Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52301) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok!
Nincs valami olyasmi progi amivel , root segítségével meg lehetne azt csinálni , hogy egy egy alkalmazásnak a hangját külön kezelem ... ??
Hogy is értem, pl fut egy játék és egy zenelejátszó és a játék hangerejét le veszem (mivel a játékokban CSAK ! kikapcsolni , vagy bekapcsolni lehet) de a zene lejátszóét NEM veszi le.

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#52302) #79335424 válasza Roxkex (#52301) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem hiszem, hogy lenne erre megoldás. Több olyan játékról tudok, amiknél még a hangtípusokat (háttér, effekt, stb.) külön is lehet állítani. De ez a programon belül történik. Ha a "keverés" kikerül a kimenetre és annak mindkét program esetében a "média" hangcsatorna van megadva, akkor azt sztem nem lehet átirányítani másik hangcsatornára. Vagy ha mégis, akkor csak együtt, az összes médiahangot.

[ Szerkesztve ]

(#52303) zeon.hu válasza Bozek (#52299) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kössz, ez megvan.
A primeot most le kell tölteni vagy automatikusan frissül?

#?*@&!

(#52304) Bozek válasza zeon.hu (#52303) üzenetére


Bozek
nagyúr

Neked kompatibilis az eszközöddel a Prime? Mondjuk az durva, hogy a Prime (Trial) az összes eszközömmel kompatibilis, a fizetős verzió meg egyikkel sem... No comment.

Amúgy nem. Ez a kód csak a Go Launcher Ex-ben nyitja a Prime funkciókat.

(#52305) tipuka


tipuka
addikt

hali!!

rövid leszek.
olyan filmlejátszót keresek, amelyik viszi a dts hangot is, mert kép van, hang nincs. :D
gyári nem viszi, sem az MX Player, szedtem le hozzá armv7 és armv7 neon kódeket (801-es snapi van a Z2-ben, amin lejátszanám.) ha kell valami infó még a filmről adatialg leírom szívesen.

[ Szerkesztve ]

(#52306) zeon.hu válasza Bozek (#52304) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

s4 mini, feltételezem, hogy kompatibilis.

#?*@&!

(#52307) Bozek válasza zeon.hu (#52306) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miből gondolod, hogy azért, mert S4 mini-d van, már kompatibilis? Mint írtam, nálam négy eszköz van fent a Play-ben és egyikkel sem, pedig azért van egy csúcskategória is, az Xperia Z1 Compact.

(#52308) zeon.hu válasza Bozek (#52307) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ezért írtam, hogy csak feltételezem :)
de ha a z1-el nem megy rendesen, akkor nehezen érthető a prime jogosultsága...
ezek szerint csak akkor derül ki, ha használom.

#?*@&!

(#52309) Bozek válasza tipuka (#52305) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szedd le innen a megfelelő codec-et MX-hez: [link]

Kicsomagolod valahová a telefonon, majd a Beállítások - Dekóder - Egyéni kodek alatt betallózod és már lesz is DTS hangod. Teszteltem az előbb, működik.

(#52308) zeon.hu: Ja, én néztem el. Nem a kompatibilitással van a gond, hanem azzal, hogy Magyarországon a fizetős Prime nem elérhető, csak a Trial... Erre viszont már tényleg no comment...

[ Szerkesztve ]

(#52310) zeon.hu válasza Bozek (#52309) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

vajon ip alapján szűr?

#?*@&!

(#52311) tipuka válasza Bozek (#52309) üzenetére


tipuka
addikt

Köszi, kis idő rászánása után végre megy! :R

(#52312) vrgkrisztian


vrgkrisztian
aktív tag

sziasztok! létezik olyan app,ami folyamatosan villogtatja az értesítési ledet?
eddig s5 ön azt próbáltam,hogy beállítottam a lightflowban,hogy ha az akksi 99%alatt van,villogjon. de ez félmegoldás,és mindig ott integet az az ostoba lightflow az értesítési sávban!
sokszor tudnom kéne,mikor van készenlétben teló,és a baromi régi telók is tudták ezt,így hiányzik!

