Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Mate válasza #58000384 (#547) üzenetére


Mate
nagyúr

Start menüben jobb gomb, testreszabás.

Sőt, ahogy nézem ugyan úgy lehet, ahogy eddig win8-ban.

Simán ahol hátteret stb. állítasz, van alul egy szín menüpont és ott.

(#548) Angel2014: Ha jól láttam van.

[ Szerkesztve ]

(#552) #58000384 válasza Mate (#551) üzenetére


#58000384
törölt tag

Ez elvitt a Personalize ablakba, mint az asztalról, de megoldotta, köszi! Érdekes amúgy, világoskék volt a téma színe, és fekete a start menü... na mindegy.

xxSanchez: Start menüm van, kezdőképernyőm nincs :)

tothjozsi96: Ja, hogy az a csúszka :D Az eddig sem ugrált, és még nem frissítettem a rendszert a telepítés óta :)

[ Szerkesztve ]

(#553) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Éles rendszerként használja valaki? Mik az első tapasztalatok (pl játékok)? Nagyon esedékes egy rendszer újratelepítés nálam, és akkor már egy tiszta 8.1 Update 2 helyett már ez menne fel.

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#554) xxSanchez válasza #58000384 (#552) üzenetére


xxSanchez
őstag

Vedd ki a pipát és lesz kezdőképernyőd is.

Heyho.

(#555) Mate


Mate
nagyúr

Telepítésnél nem kellet volna kódot kérnie?

A másik, hogy itt anyáztam amiért meghülyült a gépem és váltogatja a színeket. Ekkor jöttem rá, hogy win10-en is ugyan azzal a fiókkal léptem be és szinkronizálja amit ott állítgatok :D

(#553) =WiNTeR=: Múlthéten raktam újra a rendszert, hogy rohadna meg. Viszont tesóm gépén esedékes a win újrahúzása. Lehet ott fogok kísérletezni ;]

[ Szerkesztve ]

(#556) #25583896 válasza xxSanchez (#544) üzenetére


#25583896
törölt tag

Én is adtam hozzá két újat, legalább tízet pedig megerősítettem a "Me too" gombbal.
Amúgy azért is "reklámozom", mert sokan csak itt, a fórumban írják le, hogy nem tetszik vagy nem működik valami, pedig most itt a lehetőség, hogy a felhasználók elküldjék az MS-nek az észrevételeiket.
(Aztán a Microsoft majd vagy figyelembe veszi ezeket, vagy nem, de ha nem hallgatnának a bejelentésekre, akkor szvsz nem készítettek volna külön appot erre a célra.)

(#557) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Szerintem a ma este csúcspontja ez a komment, a másik Win10 témából, mivel a mai itcafe cikk után ott is megy ami itt:
(#113) Jeollam
Ez ugyanolyan mint a Windows 8.1.
Teljesen ugyanaz..Ugyanezért utáltam meg a 8.1-et is.
Csak egyet mondok: Ugyanúgy néz ki. ( Kivéve a start menüt )
A hátterek is ugyanazok.. Nem igaz nem bírtak mást rakni bele...
De viszont nem azzal a ronda sárga háttérrel nyitunk....
Megnyitom a programjaimat a mappában.. Tényleg, alig pár Megásak.. Erre olyan, mintha a HDD-m nem bírná olvasni.. Fehér az egész ikonja.. Utálom. Windows 7.-en persze rögtön bejön. Az első indítás gyors, az újraindulása lassú.. Van benne pár újdonság, mint pl a tárcán az új két ikon, meg pár darab kisebb, úgy is észreveszitek, meg pár ikon ami másabb..
Meg mintha az egész ablak másabb lenne, másabb eltűnés, tálcára rakás, meg ilyenek. Ilyen animáció féleség..
A kulcsot elfogadta, amit a honlapon láthatunk, be is aktiváltam vele...
Végszó:
Ne tegyétek föl, nem éri meg, én már nem törlöm le, de ez egy az egyben windows 8.1, ami nekem szomorú...

Ennyire nincs tisztába senki a Technical Prev jelentésével?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#558) xxSanchez válasza Mate (#555) üzenetére


xxSanchez
őstag

Nekem se kért kódot, de szerintem azért mert előzőleg Windows 8 volt fent beaktiválva.

