Hirdetés

2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#53651) dlaj

dlaj
(őstag)

kmarci25, air, kovisoft, helixP köszönöm a válaszokat!

(#53652) kovisoft válasza kmarci25 (#53650) üzenetére

kovisoft
(senior tag)

Chrome-ban be lehet fixre állítani a destop user agentet? Nekem úgy rémlik, hogy mindig újra be kellett állítani, mert nem jegyezte meg. Legalábbis egy időben pont emiatt nem használtam a Chrome-ot, de mostanában nem néztem rá.

(#53653) Carvus válasza ollie (#53635) üzenetére

Carvus
(senior tag)

oksa, köszi!

OnePlus Voucherek: 7 Pro - https://www.oneplus.com/hu/invite#IGJHW9MO5K61937 ; Bullets Wireless 2 - https://www.oneplus.com/hu/invite#LPaQQ2qE4hce69qJJeNytq

(#53654) S e t h válasza Bozek (#53625) üzenetére

S e t h
(veterán)

Nem nehéz, csak éppen van akinek gyorsabb ha vannak ékezetes betűk és nem kell nyomkodni sem hosszan, sem sehogyan másképpen.

Az meg ugye nem elkényelmesedés, hogy helyetted "találja"ki a szavakat. :D

Érdekes módon a swype esetében sem takarja ki az egész screent, az meg külön vicces, hogy még le is írod, hogy még nem próbáltad és nem is fogod, de ehhez képest markáns véleményed van arról ha vki segítséget kér ebben a kérdéskörben. :C

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#53655) kmarci25 válasza kovisoft (#53652) üzenetére

kmarci25
(addikt)

Nem nagyon használom, jó nekem a mobil mód is a legtöbb esetben, de most egy gyors próba után úgy tűnik, hogy megjegyezte.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#53656) kovisoft válasza kmarci25 (#53655) üzenetére

kovisoft
(senior tag)

Most én is kipróbáltam, de hiába kapcsolom be, ha bármikor nyitok egy új tab-ot, akkor újra hiányzik a pipa a "Request desktop site" mellől. :O

(#53657) Mzombi

Mzombi
(aktív tag)

korábban feljött a Swiftkey, mert ingyenes lett...
Azokat kérdezem főleg, akik használják, nekik is néha belassul egy-egy szó beírása után?? Írnám a következő szót és kb 1-2 mp-ig nem tudok semmit sem írni, mert nem reagál rá... Lassan inkább hagyom ezt a billentyűzetet a francba, mert így nem lehet gyorsan írni ezzel :/ Pedig minden más funkciója elég jó!

(#53658) #79335424 válasza dlaj (#53646) üzenetére

(törölt tag)

Szinte minden böngészőben be lehet állítani, hogy asztali nézetet jelenítsen meg. Az más kérdés, hogy ez mennyire hatásos. A NAS -omnak is van egy butított nézetű, webes felülete, mobilhoz. Ezt eddig csak a Firefox + Phony addonnal sikerült átvernem.

[ Szerkesztve ]

(#53659) kmarci25 válasza kovisoft (#53656) üzenetére

kmarci25
(addikt)

Igazad van. Új lapot nem nyitottam, csak bezárt meg újra nyitottam, akkor nekem ott volt a pipa.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#53660) Freezee

Freezee
(aktív tag)

Sziasztok,

Van egy doogee dg2014 telefon. A gyári fényképező program nem a legjobb ( lehet maga a fényképező hardveresen sem tökéletes :) ) és szeretnék valami jó fényképező programot.
Tudnátok segíteni mi lenne alkalmas hogy kicsit jobb fényképek "szülessenek"?
Vagy valami beállítási segédlet mit érdemes meglépni a javulás érdekében.

(#53661) dlaj válasza #79335424 (#53658) üzenetére

dlaj
(őstag)

köszi, kipróbálom ezt is!