(#52313) canniball válasza Bozek (#52239) üzenetére


canniball
nagyúr

Sajna ezek sem segítettek. Érdekes módon a telefonon egyből működött, de a tableten bármit csinálok (a beállításokat is a telefonon lévőhöz szabtam) nem hajlandó életre kelni. Pedig a múltkor ajánlott Sparse RSS is egyből vitte, de a gReader nem hajlandó.
Közben viszont rájöttem hogy jó lenne, ha az egyes eszközök (androidok+esetleg win PC) RSS olvasói szinkronban lennének (mint a levelezőkliensek az imap protokollal). Megoldható ez valahogy? Úgy láttam összelőhető a gReader is a Feedly-vel, erről tudsz/tudtok valamit? Vagy valami más megoldás?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#52314) Bozek válasza tipuka (#52311) üzenetére


Bozek
nagyúr

A DTS licenc miatt került ki az összes lejátszóból és tudtommal az MX az egyetlen, amelyik tud custom codec-et kezelni.

(#52313) canniball: Én Feedly-vel használom, van a gReader-ben kétirányú szinkronizálás, ami után ha a telefonon elolvastál valamit, az a következő szinkronizálásnál a tableten is olvasottnak fog látszódni. Na meg a böngészős kliensben is.

[ Szerkesztve ]

(#52315) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok!

Van egy kis problémám, amit sehogy sem tudok orvosolni. Remélem van itt valaki aki tud segíteni.:

ExDialer tárcsázót használok/nék. Minden frissítés után amikor rányomtam a telefon gombra, felajánlotta hogy a gyári tárcsázót vagy az ExDialert szeretném használni.
Egyszer véletlenül félrenyomtam, hogy a gyárit szeretném alapértelmezetten használni.

Azóta, sehogy nem tudom rábírni a rendszert hogy az ExDialert hívja meg automatice mikor a tárcsázó gombra kattintok.
Az alkalmazásoknál, a gyári tárcsázót megnyitva (melynek neve "Telefon" kék telefon ikonnal és 48KB, remélem ez az, de nincs is más), nem aktív az "alapértelmezettek törlése" gomb, hanem inaktív.

ExDialer újratelepítése után sem ajánlja fel a rendszer a hívás gomb megnyomása után hogy melyik legyen az alapértelmezett. Kapásból a gyárit indítja el. Továbbá az alkalmazásoknál az ExDialernél aktív az "alapértelmezettek törlése" gomb. Ennek ellenére még sem ez az alapértelmezett mint az tapasztalható.
Ha rányomok hogy "alapértelmezettek törlése" gombra az ExDialernél, a gyári tárcsázó alkalmazás ("Telefon") beállításainál ekkor sem lesz aktív ez a gomb. :F

Megőrülök már, hogy ezt a rüheteg gyári tárcsázót kell még mindig használnom.
Köszi a segítséget. :R

free your mind

(#52316) Siriusb válasza Jazz (#52315) üzenetére


Siriusb
veterán

Miért nem telepítesz fel egy harmadik dialer-t is ideiglenesen, akkor elvileg fel fog jönni a választási lehetőség, s alapértelmezetté tudod tenni az exDiealer-t.

(#52317) Acef válasza Jazz (#52315) üzenetére


Acef
addikt

Stock-ban a három aktív gombot is próbáltad?

esetleg az alkalmazások között az exd tárcsázó ikonja. Azt tedd ki a főképernyőre, azt indítsd.