Heyho.

(#559) tothjozsi96 válasza szabonagyur (#557) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Engem az zavar hogy vannak a tálcán fix gombok, amit nem tudsz eltüntetni.

Amúgy az a sárga háttér is benne van, ami az alapja a 8.1-nek.

És tényleg sok a hasonlóság, szinte a telepítője is megegyezik kinézetre.
Jó, egy két animációt cseréltek, de eddig eléggé hasonló külsőre, a stabilitás meg majd kiderül. :U
Főleg egy béta[béta] rendszertől. :DD

(#560) szabonagyur válasza tothjozsi96 (#559) üzenetére


szabonagyur
félisten

Persze, hogy megegyezik, sőt!!! a Win7 telepítője is ez csak más színben... Ez azért már nevetséges, egy olyan rendszerről van szó ami még nincs béta fázisban sem. Bezzeg ha lenne új háttér, új telepítő szín akkor ez lenne a baj, hogy minek ilyennel foglalkoznak. Lásd ott az ikonok egy része még a régi stílushoz tartozik...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#561) #58000384 válasza =WiNTeR= (#553) üzenetére


#58000384
törölt tag

Éles rendszerként használom, a sebessége nagyon jó. Mindent azonnal csinál. Egyelőre egy játékkal tudtam tesztelni, de sokkal gyorsabb, mint 8.1 alatt volt (Mortal Kombat 9). Bár ez betudható a pocsék portnak is :D

xxSanchez: Akkor újraindítást kér, és lecseréli a start menüt :) Arra gondoltam, hogy ha pl. kihúzom a billentyűzetet, akkor a tablet miatt előjön a kezdőképernyő, de egyelőre még ki kell jelentkezni hozzá.

A telepítéshez amúgy nekem sem kért kódot, pedig nem a 8.1-re telepítettem rá, hanem tisztán. A telepítőbe van integrálva egy olyan kód, aminek végtelen az aktiválási száma, majd áprilisban le lesz tiltva.

[ Szerkesztve ]

(#562) #22743424


#22743424
törölt tag

Enterprise aktiválva az MS által adott kulccsal. Szerintem jó lesz ez, kicsit szokatlan még de meg lehet szokni.:)

(#563) emvy


emvy
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#564) westcoastog


westcoastog
veterán

Megállás nélkül teker valamiért a vinyó...

(#565) westcoastog válasza westcoastog (#564) üzenetére


westcoastog
veterán

Na lejjebb nyugodott.

(#566) pzstm válasza westcoastog (#565) üzenetére


pzstm
titán

az elején futott nálam is valami karbantartás meg index...de 5-6 perc alatt végzett

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#567) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Próbáljátok ki, működik az inaktív ablakban való görgetés :) nem tudom, hogy bug-e, arra emlékszem, hogy linuxos DE-kben ez feature :D

sweetlou6.wordpress.com

(#568) westcoastog válasza pzstm (#566) üzenetére


westcoastog
veterán

Lehet az volt.
Prefetchre vagy mi a fenére gyanakodtam, bár ha jól emlékszek az anno nem gyűjtött infókat ennyire serényen vista és 7 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#569) #81556480


#81556480
törölt tag

Guglizok, de most akkor miért 10 és miért van az első hsz-ben 9?? :F

Ha minden platformon futni fog ez a win, akkor majd játszhatunk PC-n xbox játékokat ? :D

ja és gépigény ?

[ Szerkesztve ]

(#570) westcoastog válasza #81556480 (#569) üzenetére


westcoastog
veterán

Mert az első hsz nem lett még szerkesztve.
Xbox one játékok natívan nem fognak menni, windows phone-os játékokkal tudsz játszani, aminek van 8.1-es átirata.

(#571) #81556480 válasza westcoastog (#570) üzenetére


#81556480
törölt tag

azt olvastam egy kommentben hogy azért lett 10 mert a Microsoftnál nem tudnak összeadni. Amikor elszámoltak 360-ig, ott megakadtak, és kezdték előröl. így lett 1 ( ONE ) :DDD

Még a gépigénye lehet érdekes. ha alacsony, a leírtak alapján nálam már nyerő !

