Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52801) beg válasza sbe561 (#52798) üzenetére


beg
veterán

Ha van root, akkor az xposed gravitybox modulja tudja.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52802) air válasza aizen92 (#52800) üzenetére


air
nagyúr

Persze, én is értettem, csak éppen nem ezt mondta. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52803) helixP


helixP
nagyúr

Van olyan profiler app, ami a jelzéseken kívül pl. az e-mailek frissítésének gyakoriságát is tudja állítani?
Lama és a nem jut eszembe a neve :F appok nem játszanak, sajnos nagyon sok ram-ot esznek, valamint lama nem barátkozik meg a két kártyás telóval...

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#52804) Siriusb válasza hati (#52791) üzenetére


Siriusb
veterán

Fuss még egy kört. ;)

(#52805) Bozek válasza hati (#52791) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerinted akkor itt hogy lehet a friss verzió dátuma május 31.?
[link]

(#52806) #33253120 válasza helixP (#52803) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha imap helyett pop3-on kapcsolódol akkor tuti, hogy csak úgy fog működni a mail frissítés...

(#52807) helixP válasza #33253120 (#52806) üzenetére


helixP
nagyúr

Kifejtenéd bővebben? Amúgy exchange-ről van szó.

Csupán annyit akarok elérni, hogy ha tárgyalok, tehát nem gép előtt vagyok, egy nyomással menjen át push-ba, csendesbe, ha meg eljövök a tárgyalásról, megnyomom és menjen át 15-perces frissítésbe, hangosra, stb.
Ez pl megy a Lama-val csak sokat eszik a háttérben.

(#52808) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Miért nem engedi a Rom Toolbox Pro áthelyezni az appokat sd-re? Mind a "move to sd", mind a "move to phone" lehetőség szürke...

(#52809) sbe561 válasza beg (#52801) üzenetére


sbe561
tag

Köszönöm! :R
Remélem a Jiayu F1-n menni fog.

Látom azért valakik megértették, hogy mire gondolok... Csak sutyiban írtam meló alatt telóról! :D

(#52810) #79335424 válasza sbe561 (#52798) üzenetére


#79335424
törölt tag

E-Robot topikban találsz rá működő összeállítást.

yozsee11 (#52737):
Próbálom ezt a beállítást, de sajnos, nálam erre sem jelenik meg törlés opció, csak eltűnik az archiválás. SGS2, Samsung alapú, 4.1.2 rom.

(#52811) saphancs válasza ollie (#52790) üzenetére


saphancs
aktív tag

És Bozek: köszi a segítséget. Mindkettőt megnézem, root is van és xposed is...

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#52812) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Láttam hogy az új LG készülékeknél van ez a Knock Code lezárás. Egyszerű kis dolog ami feldobja az unalomig ismert csúszkás, jelszavas, pin-kódos képernyőfeloldásokat. Néztem hogy csak LG készülékeken érhető-e el a cucc, de úgy néz ki hogy bármelyik droidos telóra felmegy egy hasonló cucc, amennyiben 4.2 vagy afelett vagyunk.

Akit érdekel a dolog annak mondom hogy Xposed Installer, meg Knock Code modul kell hozzá. Egyedül arra nem jöttem még rá, hogy 4 területet lehet-e növelni valahogy mondjuk 8-ra.

Live-Die-Respawn

(#52813) beg válasza oriic (#52812) üzenetére


beg
veterán

Cserében folyamatosan wakelockol, nem engedi deepsleepbe. Vagy csak aktív képernyőnél megy? De ezt csak zárójelben, biztos jó móka. Szerk. csak ébren. Lehet meglesem.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52814) oriic válasza beg (#52813) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem knock on,szoval csak aktiv kepernyonel mukodik.

Live-Die-Respawn

(#52815) saphancs válasza oriic (#52812) üzenetére


saphancs
aktív tag

És hogy működik? Beállítottam, engedélyeztem stb... De semmi nem történik..

