Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#52751) beg válasza 7Sony7 (#52748) üzenetére

beg
(veterán)

Ha csak a playről telepítesz, nem futsz bele ilyenbe.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52752) 3lm0 válasza beg (#52751) üzenetére

3lm0
(csendes tag)

Sajnos erre szerintem garancia nincs. A vírusok mindig egy lépéssel az irtók előtt járnak. A Google biztos hogy nagyon-nagyon tüzetesen átnézi mit rak fel az áruházba, de mint megszokhattuk bárhol, bármikor becsúszhat egy gikszer.

"Unalmas egyedül a nyeregben mióta megdöglött a ló"

(#52753) Deck válasza 3lm0 (#52752) üzenetére

Deck
(veterán)

Megbízható cégek megbízható appjait kell felrakni nem pedig noname feltöltők noname appjait és nem lesz gond. :U

[ Szerkesztve ]

PSN ID: deck91_x

(#52754) atillaahun válasza 7Sony7 (#52748) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Szerintem olyan hatalmas titokban azért nem tud feltelepülni. Valahol valamilyen jóváhagyást biztosan kell kérnie. Egyszer a letöltésre egyszer pedig a futtatásra. Akinek ez a 2 nem tűnik fel, azon vírusirtó se biztos hogy segít.

(#52755) beg válasza atillaahun (#52754) üzenetére

beg
(veterán)

Jobban utánaolvastam, bizonyos oldalak ("bizonyos") a videó lejátszásért kérik, hogy töltsd le és engedélyezd az ismeretlen forrásokat. Aki ezt megteszi, azt nem tudom sajnálni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52756) #41133696 válasza 7Sony7 (#52748) üzenetére

(törölt tag)

Egyelőre valószínű, de ahogy írták, csak Google Play használatával nagyban le lehet redukálni a dolog esélyét, illetve igen, célszerű használni ingyenes vagy fizetős védelmi rendszereket is.

(#52750) air: Meg bizonyos esuközökben nincs is MicroSD kártyahely, pl Nexus 7, illetve a KitKat ezen a téren is hozott szigorításokat

(#52757) #41133696 válasza Kékes525 (#52707) üzenetére

(törölt tag)

Az igen... lassan két éve nem nyúltak hozzá, és még mindig meg lehet vásárolni :)

(#52758) canniball válasza beg (#52628) üzenetére

canniball
(nagyúr)

Az nekem úgy látom be van kapcsolva, de ha rábökök nálam is meghal az ES.
Ennek okán kéne nekem egy task killer, hogy ne kelljen egy beragadt app miatt rebootolni. Van olyan ami kifejezetten ajánlott? Más cél tényleg nem lenne, csak ennyi hogy kézzel ki tudjam lőni az esetlegesen lehalt alkalmazásokat, de azzal ne legyen probléma (a tableten lévő Asus task manager pl. nem mutat minden futó alkalmazást).

Samsung microUSB->Type-C adapter és Caberg Duke bukósisak eladó: http://tinyurl.hu/Y7eB/ *** Only the good die young...

(#52759) Pipikék válasza Bozek (#52742) üzenetére

Pipikék
(tag)

87 app megy a háttérbe Nexus 5 Multitasking tökéletes :) 4.4.3 stock minden :)
Ja és így is 1.1 GB van :)

Minek nekem ART? :)

[ Szerkesztve ]

(#52760) beg válasza canniball (#52758) üzenetére

beg
(veterán)

Tegnap jött ES frissítés. Még azóta nem próbáltam, de a leírásában írtak root mode javításról.

(#52761) canniball válasza beg (#52760) üzenetére

canniball
(nagyúr)

És valóban megoldotta a problémát.

Samsung microUSB->Type-C adapter és Caberg Duke bukósisak eladó: http://tinyurl.hu/Y7eB/ *** Only the good die young...

(#52762) 7Sony7 válasza twine (#52749) üzenetére

7Sony7
(őstag)

Jó-lenne, csak valamiért nincs hang, csak fény. Vannak ezek a kis szines pöttyök. Ezek mik? Pont a no signal halvány, ez mit jelent?

