Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Farming Simulator 22

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Baaraanz


Baaraanz
tag

Legyen hát saját topikja, mert megérdemli :)

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#2) vacs


vacs
Topikgazda

Kattints a képekre!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#3) Andris837 válasza Baaraanz (#1) üzenetére


Andris837
senior tag

Szuper! 😉

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#4) Faresz29


Faresz29
aktív tag

PC-s haverrel játszunk, én PS5-ről!
De egyszerűen nem megy a voice chat...
Nem haljuk egymást!!

Valakinek valami ötlete?

(#5) Andris837


Andris837
senior tag

PC-PS-Xbox együtt tud játszani? Mennyire működik a crossplay? A voice ahogy olvasom nem szuperál, de az akár discordon, vagy TS-en megoldható.. :)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#6) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Én is tolom már vagy 50 órát belepakoltam de indokolatlanul nehéz benne tollasodni. Mondjuk én a legnehezebb fokozattal kezdtem a csak egy karcolás szinten amikor semmid sincs csak 500.000 ed ebből 200.000 a hitel ,tehát netto 300 al kell kezdened. Eddig van egy kb zsebkendőnyi földem a 41 es, rajta egy szabó és a fonóüzem, ki van törlesztve 0 ra a hitel és van vagy 50k de nemtudom merre haladjak. Már permetező és bálázó szakértő lettem ezalatt...Szinte nincs is időm a saját földemmel foglalkozni. Kár hogy az ai megbizatások gyatrák egy idő után unalmasak nincs random küldetés vagy szállítási feladat csak betakaritás trágya permet szánt vet bála. Ezek forognak körbe. Vagy idő előrehaladtával feloldódnak más dolgok is? Továbbá jó lenne ha az AI a saját gyapotját nekem adná el vagy beállíthatnám hogy mennyiért veszem meg tőle ha már enyém a fonóüzem mivel a másik leadó nem megvehető. Így számomra nem világos miből lehet pénzt csinálni. A Birka is irdatlan lassan termeli a gyapjút még a legnagyobb farm is. :F

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#7) twi452 válasza BogyóBP (#6) üzenetére


twi452
senior tag

Én is a 200k-s hiteles kezdéssel indultam neki de a nehéz gazdasági beállítás az tényleg a rabszolgamunkához hasonlítható 😄
Nálam ami hozza a pénzt azok a tyúkok és a tojás, kb aranyat tojnak 😄
Bálázós küldetéseket mindig elfogadom mert abból összejön plusz pénz is mert több bála lesz mint ami kell a küldetéshez, plusz ez a meló az amit szeretek is csinálni valamiért.
Még a permetezés és a trágyázás amiket elfogadok ha nagy területre kell mert azokhoz már tudtam venni akciós gépeket amikkel gyorsan nagy területet végig lehet nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#8) BogyóBP válasza twi452 (#7) üzenetére


BogyóBP
addikt

Én is várom hogy majd legyen akciós az egyik hardi szöcske.. De még nem dobta ki.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#9) vacs


vacs
Topikgazda

Elkészült a topikösszefoglaló, érdemes átolvasni!
Javaslatokat is szívesen fogadok.
:K

(^)(>.<)(^)

(#10) n0tr3adY81 válasza vacs (#9) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Javaslat :
#1 farming-simulator.com/mods.php -t jobb Giants Official ModHub névvel ellátni ;)
#2 :fs-games.com-ot és ls-novinky -t vedd ki az összefoglalóból szerintem.
Igazi copypaste oldalak amik a saját dl accountjukra tükrözik le mások munkáját forrásmegtartás nélkül, ráadásul ellenőrzés nélkül mennek fel a hibásnál hibásabb modok.

Peace.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#11) vacs válasza n0tr3adY81 (#10) üzenetére


vacs
Topikgazda

Korrigálva! ;)

(^)(>.<)(^)

(#12) puhoska76


puhoska76
tag

Hát nem is tudom de nekem nehéznek tűnik ami nem is lenne baj de vagy nálam van a hiba de a termények nagyon lassan akarnak beérni....Beraktam egy időpörgető mod-ot mert már nincs mit csinálni de egy év átpörög és alig nől valami...Fű,búza is kikel pár hónap után,hát a játékban cseszik.....

