Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53351) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Sziasztok. Tudnátok javasolni valami jó zenelejátszót? Mert a CM féle Apollo nagyon eszi az aksit.

(#53352) Deck válasza Just_Reboot (#53351) üzenetére


Deck
titán

Poweramp

PS5

(#53353) Just_Reboot válasza Deck (#53352) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Köszi kipróbálom.

(#53354) Bozek válasza babosmiki (#53350) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha csak annyit írsz, hogy "Ez mi?", akkor én se támadlak le. De a "rossz vicc" már erős volt. A Google is segít, mert csak annyit kell beírnod, hogy GravityBox és mindjárt dob pár találatot. Szóval aki először támadott, az Te voltál.

(#53355) S e t h válasza babosmiki (#53350) üzenetére


S e t h
nagyúr

Minden topikban vannak kifejezetten okosok, akik szeretik is éreztetni ha lehetőségük van rá, hogy mennyivel az átlag feletti intellektussal rendelkeznek.Már persze szerintük, de a segítő szándék még hála istennek nem halt ki.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#53356) pepimama


pepimama
tag

Új telefont vettem (az előző IS androidos), de a Google Play-es alkalmazásaim, amiket az előző telóra leszedtem, nincsenek itt, pedig ugyanazzal a fiókkal léptem be.
Szerintetek újra le kell szednem mindent erre a telóra is?
Azért lenne ez rossz, mert pld. egy játékban, amit eddig elértem, akkor az semmi ezen atelón?
Vagy, ha alkalmazásnál már vannak beállításaim (pld. BKV-menetrendnél a használt járatok), akkor annak is lőttek?

előre KÖSZ minden hasznos tanácsot!

(#53357) Bozek válasza pepimama (#53356) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha még megvan az előző, akkor root után Titanium Backup-al le tudod menteni a beállításokat és talán sikeresen vissza is tudod állítani az újon (természetesen ott is root kell). Ha nincs meg, akkor azoknak lőttek.

(#53358) fdisk válasza -juc- (#53334) üzenetére


fdisk
őstag

Nincs kizárva.
Közben nekem is megjavult.
De hogy mi volt a baj,nem tudom.
Sajnos nekem a névjegyeket sem szinkronizálja vmi miatt.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#53359) #79335424


#79335424
törölt tag

Nemrég keresett valaki olyan alkalmazást, amivel pl. a hangerőgomboknak lehet plusz funkciót adni. Most véletlenül ráakadtam a QuickClick -re. Láttam benne feloldó opciót és Tasker taskot is tud indítani, szóval szinte bármit rá lehet programozni. Sajnos, E-Robottal nem megy, kifejezetten a Tasker hiányzik neki.

[ Szerkesztve ]

(#53360) fery02 válasza Siriusb (#52817) üzenetére


fery02
addikt

Ez a -40% így konkrétan hány forintra jönne ki végül és ezennel csak 1 példányra szól ugye?
Csak mert volt már olyan akciója is a Sygic-nek, hogy több példányt kaphattunk a vásárlással, bár ilyen most nincs feltüntetve végülis.
Ja és emlékszik valaki, hogy régebbi akcióban is kb ennyi engedményt kapott-e?

Nem tudom eldönteni, hogy jobban szükségem lenne-e a Sygic-re, mert ezt a full ingyenes Waze-t is jónak mondják, internet használatos működése nem akadály és egyáltalán nem szükséges amúgy GPS szoftver a telómra, inkább csak úgy vész esetére jó, ha van rajta valami megbízható (google Térkép ki van gyomlálva).

[ Szerkesztve ]

(#53361) Logeeen


Logeeen
senior tag

Tippmix alkalmazást még most sem tud senki?

#Xiaomi 13T#

(#53362) fery02 válasza Logeeen (#53361) üzenetére


fery02
addikt

Play-en rákeresve a "tippmix" kulcsszóra nincs érdemi találat rá, tehát elég egyértelmű szerintem, hogy nem létezik ilyen.

(#53363) Pulsar


Pulsar
veterán

Sziasztok,
Tud valaki olyan progit ami elrejti az egyik programot a masik elől de ugy hogy használható maradjon.
Adroid 4.2.2 van es root is rendelkezésre all :)

[ Szerkesztve ]

(#53364) atillaahun válasza Pulsar (#53363) üzenetére


atillaahun
veterán

Ezt részletezd kicsit.

(#53365) petipetya válasza Logeeen (#53361) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én is kerestem, de nem találtam. Így marad a netes felület a fogadásra.

"nincs rá lezsóidő"

(#53366) Slevin66 válasza fery02 (#53360) üzenetére


Slevin66
csendes tag

Én megvettem, 9471 Ft volt.

(#53367) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Frissült a Mindig TV de most már el se indul.