(#572) Piloss


Piloss
senior tag

VHD-s módszerrel feldobtam, eddig kegyetlen gyors
Minden eszközt rendesen felismert, utólag a VGA drivert még fölakartam dobni de nem ette meg :D

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#573) gV


gV
őstag

hamár VB-on probálgatom muszáj elmondanom az én verzomat is a névvel kapcsolatban :) azért 10 mert 6.4.xxxx a verziója (6+4=10) szóval nem ez hanem a 6.3-as W8.1 lóg ki a sorból

aeros visszajelzésre már toltam egy me too-t, remélem még sokan fognak :K

nekem ez a virtual desktop rémlik még win95-ös időkből: volt 1 progi a tálcán az óra elé tett 3 kisikont amin a asztalok hátérképe látszott és azokat megnyomva váltogathattál köztük, pl 1iken csak a játékok ikonjai voltak, de aztán nem tartottam valami nagyon fontosnak így win98 alatt már nem is használtam és igazság szerint most sem érzem, h "ez de kellett már"

[ Szerkesztve ]

(#574) Exelsior válasza Piloss (#572) üzenetére


Exelsior
senior tag

HA nincs VGA driver sok játék nem is fog futni. Esetleg AMD drivert rakott fel valaki? Működik neki?

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#575) Bodz válasza Exelsior (#574) üzenetére


Bodz
nagyúr

5850-hez ezt húzta le a windows update.

(#576) Piloss válasza Exelsior (#574) üzenetére


Piloss
senior tag

8.1-hez való 14.9-est próbáltam, amúgy nekem is ugyanazt a drivert rántotta le 280x-hez mint Bodz-nak (bár CCC-t nem kaptam mellé :F )

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#577) Piloss válasza Piloss (#576) üzenetére


Piloss
senior tag

Ehh, dögöljek meg ha értem, feldobtam a 14.7 RC3-at, simán felment, majd próbaképp ráfrissítek a 14.9-el és most az is felmászott :F
Igaz előtte jött a WU-n két javítás szóval az is közrejátszhatott.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#578) mr.nagy válasza #22743424 (#562) üzenetére


mr.nagy
tag

Érdekes én semmilyen kulcsot nem adtam meg neki telepítéskor, még sem időkorlátos:


Igaz van hivatalos Windows 8.1 licenszem és ugyan azzal a névvel telepítettem.

HMNote10Pro

(#579) RaZroX


RaZroX
addikt

Én nemsokára tesztelek APU-t majd írom a fejleményeket.

This is the way

(#580) pzstm


pzstm
titán

Akik szerint az egész Windows 10 csak egy start menüből áll mint újdonság, azoknak ajánlom figyelmébe:
[lWho really knows Windows 10 Technical Preview?L]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#581) Sanyi19 válasza Piloss (#577) üzenetére


Sanyi19
őstag

Nekem simán felment a 14.9 rá. Aztán feltelpítettem a wifi adapteremet manuálisan, mert nem ismerte fel, az összes többi ismeretlen eszközt befrissítette netről minden jó most. Minden működik. Eddig nagyon jó szerintem ez a rendszer. Vilámgyors.

mr.nagy: Nálam sem időkorlátos. Még Microsoft Accountot sem kért. Simán megy minden, net nélkül telepítettem.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#582) pocokxx válasza westcoastog (#564) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Nekem is ezt csinálja...

Már negyedik újraindítás, és tegnap este óta folyamatosan használom.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#583) janeszgol


janeszgol
félisten

Sziasztok.

Két vinyóm van. Az egyik egészben (ezen van a Win 8.0, amit nem szeretnék elveszteni) és egy másik, ami ketté van partícionálva. Na erre menne fel a win10 Pre. Win8 mellé hibátlanul fel tudom tenni dual boot-ban, majd el is tudom távolítani a Win10 Pre-t?
Van jobban járok, ha a win8-as vinyót teljesen leszaggatom a kábelekről a biztonság kedvéért? Aztán majd felváltva használom max a vinyókat?
Köszönöm.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#584) RaZroX


RaZroX
addikt

Na feltettem énis (éles használatra) a W10-et.
Nekem egy A4-es APU viszi a rendszert, kb az első 1 perc használat után már ment a hivatalos AMD driver észre se vettem és feltette magának. Ez már a W8-nál is működött de nem ennyire jól szóval +1.