(ex)Haier w910

(#52763) twine válasza 7Sony7 (#52762) üzenetére

twine
(addikt)

felül a "lapfüleknél" az értesítéseknél van hang , és rezgés is...az hogy halvány vagy azt jelenti, hogy nincs bekapcsolva az opció,,vagy azt hogy az ingyenesben nem elérhető,,sosem használtam a freet egyből a fizetőst vásároltam,,,de mivel nincs fent most a telefonomon,, igy sajnos fejből nem tudok neked segíteni,,,
(bár hozzáteszem, szerintem ha adsz egy kis időt magadnak könnyen rájössz,,,hiszen végtelen egyszerű a program) :U

Szrk:
A színes pöttyök azt jelentik, az adott értesítést milyen színnel jelezze a telefondon a led,,(ha tudja ezt a telefonod)

[ Szerkesztve ]

(#52764) punky10 válasza beg (#52755) üzenetére

punky10
(addikt)

Lehet, hogy hülye szokás, de én egy új telefon esetén legelőször az ismeretlen forrásokat pipálom be, és engedélyezem az USB-hibakeresést...
Ja, vírusom erről függetlenül még nem volt...

Más:a Swipe már engem is kezd idegesíteni.Olyan ismeretlen, értelmetlen szavakat hoz előre, amiket még sosem használtam... :o

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3s Prime/Note 4/Huawei P20/Samsung Galaxy tab A6 10.1 LTE

(#52765) twine válasza punky10 (#52764) üzenetére

twine
(addikt)

Swype:
Akkor is ezt csinálja ha kikapcsoljátok a dinamikus szótárt?
Én jó ideje épp ezért nem használom...(a dinamikus szótár opciót) :U

Persze, ha ki van kapcsolva, nehezebben tanul,,de legalább csak tőled :)

[ Szerkesztve ]

(#52766) punky10 válasza twine (#52765) üzenetére

punky10
(addikt)

Köszi, kipróbálom így, ha nem segít, akkor törlöm a szavakat, és kezdem előlről...

Látod, még a saját nevét sem tudja rendesen leírni... ;]

Xiaomi Redmi 3s Prime/Note 4/Huawei P20/Samsung Galaxy tab A6 10.1 LTE

(#52767) 7Sony7 válasza twine (#52763) üzenetére

7Sony7
(őstag)

Azt megtaláltam, de csak villogott. Megnézem a fizetőst, köszi!

(ex)Haier w910

(#52768) twine válasza punky10 (#52766) üzenetére

twine
(addikt)

Azért a fizetésem nem raknám bele a fogadásba, hogy így megfelelő lesz,,,
Így is vannak érdekes ajánlások :U
Ezért kérdeztem inkább, mintsem kijelentettem.... :B
Bár én nem vagyok egy nyelvzseni,,,mint ahogyan már párszor meg is kaptam itt,,, :B :B

(#52769) VegyesTamás válasza twine (#52768) üzenetére

VegyesTamás
(senior tag)

Miért a vessző space helyett? :D

(Korábban TomCat333) VegyesTamás /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, Egyéb NEM tömegtartalom! :)

(#52770) ZsyfKo

ZsyfKo
(senior tag)

Én két napja kezdtem el használni a Go keyboardot eddig nagyon bejön.

Pocophone F1

(#52771) assemble

assemble
(addikt)

En eleg sok billentyuzetet probaltam mar, de ez mindent ver: Hodor Keyboard
:DDD

(#52772) ZsyfKo válasza assemble (#52771) üzenetére

ZsyfKo
(senior tag)

Viccnek jó de az hogy pénzt kérjenek érte XD

Pocophone F1

(#52773) bendi806

bendi806
(tag)

sziasztok!.nemigazan illik ide a kerdes, de van egy akai 5 colos telom amin berepedt az uveg, tehat minden erintes mukodik,.erzekel.mindent..szerintetek, valamilyen gsm szervizbe letudjak cserelni az uveget, es tudom buta kerdes, de milyen osszeg lenne ez szerintetk...
koszonom a segitseget...:-)

(#52774) quailstorm válasza bendi806 (#52773) üzenetére

quailstorm
(nagyúr)

A üveg össze van ragasztva az érintővel, csere csakis egyben. Ha Kínában van alkatrész cserélik. Anyagköltség nem hiszem hogy 4-5k-nál többe fájna. Leginkább annyi se.