(#53368) S e t h válasza SG3rg0 (#53367) üzenetére


S e t h
nagyúr

A haladás megkérdőjelezhetetlen.Vagy ők is visszapofáztak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#53369) #33253120 válasza SG3rg0 (#53367) üzenetére


#33253120
törölt tag

Az de jó... 2 nap alatt semmi nem frissült még ennyit... :) Nekem most telepíti a frissítést. Na most már mindegy, hogy elindul-e... :)

(#53370) zeon.hu válasza #33253120 (#53369) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

sikerült a szarból fost csinálniuk...
nálam nézhetetlenül szaggatott, frissítés után egyetlen élő adás se megy.

#?*@&!

(#53371) gergom91 válasza SG3rg0 (#53367) üzenetére


gergom91
tag

Én is frissítettem, de induláskor mindig leállt. Letöröltem majd újra telepítettem, és hibátlanul működik. Az alkalmazás adatok törlése is megteszi szerintem, csak újra kell szinkronizálni az adatokat.
(MemoPad HD7)

(#53372) zeon.hu válasza gergom91 (#53371) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ezeken én is túl vagyok, de semmit nem javult...

update:
a ma reggeli után most leszedett megint egy frissítést, most éppen jó :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#53373) .tnm


.tnm
addikt

nincs meg valakinek a szincsák tamás féle budapesti menetrend ingyenes változatának 1-2-vel ezelőtti verziójának apk fájlja?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#53374) Logeeen válasza petipetya (#53365) üzenetére


Logeeen
senior tag

Pedig bennetek bíztam... :)
Tudsz arról az oldalról részletesebb infót adni?

#Xiaomi 13T#

(#53375) Fall-N


Fall-N
veterán

Nemsokára valtozhat a szabály, ugyanis jön az iGO androidra és iOS-ra.

(#53376) tomy86 válasza .tnm (#53373) üzenetére


tomy86
addikt

Budapesti Menetrend: 1.3.9.76, 1.3.8.75, 1.3.7.74

(#53375) Fall-N: iOS-re korábban is volt.

[ Szerkesztve ]

(#53377) air válasza Fall-N (#53375) üzenetére


air
nagyúr

Nagyon régóta van már iGO Androidra, de csak készülékkel együtt vásárolható meg. Ezért az adott készüléken történő használatáról eddig is lehetett társalogni, csak más készülékre történő telepítéséről nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53378) atillaahun


atillaahun
veterán

Hangouts ugye nem tudja menteni az SMS-eket, csak az online beszélgetéseket?
Arra sincs megoldás, hogy ékezetes SMS-eket küldjek vele?

(#53379) petipetya válasza atillaahun (#53378) üzenetére


petipetya
nagyúr

Így van, a Hangouts nem tudja menteni az sms-ket, csak a Hangouts beszélgetéseket.

"nincs rá lezsóidő"

(#53380) atillaahun válasza petipetya (#53379) üzenetére


atillaahun
veterán

Köszi.
Gondolom karakterkódolásra sincs megoldás, hogy tudjak ékezeteket írni.

(#53381) petipetya válasza atillaahun (#53380) üzenetére


petipetya
nagyúr

Külön beállítási lehetőség nincs a Hangoutsban erre.

"nincs rá lezsóidő"

(#53382) LonGleY


LonGleY
veterán

Még van ember, aki azt a szart használja? o_O

(#53383) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Üdv urak!

Miért van az, hogy a gyári zenelejátszóban (SGS4 4.4.2) jobban szólnak a flac számok, mint a Poweramp-pal? Utóbbiban hiába hangosítok maxra, akkor sem szól olyan jól és telten, mint gyári lejátszóban félig húzva a hangerőt. Esetleg nem állítottam volna be valamit..?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#53384) DGerg


DGerg
csendes tag

Hotspot shield VPN free-ről van valakinek valami tapasztalata?

(#53385) Flind válasza Petyyyyy (#53383) üzenetére


Flind
senior tag

EQ, tónus ki van kapcsolva, és a "Stereo X" (hülye megnevezés, nem a sztereó hangzást jelenti) maximumra van húzva?

[ Szerkesztve ]

(#53386) Petyyyyy válasza Flind (#53385) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Pontosan ahogy mondod. :K Bár StereoX érdekes mód egyfajta torzítást eredményez.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#53387) Flind válasza Petyyyyy (#53386) üzenetére


Flind
senior tag

Tudom, én is csak 62%-on tartom, de attól teltebb lesz a zene, az biztos. Viszont akkor fogalmam sincs hogy mitől lehet.. :F

(#53388) Petyyyyy válasza Flind (#53387) üzenetére


Petyyyyy
addikt

24/96-os (vagyis a rendes) flacról van szó. Most épp Rocket playert próbálgatom. EQ és a többi varázslat is kikapcsolva, mégis sokkal jobban szól. Kár mert Powerampnak van a legjobb lockscreenje szerintem.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#53389) Tendd


Tendd
tag

Sziasztok,
Olyan böngészőt keresek amely asztali nézetben jeleníti meg a weboldalakat alapból. Jelenleg ezzel az oldallal van problémám. Hiába jelölöm be a desktop nézetet a böngésző beállításában, nem változik semmi. Kicsinyíteni, nagyítani sem tudok.
4.1 gyári az android.

