Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52651) ollie válasza RBJ (#52650) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A factory data resetet keresd meg a menüben.

***

(#52652) cappa72 válasza RBJ (#52650) üzenetére


cappa72
nagyúr

Beállítások -> fiókok -> google -> account-névre ráböksz -> opciók gomb -> fiók törlése.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#52653) RBJ válasza cappa72 (#52652) üzenetére


RBJ
addikt

azóta meglett. szinkronizálás on belül volt. :DD
Nem akarok resetet itt nézegetem, hogy ne maradjon személyes adat a telefonomon. :DDD
ragaszkodik az új tulaj majd a progikhoz amit feltettem mert nájne nuku amihez ért.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#52654) Meggyi001 válasza cappa72 (#52652) üzenetére

Hi :)

https://gamergep.hu/

(#52655) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Myphone explorernél milyen jegyzet appot kell tölteni, hogy azt kezelje a myphone explorer?

F.K.T.

(#52656) dokee78 válasza psg5 (#52655) üzenetére


dokee78
félisten

Úgy tudom,ha telepíted felteszi azt a jegyzet appot is.

(#52657) Süvi


Süvi
őstag

Sziasztok. Egy barátom kapott ma egy androidos tabletet és egy kis segítséget kérnek. Én IOS-t használok és azon van egy un. Document 5 nevű alkalmazás, melyet arra használok, hogy a Google drive mappait és a fájlokat le tudja tölteni a készülékre és offline is lehet használni.

A kérdésem az lenne ,hogy milyen androidos app tudja ezt, tehát fájlokon kivul teljes mappakat is letölteni a felhőből? Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#52658) raziel01 válasza Süvi (#52657) üzenetére


raziel01
veterán

Drive

(#52659) psg5 válasza dokee78 (#52656) üzenetére


psg5
veterán

Ködzi, igen már látom is, jelzi az ikon
sarkában

F.K.T.

(#52660) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Tudtok mondani olyan programot, ami megmutatja, hogy összesen hány percet beszéltem a telefonon (főleg a kimenő hívás érdekelne), és lehetőleg ezt havi bontásban is mutatja?
Köszönöm!

(#52661) Süvi válasza raziel01 (#52658) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm, de ezzel mappakat is offline-ná tud tenni, és nem csak fájlokat? Köszönöm

(#52662) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Tabletre milyen medialejátszót tudnátok ajánlani? Nem baj a fizetős.
köszi

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#52663) #79335424 válasza Süvi (#52661) üzenetére


#79335424
törölt tag

Néhány fájlkezelő tudja kezelni a GDrive -ot. Ilyen pl. a SolidExplorer. Kétablakos, mint a TotalCommander és ugyanúgy kezeli a GDrive tartalmát, mint ha a belső tár, vagy a microSD lenne. Fájlok, mappák oda-vissza, ahogy akarod.

(#52664) beg válasza cikasz (#52662) üzenetére


beg
veterán

Ha van hozzá erőforrás, akkor xbmc.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52665) cikasz válasza beg (#52664) üzenetére


cikasz
őstag

Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85-re kell.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#52666) air válasza pete_21 (#52660) üzenetére


air
nagyúr

aPhonelog

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52667) zsoltzsolt válasza air (#52666) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

We're sorry, the requested URL was not found on this server.

Nekem ezt adja a linkre

(#52668) Spartaqs


Spartaqs
csendes tag

Gmail-ben hol tudom állítani hogy egy másoltat hagyjon a kiszolgálón?

(#52669) LonGleY válasza Spartaqs (#52668) üzenetére


LonGleY
veterán

Mely esetben? Ennek a kérdésnek csak én nem látom önmagában az értelmét?

(#52670) ollie válasza LonGleY (#52669) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én sem értem.

***

(#52671) kovisoft válasza zsoltzsolt (#52667) üzenetére


kovisoft
őstag

"This app is unfortunately no longer available on the Android market."

- írja az AppBrain.

(#52672) beg válasza Spartaqs (#52668) üzenetére


beg
veterán

Ha IMAP/SMTP -re gondolsz, akkor a gmail fiókban (asztali böngészőben) jobbra fent a fogaskeréknél.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52673) air válasza zsoltzsolt (#52667) üzenetére


air
nagyúr

Aki kéri, privátban küldök hozzá linket.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52674) Bozek válasza beg (#52664) üzenetére


Bozek
nagyúr

Gondoltam kipróbálom. Le is szedtem a honlapról a stable verziót, de amikor telepíteni akarom, azt írja ki a végén, hogy "Az alkalmazás nincs telepítve"... Szóval maradok az MX Player-nél, pedig lehet meggyőzött volna, ha sikerül felraknom.