(#13) FrezeR válasza puhoska76 (#12) üzenetére


FrezeR
senior tag

Ez az évszakok miatt van. Ha pl a repcét elveted nyár végén akkor mindegy mit csinálsz nem fog beérni majd csak egy év múlva. Ha több földed is van érdemes többféle kultúrát is vetni, hogy legyen mindig mivel foglalkozni. Ha az évszakoknál beállítod a napok számát kevesebbre, akkor gyorsabban telnek az évszakok is.

(#14) szabesz0524


szabesz0524
csendes tag

Sziasztok!

Én PS5-ről játszom az FS22-t. Viszont egy olyan kérdésem lenne, főleg olyanhoz aki hasonlóan PS5-ről van. Nálatok is rosszul fut a játék. Ps5 verzió van fent, de sokszor olyan érzésem van, hogy a game még a 30 fps-t sem tudja elérni. Nem régen felpakoltam 100 ezer "liter" tojást egy futóra és konkrétan ahogy vittem a leadó pontra akadt a jaték. :Y Azt gondolom, hogy ez nem normális.

Jogi megfogalmazás: Az oldalon megjelent képek, videók, írások a véletlen művei! Ha bármely egyezés lenne élő, halott, vagy élőhalott emberekkel akkor az kizárt dolog mert nem tudom!

(#15) jzsolt79


jzsolt79
tag

Hello,

Valakinek útjába akadt már modok böngészése közben művelhető földterület eltávolítására/törlésére használható eszköz? 19-ben volt erre egy ilyen henger cucc.

Ha valaki tud ilyet, megosztana velem egy inket? Nekem már folyik ki a szemem a kereséstől de még nem tláltam ilyet (vagy elsiklottam felette...)

(#16) puhoska76 válasza jzsolt79 (#15) üzenetére


puhoska76
tag

Átfestés nem jó?
:F

(#17) jzsolt79 válasza puhoska76 (#16) üzenetére


jzsolt79
tag

nekem az is jó lenne, de az automatikusan a művelhető terület új határát is beállítja?

(#18) puhoska76 válasza jzsolt79 (#17) üzenetére


puhoska76
tag

Szerintem igen

(#19) jzsolt79 válasza puhoska76 (#18) üzenetére


jzsolt79
tag

Na ezt majd kipróbálom, köszi!

(#20) jzsolt79 válasza puhoska76 (#18) üzenetére


jzsolt79
tag

Valóban :)

(#21) vacs válasza jzsolt79 (#15) üzenetére


vacs
Topikgazda

A Free Landscaping Tools is jó lehet, a farming-simulator.com/mod oldalon fent van.

(^)(>.<)(^)

(#22) ObiGabi


ObiGabi
aktív tag

off

Mert a méret a lényeg :)

on

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#23) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Egy idő után ellaposodott a játék. Semmi mozgató rugó nincs már benne csak vesd be arasd le stb. A gyapju nem kerül át automatikusan a fonóba ami azért nem volna rossz ha már a szétosztást az üzemből a gyárba be lehet állitani. Én leginkább ruhával kereskedem de van hogy köztesbe egy kis szójabab is bekerül. Sajnos a talajlazitás és a boronálás sem tünteti el teljesen az előző termés maradványát csak a totális szántás ami ugye kis méretű eke miatt rohadt sokáig tart. Láttma videót ahol a traktor elé és mögé is raktak ekét a valós életben ezek a játékban is benne vannak de nem működött. Az is elég gáz ha pl véletlen belefestesz a szántóföldbe csak ekével lehet újra művelhetővé alakitani. Sok zavaró bug van a játékban borzasztó rosszul optimalizált akadozik az ai nem műveli végig a területet sokszor azt se tudni mit akar. Remélem hamarosan kapunk javitást.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#24) twi452 válasza BogyóBP (#23) üzenetére


twi452
senior tag

Én ha ai munkásnak adok ki feladatot és hülye alakú a terület akkor először húzok rajta 1-2 vonalat amivel levágom a kérdéses részt.
Az ai ezután a levágott részt nem műveli meg csak a szépen téglalapra alakított helyet így nincs vele annyi probléma 😄

(#25) BogyóBP válasza twi452 (#24) üzenetére


BogyóBP
addikt

Van olyan mod amivel az adott területet a gyári állapotába vissza lehet állitani? Pl ha összeekéztem két területet vagy megnagyitottam.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#26) twi452 válasza BogyóBP (#25) üzenetére


twi452
senior tag

Ezt nem tudom, én xboxon játszom és most oda nem jönnek modok mert találtak valami bug-ot és amíg nem javítják addig nem jönnek új modok. Legalábbis ezt olvastam.

