Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52601) twine válasza air (#52590) üzenetére


twine
addikt

"De! Ez tud egyidejű kétnyelvű bevitelt a Swype-pal ellentétben."

Ez már megtalálható Swype-ban... ;)

"Ráadásul abban még az ékezetes betűk is külön vannak."

Beállítások/nyelvek billzet ikon,,,"QWERTY"
és eltűnnek az ékezetek,,de magyar marad a bevitel... ;)

[ Szerkesztve ]

(#52602) ollie válasza air (#52590) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már a Swype is tud egy ideje (fél éve talán) kétnyelvű bevitelt, én is úgy használom.

mod: megelőztek

[ Szerkesztve ]

***

(#52603) air válasza ollie (#52602) üzenetére


air
nagyúr

Köszi, akkor kipróbálom.
Ha QWERTY a billentyűzet, akkor nincsenek ékezetes betűk, de tud adni ékezetes szóajánlatokat is?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52604) twine válasza air (#52603) üzenetére


twine
addikt

"Ha QWERTY a billentyűzet, akkor nincsenek ékezetes betűk, de tud adni ékezetes szóajánlatokat is?"

Ahogy mondod :K
(Vagy akár QWERTZ)

[ Szerkesztve ]

(#52605) kovisoft válasza air (#52603) üzenetére


kovisoft
őstag

És a TouchPal X is tud kétnyelvű bevitelt, valamint ékezetes szóajánlatokat ékezet nélküli QWERTY billentyűzeten.

(#52606) goom válasza Bozek (#52600) üzenetére


goom
senior tag

Meggyőztél. :)

(#52607) Bozek válasza goom (#52606) üzenetére


Bozek
nagyúr

Egyébként vannak telefonhoz olyan tokok, amivel karra tudod rögzíteni, ott talán észreveszed a rezgést. Vagy tényleg valami BT-s kiegészítő kell hozzá. Számomra az SW2 azért is hasznos, mivel arra tényleg csak rá kell pillantani és ha olyan hív, aki ráér, akkor csak lenyomom, aztán amikor oda jutok, visszahívom.

(#52608) air válasza twine (#52604) üzenetére


air
nagyúr

OK. Köszi.

(#52605) kovisoft
Azt is megnéztem pár hete, de egyáltalán nem tetszett.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52609) #33253120 válasza atillaahun (#52599) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én passzolok... Samsung Galaxy S Advance-hez használtam Lazer MA-826-ot, ott saját hanggal jelzett a füles. Előtte egy Samsung BH-270-et nyúztam, de mintha az is saját hanggal jelzett volna...
Igaz, ez mindkettő headset, nem sima füles...

(#52610) bendi806


bendi806
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy az Quickoffice, vagy melyik ehhez hasonló alkalmazás tudja kezelni a Win7es office fájlait? fizetős vagy ingyenes, mindegy, csak legyen valami :D

(#52611) LonGleY válasza bendi806 (#52610) üzenetére


LonGleY
veterán

Mi az a Win 7-es Office?

Olyan van, hogy Office 2007, 2010, 2013.
A QuickOffice lekezeli a fájljaikat. Meg a többi is.
Ha felrakod valamelyiket, akkor lesz valami...

[ Szerkesztve ]

(#52612) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Olyan SMS app-ot keresek droidra, ami nem a mostanában szokásos conversation alapon mutatja az üzeneteket, hanem a régimódi könyvtár alapon: legyen benne egy Kimenő, bejövő, és egy vázlat könyvtár és ennyi.
Minden theme, meg customization, meg kismillió beállítás-nem kell.
Csak egy régimódi butafon sms küldő rendszer.

Ilyesmi:

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#52613) bendi806 válasza LonGleY (#52611) üzenetére


bendi806
aktív tag

koszonom a segitseget, de akkor ezek szerint az office xp fajlaival is elbirkozik:-) (szerintem)

(#52614) LonGleY válasza bendi806 (#52613) üzenetére


LonGleY
veterán

A nem opendocument szimplákkal? Persze.

(#52615) Dottore válasza t420s (#52612) üzenetére


Dottore
addikt

(#52616) helixP


helixP
nagyúr

Locker Pro-t használok és imádom, egy a gondom vele: Ha az app.-ban kipipálom az értesítéseket, az értesítősávban is meg kell tennem ugyanezt. Dupla munka jellegű az egész. Hiába van beállítva, hogy Dismiss from status bar, nem teszi ezt meg.
Tudtok másik appot ami képes erre? (Esetleg ennek a helyes beállítása?)
Előre is köszi!

(#52617) Deck


Deck
titán

Nova alatt van rá mód, hogy az első képernyőre ugorjon vissza ne pedig oda ahol megnyitottam valamit?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#52618) Flyme


Flyme
senior tag

Milyen appot ajanlotok, amivel nyomon tudom kovetni a mobilnethasznalatomat?

(#52619) gergom91


gergom91
tag

Sziasztok.
Tegnap frissítette magát a play, és utána minden alkalmazás ikonjának a háttere fekete lett. Mitől lehet ez?