(#52675) #79335424 válasza Bozek (#52674) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az XBMC kicsit ágyúval verébre. Akkor van értelme, ha hálózati lejátszást szeretnél, mivel kezeli szinte az összes csatolási módot. Valamint az összetett menüs ISO -kkal is elboldogul. Pluginnal még a Youtube lejátszás jópofa feature. Viszont sztem zenében nem erős. A GoneMad többet tud, ha nagy zenetár kezelés kell (sajnos, csak CIFS csatolással működik hálózati meghajtó esetén).

(#52676) Bozek válasza #79335424 (#52675) üzenetére


Bozek
nagyúr

Attól még kipróbáltam volna, nem hiszem, hogy a Snapdragon 800 és a 2 GB RAM kevés lenne neki... De úgy néz ki, erre sose jövök rá.

(#52677) #79335424 válasza Bozek (#52676) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem, a vas biztosan elég neki. Nekem SGS2 -n is volt, működött. Pont ugyanazt kapod, mint PC -n. Létezik Win alá és önálló Linux disztróként is. Kipróbálhatod. Ha KitKatod van, akkor lehet, hogy azzal van baja.

(#52678) Bozek válasza #79335424 (#52677) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tudom, hogy ugyanazt kapom, csak azért telefonon érdekelt volna, hogy milyen az élmény. :) Egyébként akkor valószínűleg a KitKat a probléma, bár nem tudom, hogy azzal mi baja lehet. Még csak az SD kártyára írás tiltása se okozhatna problémát, mivel azt már kiiktattam.

(#52679) T_chris: Az Adreno 330 nem tetszene neki? Érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#52679) #33253120 válasza Bozek (#52676) üzenetére


#33253120
törölt tag

Bizonyos GPU-kal nem megy ahogy emlékszem...

(#52680) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Android Kitkat-en hogy lehet a stock contacts managerben bejegyzést törölni?

Nem értem: betettem a sim card-ot rajta rengeteg névvel számmal, majd import all. Oké, meg is jelentek a contacts managerben ahogy kell.
Na de hogy törlök nevet számot? Nem találok delete funkciót! Eddig elég volt az adott névre hosszan nyomni és megjelent: edit, delete stb. Most nem.

Kínomban már leszedtem a Play-ről külső SIM managert, de ott se lehet törölni: rábökök a névre, delete, és eltűnik a név-de csak az adott app-ból. A sim kártyán ott marad.

Köszönöm

(#52681) Süvi válasza #79335424 (#52663) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm, meg fogjuk próbálni.

(#52682) assemble válasza Bozek (#52678) üzenetére


assemble
addikt

Sztem vinnie kene, ujabb xbmc-ben (gotham) elvileg eleg jol megy mar a video gyorsitas.
Adreno 330 igencsak izmos multimedia ugyileg, N5-on probalgattam parhuzamosan egyszerre tobb (2-t, de talan 3-at is) 1080p filmet is le tud tokeletesen jatszani (nehany lejatszoban van ilyen "kis lebegoablakos" lejatszas - mxplayer, dice, bsplayer vagy ezek kombinacioja, azzal probaltam), 4K video sem kottyan meg neki. Igazabol a laptopomat is iszonyatosan elveri, amin egynel tobb 1080p videot meg sem probalnek, nemelyik durvabb 1080p video onmagaban ki fog rajta (bar az eleg ritka, ilyen 60 fps-es videok csak foleg, de procibol azt is viszi Ubuntu alatt).

(#52683) ollie válasza t420s (#52680) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Belépsz online a google accountodba, és ott a contactsnál törölhetsz kedvedre.

***

(#52684) Bozek válasza assemble (#52682) üzenetére


Bozek
nagyúr

Fel se telepíti, ez a fő probléma.

(#52685) xSide válasza t420s (#52680) üzenetére


xSide
őstag

Nézetnél csak a sim láthatóságot állítsd be. Ott törölheted.
Gyanítom a telóra másoltak közül törölgettél csak, ezért maradt a sim változatlan.

[ Szerkesztve ]

(#52686) pigster


pigster
senior tag

Olyan audió lejátszót keresek, aminek jó nagy kezelőgombjai vannak. Albumart, equalizer, meg egyéb csicsa nem kell, csak jó nagy gombok, hogy autóban is kényelmesen lehessen nyomkodni. Tudtok ajánlani vmit?

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#52687) BiOszi


BiOszi
tag

Sziasztok!

Valaki nem tudja,hogy lehetne streameltetni az asztalig gépemről a filmeket wifin keresztül?

