Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52453) air válasza handrash (#52448) üzenetére


air
nagyúr

Akkor próbáld ki ezt!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52454) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Ha már launcher téma.... Van olyan launcher, ahol az app drawer olyan, mint az Aviate-ban, de a többi működés lehet hagyományos. Szóval egy ilyen letisztult, egyszeri, jól átlátható, az ABC szerint külön csoportba szedő vagyis nemcsak aszerint rendező kellene. Ha valakinek van ötlete, akkor előre is köszönöm. Vagy ha át tudja alakítani az Aviate launcher témáját pl. átlátszóvá :-)

[ Szerkesztve ]

(#52455) Criton


Criton
veterán

Megvásároltam a Sygic navigációt. Itthon többnyire a Waze-t használom, de külföldön a céges előfizetés miatt nem ajánlatos mobilnetet használni, ezért szükségem volt egy offline navigációra. Rengeteg helyet foglal, van valami alkalmazás ami a komplett Sygicot átpakolja az SD-re?

(#52457) zolka95


zolka95
őstag

Ha chrome-ban hosszan tartom az ujjam a képernyőn, akkor folyamatosan nagyítja az oldalt. Ez direkt ilyen? Mert szerintem idegesítő. Beállísokban nem tudtam kikapcsolni. Nálatok is ilyen?

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#52458) handrash válasza air (#52453) üzenetére


handrash
őstag

Köszi.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#52459) kovacs65 válasza xxxyyyzzz111 (#52434) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nézd:
Ez a Go Launcher
"Beállítások, Ikonrendezés..., stb " ez biztos, hogy magyar

Van "GPS" "Office" stb könyvtáram: lehet könyvtáranként és könyvtárakba is rendezni

És a file-okat és a mappákat is oda húzom kézzel ahová akarom, de van auto rendezés is.

Sokat tud, de sokan nem szeretik a Go-t. ... Én használom.

És ezeket biztosan tudja.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#52460) air válasza kovacs65 (#52459) üzenetére


air
nagyúr

Már nincs szüksége semmi ilyesmire. Fájó szívvel búcsúzott.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52461) tomy86 válasza Criton (#52455) üzenetére


tomy86
addikt

Ha rootolt a rendszer, akkor pl. a Titanium Backup vagy a link2sd alkalmas erre is.

(#52462) Criton válasza tomy86 (#52461) üzenetére


Criton
veterán

rootolt, de most írtam a sygic-nek, és elvileg 4.4 android alatt nem tudja az app betölteni a dolgokat az sd kártyáról...

(#52463) quailstorm válasza Criton (#52462) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nálam betölti. Igaz CM11. S4-en sajna nem volt alkalmam kipróbálni, 4.3 marad rajta.

(#52464) Ipadipad


Ipadipad
tag

sziasztok
érdeklödni szeretnék hogy ezt a témát honnan tudnám beszerezni ?
googleplay-en fentvolt 1 ideig de sajnos törölték :(


kerestem a googléba de sajnos sehol nem találtam :(
( ctos uccw )

L26bKz

(#52465) #33253120 válasza kovacs65 (#52459) üzenetére


#33253120
törölt tag

És talán most még ingyen aktiválható az appsales kóddal...

(#52466) MartOOn


MartOOn
addikt

Hali. Kérdésem a következő : ebben a ... Facebook alkalmazasban az activity logot hogy lehet torolni v kikapcsolni? Miert kotelezo ez? Vagy vmi mas alternativa amiben ez nincs benne? Nem vagyok se hazassagtoro se semmi hasonlo nade azert nade... Eddig siman belekukkanthatott parom a fb-ba, mert miért is ne de azert en is megneztem par khmm illeto oldalat... Semmi hivatasos meg ilyesmi csak ööö pl régi ismerősök... Mer' ugye erre van az fb... ;) kosz ha vki tudja a megoldast es megosztja velem/velunk, mert nem hinnem h csak engem zavar hogy honapokra visszamenoen meg lehet nezni kire klikkeltel... :( (a Szentektol es alszentektol előre is bocs...)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#52467) nababika válasza aicon (#52437) üzenetére


nababika
aktív tag

Koszi megnézem. Ha meg nem kapcsol ki eltávolodáskor :F akkor kb ott vagyok, hogy sehol.

(#52468) Bozek válasza #33253120 (#52465) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak utána nem szabad eltávolítani, mert az újratelepítés után megint aktiválni kellene és később nem valószínű, hogy menni fog a kód...

(#52469) tomy86 válasza Criton (#52462) üzenetére


tomy86
addikt

Én azért tennék egy próbát a helyedben. Ha a TB-s áthelyezés nem is, de a link2sd-vel működőképes lesz szerintem.

(#52464) Ipadipad: kérdezd meg a témázgatós topikban, ott nagyobb eséllyel tudnak segíteni ebben!

(#52471) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Link2SD-hez a másodlagos partíciót milyenre formázzam? XDA-n ext4-et írnak,egy magyar oldalon ext2-t,egy másik helyen meg ext3-t.
Most akkor végülis melyik legyen?