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#52816) Deck válasza saphancs (#52815) üzenetére


Deck
titán

Itt se.

PS5

(#52817) Siriusb


Siriusb
veterán

Ha valakinek ez hiányozna, Sygic 40%-os akcióban van.

(#52818) oriic válasza saphancs (#52815) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem működik rendesen. (HTC HD2)

Xposed
Knock code modul

A lényeg hogy fel kell tenni az Xposed-et, majd reboot. Ezek után feltenni a modult, aktiválni, reboot és megy is rendesen már. (reboot előtt azért érdemes beállítani a feloldó kombinációt)

Live-Die-Respawn

(#52819) aizen92


aizen92
addikt

RTL Most-ról egy kis infót sikerült valakinek kicsikarni! 4.4.2-es "hiba" miatt.

A lényeget bemásolom: "Körülbelül egy hónapon belül érkezik az alkalmazás új verziója, amely hibajavítások mellet új kényelmi funkciókat is tartalmazni fog.
A frissítés megjelenéséig szíves türelmét kérjük."

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52820) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kérdésem lenne nekem is. Van bármilyen program, amivel be tudom állítani, hogy mondjuk például 25%-os akksinál minimumra vegye az órajelet, kikapcsolja hátteret, 2G-re váltson a telefon, wifi-t, gps-t kikapcsolja, fényerőt minimumra vegye, értesítéseket kikapcsolja és minden olyan dolgot kilőjjön amivel kicsit is növelhetem a készülék üzemidejét?

Tehát csak annyit akarok hogy bizonyos százaléknál a készülék brutális energiatakarékos üzemmódba kapcsoljon. :D

Live-Die-Respawn

(#52821) Bozek válasza Siriusb (#52817) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez már valamivel barátibb ár, bár nagyon ritkán használok navit, így nem érné meg túlzottan. Ahhoz elég a Google Maps is.

Amúgy most a teljes Európa térképet éri meg megvenni, hiszen csak 3 euróval drágább a Közép-Európa térképnél. Főleg, hogy ha nincs akció, akkor 15 euró a különbség.

(#52822) Siriusb válasza Bozek (#52821) üzenetére


Siriusb
veterán

Én most a Waze-t próbálgatom, meglepően alacsony adatforgalmat generál. Egyáltalán nem rossz program.. Mondjuk sávasszisztens néha jól jönne, de az a fizetősekben sem igazán működik megfelelően, legalábbis Budapesten.

(#52823) saphancs válasza oriic (#52818) üzenetére


saphancs
aktív tag

Hát nálam sgs2 4.4.3 cm11 alatt nem megy...

Egyébként ezekről az xposed modulokról nincs vmi magyar leírás? Egész jó kis cuccok lehetnek még, amiről nem is tudok :)

Bozek: khm... Köszi!!!! :D

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#52824) Bozek válasza saphancs (#52823) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tanulj meg angolul. :)

(#52825) oriic válasza saphancs (#52823) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm , érdekes, nálam megy, szerintem hagyom is, mert jobban bejön mint pinkódozás meg a csúszkás téma.

Amúgy:

[link]

Live-Die-Respawn

(#52826) dokee78 válasza saphancs (#52823) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem sem megy sajnos.
4.2.2 gyári ROM.

(#52827) oriic válasza dokee78 (#52826) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xposed és a modul telepítése után aktiváltátok a modult? Restart megvolt? Nem tudom mi lehet, nálam megy rendesen 4.2.2 alatt.

Live-Die-Respawn

(#52828) Logeeen válasza oriic (#52827) üzenetére


Logeeen
senior tag

Én is kipróbáltam, de nem fogadja el a beállított mintát :DD

Edit: Restart után működik... :DDD

[ Szerkesztve ]

#Xiaomi 13T#

(#52829) saphancs válasza oriic (#52827) üzenetére


saphancs
aktív tag

Megvolt minden. Kár érte.. Elkoppogatnék ;)

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#52830) Flind válasza S e t h (#52781) üzenetére


Flind
senior tag

Ja igen, ha valakinek az kell, akkor arra Swipe. Engem az pont hogy zavar, mert nem azt szoktam meg, de az tényleg ütőérv a TouchPal ellen.