Üdv. :R

I think that I will be a DJ! This profession is a bitch magnet! by:Pusheen

(#52688) t420s válasza xSide (#52685) üzenetére


t420s
aktív tag

minden eleve a sim-en van, a storage-on semmi
és ez nem is fog változni
de továbbra is rejtély a törlés.
azért ez a basz**kodás non plus ultrája: a netet kell túrnom meg fórumoznom hogy a contactból egy számot töröljek.

????

Nézetnél csak a sim láthatóságot állítsd be. Ott törölheted.
Gyanítom a telóra másoltak közül törölgettél csak, ezért maradt a sim változatlan.

(#52689) r4z


r4z
nagyúr

Hali!

Van olyan app, amivel egyedi widgetet (Zooper, UCCW) lehet rakni a notification barba?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#52690) air válasza t420s (#52688) üzenetére


air
nagyúr

Nekem SP-m van, azon semmit nem lehet a SIM-én levő számokkal csinálni, csak importálni. Androidos telefonokat nem úgy találták ki, hogy a SIM-ről használd a kontaktokat.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52691) aizen92 válasza r4z (#52689) üzenetére


aizen92
addikt

Inspired by iOS 8? :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52692) r4z válasza aizen92 (#52691) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem követem az eseményeket az iOS-szel kapcsolatban, csak eszembe ötlött :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#52693) #33253120 válasza BiOszi (#52687) üzenetére


#33253120
törölt tag

Telefonra felteszed a total commandert, a lan alatt felveszed a pc-t ip/meghajtó/könyvtár útvonallal, név/jelszóval, mentés.
Utána a gépen megosztod a fent megadott meghajtót/mappát, igény szerint jogosultságot állítasz, reboot.
Utána betallózod a telefonon tc-lan-kapcsolat neve alatt a médiatartalmat, és nézed. Vagy ilyesmi. :)

(#52694) BiOszi válasza #33253120 (#52693) üzenetére


BiOszi
tag

Köszönöm! Üdv. :R

I think that I will be a DJ! This profession is a bitch magnet! by:Pusheen

(#52695) #33253120 válasza BiOszi (#52694) üzenetére


#33253120
törölt tag

A lényeg lemaradt. A lan plugint külön kell telepíteni.

(#52696) BiOszi válasza #33253120 (#52695) üzenetére


BiOszi
tag

Nekem ez sajnos kicsit bonyolult.... :W ,de a segítséget köszönöm! :R :R :R

I think that I will be a DJ! This profession is a bitch magnet! by:Pusheen

(#52697) aizen92 válasza BiOszi (#52696) üzenetére


aizen92
addikt

ES file explorer.

1.Azonos hálózaton legyen a két készülék.

2. Windows rendszer esetén jobb klikk a mappára/könyvtárra amit meg akarsz osztani--- tulajdonságok---megosztás lapfül----megosztásra kattint ---- felhasználódat hozzáadod leokézod és kész az egyik része.

3. vissza telefonhoz--- ES file explorer letölt majd elindít
Itt jobb oldal fent lesz egy kék kis mobil és földgömb jelzés, arra katt, majd kiválasztod a hálózatot--- helyi hálózat---- keresésre kattintasz----- vársz amíg talált egy általában 192.168.0 nevű eszközt---- rákatt ---- ha kér felhasználó nevet akkor értelemszerűen a gép felhasználónevének és jelszavának beírása----- és rajta is vagy. itt látod a főkönyvtárat és tudsz böngészni benne, értelemszerűen csak azt tudod megnyitni/másolni stb. amit gépen engedélyeztél megosztani.

Ajánlott hozzá egy MXplayer is , ami a médiatartalom lejátszására lesz jó.

Én ezt a módszert használom, film/sorozat lejátszására/streamelésére, fájlok mozgatására stb.

Ha valami nem világos privátban segítek. Ne chateljük szét a topicot! :R

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52698) BiOszi válasza aizen92 (#52697) üzenetére


BiOszi
tag

Rendbe.Holnap rápróbálok,meló van! Ha nem sikerül rád írok.... :R :R :R

I think that I will be a DJ! This profession is a bitch magnet! by:Pusheen

(#52699) antal750 válasza t420s (#52688) üzenetére


antal750
aktív tag

helo
contact2sim pro én ezt használom erre.

[ Szerkesztve ]

(#52700) aizen92


aizen92
addikt

Valaki írta, hogy a swiftkey talán, prediktív szövegbevitele egyik napról a másikra elszarodott. Jelentem a swype is valami használhatatlan fos lett. Egyszerűen olyan szavakat dob ki, hogy csak kamillázok. És kb akkor amikor az illető kiírta rá egy nappal.....

Mitől lehet ez? Egy adatbázisról frissítenek?

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.