Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52751) beg válasza 7Sony7 (#52748) üzenetére


beg
veterán

Ha csak a playről telepítesz, nem futsz bele ilyenbe.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52752) 3lm0 válasza beg (#52751) üzenetére


3lm0
csendes tag

Sajnos erre szerintem garancia nincs. A vírusok mindig egy lépéssel az irtók előtt járnak. A Google biztos hogy nagyon-nagyon tüzetesen átnézi mit rak fel az áruházba, de mint megszokhattuk bárhol, bármikor becsúszhat egy gikszer.

"Unalmas egyedül a nyeregben mióta megdöglött a ló"

(#52753) Deck válasza 3lm0 (#52752) üzenetére


Deck
titán

Megbízható cégek megbízható appjait kell felrakni nem pedig noname feltöltők noname appjait és nem lesz gond. :U

[ Szerkesztve ]

PS5

(#52754) atillaahun válasza 7Sony7 (#52748) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem olyan hatalmas titokban azért nem tud feltelepülni. Valahol valamilyen jóváhagyást biztosan kell kérnie. Egyszer a letöltésre egyszer pedig a futtatásra. Akinek ez a 2 nem tűnik fel, azon vírusirtó se biztos hogy segít.

(#52755) beg válasza atillaahun (#52754) üzenetére


beg
veterán

Jobban utánaolvastam, bizonyos oldalak ("bizonyos") a videó lejátszásért kérik, hogy töltsd le és engedélyezd az ismeretlen forrásokat. Aki ezt megteszi, azt nem tudom sajnálni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52756) #41133696 válasza 7Sony7 (#52748) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyelőre valószínű, de ahogy írták, csak Google Play használatával nagyban le lehet redukálni a dolog esélyét, illetve igen, célszerű használni ingyenes vagy fizetős védelmi rendszereket is.

(#52750) air: Meg bizonyos esuközökben nincs is MicroSD kártyahely, pl Nexus 7, illetve a KitKat ezen a téren is hozott szigorításokat

(#52757) #41133696 válasza Kékes525 (#52707) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az igen... lassan két éve nem nyúltak hozzá, és még mindig meg lehet vásárolni :)

(#52758) canniball válasza beg (#52628) üzenetére


canniball
nagyúr

Az nekem úgy látom be van kapcsolva, de ha rábökök nálam is meghal az ES.
Ennek okán kéne nekem egy task killer, hogy ne kelljen egy beragadt app miatt rebootolni. Van olyan ami kifejezetten ajánlott? Más cél tényleg nem lenne, csak ennyi hogy kézzel ki tudjam lőni az esetlegesen lehalt alkalmazásokat, de azzal ne legyen probléma (a tableten lévő Asus task manager pl. nem mutat minden futó alkalmazást).

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#52759) Pipikék válasza Bozek (#52742) üzenetére


Pipikék
tag

87 app megy a háttérbe Nexus 5 Multitasking tökéletes :) 4.4.3 stock minden :)
Ja és így is 1.1 GB van :)

Minek nekem ART? :)

[ Szerkesztve ]

(#52760) beg válasza canniball (#52758) üzenetére


beg
veterán

Tegnap jött ES frissítés. Még azóta nem próbáltam, de a leírásában írtak root mode javításról.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52761) canniball válasza beg (#52760) üzenetére


canniball
nagyúr

És valóban megoldotta a problémát.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#52762) 7Sony7 válasza twine (#52749) üzenetére


7Sony7
addikt

Jó-lenne, csak valamiért nincs hang, csak fény. Vannak ezek a kis szines pöttyök. Ezek mik? Pont a no signal halvány, ez mit jelent?

