Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53151) ZsyfKo válasza goom (#53148) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Nekem alapból feldobta hogy letölthetem a témát és a program is alapból magyar.

OnePlus 8T

(#53152) canniball


canniball
nagyúr

Nálatok is megdöglött a Feedly?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#53153) Probert75 válasza air (#53136) üzenetére


Probert75
addikt

ZTE Blade Super gyári 4.0 android és rootolva.

(#53154) Bozek válasza canniball (#53152) üzenetére


Bozek
nagyúr

Böngészőből se jön be. De biztos javítják hamarosan.

(#53155) busman válasza zsoltzsolt (#53118) üzenetére


busman
addikt

A te módszereddel megkaptam én is a témákat...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#53156) goom válasza Bozek (#53150) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm válaszod!
- nem, csak most frissítettem. Lám, meg is lettek a témák!... :)
- alapból angol nyelvű a telefonom. Emiatt a SwiftKey is csak így tud? Nem módosítható?

(#53157) canniball válasza Bozek (#53154) üzenetére


canniball
nagyúr

Ezek szerint nem csak nálam halt le, köszi a visszajelzést!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#53158) Bozek válasza goom (#53156) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az alkalmazások általában azon a nyelven futnak, amire a telefon be van állítva. Van, amelyiknél meg van oldva az, hogy kiválaszthass másik nyelvet és van, amelyiknél nincs. Úgy néz ki, a SwiftKey ez utóbbi csoportba tartozik.

(#53159) szili.tamas1 válasza goom (#53156) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Morelocale-t telepitsd. Ugy tudni fognak magyarul az appok (mar amelyik tud)

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#53160) Astrasattila


Astrasattila
tag

Szervusztok!

Tudnátok ajánlani olyan programot, ami PC-n képes Android alkalmazások futtatására. Szeretném megnézni, hogy miként funkcionál néhány program, mielőtt véglegesen telepíteném a telefonra. Ha meg nem tetszik, nem kell törölgetnem, tisztogatnom a telefon rendszerét az elárvult dolgoktól. Találtam egy Genymotion nevű programot még régebben. Ezen kívül van még más alternatíva?

(#53161) oriic válasza se4ever2 (#53146) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az új verzióban nem lehet már. Korábbi verziót kell feltenni.

Live-Die-Respawn

(#53162) quailstorm válasza Astrasattila (#53160) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Bluestacks app player?

(#53163) air válasza Astrasattila (#53160) üzenetére


air
nagyúr

BlueStacks

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53164) goom válasza Bozek (#53158) üzenetére


goom
senior tag

Bozek: igen, sajnos úgy tűnik (ilyen még pl. a LocusMap Pro is).
szili.tamas1: próbáltam már, de root kellene hozzá. Az meg kizárt...
Köszönöm mindkettőtöknek!

(#53165) scarabaeus


scarabaeus
őstag

Ingyenessé vált a SwiftKey, írta egy cikk. Kihasználtam az alkalmat, megnéztem, mennyivel tud többet a Samsung beépített "flow" írásánál. A cloudot kikapcsoltam, mert mások egyedi ajánlatait-szavait nem kérem, ha akarja, tanulja meg az enyémet, helyileg. Most viszont pár gombnyomásra vagyok az uninstalltól: komolyan nem lehet kikapcsolni az automatikus utólagos javítgatását? Speciálisabb szavakat betűnként beírva látom, hogy utána kijavítgatja nekem számára értelmesebb szavakra... Erre nem szorulok rá, és direkt betűnként írtam, mert nem valószínű, hogy a szótárában van. Nem kell javítani. De akkor is javítja. Kijavítom. Visszajavítja.

A másik probléma, pl. legyen a szó az előbb említett "szótárában". Most már tudja, ezt a változatot, mert az előbb szerepelt. De nem tudja követni a magyar nyelv toldalékolásba mindent beleadó egyediségét, hogyan adhatok hozzá nekem tetsző toldalékokat, visszatörlöm a szóközt, beírom betűnként? Vonatkozik ez ritkább összetett szavakra is, persze. Flowban folytatva átírja még a szótövet is, huhh.

Hm, nem sokáig marad ez, a beíromból bíromat csinált, utólag, de összeségében is, még pötyögve is hamarabb megírtam volna ezt a hozzászólást, mint így, szinte szavanként megküzdve az ő akaratával. Á, már nem törlöm ezt a hozzászólást, ahhoz sokat foglalkoztam vele, a programot törlöm. Ez rémálom...