(#52775) dokee78 válasza assemble (#52771) üzenetére

dokee78
(félisten)

WTF :O

(#52776) bendi806 válasza quailstorm (#52774) üzenetére

bendi806
(tag)

akkor ez targytalan:-) tescoban vettem, akkor ez igy maradt:-)
de legalabb ma is tanultam valamit:-D

(#52777) saphancs válasza #79335424 (#52729) üzenetére

saphancs
(aktív tag)

Azt képzeltem, hogy nem olvasom el a sok szer egyetlen betűjét sem, fel adóból menne kukába, de ugye okostelefon... Okosabb mint én ;)

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#52778) vadászcsiga

vadászcsiga
(nagyúr)

A swype mostanában rendetlenkedik. Kurzor áll egy helyben, közben tudok írni, szavakat is felajánl, majd fél perc múlva megjelenik az addig irt szöveg.
Csak nálam ilyen?

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#52779) saphancs válasza yozsee11 (#52737) üzenetére

saphancs
(aktív tag)

És tényleg!! Örök hálám!!

Bocs a dupláért kicsúsztam az időből!

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#52780) Flind válasza zsoltzsolt (#52702) üzenetére

Flind
(senior tag)

Én két hete néztem meg újra a SwiftKeyt, mert annyira istenítette mindenki a Flowját. Hát, semmivel nem volt jobb a TouchPal X-nél, amit használok, sőt, utóbbi inkább kitalálta mit akarok írni. Swipenál még rosszabb volt a helyzet. De nem is tudom mit vártam, rengeteg billentyűzetet próbáltam már, de pár nap múlva mindig TouchPal X lesz belőle. Végülis nem is kellene próbálgatnom, ez tökéletes, csak olyan szépeket írnak bizonyos riválisokról, hogy hajlamos vagyok elhinni, de mindig csalódnom kell. Szóval ezt érdemes kipróbálni.

(#52781) S e t h válasza Flind (#52780) üzenetére

S e t h
(veterán)

Anno kipróbáltam.
Nem volt magyar bill. kiosztás.
Amúgy jó lenne, de így nálam kuka.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#52782) aicon válasza assemble (#52771) üzenetére

aicon
(senior tag)

Ennyit a play áruház szűréséről... nagy az isten állatkertje!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ======== Microsoft WMO, Logitech Gamer egerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#52783) air válasza Flind (#52780) üzenetére

air
(nagyúr)

Ha a Touchpal be van járatva, ki van tanítva, akkor persze, hogy sokkal hatékonyabban adja az ajánlatokat, mint azok amiket telepítés után éppen csak elkezdtél használni. Csak ilyen szempontból összehasonlítani őket, az szerintem, nem elegendő tesztelés.
Én azóta használom megint a Swype-ot, mióta néhány napja szó volt róla, hogy ékezetmentes kiosztáson is tud magyarul, és megy a kettős nyelvű bevitel.
Egyelőre jobban működik mint a SwiftKey, több szót ismer fel. Viszont külön kiosztáson vannak a kurzormozgató gombok. Kényelmesebb a nagybetűsítés. Szóval vannak előnyök és hátrányok is mindkettőnél, de csak hosszabb használat után tudom eldönteni, hogy tényleg melyik felel meg jobban nekem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52784) T_chris válasza aicon (#52782) üzenetére

T_chris
(addikt)

Ezt miért kell szűrni?
A hasznosság nem feltétel...

Aki érti a humort az mindent tud. Aki nem, az pedig mindenre képes. (LinuxOnDex alól nem fog menni minden ékezet. Bocs.)

(#52785) raziel01 válasza aicon (#52782) üzenetére

raziel01
(veterán)

Szűrés? Ez nem az iStore. Itt sajnos minden szutykot feltöltenek, marhára nem ellenőriz semmit a Google.
Lásd a múltkori programot is ami vírusirtónak hirdette magát de közben semmit nem csinált.

[link]

Viszont ezek ellenére is szvsz a legszabadabb/legjobb rendszer az Android. Csak a sok okádék, igénytelen programot nem kéne engedni feltölteni.

[ Szerkesztve ]

(#52786) beg

beg
(veterán)

De, ellenőriz. Feltöltéskor átfut egy biztonsági ellenőrzésen. Te meg letöltéskor beállíthatod, hogy akkor is legyen-e ellenőrzés, + használhatsz egy tucat megbízható 3rd party biztonsági szoftvert, ami telepítés előtt szintén ellenőriz.

Másrészt meg nem kell minden hülyeséget noname fejlesztőtől letölteni, ami még a zoknid színéhez is engedélyt kér. PEBKAC ellen nincs orvosság.