-

(#52763) twine válasza 7Sony7 (#52762) üzenetére


twine
addikt

felül a "lapfüleknél" az értesítéseknél van hang , és rezgés is...az hogy halvány vagy azt jelenti, hogy nincs bekapcsolva az opció,,vagy azt hogy az ingyenesben nem elérhető,,sosem használtam a freet egyből a fizetőst vásároltam,,,de mivel nincs fent most a telefonomon,, igy sajnos fejből nem tudok neked segíteni,,,
(bár hozzáteszem, szerintem ha adsz egy kis időt magadnak könnyen rájössz,,,hiszen végtelen egyszerű a program) :U

Szrk:
A színes pöttyök azt jelentik, az adott értesítést milyen színnel jelezze a telefondon a led,,(ha tudja ezt a telefonod)

[ Szerkesztve ]

(#52764) punky10 válasza beg (#52755) üzenetére


punky10
addikt

Lehet, hogy hülye szokás, de én egy új telefon esetén legelőször az ismeretlen forrásokat pipálom be, és engedélyezem az USB-hibakeresést...
Ja, vírusom erről függetlenül még nem volt...

Más:a Swipe már engem is kezd idegesíteni.Olyan ismeretlen, értelmetlen szavakat hoz előre, amiket még sosem használtam... :o

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#52765) twine válasza punky10 (#52764) üzenetére


twine
addikt

Swype:
Akkor is ezt csinálja ha kikapcsoljátok a dinamikus szótárt?
Én jó ideje épp ezért nem használom...(a dinamikus szótár opciót) :U

Persze, ha ki van kapcsolva, nehezebben tanul,,de legalább csak tőled :)

[ Szerkesztve ]

(#52766) punky10 válasza twine (#52765) üzenetére


punky10
addikt

Köszi, kipróbálom így, ha nem segít, akkor törlöm a szavakat, és kezdem előlről...

Látod, még a saját nevét sem tudja rendesen leírni... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#52767) 7Sony7 válasza twine (#52763) üzenetére


7Sony7
addikt

Azt megtaláltam, de csak villogott. Megnézem a fizetőst, köszi!

-

(#52768) twine válasza punky10 (#52766) üzenetére


twine
addikt

Azért a fizetésem nem raknám bele a fogadásba, hogy így megfelelő lesz,,,
Így is vannak érdekes ajánlások :U
Ezért kérdeztem inkább, mintsem kijelentettem.... :B
Bár én nem vagyok egy nyelvzseni,,,mint ahogyan már párszor meg is kaptam itt,,, :B :B

(#52769) VegyesTamás válasza twine (#52768) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Miért a vessző space helyett? :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#52770) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Én két napja kezdtem el használni a Go keyboardot eddig nagyon bejön.

OnePlus 8T

(#52771) assemble


assemble
addikt

En eleg sok billentyuzetet probaltam mar, de ez mindent ver: Hodor Keyboard
:DDD

(#52772) ZsyfKo válasza assemble (#52771) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Viccnek jó de az hogy pénzt kérjenek érte XD

OnePlus 8T

(#52773) bendi806


bendi806
aktív tag

sziasztok!.nemigazan illik ide a kerdes, de van egy akai 5 colos telom amin berepedt az uveg, tehat minden erintes mukodik,.erzekel.mindent..szerintetek, valamilyen gsm szervizbe letudjak cserelni az uveget, es tudom buta kerdes, de milyen osszeg lenne ez szerintetk...
koszonom a segitseget...:-)

(#52774) quailstorm válasza bendi806 (#52773) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A üveg össze van ragasztva az érintővel, csere csakis egyben. Ha Kínában van alkatrész cserélik. Anyagköltség nem hiszem hogy 4-5k-nál többe fájna. Leginkább annyi se.

(#52775) dokee78 válasza assemble (#52771) üzenetére


dokee78
félisten

WTF :O

(#52776) bendi806 válasza quailstorm (#52774) üzenetére


bendi806
aktív tag

akkor ez targytalan:-) tescoban vettem, akkor ez igy maradt:-)
de legalabb ma is tanultam valamit:-D

(#52777) saphancs válasza #79335424 (#52729) üzenetére


saphancs
aktív tag

Azt képzeltem, hogy nem olvasom el a sok szer egyetlen betűjét sem, fel adóból menne kukába, de ugye okostelefon... Okosabb mint én ;)

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#52778) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

A swype mostanában rendetlenkedik. Kurzor áll egy helyben, közben tudok írni, szavakat is felajánl, majd fél perc múlva megjelenik az addig irt szöveg.
Csak nálam ilyen?