(#52783) air: Persze, ennyire nem vagyok hülye, tudom. Kb. 1 évvel ezelőttől úgy 6 hónapig a Swiftkeyt használtam, elég jól be volt járatva. Mikor visszaraktam, a Google profilomról emlékezett mindenre, hat hónap alatt meg elég sok szót meg tudott tanulni. Ennyi ideje a TouchPal bőven nincs fent, szóval elvileg annak kellett volna rosszabbul szerepelni..
A Swipe tényleg nem sokáig volt, kb. 1 hónapig (régen). Utána váltottam vissza Swiftkeyre, de rövidesen jött a TouchPal, és végül itt maradtam. Amúgy az sem lehet rossz, de nekem valahogy nem sikerült megszokni. Most meg már végképp nem sikerülne.

[ Szerkesztve ]

(#52831) oriic válasza Logeeen (#52828) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már azt hittem hogy csak beképzeltem magamnak hogy megy a cucc. :DDD

Live-Die-Respawn

(#52832) Szmoki válasza oriic (#52818) üzenetére


Szmoki
senior tag

Nálam is megy, xperia sp 4.4.2. Köszi, nagyon bejön :)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#52833) dokee78 válasza oriic (#52827) üzenetére


dokee78
félisten

Telepítettem utána az értesítési sávon megjelent "aktiválás és újraindítás".
Ez a gyári zárképernyő helyett jelenik meg vagy hogyan?

(#52834) Logeeen válasza saphancs (#52829) üzenetére


Logeeen
senior tag

A beállításokban 3x3-as minta van beállítva?

#Xiaomi 13T#

(#52835) oriic válasza dokee78 (#52833) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, a gyári screen lock-ot cseréli le.

Én telepítettem az Xposed-et, majd restart a telefonnak., utána telepítettem a modult, aktiváltam, belőttem hogy milyen mintát akarok, majd telefon restart, és működik. De ahogy látod nem csak nálam.

Arra még érdemes odafigyelni, mert másnál már előfordult, hogy a screen lock telepitése előtt alapból a 3x3 minta rács legyen beállítva lock screennek és utána lehet telepíteni az Xposed-et meg a modult.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#52836) VegyesTamás válasza Siriusb (#52822) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

a waze nagyon jó...kb január óta használom rendszeresen, és eddig nem nagyon kerültem dugóba, sávasszisztenst meg keresd a szélvédőn kívül kék tábla formájában valahogy így:
:D ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#52837) air válasza oriic (#52835) üzenetére


air
nagyúr

Tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52838) oncsi


oncsi
őstag

Kérem valaki magyarázza el a google címtár müködését. Most sikerült majdnem elvesztenem 500 tel számot, még szerencse, hogy mentettem.
Tehát:
Van 2 db tab, és 3 db telefon. Két telefon egy-egy fiók. A tabok szintén a telefonok fiókjait használják. Én meg a 3. Telefonnal mindkettőt.
A kérdés (lassan, hogy én értsem) tehát az, hogy hogyan kell elmenteni egy szá mot a telón, hogy az a 3. Telón és a hozzávaló tabon is rajta legyen.
2. Hogyan kell a tab-ra feltenni egy számot, hogy a telefonokon is megjelenjen. Mert ugya a 3. Teló 2 fiokot is használ
Nincs automatikus frissités, csak manual.
Mozt azt csinálja, hogy ha frissitem akkor feltesz minden számot mégegyszer, meg mégesgyszer, meg.. van amiből már 6 egyforma vann fenn.