(#53662) helixP válasza Freezee (#53660) üzenetére

helixP
(veterán)

Nálam a camera zoom FX-jött be.

(#53663) S e t h

S e t h
(veterán)

Full verzió használható mai napon.
Swapps

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#53664) jurzsolt válasza Freezee (#53660) üzenetére

jurzsolt
(tag)

A tapasztalatom az, hogy nem lesznek jobbak a képek más programoktól.A kínai telefonok nem a fényképezés bajnokai, enyhén szólva. Annyit tud, és kész.

(#53665) zeon.hu

zeon.hu
(nagyúr)

udv!

panoráma fotókhoz melyik a legjobb app?

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#53666) helixP válasza jurzsolt (#53664) üzenetére

helixP
(veterán)

Cáfolom.
Gyárival. Camera Zoom-mal. Döntsd el Magad. :)

(Nem azt mondom, hogy lett, hanem azt, hogy jobb.)

(#53667) pikszel válasza helixP (#53666) üzenetére

pikszel
(Arcképgyáros)

Mármint hogy más. A CZ fehéregyensúlya felhős időre volt állítva, míg a gyári automatán volt. egyéb különbséget nem vélek felfedezni.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#53668) nonee

nonee
(aktív tag)

Sziasztok!
Egy takaritó progi kéne,sok alkalmazás volt rajt de szerintem a szemetet otthagyta:(valaki?help

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#53669) jurzsolt válasza helixP (#53666) üzenetére

jurzsolt
(tag)

Megnéztem.Én sem mondom,hogy jobb, inkább úgy fogalmaznék, hogy más.
Bár minden ízlés dolga, az a legjobb, ha megnézi a népszerűbb programokat, és amelyik bejön, használja.
[link]
A véleményemet továbbra is fenntartom :) , a kínai (pláne 40.000-es) telefonoktól nem kell sokat várni.

[ Szerkesztve ]

(#53670) helixP válasza jurzsolt (#53669) üzenetére

helixP
(veterán)

Valóban nem kell sokat várni tőlük, ebben maximálisan egyetértek. :K
És valóban nézzen meg több programot, ő kérdezett én meg javasoltam egyet. Erre van ez a fórum :)

[ Szerkesztve ]

(#53671) canniball válasza kammerer (#53546) üzenetére

canniball
(nagyúr)

Igen, ez csak offline tárolás, ezért is kérdeztem hogy jó-e mert nem tudtam mit akarsz pontosan.
A "sima" BoatBrowserhez van Web2PDF add-on, de ehhez nem találtam ilyet.

(#53663) S e t h!
Biztos ez? Nálam a Feloldásnál két opció van: Promotion Code és Swapps Feloldása, ezek közül csak az elsőhöz fogadja el de úgy nem lett teljes verzió, csak bizonyos korlátozásokat szüntetett meg.

Samsung microUSB->Type-C adapter és Caberg Duke bukósisak eladó: http://tinyurl.hu/Y7eB/ *** Only the good die young...

(#53672) kammerer válasza canniball (#53671) üzenetére

kammerer
(veterán)

Ez az offline is segít néha, már használom is, ha meg kifejezetten menteni akarok egy oldalt, ahhoz előveszek egy másik böngészőt. Azért meglepő, hogy az ingyenesben ezek szerint tényleg nincs Save page vagy Download page.Majd írok nekik, hogy legyen.

Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet

(#53673) teo77

teo77
(őstag)

Sziasztok!

Kulfoldrol szeretnem szeretnem nezmi az MTVA FIFA appjaval a vb kozvetiteseket, de ez nem engedelyezett Magarorszagon kivul. Lehetseges lenne valamiylen modon megoldani azt, hogy az MTVA app azt higgye, Magyarorszagrol hasznalom? Valami IP manipulalo dologgal. Nagyon orulnek neki, mert sok mindenrol lemaradok, amig utazom haza munkabol, masfel oran keresztul! Koszonom!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#53674) tomy86 válasza teo77 (#53673) üzenetére

tomy86
(addikt)

Korábban erre a VPN One Clicket ajánlotta valaki.

