Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52351) petipetya válasza Imy (#52350) üzenetére


petipetya
nagyúr

A legtöbben a K-9 Mail nevezetű alkalmazást használják. Nekem jó a gyári is.

"nincs rá lezsóidő"

(#52352) Imy válasza petipetya (#52351) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, ez jónak tűnik. ;)

(#52353) Imy


Imy
veterán

És melyik mobilos GPS alklamzás a legjobb, leghasználhatóbb?

(#52354) beg válasza Imy (#52353) üzenetére


beg
veterán

Melyik a legjobb nő, autó? Ezek teljesen szubjektív dolgok.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52355) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

unicont mivel helyettesíthetném?

#?*@&!

(#52356) Imy válasza beg (#52354) üzenetére


Imy
veterán

Akkor a bevált, leghasználhatóbb. :)

(#52357) beg válasza Imy (#52356) üzenetére


beg
veterán

Sygic.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52358) air válasza Imy (#52356) üzenetére


air
nagyúr

Sokan az iGO-ra esküsznek, de ezt csak készülékkel együtt tudod megvenni, és csak azon használhatod.
Fizetősek közül a Sygic elég jó, ingyenes pedig van egy rakat offline is, de ott a GMaps vagy a Waze, amik online működnek a legjobban.
Valami opciót adj meg, hogy neked mik a fontos szempontok!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52359) cappa72 válasza Imy (#52353) üzenetére


cappa72
nagyúr

Tracker pl. a sportstracker vagy edomondo, ha offline akkor oruxmaps.
Navira jo a sygic a waze es a google navi is. (Navit is van, bar nem a legjobb)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#52360) beg válasza Imy (#52353) üzenetére


beg
veterán

Online? Offline? Ingyenes? Fizetős?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52361) Imy válasza beg (#52360) üzenetére


Imy
veterán

Offline ingyenes.
(mert külföldön a mobilnet húzós)

[ Szerkesztve ]

(#52362) #33253120 válasza Imy (#52353) üzenetére


#33253120
törölt tag

Mire kell?
Egy GPS rengeteg dologra jó.
Én pl szinte soha nem használom navigációra, csak kilométerórának, és menetinformációk rögzítésére bicajozás közben...

(#52363) Braddock


Braddock
őstag

Sygic nekem itthon 10-ből 2-3 alkalommal elég pontatlan. Futároknak pld. nagyon nem ajánlanám. Ha valakinek nem számít, hogy több tíz métertől 1-200 méterig téved, akkor hajrá. Külföldön állítólag nagyon jó, gondolom a TA-s térképek miatt, ami itthon elhanyagolt.

(#52364) Imy válasza #33253120 (#52362) üzenetére


Imy
veterán

Gépkocsiba navigációnak. Hogy valahova odataláljak. Szóval ingyenes és offline kellene.
És nem árt, ha Magyarország kürüli országokat tudná. (ahol szoktam járni fontossági sorrend: Magyarország, Ukrajna, Szlovákia, Cseh ország, Ausztria, Szlovénia, Horváth ország, Olasz ország)

(#52365) dokee78 válasza Imy (#52353) üzenetére


dokee78
félisten

Igazuk van.
Milyen GPS alkalmazás?
Navigáció?
Tracker?
Mire gondolsz?
Autós navira a Navigont ajánlom,tapasztalatból.

Offline ingyenesből nem igazán van használható.

[ Szerkesztve ]

(#52366) quailstorm válasza Braddock (#52363) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Melyik térképekkel? Én ma álltam vissza 2013.06-ra. Ez az új 2014.03 ez egy kalap fos. Hurkol, elküld várost nézni...

(#52367) ollie válasza Imy (#52350) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gmail olvasására melyik progit ajánljátok?

SZEM v1.0

A legtöbb humán hardverbe gyárilag kettőt is installálnak, érdemes kihasználni az általuk nyújtott lehetőségeket.

***

(#52368) air válasza Imy (#52364) üzenetére


air
nagyúr

OsmAnd, MapFactor, BE-ON-ROAD

Az ingyenesek közül ezek a leghasználhatóbbak. Szerintem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52369) Imy válasza ollie (#52367) üzenetére


Imy
veterán

SZEM v1.0 azt nem igazán találom.