(#52620) beg


beg
veterán

ES File Explorer ahogy root jogot kap, leáll. Ha törlöm az adatait majd indítom, minden ok. Egészen addig, míg a beállításoknál be nem kapcsolom a root-ot. Azután megint FC. Másnál megy ez a funkciója? Eddig működött.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52621) busman válasza Flyme (#52618) üzenetére


busman
addikt

3G watchdog

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#52622) Dottore válasza Deck (#52617) üzenetére


Dottore
addikt

(#52623) Deck válasza Dottore (#52622) üzenetére


Deck
titán

Nincs bepipálva mégis megjegyzi a poziciót :/

PS5

(#52624) ollie válasza Deck (#52623) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáld ki ,hogy bekapcsolod, használod egy kicsit, majd kikapcsolod. Hátha helyreteszi.

***

(#52625) Flyme válasza busman (#52621) üzenetére


Flyme
senior tag

Koszi!

(#52626) Dottore válasza Deck (#52623) üzenetére


Dottore
addikt

Vagy adatok törlése.

(#52627) canniball válasza beg (#52620) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálam a Defyn működik hiba nélkül; bár fogalmam sincs van-e root joga (ha kérte van, ha nem kérte nincs).

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#52628) beg válasza canniball (#52627) üzenetére


beg
veterán

A beállításoknál van a Root Explorer üzemmód kapcsoló. Ahogy azt belököm, beáll. Évek óta használom, eddig soha nem volt vele gond, ezzel szoktam a systemet turkálni. SuperSU-ból kivettem, hogy majd esetleg kérdezzen újra, nem jött be. Adatokat töröltem, nem jött be.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52629) mjani1172


mjani1172
addikt

Sziasztok!

Egy átlag kínai kétkártyás(Myphone next) telefonnal lenne olyan gondom hogy a céges autóhoz bluetooth-on keresztül nem tudok kapcsolódni. A telefon máshoz kapcsolódik,és az autó is más telefonhoz,de egymást nem szeretik.
Van valami bluetooth app amivel esetleg érdemes próbálkozni? Tudok egyáltalán ezen változtatni?Vagy találtam egy főzött rom-ot azt ráeröltetni? Ezt csak legvégső esetben szeretném,mert akkor bukom a garit,holott azért vettem drágán itthon,és más problémám nincs vele.

(#52630) tomy86 válasza beg (#52620) üzenetére


tomy86
addikt

Nálam hibátlanul működik. Root van, CM11.

(#52631) vgyuri válasza beg (#52620) üzenetére


vgyuri
őstag

Nálam 2 eszközön (Wayteq xtab-79qci tablet és THL W7S, 4.2-es andorid-dal) sem megy frissítés óta root-tal az ES File Explorer, ugyanez a hiba: indítás után azonnal kilép a program. "-Security patch: improve low level security for root" - gondolom ez miatt nem megy, remélem idővel javítják.

(#52632) air válasza vgyuri (#52631) üzenetére


air
nagyúr

Ráadásul a frissítés óta folyamatosan a futó taszkok között van egy ESRemoteService, amit nem lehet kilőni, viszont értelmét nem látom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52633) zizi1000 válasza r4z (#51817) üzenetére


zizi1000
csendes tag

Üdv, magam is a TvGo-n dühöngök, mivel hosszas nyafogásra felhívtak a Telekom-tól és közölték hogy rootolt készülékem van és ne is álmodjak róla, hogy lejátszam vele a filmet.....
Na most az én tabom speciel gyárilag rootolt (illetve nem unrootolt :), tehát akkor most én mért vagyok büntetve, hogy nem lebutított Galaxy Tab-ot vettem?
Most próbálom kihisztizni hogy írják le ezt konkrétan valahol (email, levél, Felhasználói feltételek, bármi) és akkor azt gondolom hogy írok erről panaszt a fogyasztóvédelelmnek meg a versenyhivatalnak.... ha nem is lesz változás, de legalább foglalkozniuk kell a dologgal.
Nem ártana, ha ezt többen tennénk, tehát aki hasonlóba futott bele, szerintem tegye ugyanezt....
Másrészről meg hátha valaki kitalál valami okosságot..... ha van ilyen, ne habozzon közzétenni ;)

ede

(#52634) aizen92 válasza zizi1000 (#52633) üzenetére


aizen92
addikt

[link]

Innen szedd le az apkt ( Xposed) , majd telepítsd a tabra, adj neki root engedélyt.
Ha ez megvan menj bele a letöltések menübe, ott írd be a keresőbe h rootcloak azt töltsd le és telepítsd! ( szigorúan xposedból mert a playes rootcloackkal NEM működik!!!

Ha meg van felrakja, engedélyezd a modul menüben,
Lépj bele az alkalmazásba - rootcloackba ( telepítettek között ott lesz! )
Ott lesz egy add lehetöség, majd azon belül egy + jel, a listából válaszd ki a tvgot.
Ekkor jön a legfontosabb, RESTART készülék és elvileg ezután mennie kell!