[ Szerkesztve ]

(#52472) #79335424 válasza Heavyrain (#52471) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az ext2 alapból nem naplózó fájlrendszer (mint ahogy a FAT sem), ami flash memóriáknál előnyösebb, mivel kevesebb IO műveletet jelent. Az ext3, ext4 -ben is ki lehet valahogy kapcsolni a naplózást, csak nem tudom, hogyan. Szvsz ha Te sem tudod, akkor ext2, ha igen, akkor ext3, ext4.

(#52473) atillaahun válasza #46372352 (#52470) üzenetére


atillaahun
veterán

Nyelv és szűrő alatt van egy rendezési beállítás, de nekem sincs bepipálva, mégis vezetéknév szerint rakta őket úgyhogy nem tudom az-e az.

[ Szerkesztve ]

(#52475) sicu220


sicu220
újonc

Sziasztok :) Mi történt? Budapesti Menetrend app eltűnt.Tinyappsworks fejlesztője. Elindítom nem sikerült letölteni az adatbázis. Play áruházból is eltűnt. Új alkalmazás készül? Valakinek nincs meg transit world alkalmazás ? Apk fájl nem tudná elküldeni? Hányas verziók vannak meg? Köszönöm szépen :)

(#52477) sicu220


sicu220
újonc

Sziasztok Mi történt? Budapesti Menetrend app eltűnt.Tinyappsworks fejlesztője. Elindítom nem sikerült letölteni az adatbázis. Play áruházból is eltűnt. Új alkalmazás készül? Valakinek nincs meg transit world alkalmazás ? Apk fájl nem tudná elküldeni? Hányas verziók vannak meg? Köszönöm szépen

(#52478) tomy86 válasza sicu220 (#52477) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem felesleges 15 percenként megkérdezni. :) 1 perc google használat után (kávéval, cigivel és rövid sziesztával együtt) kiderült, hogy megszűnt az app és a fejlesztő újat készül kiadni (ez lesz a Transit elvileg). Egyébként ha nem ragaszkodsz hozzá, akkor próbáld ki a Szincsák Tamás féle Budapesti Menetrend appot! Általános vélemény szerint nagyon jó program.

[ Szerkesztve ]

(#52479) Flyme


Flyme
senior tag

Mi lehet a gond a Plants vs. Zombies-zal? Inditas kozben leall. M8, kitkat 4.4.2., lehet, hogy a kitkat meg nincs tamogatva?

(#52480) Criton válasza sicu220 (#52475) üzenetére


Criton
veterán

bpmenetrend, ez a legjobb, és fent is van

(#52481) quailstorm válasza Flyme (#52479) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Megy az kitkaton. De megszűnt a támogatása. Nem tud csatlakozni az EA szerverekhez, nincs fenn (ha nem lenne fenn a datája és ez lenne a baj). Az amazon appstore-os ami még megy.

[ Szerkesztve ]

(#52482) Flyme válasza quailstorm (#52481) üzenetére


Flyme
senior tag

Köszi, de azért annyit nem ér, hogy, újra kiadjak érte 300 Ft-ot.

(#52483) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Samsung Fame telefonom állandóan újraindul. Samsung logón nem jut túl.
A Telemax lehetséges SIM, SD kártya, letöltött program hibát említett. Az fel sem merült, hogy a telefon hibás lehet.
Ti már találkoztatok ilyen újraindulás problémával Google Play-es program esetén, nekem csak a WhatsApp, Viber volt fent.

(#52484) atillaahun válasza pinnacle (#52483) üzenetére


atillaahun
veterán

Ez nem újraindulás, hanem bootloop. SIM és SD általában nem okoz ilyet, ha nincs rootolva akkor külsős programnak se sűrűn van hozzáférése komolyabb gondot okozni. Én megelőlegezném, hogy maga a Samsung a probléma. Próbáld meg betenni Recovery-be, általában Power + Vol- gombbal bekapcsolva lehet (5-10 s). Ott pedig jobb esetben találsz egy Factory Reset-et, kezdésnek lődd be azt. Ha nem segít, akkor PC-ről kell újrahúzni rá a rendszert kábellel img fájból. Ennek a pontos menetét viszont most nem vállalnám be kideríteni.

[ Szerkesztve ]

(#52485) VegyesTamás válasza pinnacle (#52483) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ez bootloop lesz. Piszkáltad a telót, vagy csak appot töltöttél le? (Néha előfordul az ilyen mikor root joghoz kapcsolt appot akar az ember root nélküli telón indítani)

Egy hard reset a recoveryből megoldja, ha még be tudsz lépni oda.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#52487) aelod


aelod
veterán

Valaki használ Widgetlockert?
Nem tudom elindítani.
Folyton a google play-t hozza be...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#52488) dokee78 válasza aelod (#52487) üzenetére


dokee78
félisten

Kb. 3 éve használom,de ilyen gondom sosem volt.
Virágbolti nem?