Az igaz , hogy ez a festéses módszer kritikán aluli 😄 hiába figyeltem oda olyan hülyén mutatja az "ecsetet" és tuti h ha egyenes vonalat akarok húzni akkor is arrébb fog menni és beleharap oda ahova nem akarom 😄

[ Szerkesztve ]

(#27) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Amúgy ezek a bazi nagy hernyótalpas traktorok mire jók a játékban? Mit kell vagy lehet ezzel vontatni amihez ekkora lóerő kell? Szemlátomást egy 4hektár körüli terület műveléséhez bőven elég egy közepes traktor is.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#28) jzsolt79


jzsolt79
tag

Nagy szélturbinát használ valaki? most jött egy alapjáték frissítés és már nem x/óra hanem x/hónapban mutatja a bevételt. mondjuk ennek semmi köze a tapasztaltakhoz, mert előtte is olyan volt, hogy köze nincs a megadott bevétel értéknek a valóshoz. 67000 valamennyit ad meg értéknek / hónap, ehhez képest a valós bevétel kb 20000. Értem én, hogy most már az előző verziókhoz képest a szélviszonyok is befolyásolják, de még egyetlen szeles hónapban sem volt 18-20 ezernél magasabb a bevétel... ezt így nem nagyon értem...

(#29) vacs válasza jzsolt79 (#28) üzenetére


vacs
Topikgazda

Rossz mapon játszol, nem fúj eléggé a szél! :DDD

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#30) jzsolt79 válasza vacs (#29) üzenetére


jzsolt79
tag

Viccen kívül ez is eszembe jutott már

(#31) twi452


twi452
senior tag

Konzolon vége a jó világnak 😄
Megemelték a raklapos cuccok tömegét így nem lehet már kézzel pakolgatni gyorsan hanem targoncázni kell 😭
Annyiból jó, hogy az üvegházas termékek így kevesebb raklapot gyártanak mert több mint a duplája fér most rá mint eddig.

(#32) BogyóBP válasza twi452 (#31) üzenetére


BogyóBP
addikt

Talán pont ez is volt a lényeg nemhiszem hogy normális esetben kézzel elbirsz 300kilót. Én már azon is felhúztam a szemöldököm amikor a 136kg os farönköt a játékba fel tudtam venni. lol

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#33) olivera88


olivera88
veterán

Hali.

Milyen lett az FS 22? Érdemes megvenni? Az elöző verzió is "kimaradt" nekem. Vagyis nem mondanám h kimaradt mert megvan, viszont alig pár órát játszottam vele. Még szerencse h ingyen jutottam hozza :D
Na persza nem warez volt, hanem egy steamhez hasonló oldal aminek nem jut eszembe most neve, az kinálta ingyen.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#34) vacs válasza olivera88 (#33) üzenetére


vacs
Topikgazda

Csá.
Epic store volt az, nem a Steam. :D

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#35) Pist@bácsi válasza olivera88 (#33) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Szerintem jobb lett. De egyértelműen az előző továbbfejlesztése. Grafikus motor maradt, fizika nem változott. De attól még szépen fut. Még csak 50 órát pakoltam bele, eddig nem jött elő hiba. Néhány változás a teljesség igénye nélkül:
évszakok ( hónapok hossza beállítható 1-28)
sebességváltó (sok kézi váltós traktornál animált váltókarok, irányváltó, nagyon látványos,)
változtatható külsejű karakter ( ruhatára is van)
szántás után a köveket el kell távolítani ( opcionális)
füvet hengerezni kell
az építés is javult
három térkép van alapból
rengeteg gép, újak is
De pár óra játékra nem érdemes megvenni.