(#52779) saphancs válasza yozsee11 (#52737) üzenetére


saphancs
aktív tag

És tényleg!! Örök hálám!!

Bocs a dupláért kicsúsztam az időből!

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#52780) Flind válasza zsoltzsolt (#52702) üzenetére


Flind
senior tag

Én két hete néztem meg újra a SwiftKeyt, mert annyira istenítette mindenki a Flowját. Hát, semmivel nem volt jobb a TouchPal X-nél, amit használok, sőt, utóbbi inkább kitalálta mit akarok írni. Swipenál még rosszabb volt a helyzet. De nem is tudom mit vártam, rengeteg billentyűzetet próbáltam már, de pár nap múlva mindig TouchPal X lesz belőle. Végülis nem is kellene próbálgatnom, ez tökéletes, csak olyan szépeket írnak bizonyos riválisokról, hogy hajlamos vagyok elhinni, de mindig csalódnom kell. Szóval ezt érdemes kipróbálni.

(#52781) S e t h válasza Flind (#52780) üzenetére


S e t h
nagyúr

Anno kipróbáltam.
Nem volt magyar bill. kiosztás.
Amúgy jó lenne, de így nálam kuka.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#52782) aicon válasza assemble (#52771) üzenetére


aicon
senior tag

Ennyit a play áruház szűréséről... nagy az isten állatkertje!

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#52783) air válasza Flind (#52780) üzenetére


air
nagyúr

Ha a Touchpal be van járatva, ki van tanítva, akkor persze, hogy sokkal hatékonyabban adja az ajánlatokat, mint azok amiket telepítés után éppen csak elkezdtél használni. Csak ilyen szempontból összehasonlítani őket, az szerintem, nem elegendő tesztelés.
Én azóta használom megint a Swype-ot, mióta néhány napja szó volt róla, hogy ékezetmentes kiosztáson is tud magyarul, és megy a kettős nyelvű bevitel.
Egyelőre jobban működik mint a SwiftKey, több szót ismer fel. Viszont külön kiosztáson vannak a kurzormozgató gombok. Kényelmesebb a nagybetűsítés. Szóval vannak előnyök és hátrányok is mindkettőnél, de csak hosszabb használat után tudom eldönteni, hogy tényleg melyik felel meg jobban nekem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52784) #33253120 válasza aicon (#52782) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ezt miért kell szűrni?
A hasznosság nem feltétel...

(#52785) raziel01 válasza aicon (#52782) üzenetére


raziel01
veterán

Szűrés? Ez nem az iStore. Itt sajnos minden szutykot feltöltenek, marhára nem ellenőriz semmit a Google.
Lásd a múltkori programot is ami vírusirtónak hirdette magát de közben semmit nem csinált.

[link]

Viszont ezek ellenére is szvsz a legszabadabb/legjobb rendszer az Android. Csak a sok okádék, igénytelen programot nem kéne engedni feltölteni.

[ Szerkesztve ]

(#52786) beg


beg
veterán

De, ellenőriz. Feltöltéskor átfut egy biztonsági ellenőrzésen. Te meg letöltéskor beállíthatod, hogy akkor is legyen-e ellenőrzés, + használhatsz egy tucat megbízható 3rd party biztonsági szoftvert, ami telepítés előtt szintén ellenőriz.