[ Szerkesztve ]

(#52489) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Sziasztok! Melyik a leg energia takarékossabb böngésző? Ki mit használ?
Ipadipad: Fent van már le is töltöttem.

(#52490) Sabika


Sabika
tag

Sziasztok,

Tudtok olyan programot ami tud gesture-t fogadni kikapcsolt képernyőnél?
Vagyis tudod úgy alkalmazást indítani hogy nem kapcsolom be a képernyőt csak rajzolok egy kört a kijelzöre?

Sabján László

(#52491) dokee78 válasza Sabika (#52490) üzenetére


dokee78
félisten

:N

(#52492) pinnacle válasza atillaahun (#52484) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi atillaahun, TomCat333! Már más is mondta, hogy SIM, SD kártya is okozhat problémát, csak az a furcsa, hogyha kiveszem őket, akkor sem változik semmi. Nem rootolt, semmi warez nem volt rajta.
Egyébként ez történt.
1. Este bekapcsolva volt, reggelre kikapcsolt, bekapcsolás után állandóan újraindul. Próbáltam recoveryben gyári visszaállítást, de csak egy kifeküdt robot látszódott.
2. Váci úti Samsung szerviz szoftverfrissítés után, beállítottam a telefont, megint kezdődött az újraindulás.
3. Telemax szoftverfrissítés, beállítottam a telefont, elindítottam a Gogle Mapset, megint állandó újraindulás.

Samsungnál azt mondták, hogy küldjem be a Telemaxhoz kivizsgálásra, az ő véleményük alapján dől el, hogy jogosult vagyok-e cserére. Csak azt nem tudom, hogy mi van akkor, ha azt mondják, hogy a Playről letöltött alkalmazások okozzák a problémát. Ezért kérdeztem, hogy hallottatok-e már olyanról, hogy a Viber, WhatsApp vagy más miatt van bootloop?

(#52493) aelod válasza dokee78 (#52488) üzenetére


aelod
veterán

Nem.
Cm11 alá tettem fel és nem megy.
2.3.6-on ment 4.1.2-n is,,,

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#52494) VegyesTamás válasza pinnacle (#52492) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ja hogy garis....akkor csere.. valamiért sérült a rendszer, és ha warez app nem volt rajta, akkor a gari érvényes,ergo, ők elvileg a szoftverkörnyezetre is adnak garit nem csak a hardverre...

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#52495) atillaahun válasza pinnacle (#52492) üzenetére


atillaahun
veterán

A döglött robot a fastboot menu, a recovery akkor a másik hangerő gombra jön elő valószínűleg. Már persze ha van rajta.

Egyébként ezekből egyértelműen kiderül, hogy hardveres hibáról van szó. Tippre azt mondanám, hogy a belső SD azon része sérült ahová a rendszer kerül, ezért a bootloop. Úgyhogy erre kinéz egy csere.
Ezek szerint gyártói garis, hogy a Samu-nál is voltál vele? Őket nyúzd, ne a boltot. Vidd vissza másodszor meg harmadszor is, hogy nem segített a szoftverfrissítés, elméletileg 3 próbálkozás után cserélniük kell.
Olyan is rémlik, hogy a bizonyítási teher is rajtuk van, ha ki akarnak bújni a gari alól. De pontosabb infókért már inkább a helyi fogy. véd.-es topic-ot javaslom.

(#52496) pinnacle válasza VegyesTamás (#52494) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi TomCat333, atillaahun! Már elküldtem bevizsgálásra a Telemaxhoz. Azt mondták ez más, mint a szerviz. Csak elég rossz hírük van, igaz nekem egyszer volt már csere kérésem, akkor nem kötözködtek.

(#52497) atillaahun válasza pinnacle (#52496) üzenetére


atillaahun
veterán

Igen, én is olvastam már róluk rosszat és mégrosszabbat. Hozzájuk küldeni bevizsgálásra mondjuk nem volt a legjobb ötlet. Ilyenkor asszem viheted független szervizhez is, és ha az jön ki hogy gyári hibás, akkor a forgalmazónak téríteni kell a bevizsgálás költségét, plusz javítani/cserélni, ha meg az jön ki hogy te toltad el, akkor ingyenes a vizsgálat. Legalábbis nekem pár hete cipővel volt egy ilyen köröm. Nem tudom a telefonos szervizek hogy járnak el, de a suszter rendes volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#52498) sicu220


sicu220
újonc

Sziasztok :) Valakiknek nincs meg transit world alkalmazás? Apk fájl? Vagy a Budapesti menetrend alkalmazásnak? Nem tudja valaki elküldeni? e-mail címem: sicu220@gmail.com

(#52499) dokee78 válasza aelod (#52493) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem az összes ROM-on ment eddig.

(#52500) mttssz válasza sicu220 (#52498) üzenetére


mttssz
senior tag

Gondolom a türelem rózsát terem neked nem ismerős.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.