(#53675) canniball válasza kammerer (#53672) üzenetére

canniball
(nagyúr)

A menü alján írja hogy More features coming soon, talán ez is közte lesz. Végül is ha a Boathoz már létezik az említett add-on akkor gondolom nem lenne nagy mutatvány ehhez is hozzáigazítani.

Samsung microUSB->Type-C adapter és Caberg Duke bukósisak eladó: http://tinyurl.hu/Y7eB/ *** Only the good die young...

(#53676) borbas666 válasza S e t h (#53663) üzenetére

borbas666
(aktív tag)

Hali.
Promó kód mi? Vagy semmi nem kell?

Audi A4 B5 1.9 TDI / iPhone SE 64GB / PS4 Slim 1TB

(#53677) Hegyirabló

Hegyirabló
(őstag)

Helló!

Tudom, kereső, meg minden, próbáltam is, de nem leltem, szóval van olyan alkalmazás, ami a mobil jelerősségét méri egy adott helyen?

Köszi!

(#53678) teo77 válasza tomy86 (#53674) üzenetére

teo77
(őstag)

Koszi szepen! Sajnos nem mondanak rola valami jo velemenyeket! Esetleg ugyanerre a celra tudsz/tudtok valami fizetos appot?

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#53679) canniball válasza borbas666 (#53676) üzenetére

canniball
(nagyúr)

Ha jól emlékszem AppGratis

(#53680) Chris78

Chris78
(aktív tag)

Hi. Valaki esetleg az 53622-es kérdésre?

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#53681) #79335424 válasza Chris78 (#53680) üzenetére

(törölt tag)

A "nem indul" és a "nincs kapcsolat" az nem ugyanaz. Most akkor melyik? A dátum és az idő/időzóna helyesen van beállítva? Wifivel sincs kapcsolat?

[ Szerkesztve ]

(#53682) kammerer válasza canniball (#53675) üzenetére

kammerer
(veterán)

A fizetősben persze benne van, úgyhogy csak üzletpolitika.

(#53683) Predator2

Predator2
(addikt)

Helló

Milyen appokat ajánlotok, arra az esetre ha netán az ember elhagyná vagy ellopják a telefonját, ami segít a megtalálásában? (ha ellopnák, akkor a tolvaj ne tudja hamar kiiktatni)

Mi az ami segíthet ilyen esetben?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#53684) canniball válasza kammerer (#53682) üzenetére

canniball
(nagyúr)

Nem látok ilyet:
Pro features:
Using In-APP-Purchase (IAP) to unlock Pro features in this version. Features include:
1. Firefox bookmark sync
2. Add folder for speed dial
3. Floating Tab
4. Evernote Clipper
More features will be supported in future version.

(#53685) fdisk válasza Predator2 (#53683) üzenetére

fdisk
(őstag)

Pölö: Cerberus
Én azt használom.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤ Honor 8 32gb ¤¤¤

(#53686) #79335424 válasza Predator2 (#53683) üzenetére

(törölt tag)

Szerintem a tolvajos részt ne erőltessük! Minden készüléken van kikapcsológomb. Mondjuk úgy, hogy elveszett és a készülék valahol bekapcsolva maradt! Én azokat a megoldásokat preferálom, amikhez nem kell külön net, hanem elég a GSM hálózat. Vagyis sms -ekkel is lehet kommunikálni az elveszett készülékkel. Én Avastot használok, de több alkalmazás is tud ilyen funkciót.

[ Szerkesztve ]

(#53687) 7Sony7 válasza Hegyirabló (#53677) üzenetére

7Sony7
(őstag)

link

signal strength. Ezt írd be a play áruházi keresőbe, ott van több is, de szerintem ez jó lesz.

