Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53101) Bozek válasza aizen92 (#53100) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Sanoma nagyon jó cuccokat dob ki."
Story4 és Story5. :DD

(#53102) vampire17


vampire17
addikt

A "fekete hatterekrol a Google Play-ben" ezt a kis bejegyzest talaltam: [link]

Itt pedig rola egy XDA tema: [link]

Elvileg teljesen random jon elo ez a bug, neha megoldja a Play cache-enek az uritese, neha nem... Nalam megoldotta, de pl a Facebook Messenger ikonjai meg mindig hol feketek, hol atlatszoak, hol elmosodottak...

Hogy melyik alkalmazas okozza a gondot, azt meg sztm senki nem tudja... (Sztm nem a Play, mert attol nem lenne xar minden atlatszo .png kep...)

[ Szerkesztve ]

(#53103) cozmo


cozmo
őstag

Telefon lemerülést naplózó app kerestetik.

Egy olyan app-ot keresek ami naplózza, hogy mi ill. mely app-ok voltak amik leszívták az akkum.
És persze minden infót elment, és egy esetleges teljes lemerülés bekapcsolás után is azonosítani tudom a bűnös alkalmazást. Létezik ilyen?

Lehet hogy volt már szó róla nézzétek el nekem, hogy nincs időm visszaolvasni. :U

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#53104) ollie válasza cozmo (#53103) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

BetterBatteryStats

***

(#53105) LonGleY válasza cozmo (#53103) üzenetére


LonGleY
veterán

(#53106) cozmo válasza LonGleY (#53105) üzenetére


cozmo
őstag

Ők nem mondják meg (tesztelve) sajna (Vagy talán a fizetős verziójára gondoltál? Bár nem azt linkelted..), csak valós időben. Olyat keresek ami naplózza... Hogy egy teljes lemerülés, majd bekapcsolás után is lássam mi történt...

ollie erre gondoltál? [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#53107) ollie válasza cozmo (#53106) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

igen

***

(#53108) blt.62


blt.62
őstag

Létezik olyan magyar nyelvű marketről letőlthető VB program ami nagyon jó?

MegtorloXp

(#53109) fdisk


fdisk
őstag

Sajnos továbbra is fennáll ez az állapot.
Volt már fr, fiók törlése is, de semmi.
Az érdekelne, hogy mely rendszeralkalmazás(ok) felel(nek) a névjegy szinkronizálásáért?
Tud vki megoldást erre a problémára?

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#53110) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

(#53111) ollie válasza zsoltzsolt (#53110) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egész pontosan, mikrotranzakciós. A kérdés, hogy mit vettek ki a teljes verzióból...

***

(#53112) dokee78 válasza zsoltzsolt (#53110) üzenetére


dokee78
félisten

Igen,mert már a skinekből fognak pénzt bezsebelni.
Régóta vártam a skinekre,erre pénzért árulják. :W

(#53113) zsoltzsolt válasza dokee78 (#53112) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen, a skinek vannak most pénzért, ahogy láttam 299 Ft darabja, én kaptam , mert hűséges vásárlójuk voltam :DD egy 10 darabból álló téma gyűjteményt :DD
De ez a tizes csomag, mintha 1199 ft lenne eredetlieg, az öt darabos meg 749 Ft

(#53114) petipetya válasza zsoltzsolt (#53113) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem is ingyenes az 10 darabból álló téma csomag, le is töltöttem.

"nincs rá lezsóidő"

(#53115) #41133696 válasza zsoltzsolt (#53110) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem teljesen lett ingyenes, viszont kaptam (mivel régen megvettem a fizetős verziót), ajándékba prémium csomagot:

Így viszont Nexus 7-en a többi felhasználó számára is telepíthető, alap felszínekkel.

(#53116) ollie válasza #41133696 (#53115) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én nem kaptam semmit ingyen, pedig annak idején még a tablet verziót is megvettem (amikor még külön volt), így ráadásul duplán fizettem az appért.

***

(#53117) Bozek válasza zsoltzsolt (#53113) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az mit takar, hogy hűséges vásárlójuk voltál? Összesen két alkalmazásuk van, amiből a SwiftKey tablet verziója már csak azért van fenn, hogy aki megvette arra, az is le tudja tölteni újra.
Egyébként nálam is ingyenesnek jelzi a Premier csomagot, ami 10 témát tartalmaz. Nem hinném, hogy ez a hűség miatt lenne.

Viszont ha már itt tartunk, bekerült egy olyan funkció, amit sokan hiányoltak a billentyűzet alkalmazásokból. Ez pedig a külön megjeleníthető számsor.

