Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53401) twine válasza kovisoft (#53398) üzenetére


twine
addikt

Valami olyasmi rémlik hogy a google már megvette a waze-t,,,(?) Így lehet hogy ugyanaz a kettő...
Én ugyancsak maps-et használok...waze egyszerűen irritál...a sperma farkú mosolygós kisautók a térképen engem az őrületbe kergetnek...Nem akarok ilyet "nézegetni", meg úgy általában az egész felület nem bejövős... :( főleg ha a maps tökéletesen kiszolgál...
De különbözőek vagyunk, különböző napi gondokkal..van akinek (bármi miatt) nem jó az online térkép,,, én ha külföldre megyek inkább veszek "napijegyet" a nethez....És maps továbbra is:U

[ Szerkesztve ]

(#53402) air válasza #79335424 (#53397) üzenetére


air
nagyúr

Waze-ben az értesítés aszerint jelenik meg, hogy mekkora távolságra van beállítva a hatósugár. Lényegtelen, hogy az útvonaladra esik-e vagy sem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53403) #79335424 válasza air (#53402) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem állítom, hogy naprakészek a tapasztalataim, de azért ilyen hatósugár -bakin nem akadok el. Mindegy, hogy mekkorára állítottam. Ha jól emlékszem, 5Km volt a legkisebb. Az útvonalamhoz képest akkor is irreleváns közlekedési infókat adott. A navigálási "bakik" csak hab volt a tortán. Budai alsó rakpart, XI. -ből Óbudára. Közölte, hogy az Erzsébet-híd után forduljak le balra a rakpartról. Rutinos budapesti közlekedőként persze csak mosolyogtam, de azért ilyen kamikaze manővert nem kéne javasoljon. Ráadásul még az "éhes vagyok" hangulatú jelet is megszűntették. :)

[ Szerkesztve ]

(#53404) air válasza #79335424 (#53403) üzenetére


air
nagyúr

Vidékiként Pesten csak a Waze-val navigálok. Még soha nem tévedtem el, és egyszer sem vitt a málnásba.
6-8 éve pda-s iGO, friss térképpel annál inkább. :U

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53405) Oldman2 válasza LonGleY (#53394) üzenetére


Oldman2
veterán

És mit használsz a Power Amp helyett jelenleg?

[ Szerkesztve ]

(#53406) LonGleY válasza Oldman2 (#53405) üzenetére


LonGleY
veterán

Szokásos: PlayerPro

(#53407) Deck


Deck
titán

MindigTV. Tudok HD-be VB-t nézni élőben de jó :DD

PS5

(#53408) fery02 válasza Fall-N (#53375) üzenetére


fery02
addikt

Ha ez nem csak kacsa, akkor várok a Sygic-cel, (köszönöm Slevin66-nak a válaszát az akciós ára ügyében, az a majd' 10k Ft még így akciósan is soknak tűnik), azt mondják megbízhatatlanabb térképet használ az iGO-nál.
IGO talán Topmap-on alapul ha jól emlékszem, ami állítólag hazánkban a legjobb, míg a Sygic más, pontatlanabb térképet használ.

[ Szerkesztve ]

(#53409) Flyme


Flyme
senior tag

Swiftkeynel be lehet valahogy allitani, hogy az angol szavakat ne javitsa ki magyarra? Mert amikor ekezet nelkul irok magyar szavakat, es azokat kijavitja ekezetesre, vagy ha elutok egy betut, es azt javitja ki nagyon hasznos a cucc, de mikor leirok angolul egy szot es kijavitja magyatta baromi idegesito tud lenni, ezert is hasznalom most a gyari HTC Sense billt, ami nagyon jo, csak nem javitja at ekezetes karakterekre a magyar szavakat.

(#53410) #79335424 válasza fery02 (#53408) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Sygicet nem ismerem, de az IGO tudja használni a Navteq -et, TeleAtlas -t (vagy aminek most hívják) és a Topmapot is. WinCE alatt létezik hozzá Gurjon skin, ami anno azzal robbantott, hogy volt benne térképváltó. Akkor még a Navteq nálunk elég harmatos volt, így külföldön azt használtam, itthon meg átváltottam Topmap -ra.

[ Szerkesztve ]

(#53411) fery02 válasza #79335424 (#53410) üzenetére


fery02
addikt

Igen, ilyesmi részleteket ismerek én is. Legalábbis ezeket a térkép fajtákat IGO-hoz.

Korábban meg látom fenn akadt néhányatok szeme a "google Térképet kigyomláltam" szövegemen.
Állítólag akkor is képes meríteni az akksit, ha nem fut. Sőt, ha letiltjuk, akkor is.
Olyan Rom-ot tettem fel, amiben alapból hiányzik.
Megjegyzem nem is sajnálom. Egyszer használtam az életben nagyobb távolságra és Debrecenben kellemetlen helyzetbe hozott. Forgalomjóslás képessége meg szökőévenkénti vezetőként nem annyira érdekel.