(ex)Haier w910

(#53688) kammerer válasza canniball (#53684) üzenetére

kammerer
(veterán)

Így én se láttam, de képernyőképen igen.
Habár az is igaz, hogy a képernyőmentés nem a tablet változaté volt, hanem a "sima" browseré. Ha kiderülne, hogy a tabletesben még a fizetősnek sincs Save page funkciója, akkor tényleg felnyerítek, ez annyira alapfunkció. Ezt se bírom elhinni, hogy az ingyenesben nincs. Abszurd. Na majd tényleg megkérdezem a supportjukat.

[ Szerkesztve ]

(#53689) canniball válasza kammerer (#53688) üzenetére

canniball
(nagyúr)

Én azokon sem látom; vagy nem a GPlayen láttad?

(#53690) kammerer válasza canniball (#53689) üzenetére

kammerer
(veterán)

Lásd az utólagos kiegészítést az előzőben. A képet itt a topikban liinkelték korábban, de mint közben észbe vettem, lehet, hogy számít, hogy az a "sima" BB képe.

(#53691) Hegyirabló válasza 7Sony7 (#53687) üzenetére

Hegyirabló
(őstag)

Köszi! :R

(#53692) canniball válasza kammerer (#53690) üzenetére

canniball
(nagyúr)

A mod.-ról lemaradtam. :B
Mint írtam a "sima" BB-hez van Web2PDF add-on, azzal (ingyen) megoldható.
De most hogy írtad megnéztem és valóban: abban van Save page funkció is (az ingyenesben).
Ezek szerint csak a for Tab verzióból hiányzik...

(#53693) dokee78

dokee78
(félisten)

Tudtok ingyenes alternatívát hangrögzítéshez?
Tudjon lezárt képernyő esetén is rögzíteni. :K
Tudom,hogy a HQ MP3 Recorder a best,de amíg nem támogatott itthonról a Pay-palos fizetés addig nem tudom megvásárolni.

(#53694) bicajoskema

bicajoskema
(tag)

Sziasztok
Szeretném a note 2 met webkameraként használni és szeretném a 30 fps t meg a720p vagy 1080p -t. De valahogy a google playes alkalmazásokkal wifin keresztül csak ilyen 10-15 fps em van. Hogyan tudnám az áhított minőséget és sebességet elérni?
Üdv

www.kelemenfinewood.hu https://www.flickr.com/photos/balintkelemen14/

(#53695) borbas666 válasza canniball (#53679) üzenetére

borbas666
(aktív tag)

Köszi, működik.

Audi A4 B5 1.9 TDI / iPhone SE 64GB / PS4 Slim 1TB

(#53696) ollie válasza dokee78 (#53693) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Easy Voice Recorder

(#53694) bicajoskema: közvetlenül a netre megy a felvétel? Mert lehet, hogy nincs akkor sávszélességed, hogy fel tudj tölteni HD-t realtime-ban.

[ Szerkesztve ]

(#53697) bicajoskema válasza ollie (#53696) üzenetére

bicajoskema
(tag)

Okés köszi.
van olyan app ami usb kábellel csinál webkamerát a note 2 ből?

www.kelemenfinewood.hu https://www.flickr.com/photos/balintkelemen14/

(#53698) kammerer válasza dokee78 (#53693) üzenetére

kammerer
(veterán)

Tape-a-Talk is jó.

(#53699) dokee78 válasza kammerer (#53698) üzenetére

dokee78
(félisten)

Köszi meglesem.

Más:
Sofascore valamiért nem értesít.
Amikor először felraktam értesített,utána uninstalláltam,most újra fenn van,de nem értesít.
Pedig be van pipálva.

(#53700) gps76 válasza kovisoft (#53652) üzenetére

gps76
(őstag)

Chrome User Agent a progi neve a Play-en ott van fent,de azt hiszem root szükséges hozzá.
Akinek nincs flash támogatás a böngészőjében,ha feltelepíti a flash player-t,és a Puffin böngészőt,onnantól lesz böngészőből lejátszás.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.