Quoth the Raven "Nevermore."

(#53166) Flind válasza aicon (#53127) üzenetére


Flind
senior tag

A szerkesztési menüt én is imádom a TouchPal X-ben. :)

Szépek lettek amúgy a SK témák, mondjuk furcsa hogy egyéni kép beállíthatóság nincs. Vagy van?

(#53167) |AP| válasza scarabaeus (#53165) üzenetére


|AP|
veterán

a speciális beállításokban a "szóköz-kiegészítés mód"-ot állítsd "mindig szóközt illeszt be"-re. Így jó lesz.
Amit a toldalékokkal kapcsolatban írtál az valóban így van, az elején kicsit körülményes, de gyorsan tanul.
Pár perc után még tényleg nem az igazi, de a program erőssége épp a tanulás. Minél tovább "éltek együtt", annál könnyebb lesz. Én néha már komplett mondatokat tudok úgy beírni, hogy kitalálja mi lesz a következő szó és csak a javaslatra kell bökni.

(#53168) scarabaeus válasza |AP| (#53167) üzenetére


scarabaeus
őstag

Hm, a Szóköz-kiegészítés pontot ott simán úgy értelmeztem, rakjon-e szóközt a szavak végére, vagy ne, erre belelépve az az opció tényleg, hogy kell-e javaslat alapján javítani, vagy mindig szóközt rakjon :) Nem biztos, hogy egyértelmű a menüpont a neve alapján.
Adok még esélyt neki.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#53169) S e t h válasza canniball (#53152) üzenetére


S e t h
nagyúr

kibertámadás

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#53170) fdisk


fdisk
őstag

Erre vki?

Most csináltam egy hard resetet(format system,preload,cache,sdcard,media)
Újra rakta az omega romot,és csak a fő fiókom van egyenlőre a rendszerbe,de ugyan az a hiba.
Nem tudom szinkronizálni a névjegyeket. :W

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#53171) aizen92


aizen92
addikt

Ilyet androidra?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#53172) ollie válasza fdisk (#53170) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor nem lehet, hogy a főzött romban van a bug?

***

(#53173) tybsen


tybsen
addikt

Greader másoknál sem működik ma?

(#53174) Bozek válasza aizen92 (#53171) üzenetére


Bozek
nagyúr

Milyent? Ez csak egy iPad LCD, nem pedig egy iPad... Köze nincs az operációs rendszerhez a történetnek...

(#53173) tybsen: A gReader működik, csak a Feedly nem. Te is kapcsold ki a write-only üzemmódot...

[ Szerkesztve ]

(#53175) ollie válasza aizen92 (#53171) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#53176) tybsen válasza Bozek (#53174) üzenetére


tybsen
addikt

Koszi, a greader szóra kerestem csak rá amire május 30 volt az utolsó találat.

(#53177) canniball válasza S e t h (#53169) üzenetére


canniball
nagyúr

Remek. :(

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#53178) fdisk válasza ollie (#53172) üzenetére


fdisk
őstag

Nem tudom.Lehet.
De már nem emlékszem arra,hogy mikortól használom a főzött romot.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#53179) andorra válasza air (#53163) üzenetére


andorra
őstag

Külső forrásból származó applikációt hogyan lehet rá telepíteni? A fájlszerkezetbe rátelepített TC-vel belenézve, az virtuálisnak tűnt.

(#53180) aizen92 válasza ollie (#53175) üzenetére


aizen92
addikt

Erre gondoltam! Köszönöm ! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#53181) aizen92 válasza ollie (#53175) üzenetére


aizen92
addikt

Ez az iDisplay nagyon kemény! : :Y Leszedtem, gondoltam gyorsan refund ha nem jön be.
Basszus. 2 kattintás ( + PC-re is le kell szedni egy progit ) és ennyi. Már is használom, mint egy második képernyőt. Nexus 7 '13at pedig fullHD felbontásban, álló vagy fektetett helyzetbe is be lehet lőni.
Amazing! Az érintő funkciók is működnek. Egy 10"-os tablettel ez külön élvezet lehet. 7" kicsit kevés.