Másrészt meg nem kell minden hülyeséget noname fejlesztőtől letölteni, ami még a zoknid színéhez is engedélyt kér. PEBKAC ellen nincs orvosság.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52787) assemble válasza aicon (#52782) üzenetére


assemble
addikt

Megis mit kene ezen szurni? Mindenkinek joga van haszontalan appot csinalni, es mindenkinek joga van azt letolteni.
Mas se hianyozna, minthogy onkenyesen kiselejtezze valami "felso hatalom" az appokat, mert nekik nem tetszik valami mondvacsinalt hulye indok miatt, mint azt allandoan csinalja pl az apple.
Egyebkent pedig ha hasznossag alapjan szurnek az appokat, a tobbi appstore-ban is tized/szazad annyi app lenne. Jopar eve lattam egy felmerest, hogy hany zseblampa program van appstore-ban: 2ezer. A fent levo appok majdnem ketharmadat pedig soha nem toltik le: [link]

(#52788) saphancs


saphancs
aktív tag

Régen használtam egy progit, ami a játékon belül megakadályozta a reklámot. Ismét rákattant a gyerkőc a dologra, én viszont nem emlékszem mi volt, a playen se találom, ő meg folyton morog. Még a végégén földhöz vágja a telóm :D

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#52789) Bozek válasza raziel01 (#52785) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az is jó hülye, aki 15 perc alatt nem veszi észre, hogy nem csinál semmit a program és nem kér visszatérítést. :D

(#52788) saphancs: AdAway, Adblock. Azért nem találod őket, mert a Google törölte az összes ilyen alkalmazást a Play-ből, viszont a hivatalos oldalukról vagy XDA-ról letölthetőek legálisan. Mondjuk az utóbbi időben az Xposed framework-öt ajánlom és azon belül a MinMinGuard-ot, mert ez még a reklám helyét is eltünteti. Root meg úgyis kell mindegyikhez.

[ Szerkesztve ]

(#52790) ollie válasza saphancs (#52788) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

De kell hozzá root. A playen azért nincsenek már ezek, mert a google tiltja, ami érthető, mert reklámokból él.

Egyébként szerintem érdemes firewallt (is) használni, mert az teljesen blokkol appokat.

[ Szerkesztve ]

***

(#52791) hati válasza Bozek (#52789) üzenetére


hati
addikt

Project Cancelled:

http://forum.xda-developers.com/xposed/modules/xposed-minminguard-v1-3-2-ad-remover-t2597332

(#52792) aizen92


aizen92
addikt

Ma vettem észre, hogy a Chromeban ha az URL sávon huzogatom az ujjamat tudok lapfülek között váltani, ha lehúzom akkor meg megjeleníti az összeset.
Nincs valami leírás a részletes funkciókról? Mert tuti nem jöttem még rá pár év alatt egy kettőre (és nem is fogok) az biztos.
Ilyen Chrome 101 for dummies guide-ra gondoltam :DDD

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52793) beg válasza aizen92 (#52792) üzenetére


beg
veterán

Én elolvasom a changelogot, mielőtt frissítek. Abban le volt írva :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52794) aizen92 válasza beg (#52793) üzenetére


aizen92
addikt

Oh. Akkor ez előző frissítésben jött?
Amúgy ain't nobody got time for that :))

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52795) beg válasza aizen92 (#52794) üzenetére


beg
veterán

Itt az mondják, október óta létezik ez a funkció :) Van valami hivatalos droidos chrome blog is, csak lusta vagyok megkeresni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52796) aizen92


aizen92
addikt

ES file explorerre jött egy hibajavítás a rootolt eszközök crashelése miatt.
Most már elvileg jó lett és nem áll le.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52797) canniball válasza aizen92 (#52796) üzenetére


canniball
nagyúr

Gyakorlatilag is jó. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#52798) sbe561


sbe561
tag

Olyan progit keresek ami ha hívok akkor minden 45. mp-nél rezeg.

(#52799) air válasza sbe561 (#52798) üzenetére


air
nagyúr

0:45-nél, 1:30-nál, 2:15-nél... Minek? :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52800) aizen92 válasza air (#52799) üzenetére


aizen92
addikt

szerintem úgy értette, hogy 0:45, 1:45, 2:45 stb.
Mivel 15 másodperc alatt lerázhatja azt, akivel beszél és tudja, hogy hány percnél jár.
Költséghatékonysági szempontok szerintem az elképzelésének okai.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.