(#52370) punky10 válasza Imy (#52369) üzenetére


punky10
addikt

Ne a Player keresd.Ott van az orrnyerged jobb oldalán a SZEM v1.0 R,a bal oldalon pedig a SZEM v1.0 L... :)

Olvasáshoz valóban a legjobb...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#52371) Braddock válasza quailstorm (#52366) üzenetére


Braddock
őstag

2014.04.16-án letöltött frissítésűek. Gondolom, akkor az általad írt 03. haviak lehetnek.

(#52372) pepe091 válasza Imy (#52369) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A fejeden keresd. Legtöbbször a homlok alatt találhatóak.

;]

[ Szerkesztve ]

(#52373) quailstorm válasza Braddock (#52371) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az lesz az. Szal húzd fel a kalózzászlót. Rá fogsz jönni hogy most valamit nagyon benéztek.

(#52374) Bozek válasza Criton (#52346) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én az Xposed keretrendszert ajánlom, a MinMinGuard modullal. Az még a reklám helyét is eltünteti.

Nekem a Menetrendek alkalmazásban még a felugró ablakot is eltüntette, az AdAway-el ki kellett X-elnem, szóval az sokat nem használt.

[ Szerkesztve ]

(#52375) dirkam


dirkam
tag

S4 mini tulajokat keresnék, akik segítenének egy gyors tesztben. Küldj privit kérlek, ha tudnál segíteni. Köszi!

(#52376) Braddock válasza quailstorm (#52373) üzenetére


Braddock
őstag

És, Én még ebből alkottam véleményt, mert előtte pár héttel vettem meg a telefonra. Tehát a régebbi térképekkel nincs is tapasztalatom.

(#52377) Imy válasza pepe091 (#52372) üzenetére


Imy
veterán

:O

(#52378) cimbi186 válasza Bozek (#52374) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Huh ez jól jött!
Köszönöm én is!

(#52379) petipetya válasza pepe091 (#52372) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem ott a szemöldök van. :o

"nincs rá lezsóidő"

(#52380) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

#52355~re semmi ötlet?

#?*@&!

(#52381) George7823


George7823
csendes tag

Sziasztok, lenne egy olyan kérdésem, hogy létezik olyan program amivel a hálózati hozzáféréseket lehet korlátozni? Olyanra gondolok hogy például hogy viberezni lehessen meg netezni meg minden, de mondjuk a játékok reklámokat ne töltsenek le főleg videókat ne, mert mondjuk a Bedland játékkal ha játszom és a net úgy marad akkor bejön mindig valami reklám videó, és egy hét alatt a játék majdnem 50 mb-ot töltött le. Régi telefonomon, MIUI rendszer volt és ott volt ilyen lehetőség ahol meglehetett ezt oldani hogy bizonyos program mit használhasson. Nekem valami hasonlóra lenne szükségem, és mondjuk ha lehet akkor ne keljen rootolni a telefonomat mert most vettem egy hete és teljesen megvagyok vele elégedve. :)

Sony Ericsson K700i -> Sony Ericsson x10i -> Sony Xperia SP

(#52382) Bavid


Bavid
senior tag

Sziasztok, van egy olyan alkalmazás, ami a képernyő fotót ráteszi egy telefon képén a kijelzőre. Szóval pl ezen a képen e telefon kijelzőjén a saját képernyő mentésem lesz. Na ezt a programot keresem, de nem találom mert nem emlékszek a nevére.

(#52383) mttssz válasza Bavid (#52382) üzenetére


mttssz
senior tag

(#52384) LonGleY válasza George7823 (#52381) üzenetére


LonGleY
veterán

(#52385) gipsztigris válasza Bavid (#52382) üzenetére


gipsztigris
addikt

Lehet, hogy EZT keresed?

Ilyet lehet csinálni vele:

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#52386) gipsztigris válasza gipsztigris (#52385) üzenetére


gipsztigris
addikt

Akartam egy képet betenni róla, csak lemaradt. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#52387) Bavid válasza gipsztigris (#52385) üzenetére


Bavid
senior tag

Igen igen, köszönöm!

MaTMaN: neked is!