Tetszetős hogy ilyen gyors a rendszer még ilyen (félkésznek sem mondanám) állapotban is. Startmenü jó hogy van megint illetve ez a csempe a startmenüben dolog valamennyire visszahozta a gadget feelinget bár ez majd interactive tile-oknál lesz igazán jó. Az ablakok szélei nem tudom hova tűntek olyan mintha egy ablaknak nem lenne oldala csak teteje meg alja, elég fura de megszokható.

--

Ami viszont nem tetszik..

(és tudom hogy változni fog sokat még a rendszer)
mik ezek az ikonok ?! hát ez a "This PC" ikon förtelmes. oké.. minimal de ez a színhasználat meg megrajzolás, mintha egy 10 éves ikon lenne, remélem lecserélik valami olyanra ami kevésbé szúrja az ember szemét. Pl az intéző ikon az egész jó, mondjuk a színek lehetnének élénkebbek.

A másik a modern appok.. ennyire helypazarló megoldást hát hihetetlen. az eddigi modern appokkal sem csak az volt a gond hogy kizárólag lefedték a monitorodat, hanem hogy az a nagyon kevés nagyon leegyszerűsített dolog között is ami megjelent benne 200px távolságokkal volt ott. Tehát ezeket egy az egyben kukázni kell, mármint a felületét. Felőlem legyen flat meg minimal csak foglalkozzanak vele hogy kényelmes lehessen használni és ne kelljen össze vissza rángatni az egeret hogy kattintsak hármat és ne 2 szín töltse ki a monitorom háromnegyedét. Meg hogy ablak módban nem rendeződik át hogy elférjen hanem eltűnik az app fele bár ha ilyen állapotukban maradnak meg a modern appok akkor gondolom ezt javítják majd.

Az ablakkeretek még mindig olyanok mint egy béta rendszer tesztváltozatában... (jó mondjuk ez tényleg az de értitek) szóval valami kidolgozottabb nyugodtan jöhet csak ültessenek le egy designert elé.
1-2 színátmenet még a rendszerbe pár átlátszóság (nem, nem a W7-es felületet akarom hanem valami letisztult újat átlátszósággal) no meg némi animáció és kész is.

--

Összességében tetszik, hogy tényleg változtatni akarnak a rendszeren és ahogy elnézem szépen lassan jó irányba terelődik az egész. Az alkalmazások váltása cucc egész jó sőt már vártam hogy legyen de még bőven van mit rajta csiszolni.

Őszintén remélem, hogy most tényleg valami ütőset tesznek le az asztalra a végleges verzióban amire a felhasználók is azt mondhatják hogy ez k*rva jó lett.

Részemről ennyi.

ui.: a rendszert meg használom amíg meg nem adja magát (vagy ki nem jön a végleges ha addig húzza)

This is the way

(#585) bepken


bepken
veterán

tegnap este VHD-s megoldással felpakoltam én is, de egyelőre nem úgy működik, ahogy én szeretném (most épp win10-ről vagyok)

a max felbontás nálam 1024x768 - gondolom, ebben a VGA driver a ludas - a win8as drivert nem szerette sajnos...

nagyon lassan bootol be nálam, ami fura számomra...rosszul hoztam létre a VHD fájlt? (dinamikus, a D:\ meghajtón dobtam be egy közös mappába a Win10-es cuccokkal - de gondolom, ennek semmi köze hozzá)

a videón látott Start menü + jobb oldali menü kombót nekem eddig nem sikerült összehozni. vagy csak innen kéne kivegyem a pipát?

szerk.: ja és ez a több asztalos megoldás egyszerűen szuper! szerintem ez hatalmas hiányossága volt eddig, de végre itt van! :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#586) pzstm válasza bepken (#585) üzenetére


pzstm
titán

fix size lett a VHD-d vagy dinamic size? dinamic okoz alapvetően nagyon lassú rendszert

szerk.: jah dinamikus...akkor az lesz baj :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#587) #58000384 válasza mr.nagy (#578) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nekem is van Win8-as licencem, de ez nem számít most :) időkorlátos az, hidd el. Az slmgr -xpr parancsra azt írja, hogy végleg aktiválva, de ez sem jelenti, hogy úgy fog maradni. A 7-nél és a 8-nál is időben lettek letiltva a tesztverziók, előtte 1 hónappal már üzeneteket dobtak, de mire ez lejár, addigra már bőven kint lesz szerintem a következő Preview.