(#53412) air válasza fery02 (#53411) üzenetére


air
nagyúr

"Állítólag akkor is képes meríteni az akksit, ha nem fut. Sőt, ha letiltjuk, akkor is."

Sőt, ha a szomszéd telefonján van, akkor is kiszívja az ampert a tiedből. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53413) #79335424 válasza fery02 (#53411) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kinek a pap.... Nekem még a Google Earth is hiányzik (persze nem navihoz), de ahhoz már tényleg kevés a vasam. De ha lesz 5,5 collom és 2GB ramom, akkor tuti, hogy az is telepítve lesz.

(#53414) quailstorm válasza fery02 (#53408) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Legújabb Sygic úgy tervez mint egy fogyatékos. Hurkokat csinál meg vargabetűket. Viccen kívül.
2013.06 meg jó :U

magából az appból van telepítve mielőtt a kukázott térkép felmerülne

(#53415) busman


busman
addikt

Akkor sygic helyett mit?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#53416) Deck válasza busman (#53415) üzenetére


Deck
titán

Offlinera a Sygic szuper. Főleg, hogy ingyenes. Mellette még a Google Maps van fenn de ahoz kell net.
Nekem beváltak.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#53417) quailstorm válasza busman (#53415) üzenetére


quailstorm
nagyúr

én maradtam, csak régebbi térképekkel, mint írtam
De van még TomTom.

(#53416) dekrer: mi ingyenes?

"A prémium verzió időkorlát nélkül kínált funkciói: 3D térképek, hangos navigáció, sávasszisztens, figyelmeztetés sebességkorlátozásokra, valamint besorolást jelző nyilak a bonyolultabb kereszteződésekben.
KORLÁTLAN IDEIG INGYENES: GPS, offline TomTom-térképek, közhasznú információk (POI), útvonaltervezés, térképfrissítés – és a váltás lehetősége a prémium öröklicencre."

Akkó jóvan. Néztem is a changelogot veszettül.

[ Szerkesztve ]

(#53418) Deck válasza quailstorm (#53417) üzenetére


Deck
titán

A sygic.

PS5

(#53419) quailstorm válasza Deck (#53418) üzenetére


quailstorm
nagyúr

De azért ezek elég fontos funkciók amik nem ingyenesek. Viszont nem tévedsz el legalább akkor se ha lejárt.

(#53420) Deck válasza quailstorm (#53419) üzenetére


Deck
titán

Nekem elég az offline navigálás :D

PS5

(#53421) oncsi


oncsi
őstag

MX Player Pro.
Meguntam a reklámokat, es csreltem a símát a pro-ra. Nagyon bejött.
SG Note ugye nem 16:9 es, ha nem 16:10 es (1280x800)
Eddig csak a saját programjai tuntették el az alsó tálcát.az sem mind.
A most frissült MX Player símán megy 16:10 es kijelzón is full képpel,
SG Note tulajoknak ez jó hír ha még nem routolt, akkor azért már nem is kell

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#53422) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Melyik a kedvenc képszerkesztő programotok, olyan kéne, amit nem 1, nem 2 hónapja, hanem a mai napokban is használtok!? :)

(#53423) petipetya válasza f(x)=exp(x) (#53422) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezeket használom:

- Fotók (gyári): alap dolgokra - fényerő és körülvágás.
- Skitch: imei, rendszám és egyéb dolgok kikockázása, illetve felirat elhelyezése a képre.
- PicSay: képregényszerű szövegbuborék készítése a fotókra.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#53424) f(x)=exp(x) válasza petipetya (#53423) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

:R

(#53425) air válasza Deck (#53420) üzenetére


air
nagyúr

A navigálás nem ingyenes.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53426) zhata


zhata
senior tag

Sziasztok!
A WhatsApp alkalmazásban megoldható-e, hogy partnerem a "legutóbb online" bejegyzése alatt csak a velem folytatott csevegés ideje jelenjen meg? Konkrétan: pl. tegnap du. négykor küldtem valakinek sms-t, du. ötkor másnak is, de nála csak a du. négy óra jelenjen meg, mint legutóbb online.
Előre is köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#53427) petipetya válasza zhata (#53426) üzenetére


petipetya
nagyúr

Értem mit akarsz, de sajnos nem lehet ilyet beállítani benne.

"nincs rá lezsóidő"

(#53428) zhata válasza petipetya (#53427) üzenetére


zhata
senior tag

Köszönöm a gyors válaszod. :R (Magam is ezt sejtettem, de így már biztos.)

(#53429) atillaahun válasza petipetya (#53381) üzenetére


atillaahun
veterán

Akkor gondolom azt is rosszul tettem, hogy kukáztam az SMS alkalmazást, mert a Hangouts magában fogadni/küldeni sem tud?

