronizálni? Használsz a szinkronizálásra valami extra beállítást erre vonatkozóan, rengeteg van.
Köszi előre is!

(#52873) tybsen

tybsen
(addikt)

Viber képküldés nálatok is rapszodikusan működik? Ha galériából küldök képeket sokszor át sem küldi, ha pedig kapok valamilyen képet akkor kicsiben látom ugyan de ha rá nyomokk akkor nem mutatja meg nagyban csak tölti a képet, csak tölti...? :-/

(#52874) r4z válasza beg (#52865) üzenetére

r4z
(Ármester)

Asztali Chrome, bookmarks baron jobb klikk, bookmark manager.

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | iPhone 6S | MacBook Pro 13" 2015 | R1600, 16GB, 1070 @ 2560x1080 | Xpenology NAS

(#52875) zsoltzsolt válasza Predator2 (#52869) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

no, mikor hallgatsz egy adott csatornát nyomj egy menü gombot, aztán további információk, ott megjelenik egy alpont: Schedule Recording- katt rá-ott lesz a Record -no onnan vedd ki a pipát, mert valami oknál fogva automatikusan felveszi a hallgatott műsort.

[ Szerkesztve ]

(#52876) #79335424 válasza kene84 (#52872) üzenetére

(törölt tag)

Én a teljes rendszert mentem bizonyos időközönként. Minden készüléknek van egy saját párja a szerveren, valamint egy közös mappa. Először a sajátjára ment csak szerver felé, majd a közös mappa kétirányú. Több lehetőséged van.
1.: Kimented a névjegyeidet a névjegyzék menüjével, azt másolod egyéni mappába, amit megadsz a foldersync -nek.
2.: A névjegyek helye típusonként eltérő lehet. Nálam a
/data/data/com.android.providers.contacts/databases/contacts2.db
fájlban vannak. Ezt ki lehet másolni egy mappába és azt megadni a Foldersync -nek. Ezt lehet manuálisan, de mivel a Foldersync egyben Tasker beépülő is, így az egész folyamat automatizálható (a másolás is). Nálam hetente történnek a mentések ha a következő feltételek teljesülnek:
-otthon vagyok (vagyis az otthoni hálózaton)
-éjszaka van
-a teló töltőn van
-legalább 1 órája nem volt aktív a kijelző
3.: Nem állítom, hogy felhasználói szinten az én megoldásom a legegyszerűbb, mivel nem csak "odabökök és kész". Viszont sokkal tágabb mozgásteret ad, mint az egyklikkes megoldások. Én így szeretem. Most körülnéztem a Playen és Névjegy szinkronra, vagy GDrive szinkronra n+1 találatot ír.

[ Szerkesztve ]

(#52877) kene84 válasza #79335424 (#52876) üzenetére

kene84
(aktív tag)

Köszi a részletes leírást, nagyon hasznos volt és érthető.

(#52878) beg válasza r4z (#52874) üzenetére

beg
(veterán)

Az nem is volt kérdés, csak én droid alatt szeretném a sorrendet megszabni. De úgy látom a google bába közt elvész a gyerek. Marha nagy dolog lenne ezt kivitelezni, mikor minden vackot meg tudsz csinálni android alól.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52879) #41133696

(törölt tag)

(#52880) Richee11

Richee11
(senior tag)

Sziasztok!!

Családon belül ki szeretnénk küszöbölni az egyre drágább tarifacsomagokból keletkező számlát. Tudom, hogy rengeteg alternatíva van, amivel tudnunk telefonon beszélgetné mobilinternet segítségéval.
Az érdekelne, hogy az androidos appok közül melyik a legjobb, ami erre alkalmas. Fontos tudni, hogy mindenkinek alap internetcsomaga van, - 200 mega - szóval ha az lejár akkor is jól kellene működni a telefonos szolgáltatásnak.

Van ilyen app, ami ezt lehetővé teszi?

(#52881) Predator2 válasza zsoltzsolt (#52875) üzenetére

Predator2
(addikt)

Próbáltam ezt a beállítást, de nem működik. Nem menti el a módosítást. Ha újra rákattintok a Scedule Recording-ra ugyan úgy benne van a pipa (pedig előtte kivettem és rá is mentettem)
Nem zavarna ha legalább a kártyára mentené, de a belső tárhelyre teszi amiből minden MB kincs.

2014. január 24-én vásároltam, ez már túl van a 3 hónapos visszaigényelhetőségen :(
Nem nagy összeg csak bosszant, hogy nem tudom használni. Ráadásul valamiért a frissítést sem kapom meg.

[ Szerkesztve ]

(#52882) vadászcsiga válasza Predator2 (#52881) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

És mi lenne ha siránkozás helyett letoltenel egy másik rádió appot, és kipróbálnád azt?

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#52883) aero.

aero.
(veterán)

sziasztok

valaki eltudna kuldeni nekem priviben a Barclays Mobile Banking apk-ját? ingyenes, valami apk leszedovel leszedheto siman, csak nekem nincs gepem, a play pedig azt irja nem kompatibilis

elore is koszonom barki lesz az :R

(#52884) KurtCobain válasza Richee11 (#52880) üzenetére

KurtCobain
(őstag)

Browsercalls + MobileVOIP
0.003$, vagyis ~0.75Ft/perc. Lassított 3G nettel is működik. :) Gyere át a Voip topic-ba, és olvasd el az első hozzászólást.