+infó a blogomban/lent tippek/exdialer

[ Szerkesztve ]

(#52318) canniball válasza Bozek (#52314) üzenetére


canniball
nagyúr

Közben nyomkodtam, de valami nem kerek: amit a tableten olvasottnak jelölök az már meg sem jelenik a telefonon és fordítva. Van ötleted hogy mi a kínja?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#52319) tipuka válasza Bozek (#52314) üzenetére


tipuka
addikt

Na, ezt jó tudni. :)

(#52320) canniball válasza canniball (#52318) üzenetére


canniball
nagyúr

Sőt, most mindegyik eszközön olvasatlannak jelöltem olyan cikkeket amik a másikon nem jelentek meg és kölcsönösen nem töltik le őket. :((

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#52321) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Androidon letezik olyan mint iphoneon a iphone keresés? Vagy van erre kulon gps app vagy ilyesmi amivel lehet valakit kovetni hogy merre jár?

(#52322) Baku válasza cappa72 (#52091) üzenetére


Baku
aktív tag

Ha a közvetlen linkről töltöm le a Rootcloak-ot, akkor nem is kell az Xposed telepítő?

(#52323) #79335424 válasza Baku (#52322) üzenetére


#79335424
törölt tag

De igen. Az a futtatási környezete a Rootcloak modulnak.

(#52324) raziel01 válasza Baku (#52322) üzenetére


raziel01
veterán

Xposed a keretrendszer. Anélkül nem megy. Mi értelme lenne az Xposed-nak ha anélkül is menne minden?

(#52325) Deck


Deck
titán

Van valami gond a gmaillel? Nincs pushom, nem kapom meg az emaileket csak ha manuálisan frissítek. K9 mailen pedig egyből megkapom van push. Tudja valaki miért?

PS5

(#52326) air válasza Deck (#52325) üzenetére


air
nagyúr

Nem tiltottál le valamilyen Google szolgáltatást? Vagy a frameworköt?
A Gmail pusht a rendszer intézi, ha a szinkronizálás aktív. Ha mégsem megy, akkor ott komoly gebasz van. Legvégső esetben FR.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52327) petipetya válasza Deck (#52325) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tettem egy próbát és nálam gond nélkül megy a Gmail küldés/fogadás - gépen és telón egyaránt

"nincs rá lezsóidő"

(#52328) Deck válasza air (#52326) üzenetére


Deck
titán

Szinkronizálás ki van kapcsolva. Ez a gond?

PS5

(#52329) air válasza Deck (#52328) üzenetére


air
nagyúr

Naná!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52330) Baku válasza #79335424 (#52323) üzenetére


Baku
aktív tag

Köszi. És az Xposed telepítőt honnan tudom leszedni?
A guglipléjen kerestem, de nem tudom melyik az :(

raziel01: Hát honnan tudjam én azt? Ezért kérdezem... :DD
Nekem ez kicsit kínai még... :F

(#52331) beg válasza Baku (#52330) üzenetére


beg
veterán

Mert az xda-n találod.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52332) #79335424 válasza Baku (#52330) üzenetére


#79335424
törölt tag

Xposed installer (XDA -ról).

(#52333) DeathAdder


DeathAdder
veterán

W7-em megosztott mappáit használom az ES file explorerrel összekötve hálózaton keresztül.
Eddig ezen leírás alapján használtam, de mától a teljes PC-m megosztott partíciói is megjelentek (amit bekarikáztam):

Tehát ha rámegyek arra (a gépemre), akkor gyönyörű szépen látom a C, és D partíciókat.
Kérdés, hogy ez most hogy a fenébe jelent ott meg? :DDD
Nem eltüntetni akarom, éppen ellenkezőleg nagyon tetszik, hogy ott van, legközelebb is így szeretném beállítani, mert így nem kell a mappákat külön-külön megosztogatnom...

(#52334) Baku válasza #79335424 (#52332) üzenetére


Baku
aktív tag

Köszönöm szépen! :R

(#52335) #16695808


#16695808
törölt tag

akit érdekel....eddig azért nem használtam mert az újabb verziók állandóan a ramban tanyáztak és iszonyat lassították a telót, pedig kényelmes progi. most találtam a google play music 4.1.153 verziót ami kisebb (4-5mb) és telepítés után is kb 7mb és nem indul el a háttérben plusz még gyors is (így már bármikor hozzáférek a zeneáramhoz) :) mindig is tudtam hogy a 2-3-4 éves app verziók sokkal jobbak mint a mostani 20-30 mb-osra hízó verziók.
várom az ötleteiteket, hogy ti milyen app régi verziójára esküsztök!

