Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128775) nihill


nihill
őstag

Sziasztok!

Érintőképernyős problémám van. A 16:10-es fő monitorom mellé beraktam egy 4:3-as érintőképernyőt, LG 19MB15T.
A problémám az, hogy érintésnél rossz helyre mutat az egér. Mintha az X koordináta duplázva lenne, vagy még annál is egy kicsit jobban félre hord. Tehát amikor a képernyő szélén érintek, az kb. ott van. Amint kicsit odébb, akkor a szélétől mért távolság bő duplájával mozdul el a mutató pozíciója, és még el sem érem a képernyő közepét, már akkor a másik monitoron van a mutató. Nekem elsőre az az érzésem, mintha megzavarná hogy más képarányú a két monitor? (lehet ez hülyeség, dehát az is az, amit csinál) Van valakinek ötlete mi lehet a gond?

Amit még próbáltam: a képernyő beállításoknál logikailag felcserélve a két monitor helyzetét, nem oldja meg. Elsődleges megjelenítő átállítása nem oldja meg. Letöltött LG kalibráló szoftverrel újra kalibráltam (a négy szélén és közepén kellett érinteni) az sem oldja meg. Újraindítás nem oldja meg. Egyedül egyféleképpen működik helyesen: ha a fő monitort kihúzom és csak az érintőképernyő van a gépen egyedül. Ekkor minden OK, de nem ez lenne a cél.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.