Ez eszméletlen jó! Köszi még egyszer! :R

Szerk.: USB-n keresztül lehet csak. USB debugging móddal.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#53182) S e t h válasza scarabaeus (#53165) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az igekötőkkel abszolút nem tud semmit kezdeni, mindenféle szavakat dobál helyette, oké, hogy ez majd jobbá válik, de felraktam ismét a kii bill. appot is, az kapásból felismeri és szépen köpi is kifelé a szavakat, mindenféle taníttatás nélkül.
Nekem is felkínálta a prémium témákat, mosolyogtató, hogy ezzel akar népszerűsíteni, persze megértem , hogy nem én vagyok a célkorosztály, viszont nekem a tartalmi hiányosságok miatt elvérzik, hiába próbál most szépnek látszani.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#53183) Reaper válasza scarabaeus (#53168) üzenetére


Reaper
őstag

De ha azt nem állítod be akkor a szóközre beszúrja a javasolt szót, de a fent megjelenő három lehetőség közül ez csak a középső. Mivel általában nekem tudja mit akarok mondani, ezért meghagytam alapbeállításban, ha meg nem tetszik, akkor a bal oldali "javaslat" az pontosan az amit beírtál, így be lehet simán rakni rövidítést, bármit.

Én évek óta használom ezt,nagyon sok szót megtanult már, "ismer már engem" :D ,pillanatok alatt lehet vele hosszabb üzeneteket írni, ennél jobbat nem találtam, pedig hébe-hóba próbálgattam azért.

[ Szerkesztve ]

(#53184) Cranium


Cranium
tag

Hali!

Édesanyám ma vett tabletet. Én full hülye vagyok az androidhoz, viszont azt már megfejtettem hogyan lehet Wifit beállítani, meg alkalmazást telepíteni. Viszont van egy probléma: édesanyám online szereti nézni a filmeket, pontosan a magyarvagyok.com oldalán. Na már most eddig semelyik böngésző nem játszott le semmit, csak egy nagy üres felületet dobott fel. Van valakinek tapasztalata, hogy hogy lehet működésre bírni?

(#53185) Bozek válasza Cranium (#53184) üzenetére


Bozek
nagyúr

Melyik Android fut rajta? Jelly Bean és felette (4.1+) már nem támogatja a Flash-t az Android. Esetleg Dolphin böngészővel tudod megnézni még, azt szokták írni, hogy mennek rajta az ilyen dolgok.

(#53186) quailstorm válasza Bozek (#53185) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Jelly bean még támogatja. Kitkat nem.

(#53187) Cranium válasza quailstorm (#53186) üzenetére


Cranium
tag

4.2.2-es verzió van rajta. Akkor ez most azt jelenti, hogy nem lehet online nézni rajta filmeket? Dolphine-al is próbáltam, de ott is üresség jön be.

(#53188) quailstorm válasza Cranium (#53187) üzenetére


quailstorm
nagyúr

android 4 szekció
Próbálgasd az APK-kat. De túl nagy teljesítményre ne számíts ha ilyen 1magos kis vacak. Normál HW melett éppen használható is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#53189) Astrasattila válasza quailstorm (#53162) üzenetére


Astrasattila
tag

Köszönöm szépen, megnézem!
(#53163) Szintén köszönöm!

(#53190) #41133696 válasza aizen92 (#53181) üzenetére


#41133696
törölt tag

Két dologért kár:

1. iDisplay is compatible with Windows XP (32-bit only), Windows Vista (32- and 64-bit) and Windows 7 (32- and 64-bit).

Windows 8.x nincs említve

2. USB-n keresztül megy csak ezek szerint, WiFi-n keresztül lenne az igazán kényelmes.

(#53191) Flind válasza Cranium (#53184) üzenetére


Flind
senior tag

Próbáld meg másik böngészővel. Én a UC Browsert vagy UC Browser HD-t ajánlom (tabra utóbbi talán jobb de van amire rosszul van optimalizálva, szóval ki kell próbálni), mert ezekben van beépített videólejátszó, így kényelmesebben lehet nézni. De flasht Dolphin, Firefox, vagy Cromeon kívül szinte minden tud.
Szerk: Ez magától telepíti a flasht első indítás után (meg aztán szól ha frissíteni lehet és meg is csinálja ha akarod).

