Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60023) DarkFater válasza nubreed (#60022) üzenetére


DarkFater
tag

Nekem a faxom tele van a win10-el.

Tavaly nyár óta nem sikerül normális működésre bírni EGYETLEN EGY GÉPEN SEM. Se a cégben se otthon.

Cégben jellemzően 2-6 éves gépek vannak Intel i3 /i5 és AMD APUS asztali gépek. Dell és Toshiba notik.

Mindegyikkel van valami gáz.

Remegő képernyő, torz hang, driver miatt fekete képernyővel kifagyó monitor, lassú (15 perces) boot, nem leálló dell noti, erőforrás hiány (általánosságban win7-hez képest mindenből proci, memória, videokártya több.. kell), Office, Skype, hang és videodriver problémák

Amint lesz idő visszaállunk Win7-re.... vagy véget ér végre a béta fázis és kidobnak valami működő build-et ami legalább a win7 szintjét hozza. :D

Eddig minden frissítéssel valami megoldódott és jött helyette egy másik dühítő apróság.

Ami aktuálisan kiverte a biztosítékot nálam:

Gigabyte A1 sniper alaplap AMD APU-val: Ez speciel otthon mocorog(na)

Azon nem csodálokozm, hogy frissítések után rendszeresen random hibák jönnek elő: Múltkor a párom felhasználói fiókja volt zárolva 2 hétig, aztán alvó állapotba nem lehetett berakni, mert mindig újra indult, tegnap meg lejött egy frissítés, ami után az alvó állapotba lekapcsolt gép mellett (!!!) hajnal 4-kor BIOS risztásra ébredtünk mert a proci 80 FOKOS volt! SOHA nem láttam még ilyet pedig Win3.1 óta szokom a Microsoft környezetet. Bekapcsoltam a gépet, hogy hűljön vissza, majd 40 foknál hagytam bebootolni, rögtön frissített még egyet és azóta kék halállal kifagy.

Sakk-Matt. :DD

Istenem! Hogy Rohadna le a Microsoftos menedzsment keze-lába mikor ezt a szarkupacot piacra engedték :W

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.