[ Szerkesztve ]

(#52787) assemble válasza aicon (#52782) üzenetére

assemble
(addikt)

Megis mit kene ezen szurni? Mindenkinek joga van haszontalan appot csinalni, es mindenkinek joga van azt letolteni.
Mas se hianyozna, minthogy onkenyesen kiselejtezze valami "felso hatalom" az appokat, mert nekik nem tetszik valami mondvacsinalt hulye indok miatt, mint azt allandoan csinalja pl az apple.
Egyebkent pedig ha hasznossag alapjan szurnek az appokat, a tobbi appstore-ban is tized/szazad annyi app lenne. Jopar eve lattam egy felmerest, hogy hany zseblampa program van appstore-ban: 2ezer. A fent levo appok majdnem ketharmadat pedig soha nem toltik le: [link]

(#52788) saphancs

saphancs
(aktív tag)

Régen használtam egy progit, ami a játékon belül megakadályozta a reklámot. Ismét rákattant a gyerkőc a dologra, én viszont nem emlékszem mi volt, a playen se találom, ő meg folyton morog. Még a végégén földhöz vágja a telóm :D

(#52789) Bozek válasza raziel01 (#52785) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Az is jó hülye, aki 15 perc alatt nem veszi észre, hogy nem csinál semmit a program és nem kér visszatérítést. :D

(#52788) saphancs: AdAway, Adblock. Azért nem találod őket, mert a Google törölte az összes ilyen alkalmazást a Play-ből, viszont a hivatalos oldalukról vagy XDA-ról letölthetőek legálisan. Mondjuk az utóbbi időben az Xposed framework-öt ajánlom és azon belül a MinMinGuard-ot, mert ez még a reklám helyét is eltünteti. Root meg úgyis kell mindegyikhez.

[ Szerkesztve ]

(#52790) ollie válasza saphancs (#52788) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

[link]

De kell hozzá root. A playen azért nincsenek már ezek, mert a google tiltja, ami érthető, mert reklámokból él.

Egyébként szerintem érdemes firewallt (is) használni, mert az teljesen blokkol appokat.

[ Szerkesztve ]

(#52791) hati válasza Bozek (#52789) üzenetére

hati
(addikt)

Project Cancelled:

http://forum.xda-developers.com/xposed/modules/xposed-minminguard-v1-3-2-ad-remover-t2597332

(#52792) aizen92

aizen92
(addikt)

Ma vettem észre, hogy a Chromeban ha az URL sávon huzogatom az ujjamat tudok lapfülek között váltani, ha lehúzom akkor meg megjeleníti az összeset.
Nincs valami leírás a részletes funkciókról? Mert tuti nem jöttem még rá pár év alatt egy kettőre (és nem is fogok) az biztos.
Ilyen Chrome 101 for dummies guide-ra gondoltam :DDD

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52793) beg válasza aizen92 (#52792) üzenetére

beg
(veterán)

Én elolvasom a changelogot, mielőtt frissítek. Abban le volt írva :)

(#52794) aizen92 válasza beg (#52793) üzenetére

aizen92
(addikt)

Oh. Akkor ez előző frissítésben jött?
Amúgy ain't nobody got time for that :))

[ Szerkesztve ]

(#52795) beg válasza aizen92 (#52794) üzenetére

beg
(veterán)

Itt az mondják, október óta létezik ez a funkció :) Van valami hivatalos droidos chrome blog is, csak lusta vagyok megkeresni.

(#52796) aizen92

aizen92
(addikt)

ES file explorerre jött egy hibajavítás a rootolt eszközök crashelése miatt.
Most már elvileg jó lett és nem áll le.

(#52797) canniball válasza aizen92 (#52796) üzenetére

canniball
(nagyúr)

Gyakorlatilag is jó. ;)

(#52798) sbe561

sbe561
(tag)

Olyan progit keresek ami ha hívok akkor minden 45. mp-nél rezeg.

Jiayu G2F, Xiaomi Redmi 2 Pro, Xiaomi Redmi 3

(#52799) air válasza sbe561 (#52798) üzenetére

air
(nagyúr)

0:45-nél, 1:30-nál, 2:15-nél... Minek? :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52800) aizen92 válasza air (#52799) üzenetére

aizen92
(addikt)

szerintem úgy értette, hogy 0:45, 1:45, 2:45 stb.
Mivel 15 másodperc alatt lerázhatja azt, akivel beszél és tudja, hogy hány percnél jár.
Költséghatékonysági szempontok szerintem az elképzelésének okai.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.