(#53118) zsoltzsolt válasza ollie (#53116) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az szívás, nem tudom mi alapján teszi ezt a Swiftkey. Ráadásul én nem is vettem meg Google Playen, hanem anno az AmazonAppStore-ban volt ingyenes a napi akció során, akkor tettem szert rá. Így most letöltöttem a Play-ről, majd utána az Amazon felületéről, de onnan már csak megnyitni engedte, hiszen telepítve volt és így megkaptam a már korábban említett 10 darabból álló prémium csomagot

(#53119) #41133696 válasza ollie (#53116) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azzal én is így jártam, hogy a tablet verziót is megvettem, utána vehettem újból meg... Ja és a legszebb az volt, hogy a tablet verzió is frissült, amikor a normál, mostanában viszont nem frissült, és megkapta a Legacy szócskát a nevébe már a kezdetektől, valamint beszürkült....

Eleinte azt gondoltam, hogy feleslegesen vettem meg duplán mivel frissült, de most látszik, hogy azért nem teljesen, mert ezeket az új skineket már nem kapja meg. Amúgy mióta megvettem újból, nem is használtam a tablet verziót csak az újat.

Szerk: Ez csak tipp, de lehet azt nézi mennyire aktívan használta valaki? Régebben volt olyan is, hogy bár ez már meg volt vásárolva, de a Swype is és azt használtam az ékezetek miatt, de aztán visszaálltam a SwiftKey virtuális billentyűzetére, lehet ha a Swype lett volna most aktív nem kapom meg én sem.

Aktívan használom

Egyébként a fehér skin jön be most jelenleg a legjobban nekem :)

[ Szerkesztve ]

(#53120) dokee78 válasza ollie (#53116) üzenetére


dokee78
félisten

Megkapod te is.
Én sem egyből kaptam meg.
Később jelezte.

(#53121) raziel01 válasza ollie (#53116) üzenetére


raziel01
veterán

Menj bele a beállításokba és ott írni fogja ha jogosult vagy rá.
Szerintem amúgy nem nagy számok az új témák.

[ Szerkesztve ]

(#53122) ollie válasza Bozek (#53117) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Premier csomag nálam 1200Ft.

(#53121) raziel01: ott sem ír semmit

[ Szerkesztve ]

***

(#53123) Fall-N válasza zsoltzsolt (#53118) üzenetére


Fall-N
veterán

Mi alapján? Természetesen a Google account szerint. Legalábbis én bejelentkeztem a felhő mentésbe és ott ellenőrizte a fiókomat. Én is megkaptam a 10 témát. Én anno az 1$-os akcióban vettem meg.
Ha már más nem említette akkor én igen, jók az új emoticon csomagok.

[ Szerkesztve ]

(#53124) dokee78 válasza Fall-N (#53123) üzenetére


dokee78
félisten

Én 23-Ftért vettem.
Amikor néztem a skineket mind pénzes volt.
Írtam is később jelezte,hogy ajándékba kaptam 10 prémium skint.

(#53125) zsoltzsolt válasza Bozek (#53117) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem tudom, felugrott egy ilyen szöveg , majd hogy tölthetem az ingyenes prémium csomagot :D
Ráadásul most épp a Swype volt fenn :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53126) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Tudnátok-e ajánlani egy olyan alkalmazást android ra, vagy egyáltalán létezik-e ilyen, hogy telefonálás közben felveszi a párbeszédet ?
Tehát felveszi az én hangom és azét is, akivel beszélgetek ?

köszi szépen.

(#53127) aicon


aicon
senior tag

A kijelölés még nem került bele a switkeyba? Mint pl a swype-ban.
Ctrl + C, Ctrl + V, stb.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#53128) ollie válasza Orionk (#53126) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rákeresel playen: call recorder

De, asszem root kell a legtöbbhöz, és nem minden mobilon működnek, valamint csak akkor veheted fel, ha közlöd a másik féllel, hogy felvételt készítesz. Ellenkező esetben törvénysértést követsz el.

***

(#53129) Bozek válasza Orionk (#53126) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem ez vált be, a hétvégén muszáj volt használnom is: Telefonhívás rögzítő - ACR

A többiben a következő hozzászólás a mérvadó: (#53128) ollie

(#53122) ollie: Nálam is annyit írt ki, de áthúzva és mellé volt írva, hogy ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#53130) Probert75 válasza Orionk (#53126) üzenetére


Probert75
addikt

Beszélgetés közben elemeled a telefont a füledtől, kivilágosodik a telefon, ott nyomsz egy opciókat, vagy, ha full érintős a telő, akkor a 3 függőleges pöttyre ráböksz és ott megjelenik a beszélgetés rögzítése. Legalábbis nekem 4.0-ás androidon ott van és rögzíti a gyárival.

[ Szerkesztve ]

(#53131) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Sziasztok!
Olyan androidos programot keresek, amivel a foci vb meccseinek a végeredményét lehet megtippelni. Ezt persze úgy, hogy ismerősökkel lehessen versenyezni. Neten van egy csomó ilyen, de alkalmazást nem találtam.