(#53390) ollie válasza Tendd (#53389) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Dolphinnak van asztali nézete, bár lehet, hogy külön kell majd hozzá letölteni a toggle-t.

***

(#53391) Tendd válasza ollie (#53390) üzenetére


Tendd
tag

Igen, alapból benne volt a kapcsoló a nézet váltásához, de sajnos nem működik a linkelt oldalon ez sem.

(#53392) Flind válasza Petyyyyy (#53388) üzenetére


Flind
senior tag

Én nem hallgatok semmit flacben, úgyhogy nincs róla tapasztalatom. De ez elég furcsa, hogy pont az "etalon lejátszó"-val rossz, szerintem egyéni probléma. A ls szerintem is Powerampnál a legjobb. :K

(#53393) zeorsdfd válasza fery02 (#53360) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

"google Térkép ki van gyomlálva"

Én forgalom kijelzés szempontjából éppen a google mapsot tartom a legmegbízhatóbbnak.(hiszen a többi telefon helyzeti és sebességi adataiból áll össze, automatikusan, emberi közreműködés nélkül). Márpedig ez nekem havonta órákat(!) spórol, kiszámoltam.
Érdekelne, hogy tud-e ilyet a Sygic vagy a Waze?

[ Szerkesztve ]

(#53394) LonGleY válasza Flind (#53392) üzenetére


LonGleY
veterán

Még jó, hogy a dekóder minden esetben ugyanaz. Kikapcsolt torzítók mellett ugyanúgy kell szólnia minden lejátszó alatt a FLAC-nek. Valóban egyedi hiba. Legjobbazni meg óvatosabban, pont a zenelejátszóknál olyan nem igazán van. Én pl. gyűlölöm a Powerampot.

[ Szerkesztve ]

(#53395) air válasza zeorsdfd (#53393) üzenetére


air
nagyúr

Waze szerintem jobb.
A forgalmi helyzeteket a felhasználók is jelenthetik, de a GMapshez hasonlóan a rendszer is figyeli, ha a Wazerek mozgásából adódóan egy-egy "útszakasz sebessége" csökken.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53396) Flind válasza LonGleY (#53394) üzenetére


Flind
senior tag

Ezen a körön én is végigfutottam, pont azért nem értem hogy mitől lehet. Illetve értem, és te is érted, előbb válaszoltad meg magadnak, valami szoftveres torzítás. De nem hiszem hogy ez mindenkinél lenne, nézd meg a Playes adatokat.. Szerinted ennyi emberből semmi sem hallgat flacben?
A lockscreenjét legjobbaztam le, persze csak ahhoz tudom viszonyítani amit ismerek, és oda is írtam hogy szerintem. Az "etalon lejátszó" pedig nem véletlenül van idézőjelben..

[ Szerkesztve ]

(#53397) #79335424 válasza zeorsdfd (#53393) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez a mondat bennem is megmaradt. A térkép alapúak egy más kategória. De online -ok között sztem jó a maps. A forgalominfót én is használom. Waze -t is nyomtam, de vhogy nem "éreztem rá". Azt pl. nem értettem, hogy ha tervezek egy útvonalat budáról, budára, akkor miért ad be egy délpesti útfelbontás infót. Miért nem csak az útvonalamra eső eseményeket adja? A maps -ben viszont van egy pár funkció, ami verhetetlen. Pl. a street view. Sokszor szállítok nagy autóval belvárosokba árut és jó előre tudni, hogy egy sarkon valóban be tudok -e fordulni, vagy hogyan is néz ki az a hely, ahova be kéne tolatnom.

[ Szerkesztve ]

(#53398) kovisoft válasza air (#53395) üzenetére


kovisoft
őstag

Kérdés, hogy Wazer vagy GMapser van lényegesen több az utakon.

(#53399) .tnm válasza tomy86 (#53376) üzenetére


.tnm
addikt

köszönöm Neked is

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#53400) S e t h


S e t h
nagyúr

A pár nappal ezelőtti polémiát okozó Floating toucher megvásárlása olyan akadályba ütközött, hogy mivel beírtam pár napja az ingyenesen pro funkciókhoz hozzáférést biztosító kódot, így most nem engedte megvenni.De akkor miért is venném meg?Mivel most akciósan kínálják a plusz funkciókat és félő, hogy később már csak drágábban tudnám megvásárolni.
Szóval leszedtem, majd ismét felraktam és éltem az akció nyújtotta lehetőséggel.
Három másik alkalmazást váltott ki(ami azért ritkaság)
Swapps
Popup widget
Power Toggles
Bár az utóbbinál is látható, hogy nem minden funkcióját használtam ki ha ilyen egyszerűen meg tudtam tőle szabadulni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.