[ Szerkesztve ]

(#53192) #79335424 válasza Cranium (#53187) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az ICS volt az utolsó, ami támogatott volt. JB -n hiába próbálnál flash playert telepíteni a Playről. Nem támogatott. Ez nem egyenlő azzal, hogy rá lehet venni. A Dolphin kezeli a flash -t, ha a megfelelő flashplayer alkalmazás telepítve van. Ezt pl. ÍGY lehet megoldani. Ugyanezzel Firefox alatt is lejátszhatók a flash videók.

[ Szerkesztve ]

(#53194) quailstorm válasza #79335424 (#53192) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem nem és nem. Már a második hsz tömény baromság.
Flash player API szintű támogatása a KITKAT óta szűnt meg. Az igaz hogy a JB hivatalosan sose volt támogatott, de érintetlen maradt a kód, ugyanúgy megy. Csak ilyen hülye korlátok vannak mint nem engedik az opera böngészőnek a flash detektálását.
De a beépített android browser gond nélkül viszi.

A dolphinos trükközés az kitkat alatt kell, API pótlás.

Mellesleg playen idestova 1 éve nincs flash player. Vagy több.

(#53195) Flind válasza quailstorm (#53194) üzenetére


Flind
senior tag

Több, kettő és fél lesz az..

(#53196) aizen92 válasza #41133696 (#53190) üzenetére


aizen92
addikt

1. Windows 8.1-en megy! Tesztelve :)

2. Wifivel mindig is az volt a bajom, hogy pl. a Microsoft RDP kliense képtelen egy fullHD videót akadás nélkük átküldeni a tablet képernyőjére.

Teszteltem, képes WIFI adatátvitelre is!

Itt viszont akár "játszhatsz" is rajta. ( Hót fölösleges csak, hogy szemléltessem azért írom: teljes képátvitelre képes, minőségromlás és teljesítmény csökkenés nélkül. Bár sajnos csak az integrált videókártya működik, a dedikált lekapcsol egyből, ahogy csatlakoztatom a tabletet kijelzőként )

Szerk.: WIFIN IS megközelítőleg ugyanolyan GYORS!!! Elképesztő :Y

Ha van még funkció, amit kipróbáljak szólj nyugodtan! :R
.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#53197) #79335424 válasza quailstorm (#53194) üzenetére


#79335424
törölt tag

Legyen, ahogy gondolod. Nem vitatkozom azon, hogy a támogatottság API -t jelent, vagy azt, hogy a lejátszás egyszerűen megoldható. Pl. úgy, hogy belekattintasz az ablakba, akkor azon keresztül, vagy a Play -ről letöltheted az Android verziód szerint hozzá való plugint. Csak azt nem értem, hogy ha támogatott, akkor miért szerepel a topikban ennyiszer ez a kérdés. Én ezt az állapotot inkább "megtűrtnek" nevezném, de támogatottnak semmiképp.

[ Szerkesztve ]

(#53198) Cranium


Cranium
tag

Na, végül megerőszakoltam, sikerül lejátszani Flasht a Dolphin böngészővel, felrakva vele a Jetpack-al, köszönöm a segítséget! :R

(#53199) quailstorm válasza #79335424 (#53197) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha engedték volna a flash player GPlayről való letöltését (mint ahogy a JB kijövetele után röviddel törölték is) akkor ment volna.
Hivatalos forrásból, egyenesen az adobe oldaláról leszedve működött.
Kitkattal meg nem. Szerintem ez jelenti a támogatás valódi megszűnését.
Egy nyamvadt apk telepítése még nem bonyolult vagy mókolás, playről is azt csinálod. Én évekig elvoltam olyan platformokon ahol nem volt appbót (WinMO, Symbian).

(#53200) #79335424 válasza quailstorm (#53199) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akiket kicsit érdekel a rendszer, azok ismerik a story -t. De ez már nem fejlesztők számára készült rendszer, mint a Firefox OS - Geekphone. Ez a felhasználóknak készült, akiknek dunsztjuk sincs arról, hogy mi az az API, vagy hogy mit tartalmaz a kód. Nem is kell tudniuk. Számukra az a támogatott, amiben a rendszer partner, hogy tudja használni az igényelt funkciót. Ide kattints, ezt telepítsd, stb. Plusz érkeznek rá javítások, frissítések. Ez régen így is volt. Miért szűnt meg? Pont ugyanazt a verziót lehet most is telepíteni, amit anno, ICS -re. Miért? Mert már nem támogatott. Sztem ez elég egyértelmű.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.