(#53132) #41133696 válasza #41133696 (#53119) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azt azért remélem, hogy a prémium csomag letöltésének lehetősége megmarad majd egy később gyári alapállapotba való visszaállítás után is :)

(#53133) Bozek válasza #41133696 (#53132) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem biztos, mivel a letöltése után már az jelzi, hogy Megvásárolva. És van benne tranzakciók visszaállítása, tehát gond valószínűleg nem lesz vele.

(#53134) #41133696 válasza Bozek (#53133) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja igen útközben rájöttem, hogy ott virít a megvásárolva jelzés ☺Biztos a hőség miatt lassultam be :DDD

(#53135) tomy86 válasza Orionk (#53126) üzenetére


tomy86
addikt

Nálam CM11-en ez vált be: RMC: Android Call Recorder

(#53136) air válasza Probert75 (#53130) üzenetére


air
nagyúr

Milyen készülék? Milyen rommal?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53137) tigri44


tigri44
tag

Ingyenes swiftkey volt már?
[link]

(#53138) tomy86


tomy86
addikt

Ha már Swiftkey. Most, hogy ingyenes lett megint kipróbáltam, de biztos a meleg ártott meg, mert nem találok benne olyan beállítást, hogy ne javítson automatikusan. Most, ha beírok egy szót, amit nem ismer, akkor automatikusan kicseréli arra a szóra, amit javasolt a szó beírása közben. Tehát a javaslatokat szeretném látni, de én akarom eldönteni, hogy elfogadom-e.

[ Szerkesztve ]

(#53139) zsoltzsolt válasza air (#53136) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Hát arra én is kiváncsi lennék.. :D

(#53140) gezatata


gezatata
aktív tag

sziasztok.
csoportos SMS küldésre ti mit használtok ?
Én a MyPhoneExplorer 1.85 használom erre, csak az a gondom vele hogy a 20. sms után minden sms-nél engedélyt kér, hogy újabb sms-t küldhessen és 150 sms-nál kényelmetlen folyton biztatgatni a mobilt.

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#53141) Bozek válasza tigri44 (#53137) üzenetére


Bozek
nagyúr

3/4 10-kor és jó pár hozzászóláson keresztül beszélgettünk is róla. Kapcsold ki a write-only módot...

(#53138) tomy86: Eddig is csak szóköz beírásakor javított automatikusan, ez most sincs máshogy. Ott a Beállítások - Speciális menüben a Szóköz-kiegészítés mód, én beállítottam úgy, hogy "mindig szóközt illeszt be".

(#53142) tomy86 válasza Bozek (#53141) üzenetére


tomy86
addikt

Már vagy egy éve használtam utoljára a Swiftkeyt (Smart Keyboard Prot használok), úgyhogy nem emlékszem, hogy régen hogy volt a beállítás. Az világos, hogy szóköz beírása után javít csak, viszont nekem ne javítson akkor se. A lényeg, hogy az volt a megoldás, amit írtál. Így nem megy a kukába, hanem kap megint egy esélyt :)

(#53143) Acef válasza zsoltzsolt (#53139) üzenetére


Acef
addikt

Call recorder
Nálam így működik (S4 mini) [link]

(#53144) katalin888


katalin888
aktív tag

Ez az alkalmazas milyen kriteriumnak kell meg eleget tegyen azon kivul, hogy min. android 2.2-n fut?
Inkompatibilitasra hivatkozva nem tudom telepiteni :( :(

(#53145) petipetya válasza katalin888 (#53144) üzenetére


petipetya
nagyúr

Milyen telón? Nálam a stock 4.4.3 / qualcomm proci alatt működik.

"nincs rá lezsóidő"

(#53146) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Sziasztok!

Google Maps-ből már nem lehet lementeni térképrészleteket? Nem találom sajnos hol lehetne...

(#53147) zsoltzsolt válasza Acef (#53143) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi, ezt nemismertem, báás samsungom se volt soha. Gondolom ez csak az adott típusú készüléken működik?

(#53148) goom


goom
senior tag

Ha már SwiftKey: két kérdésem is van vele kapcsolatban:
- hol találhatók ezek az új témák? (én is megvettem korábban)
- beállítható-e a program (nem a billentyűzet) nyelve magyarra?

(#53149) #79335424 válasza katalin888 (#53144) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kérj Petipetyától egy APK -t! Kár az ilyen "bakikért". Egyáltalán nem értek a meteorológiához, nem is használok ilyen alkalmazást, így a funkciók hasznosságát nem tudom megítélni. De szimpatikus ez a fajta alaposság.

(#53150) Bozek válasza goom (#53148) üzenetére


Bozek
nagyúr

1. Ott a tetején a Témák szöveg, szerintem eléggé egyértelmű. :) Azon belül meg Swiftkey Store. Lefrissítetted az alkalmazást amúgy? Mert ez az új verzióban van benne.
2. Nekem alapból magyar. Milyen nyelven használod a telefont?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.