(#36) olivera88 válasza Pist@bácsi (#35) üzenetére


olivera88
veterán

Köszi. :R
Hát kár h fizika nem változott. Az elég gagyi volt elöző verziókban is.
Azt mondod vannak évszakok, akkor nem is lehet bármit össze vissza vetni mint eddig?Ősszel kukoricát , napraforgót mondjuk? :DDD Vagy lehet de tönkremegy?
Hát a 19 es re pár órát szántam, aztán még is úgy alakult. :U
Ki kellene probálni ingyenesen, aztán ha tetszik akkor megvenném.
A pénz gyűjtés nehezebb mint régen?Vagy egyforma?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#37) Pist@bácsi válasza olivera88 (#36) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Szembeötlő változás nincs a fizikában, nem olvastam utána ezek első benyomások. A gépek érzik a súlyt, a terhelést, az emelkedőt. A raklapok targoncával könnyen kezelhetőek.
Maximumra tolt grafikával elég szép a látvány is. Van DLSS. A hangok is jók, ott is vannak apróbb változások.

Az évszakok kikapcsolhatóak.Vagy akár tudsz állítani fix hónapot is. Télen a hó csak úgy marad meg, ha magasabbra állítod a napok számát. Mondjuk 28 téli nap állatetetéssel, gép karbantartással nem túl eseménydús. Alapból 360x -ra lehet gyorsítani az időt, moddal 24 000x -re.

A termés elszáradása is kikapcsolható, mondjuk ez nem újdonság.
Pénzről nem tudok nyilatkozni, én be szoktam írni amennyi kell.
Van termelési lánc, feldolgozó üzemek, kész terméket is elő tudsz állítani.

Van elektromos targonca. Sőt egy kis elektromos traktor is, az nagyon fürge.
Sok a gép. Traktorból 20 gyártótól 64 különböző típus. 21 kicsi, 19 közepes, 24 nagy.
Annyi minden van benne, hogy pár óra alatt a töredékét tudod csak kipróbálni.

(#38) hengelhof


hengelhof
senior tag

A köveket mikor lehet összeszedni? Vettem egy földet, tele van sziklákkal, de a kőszedő nem szedi össze. Ott csúfoskodnak. A kő, a beállításokban ki van kapcsolva. Ha visszakapcsolm, akkor sem lehet összeszedni, bár a térkép már jelzi.

(#39) Pist@bácsi válasza hengelhof (#38) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Én szántás után szoktam, akkor jelenik meg. De ha látszik akkor nekem szedi az AI is.

(#40) hengelhof válasza Pist@bácsi (#39) üzenetére


hengelhof
senior tag

Nálam a szántás ki van kapcsolva. Ezek szerint, ahhoz hogy felszedjem, fel kell szántanom? Vagy próbáljam meg mulcsozás, vagy boronálás után.

(#41) Pist@bácsi válasza hengelhof (#40) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Nem tudom mi az oka nálad. Csak egy tipp. Nem telt meg a kőszedő?

(#42) hengelhof


hengelhof
senior tag

Egyébként ki milyen sorrendben végzi a földmunkát a max hozam érdekében?

Nekem a következő jött be: Szántás, kövek kikapcsolva.
- mulcsozás
- mész, amennyiben jelzi, hogy kell
- műtrágya I.
- borona (itt úgy vettem észre, hogy mindegy melyik fajtával csinálom, így azt használom, amelyik a legszélesebb)
- vetés+műtrágya II. (én olyan vetőgépet használok, amelyik egyben műtrágyázik is)
- gyomláló szerkezet (kapálni lehet a hengerezés után is) Sajnos itt nem látszik a földön semmiféle textúra változás, de működik, mert nincs gyom.
- hengerezés

Így 100% a hozam bónusz. Persze vannak méhek is, de ott nem láttam, hogy a % növekedett volna. A 100% a max, vagy mehet e fölé is?

(#43) hengelhof válasza Pist@bácsi (#41) üzenetére


hengelhof
senior tag

Nem. Tök üres :). De annyira idegesít, hogy fogom magam, visszakapcsolom a köveket, és felszántom. Ha csak nem adtok jobb ötletet.