[ Szerkesztve ]

(#53430) 7Sony7 válasza air (#53425) üzenetére


7Sony7
addikt

Gondoltam, kipróbálom. Felraktam, nem kér pénzt, de nekem nem indul el.

-

(#53431) air válasza 7Sony7 (#53430) üzenetére


air
nagyúr

Mi nem indul el?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53432) 7Sony7 válasza air (#53431) üzenetére


7Sony7
addikt

Sygic aura. Arról volt most szó.

-

(#53433) petipetya válasza atillaahun (#53429) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt nem tudom. Küldj egy sms-t a szolgáltatódnak (általában ingyenes), és kiderül.

"nincs rá lezsóidő"

(#53434) air válasza 7Sony7 (#53432) üzenetére


air
nagyúr

Aha. És ezzel én mit tegyek? :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53435) #79335424 válasza f(x)=exp(x) (#53422) üzenetére


#79335424
törölt tag

Photo Editor
Itt, a topikban linkelte vki régebben. Kipróbáltam és nekem nagyon bejött. A fejlesztő neve kicsit megtévesztő, de szerencsére csak humorérzékre utal, mert az alkalmazás sztem profi munka.

(#53436) dokee78 válasza oncsi (#53421) üzenetére


dokee78
félisten

Nem kellett volna kiadni érte pénzt,ROOT esetén sincs reklám.

(#53437) Flyme


Flyme
senior tag

Erre valaki? Illetve milyen offline navit ajánlotok? Még egy szempont amellett, hogy offline, lehessen útvonalat tömegközlekedéssel is tervezni, mint a Google Térképen.

[ Szerkesztve ]

(#53438) 7Sony7 válasza air (#53434) üzenetére


7Sony7
addikt

Gondoltam, hátha tudsz valami okosságot. :U

-

(#53439) #71562240


#71562240
törölt tag

Segítséget-információt kérek.
Boat Browser for Tablet ingyenes változatát használom, és sehogy se találok benne oldalmentési-oldalletöltési lehetőséget. A topikban visszaolvasván úgy sejtem, hogy ez csak valamiféle kiegészítővel lehetséges. Megoldható ez valahogy ingyenesen? (Vásároln Play-eni nem tudok,, böngészőt nem is akarnék.)
Előre is köszi.

(#53440) #79335424 válasza Flyme (#53437) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahha. És ha 6 megállót kell menned a metróval, akkor a föld alatt is offline ismerje a pozíciódat és szóljon, hogy hol kell leszállnod és merre indulj a másik metró vonal felé. Nem lesz könnyű ilyet találnod.

(#53441) air válasza Flyme (#53437) üzenetére


air
nagyúr

Esetleg ez? Bár csak Budapest van benne.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53442) beers


beers
addikt

Hálozaton megosztott windows-os mappának a linkjét ki tudom tenni valahogy a kezdőlapra?
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

M&N

(#53443) Flyme válasza air (#53441) üzenetére


Flyme
senior tag

Pesti vagyok, ugyhogy tokeletes, koszonom! :R

(#53444) tomy86 válasza beers (#53442) üzenetére


tomy86
addikt

Gondolom a fájlkezelődből megoldható. ES file explorernél pl. hosszan nyomsz a mappára, majd tulajdonságok - elhelyezés a kezdőképernyőn.

(#53445) beers válasza tomy86 (#53444) üzenetére


beers
addikt

Köszi, ezt ki fogom próbálni! :R
Pedig próbáltam, de nem gondoltam, hogy a tulajdonságok fül a megoldás!

M&N

(#53446) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Tudtok olyan programot amin a telefon kijelző képet át tudom küldeni a számítógépre?
Bluetooth, usb-n mind1 csak lássam gépen a telefont "real time"-ban..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#53447) oncsi válasza dokee78 (#53436) üzenetére


oncsi
őstag

Pont azt akartam írni, hogy fenn van a play-en a pro ingyen most. Nekem nincs rootolva a note (még)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#53448) atillaahun válasza petipetya (#53433) üzenetére


atillaahun
veterán

Megtörtént. Nem ment el. Bár úgy látom akkor már jobban járok ha a Handcent-et teszem fel, ez a Hangouts szart se tud.

(#53449) LonGleY válasza Flyme (#53437) üzenetére


LonGleY
veterán

Budapesti Menetrend - offline tömegközlekedős tervezéshez (ez legalább megbízható, nem úgy, mint a többi); az appon belül megvásárolható Pro verzióban van offline térkép is

navira meg valami más szimpatikus

[ Szerkesztve ]

(#53450) atillaahun válasza aelod (#53446) üzenetére


atillaahun
veterán

Hááth, szerintem erre program nem lesz elég, vagy MHL kábel kell, ha tudja a telefon a szabványt, vagy vezeték nélkülire pl. Miracast, ha van valami Screen Mirroring féleséged a menüben a megjelenítő alatt.
Plusz ezek ugye megjelenítőre küldik a képet, nem 'gépre'.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.