Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70753) Pete55555 válasza Geth (#70722) üzenetére


Pete55555
addikt

Milyen mese? Honnan gondolod, hogy mese? Miért nem megy az értő olvasás? Miért csak a saját igazadat hülyeséged hajtod?

Nem, képzeld, nem készültem előre, mert le volt itt is írva, hogy a W10 hipp-hopp el fogja fogadni a W7 key-t.
Aztán nem fogadta el. Ezért W7-et telepítettem, amire nem voltam felkészülve (én egysejtű véglény, hogy nem lehettem erre felkészülve, tényleg, te biztos mindig mindenre fel vagy készülve).
Na mindegy, felraktam a 7-est, hogy az hátha elfogadja majd a key-t (elfogadta) és arról upgradelek. De képzeld, nem volt LAN (igen, ez W7, nem 10, azért írok offban). De jól jött ugye a driver DVD. Amire itt azt írtad, hogy minek az, max poháralátétnek jó. Erre írtam az előző hsz-t.

Ja, asrock oldalán is ott vannak a driverek? Tényleg? Ha nem mondod hülyén halok meg.

Elmondok én neked valamit. A kutyát nem érdekli hol vannak fent a driverek.
Amíg itt van a polcon a driver DVD, addig akármi történik, fel tudod rakni a drivereket, amivel - legalább valamilyen szinten - elindul a cucc. Aztán majd leszedi az ember az asrock honlapjáról, vagy leszedi a W10 magának. Erre jó a tetves DVD. Ezt próbáld megérteni.

...Szeretem leracsniztatni...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.