(#44) Pist@bácsi válasza hengelhof (#42) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Attól függ mi van engedélyezve, de a sorrend eléggé kötött.
- a betakarított földön mulcsozás az első +2.5%
- utána szántás + 15%, de nem minden évben kell akkor sem ha engedélyezve van, illetve kiváltható mély talajlazítóval. Ha nem kell szántani, akkor meg bármelyik tárcsa / borona egyéb talajlazító. Ha direkt vetőgéped van akkor ez is kihagyható.
- kövek felszedése
- mész szórás +15%
- vetés, ha a gép tudja akkor egy körben műtrágya, ha nem akkor utána műtrágya ( de mehet vetés előtt is, lehet szerves trágya, akár szántás előtt, az amúgy is életszerűbb) Kétszeri trágyázás +45%
- hengerezés + 2.5% én vetés után szoktam, elvileg apró kövek ellen van, elképzelhető, hogy lehet korábban is. Egyszerű módszer az adott feladat megfelelő időben történő elvégzésére, ha az AI -t ráállítod és elkezdi, akkor lehet, ha nem, akkor nem megfelelő fázisban vagy.
- növekedés alatt még egyszer műtrágya
- gyomirtás +20%
Ezek gabonákra vonatkoznak.
Fű nyilván egyszerűbb, vágás után kell hengerezni, de az másik típusú henger, kimondottan fűre.
Szőlő is egész más.
És még van jó pár növény, azokat nem termelem.
Van Farming Szimulátor Akadémia :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45) hengelhof válasza Pist@bácsi (#44) üzenetére


hengelhof
senior tag

Lehet variálni rendesen. Pl. kapáló gép helyett vegyszeres gyomirtás, amikor jelzi, hogy gyomos. Itt időt lehet megspórolni, mert a permetezőnek sokkal nagyobb a munkaszélessége, és hamarabb végez.
Ha a szántást mély talajlazítóval váltom ki, akkor is kell boronálni?
Mert ha nem, akkor egy futamban megvan a szántás és a boronálás is.
Jó lenne egy munkafolyamat lista a legidőtakarékosabb max %-os termeléshez. Sok, illetve nagy földekhez már nem mindegy mikor végzel. Még ott vannak az állatok, a szőlő/olíva, amit nem tudsz helperre bízni.

(#46) Pist@bácsi válasza hengelhof (#45) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Szántás után nem kell boronálni. Ha kikapcsolsz mindent, akkor gyorsan haladsz. Már ha ez a cél.
Betakarítás után direktvetőgéppel vethetsz egyből.

(#47) dimre70


dimre70
tag

Üdv!
Én úgy tudom ha permetezővel végzel gyomírtást, az levesz a hozamból. Sok videóban beszéltek erről, és ha lehet kerülik vagy hagyják elszáradni, és beszántják.
Akadémia Google fordítás:
"Használjon permetezőt a nagy gyomnövények ellen
A permetezőket végső megoldásként használják nagy gyomok kezelésére, arra az esetre, ha elmulasztotta volna a gyomok eltávolítását a korai szakaszában. Csak a gyomirtó hatású a nagy gyomnövényeken. A gépek az üzlet permetező kategóriájában találhatók. A gyomirtó a raklapok részben található.
A permetezőgépek kis, közepes és nagy gyomokon dolgoznak. De ez a legdrágább megoldás, mivel a gyomirtó szer többletköltségeket okoz, és hozambüntetéssel jár, ha vegyszereket alkalmaz a növényen. Csak szükség esetén használja!"

Lesz sör, diszkó, lámpa, meg csaj !

(#48) hengelhof válasza dimre70 (#47) üzenetére


hengelhof
senior tag

Nos igen. Akkor marad a kapálás vetés után közvetlenül. #46 Gab.68
Jó hír, hogy szántás után nem kell boronálni. Így lemaradhat a gyomirtás.

(#49) vacs


vacs
Topikgazda

Szántani, eke helyett lehet ezzel a LIZARD Subsoiler-el szoktam! :K

(^)(>.<)(^)

(#50) hengelhof válasza vacs (#49) üzenetére


hengelhof
senior tag

Jól néz ki. Nem annyira macerás mint az eke. Mivel közvetlenül csatlakozik a trakihoz, (nincs csukló meg ilyenek) sokkal egyszerűbb pozicionálni. Kipróbálom. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Farming Simulator 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.