(#52388) dlaj


dlaj
őstag

Memória zabálási problémám adódott.
Az miért van, hogy a Clean Master azt írja, hogy memória felhasználás 90-95%, miközben a Alkalmazásokban csak a felénél több használt memóriát jelez az 1gigából.
A telefonom csap be, vagy a Clean Master próbálja jó fényben feltüntetni magát?

(#52389) beg válasza dlaj (#52388) üzenetére


beg
veterán

Régóta téma, és személy szerint nekem is a meggyőződésem: ne használjunk cleaner, ram booster, battery saver, task killer appokat. Szerintem többet ártanak, mint használnak. De ez csak az én véleményem. 4.0-tól felfelé szépen dolgozik a droid maga. Ne babráljuk. Főleg, ha van pl. 1gb ram és 2 vagy 4 mag. Felesleges. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52390) Bozek válasza beg (#52389) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért 1 GB RAM már kezd kevés lenni. Nálam folyamatosan ledobta a SmartWatch 2-őm, ha elindítottam a Chrome-ot.

(#52391) beg válasza Bozek (#52390) üzenetére


beg
veterán

1 home screenem van, 2 widgettel. Amire használom, arra nekem bőven elég. De tény, hogy ha egyszerre akarok 10 appot frissíteni, közben megy a VPN, FTP és exchange, miközben pushbullettel kapok fájlokat, akkor néha be-be röccen :) Egyelőre még ki tudom várni. Majd ha még vénebb és türelmetlenebb leszek, valószínűleg én is 2gb ramosat fogok választani.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52392) quailstorm válasza dlaj (#52388) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Clean master annyira reklámozott hogy az már gyanús. Nem egy hackerkit, hanem egy üzleti modell. Nekem nem tetszett sose. Egyszer láttam eddig akcióban, le akarta törölni a sygicet mert állítólag a telefon számára értelmezhetetlen felesleges fájlok. Na akkor repült ismerős telójáról is...

Ezt a taskmanagert használom. Nem gyors de alapos, és ennek van köze a droid belső eredményeihez. Enélkül sokszor el se tudok indítani pár bénán optimalizált játékot. Annyira felszabadít a droid ramot... elindul, tölt, fekete képernyő, kidob a launcherbe. Taskkill után bezzeg indul.
CM11 i9000 512RAM.

Egyébként tényleg nem nagyon kell task killer. Ez a két eset, nagy tehetetlen app elindításához, vagy beragadt akkuzabáló app leöléséhez jó. Másra nem. Észnélkül nyomogatni főleg ICS óta ahol ugye "multitask" menüből lehet terminate parancsot küldeni, nincs értelme.

(#52390) Bozek: chrome brutális sok ramot eszik.

[ Szerkesztve ]

(#52393) Acef válasza beg (#52389) üzenetére


Acef
addikt

beg 52389

+1
3-4 naponta restart, és nem lesz ilyen gond

[ Szerkesztve ]

(#52394) quailstorm válasza Acef (#52393) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ja sajna az is kell...
Igazából amikor már ahhoz a játékhoz taskkiller kell hogy induljon, érett a reboot. És az valóban 3-4 nap nálam is.

[ Szerkesztve ]

(#52395) Bozek válasza quailstorm (#52392) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tisztában vagyok vele. Szerencsére most már nem zavar a 2 GB RAM mellett. :)

(#52396) Flyme


Flyme
senior tag

Mobilneten való spóroláshoz milyen böngészőt ajánlotok? Milyen hátrányai vannak egy ilyen böngészőnek a normál böngészőkhöz képest, illetve miben nyilvánul meg, hogy spórol a neten? Köszi :R

(#52397) beg válasza Flyme (#52396) üzenetére


beg
veterán

Opera mini, vagy Dolphin Jetpack kiegészítővel. Próbáld ki, és meglátod a különbséget. Az adatforgalom spórolás sokszor a minőség rovására megy. De valamit valamiért.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52398) Flyme válasza beg (#52397) üzenetére


Flyme
senior tag

:R

(#52399) 7Sony7 válasza gipsztigris (#52386) üzenetére


7Sony7
addikt

Üdv! Mi az időjárás widget?

-

(#52400) dlaj


dlaj
őstag

beg, quailstorm és a többi hozzászóló: köszönöm a segítő válaszokat! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.