Mmm'kay?

(#52885) kovacs65 válasza aero. (#52883) üzenetére

kovacs65
(senior tag)

Elküldtem.
Remélem sikerült.
Ez az első ilyen feltöltésem.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, ők pedig kinyírnak a rutinjukkal! "Jobb ha csendben maradsz és hülyének tartanak, mint hogy megszólalsz és kiderül, tényleg az vagy" Mark Twain

(#52886) aizen92

aizen92
(addikt)

Kéne egy floating nav-bar gombos alkalmazás. Gondolok itt arra, hogy a homegomb visszagomb stb. lebeg és tudom jobbra balra pakolni. Közben Immerse mod on.
Semmit nem találok. Esetleg valami ötlet?
Emlékszem anno a facebook floating cuccát valaki külön megírta és testre lehetett szabni, de nem találom azt se.
Könyörgöm a "minek ilyen?" kérdéseket -hanyagoljuk :)
pie nem tetszik használtam nem egyet már,most egy ilyet akarok most kipróbálni. :R Aki használ boatbrowser tablet verziót az tudja kb mire gondolhatok.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52887) gipsztigris válasza KurtCobain (#52884) üzenetére

gipsztigris
(addikt)

Életem egyik legjobb választása volt. Március óta használjuk (négy mobilszám van hozzárendelve) és még van a 10 USD-s feltöltésből 8,70 USD keret. :C

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#52888) Csocsesz75

Csocsesz75
(senior tag)

Sziasztok !

Légyetek szívesek mondjatok pár email klienst ami kezeli a pop3-at, van widgetje amin van frissítés és új mail írása gomb és jó 240x320-as felbontáson is.

A K-@ Mail meg is felelne csak a widget kirakása előtt felugrik egy párbeszédpanel amin testre lehetne szabni a widget megjelenését de a felbontás miatt nem látom az egész párbeszédpanelt, scrollozni meg nem lehet.

Köszönöm.

(#52889) vampire17

vampire17
(őstag)

Sziasztok,

Nalatok is meghülyült a facebook messenger smile resze? Nekem az eddigi atlatszo hatterek most feketek.

Kb 2 napja ilyen. Jah es ugyanez volt a play alkalmazasokkal, de az helyre jott, par uninstall utan. Baratnom telojan ugyanez van (mind a ketto Amoi n828)

(#52890) fdisk

fdisk
(őstag)

Létezik olyan alkalmazás, ami lekapcsolja a töltést az akkut x%-os töltöttségnél?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤ Honor 8 32gb ¤¤¤

(#52891) atillaahun válasza fdisk (#52890) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Sajnos kétlem. Szerintem erről már hallottunk volna. Pedig valóban jól jönne párunknak. :U

(#52892) oriic válasza atillaahun (#52891) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

De miért? Nem az a lényeg hogy fullra feltöltődjön a telefon?

Live-Die-Respawn

(#52893) tonyrulez válasza KurtCobain (#52884) üzenetére

tonyrulez
(őstag)

Köszi a tippet, szerintem ez a 10USD elég lesz egy évre :C

4 8 15 16 23 42

(#52894) #79335424 válasza aizen92 (#52886) üzenetére

(törölt tag)

Nem tudom, hogy pontosan mit szeretnél. Én a Button Savior pro -t használom. Nézd meg, hogy ez jó -e Neked!

(#52895) aizen92 válasza #79335424 (#52894) üzenetére

aizen92
(addikt)

Tökéletes! köszönöm! :R
Pontosan erre gondoltam! Sejtettem, hogy rád számíthatok! :R

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52896) atillaahun válasza oriic (#52892) üzenetére

atillaahun
(addikt)

De, csak aztán hagyni és kéne merülni, nem egész éjjel járatni 99-100%-on oda vissza. Nem egészséges szerintem.

(#52897) attiati

attiati
(addikt)

opera nem tud megnyitni par weboldalt (pl az m.profession.hu vagy olyan oldalakat, aminek sok kapcsolo es parameter van a linkjeben)

a masik gondom: sima linkre nyomok es megkerdezi, hogy mentse e a jelszot es nem lep at a linkre (jelszo pedig egyaltalan nincs is)

mi okozza ezeket?

[ Szerkesztve ]

(#52898) oriic válasza atillaahun (#52896) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Elektronika amúgy is lekapcsolja töltés. Ha meg nem töltenéd teli, akkor hamarabb elhasználódna.

Live-Die-Respawn

(#52899) fdisk válasza oriic (#52892) üzenetére

fdisk
(őstag)

Úgy tudom, hogy ha nem töltöd fel 100%-ra, jelentősen kíméled az akkut.
Érdemes 95-96%-nál lehúzni a töltőről.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤ Honor 8 32gb ¤¤¤

(#52900) LonGleY válasza attiati (#52897) üzenetére

LonGleY
(veterán)

Milyen Opera? Abból alsóhangon 3 verziót használunk itt. A Classic (Mobile) és a Mini Presto motoros, azoknál a válasz annyi, hogy ilyen szempontból egyszerűen elavult a motor (bár én még mindig a Classic-ot használom, és ez sokáig így is marad). Az újnál azt kell kipróbálni, hogy Chrome alatt megy-e a hibás oldal. Mivel a motor ugyanaz, ezért minden bizonnyal. Ha nem, akkor Opera hiba. De erre is mit mondhatnánk?.. A szőrös kisördög okozza, lila tangában.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.