(#52336) Kékes525


Kékes525
félisten

Most, hogy sokat beszéltek az Xposed-ról ezzel kapcsolatban feltennék ismét egy kérdést.

Telepítettem a Greenify Donate-t hogy elérjem a Greenify kísérleti funkcióit. Telepítettem hozzá az Xposed keretrendszert, majd be szerettem volna kapcsolni a rendszeralkalmazások fagyasztását, de azt az alkalmazást, amely ezt tudja kezelni, le kell külön tölteni. Rámentem arra az oldalra, de nagyon sok alkalmazás van ott. A lényeg hogy nem találtam meg benne. :O

Tudnátok segíteni abban, hogy pontosan mi annak a neve, amely kezeli ezt a funkciót?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52337) xSide


xSide
őstag

G:HU térképet használom, most szerettem volna letölteni a Hungary_Openmaps_eu_europe.zip-et, de nincs fent az Openmaps/Mapsforge oldalán.
Valakinek nincs lementve véletlenül?

[ Szerkesztve ]

(#52338) napata22


napata22
csendes tag

Sziasztok!

Korábbi telefonomon (v.4.1.2) a Timeriffic-et használtam az éjszakai repülő mód automatikus ki/bekapcsolására.
Most telefoncsere után (v4.4.2) kiderült, hogy ez nem működik 4.3 androidtól felfelé.

Van olyan alkalmazás, amivel továbbra is tudnám ezt használni?
Miért vette ki a google ezt az újabb androidokban?

(#52339) Siriusb válasza napata22 (#52338) üzenetére


Siriusb
veterán

E-robot, Tasker. Nem csak erre jók, nagyon sok mindent tudsz velük automatizálni.

(#52340) raziel01 válasza Kékes525 (#52336) üzenetére


raziel01
veterán

Pedig csak a Greenify Donate kell hozzá meg az alap Greenify.

(#52341) draco31


draco31
veterán

Hello!

A WiFi MAC címet szeretném megváltoztatni, akár úgy is jó lenne, hogy amíg a program fut, csak addig legyen megváltoztatva, szóval ne véglegesen. Van ilyen?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#52342) Kékes525 válasza raziel01 (#52340) üzenetére


Kékes525
félisten

Akkor nem értem. Megtaláltam benne az adott funkciót. megpróbáltam bepipálni és egy olyan oldalra dobott, ahol a letöltések vannak:

Ezt csináltam, sorban, képekkel:

:F

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52343) bigdady válasza bigdady (#52321) üzenetére


bigdady
nagyúr

:F

(#52344) Bozek válasza Kékes525 (#52342) üzenetére


Bozek
nagyúr

Bemész a Modulok-ba, kipipálod a Greenify Donate-et, majd újraindítod a telefont. Oda is van írva az előtte lévő képernyőre, hogy "Modul aktiválása & újraindítás"....

(#52345) Kékes525 válasza Bozek (#52344) üzenetére


Kékes525
félisten

Sikerült! Köszi! :R

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52346) Criton


Criton
veterán

Sziasztok,

korábban szó volt róla, de sajnos már nem találom....melyik az az alkalmazás, ami a programon belül eltünteti a reklámot? root van, lehet fizetős is.

(#52347) canniball válasza Criton (#52346) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálam az AdFree.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#52348) tomy86 válasza Criton (#52346) üzenetére


tomy86
addikt

Playen már nem is fogsz ilyen programot találni. AdAway

(#52349) Criton válasza tomy86 (#52348) üzenetére


Criton
veterán

Ez jó, köszönöm :R

(#52350) Imy


Imy
veterán

Gmail olvasására melyik progit ajánljátok?
A gyári gmail program nem tetszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.