3. Az egyik teló viszont mindkèt fiókot használja. Abba kell minden telefonszám ami a másik kettön van.
4. Ha a tabokrol törlök akkor miért nem tünik el a telefonról is? Mennyi idő szokott lenni, amìg összeszinkronizálnak?
Végül, hogy ìgy teleszemeteltem a fiókokat, meg a telökat is kellene egy program, ami a duplikált kontaktokat törli.
Köszönöm

Hogyan lehet egyszerüen a google cìmtárat rendbetenni? Valami program jó lenne arra is.
Köszi

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#52839) petipetya válasza oncsi (#52838) üzenetére


petipetya
nagyúr

Így működik:
- tabon törölsz egy nevet
- tabon szinkronizálást nyomsz
- telón szinkronizálást nyomsz
- telón is törlődik a névjegyzék

Feltéve, ha:
- a telón és a tabon ugyanaz a Gmail cím van beállítva
- a telón és a tabon lévő névjegyzékben a megjelenítendő névjegyzék beállításainál az egyéni nézet van kiválasztva és az adott Gmail címre bökve minden pipa aktív

Duplikációk összevonása:
- Gmail webes felületén
- Androidon a Merge+ alkalmazással (ezt ismerem)

Amúgy sokkal jobban jársz, ha állandóra be van kapcsolva a szinkronizálás.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#52840) oncsi válasza petipetya (#52839) üzenetére


oncsi
őstag

és ha töröltem egy számot a telón, akkor az törlődik sync után TaB-ról is, majd a másik telóról is? fiók azonos.
Tehát arról szinkronizál, amelyiket hamarabb nyomod meg?
honnan tudja, hogy a 20 tel számot kell a a tabon lévővel kiegészíteni, nem pedig Tabon levőket törölnie a 20 számra?

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#52841) air válasza oncsi (#52840) üzenetére


air
nagyúr

Igen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52842) Braddock válasza oncsi (#52838) üzenetére


Braddock
őstag

PC-n Gmail címtárban van olyan lehetőség, hogy visszaállítás. Még időpontot is meg lehet adni. Ha valakinek szüksége lenne véletlen törlés esetén. Az "Egyebek" fül alatt kell keresni.

[ Szerkesztve ]

(#52843) Siriusb válasza VegyesTamás (#52836) üzenetére


Siriusb
veterán

:P

Kiválasztod az úti célt, vagy csak "szabadon járatod"? Konkrétan javasolja, hogy merre kerülj, vagy azt nézed, merre van torlódás?

(#52844) oncsi válasza air (#52841) üzenetére


oncsi
őstag

köszi mindenkinek. most próba, és meglátjuk kapok e vacsorát (asszony telója)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#52845) Bozek válasza oncsi (#52844) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak vigyázz, nehogy egy másik csaj számát is szinkronizáld az asszony telefonjával. :D

(#52846) petipetya válasza oncsi (#52840) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen. Arról szinkronizál, amelyiken hamarabb nyomod meg.

"nincs rá lezsóidő"

(#52847) oncsi


oncsi
őstag

arra esetleg nincs program, hogy a sok 100 névjegy (aminek nagy része többszörösen duplikált)
a kapcsolat adatainál ilyen lánc szerű ikonnal még jelzi, hogy a névjegy több csatolást is tartalmaz. ha ezeket megszüntetem, akkor ahány kapocs volt, annyi új névjegy keletkezik.
Most van kb 300 névjegy ami kell, ehhez jön átlag 2-4 duplikátum + ha a kapcsolatokban a láncot szétbontom, akkor már jóval 1000 felett lenne a kapcsolatok száma.
Másnál is így van ez?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#52848) rjg válasza oncsi (#52847) üzenetére


rjg
őstag

A webfelületen, a Gmail - Címtáránáll van egy olyan lehetőség, hogy Ismétlődések keresése egyesítése. Ott az összes duplikációt megmutatja és rendezni tudod őket.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#52849) dokee78 válasza rjg (#52848) üzenetére


dokee78
félisten

Ha itt egyesítem akkor telóra leszinkronizálja azonnal?

(#52850) petipetya válasza dokee78 (#52849) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.