(#588) bepken válasza pzstm (#586) üzenetére


bepken
veterán

aha akkor ott csesztem el...igen, dinamikust választottam, mert sajnáltam azt a 30GB tárhelyet :P de ha ez kell a boldogságához, ám legyen. úgy nézem, megérdemli :)

vga driverre nincs esetleg valami ötlet? (Intel GMA4500M)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#589) pzstm válasza bepken (#588) üzenetére


pzstm
titán

sajnos nincs...Pro3-n talált mindenhze drivert bár apróbb hiányosságok vannak de simán tudok élni velük :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#590) szabonagyur válasza bepken (#585) üzenetére


szabonagyur
félisten

Bizonyos felbontás alatt nincs a start menünek a dupla sávja...

VGA drivernél max házi tákolmány lesz, vagy ha az MS készít univerzálisat, Intel ugyebár nem támogatja egy ideje.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#591) westcoastog válasza pocokxx (#582) üzenetére


westcoastog
veterán

Megint ügyeskedik valamit..

(#592) karak_22
Azaz.

[ Szerkesztve ]

(#592) #58000384 válasza westcoastog (#591) üzenetére


#58000384
törölt tag

Csinálta ezt a Vista és a 7 is, előbbi durván lassította a rendszert, utóbbi sokkal kevésbé, 8 alatt meg kizárólag akkor indexelt ha percekig üresen ment a gép. Ez most megint telepítés után akar túlesni rajta.

(#593) bepken válasza szabonagyur (#590) üzenetére


bepken
veterán

közben eszembe jutott, hogy eszközkezelőben még meg se néztem, hogy hol tart.
nyomtam egy automatikus keresést és meg is találta azt a bizonyos univerzális drivert (azért nem gondoltam erre korábban, mert win8nál ez magától történt első indítás után)

szóval ez a része pipa :)

(#594) pocokxx! korábban kerestem update-et, de nem talált. mondjuk így tényleg furának tűnik...automatikusra van állítva, de még akkor se talál semmit, ha rábökök, hogy "check now" .... majd eszközkezelőből a problémás drivernél meg megtalálja... mindegy, lényeg a lényeg: megoldódott :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#594) pocokxx válasza bepken (#588) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Win update-t nézted már? Nekem onnan felrakta az Intel HD-t. Látom meglett! :R

(#591) westcoastog Nekem a winyó is normalizálódni látszik.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#595) bepken


bepken
veterán

kicsit OFF

Fn gombos gyors fényerő/hangerő állítás laposon....a hangerőt tudom állítani, de a fényerő valamiért itt sem működik. viszont amikor win8 alá is feltettem a samsung saját kezelőjét, akkor sokszor összeakadt a beépítettel.

tehát a kérdés: a fényerő állításnak van valami gyorsbillentyű kombója?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#596) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem. Win8.1 rendszer, Lenovo Z500 noti. A problémám, hogy a lock screen-nek a Bing képei vannak beállítva, vagyis minden nap más, de sokszor előfordul, hogy pl. elalvásból való felébresztéskor vagy máskor is nem a Bing képeit jeleníti meg, hanem az FB timeline képét és az ott lévő profilképemet, nem értem miért. Hogy tudnám ezt megoldani, hogy rendben legyen? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#598) Mate válasza #41133696 (#597) üzenetére


Mate
nagyúr

Pont most akartam linkelni :D

(#599) junior11 válasza junior11 (#596) üzenetére


junior11
veterán

Francba, elnézést, rossz topicba írtam.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#600) bepken


bepken
veterán

el is felejtettem, milyen "jó" is az élet avast nélkül... :D nem fogja semmi a gépet, van szabad memória...

mellesleg van értelme (tesztelésen kívül) egyáltalán felpakolni VHD-re? :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.