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#52635) vgyuri válasza zizi1000 (#52633) üzenetére


vgyuri
őstag

Xposed RootCloak: [link] elrejti a root-ot a kiválasztott programok elől.

Szerk.: megelőztek, remélem így már működni fog a TV program.

[ Szerkesztve ]

(#52636) e00dgy válasza Bozek (#52537) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Köszönöm!

:R

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#52637) beg válasza vgyuri (#52631) üzenetére


beg
veterán

Köszönöm, akkor nem én voltam balfék :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52638) zizi1000 válasza t420s (#52612) üzenetére


zizi1000
csendes tag

Szia, próbáld ki ezt, nekem bevált:

SMSDroid, a store-ból telepíthető, ingyenes :)

asztali gépról is felteheted innen:

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.ub0r.android.smsdroid

ede

(#52639) micro


micro
addikt

Sziasztok!

Pár napja használom életem első Androidos (4.4.2) telefonját.

Olyan problémám van, hogy a google címtárral szimkronizálva a névjegyek a címlistában ugyan jól jelennek meg, mert beállítottam, hogy a vezetéknév legyen elől, de ha megnyitok egy névjegyet, vagy az üzeneteket nézem, vagy bejövő hívásom van, akkor a keresztnév kerül előre.

Lehet ezen valahogy állítani?

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#52640) Probert75


Probert75
addikt

ES File Explorer másnál is kaki lett az ucsó frissítéssel? Én hülye gondoltam semmi baja nem lehet az eddig hibátlanul működő proginak és Tibivel rámentettem a régi mentésemre. Na ezt nem kellett volna próba nélkül, mert most folyton lefagy. Nem is tudom elindítani sem, mert üres képernyő fogad és idővel a droid megkérdi leállítsa e.
Valaki meg tudná osztani az előző verziót?

(#52641) #35914496


#35914496
törölt tag

Melyik Android Download Manager tudja Txt fájlból beolvasni a letöltendő linkeket?

(Esetleg még a letöltésekhez tartozó felhasználói nevet és jelszót is tárolni tudja.)

PC - FlashGet ...

(#52642) tomy86 válasza Probert75 (#52640) üzenetére


tomy86
addikt

Nálam működik a 3.1.5.1, de itt vannak korábbi verziók: ES 3.1.3, ES 3.1.4

(#52643) Probert75: biztos, hogy nem a root a probléma. Én CM11-en használom, ott meg ugyebár alap a root.

[ Szerkesztve ]

(#52643) Probert75 válasza tomy86 (#52642) üzenetére


Probert75
addikt

Valaki itt fentebb rootolt telóval szívott. Az enyém is rootolt és lehet az a baj.
Köszönöm a régebbi verzákat! :R

[ Szerkesztve ]

(#52644) Probert75 válasza tomy86 (#52642) üzenetére


Probert75
addikt

Érdekes a 3.1.4-es megy hibátlanul, minden klappol. Még1x THX!

(#52645) #79335424 válasza #35914496 (#52641) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az Advanced Download Manager tud txt importot. A felhasználóneveket nem tudom. Data.hu -ról Ponydroiddal töltök, mert az ismeri a datás prémiumot.

Probert75:
Állítsd be a Titaniumban, hogy több verziót tároljon! Én mindenből 3 verziót tároltatok. Nagyobb méretű ugyan az állomány, de bármikor visszaállhatok akár a kettővel korábbi verzióra.

(#52646) #35914496 válasza #79335424 (#52645) üzenetére


#35914496
törölt tag

Köszönöm az infót. A Ponydroid is tud Txt importot?

(#52647) Probert75 válasza #79335424 (#52645) üzenetére


Probert75
addikt

Köszönöm! És azt hol? Nem mélyedtem annyira el a Tibiben.

(#52648) tomy86 Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#52648) tomy86 válasza Probert75 (#52647) üzenetére


tomy86
addikt

TB - beállítások - biztonsági mentések száma (a "biztonsági mentés beállításai" résznél)

[ Szerkesztve ]

(#52649) #79335424 válasza #35914496 (#52646) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sajnos, abban nem láttam ilyen lehetőséget, de ez nem zárja ki, hogy nincs ilyen. Az az igazság, hogy mindkettő tartalék lehetőségként szerepel nálam, amióta megvan a NAS. Azon van PyLoad. Ezt elérem Androidról webes felületen, de van külön kliensalkalmazása is, ami megjelenik a megosztás menüben. Így a linkeket telóról "hazaküldöm" és a letöltést a NAS végzi.

[ Szerkesztve ]

(#52650) RBJ


RBJ
addikt

Eladom a telom. a google fiók ot törölném a telefonról. nem magát a fiokót csak a telefonról az accountot.
Nem találom sehol. :DDD
Csinálnék reset et de rajta akarom hagyni az alkalmazásokat, hogy maradjon.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.