Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124416) King Unique válasza porker (#124412) üzenetére


King Unique
titán

Oké, de akkor te se próbáld rám erőltetni, hogy a régi dizájn, megjelenés szerinted mennyivel jobb, amikor nekem nem az, amivel vélhetően vannak így még sokan, milliók, meg akik inkább a modernebbet preferálják. :) Valamint ami már le volt írva, ha maga a Microsoft is eleve az utóbbit részesíti előnyben, az dívik jó ideje a Windows 10-nél és vélhetően marad is, akkor megint nincs miről beszélni a melyik legyen inkább témában.

Ki beszélt itt LTSC-ről? :D Az Enterprise LTSB/TLSC kiadás eleve külön téma, meg ott egy verziónál 10 éves életciklus van, ellenben én az őszi verziós Enterprise és Education kiadások 2,5 éves életciklusára céloztam, meg amúgy Home és Pro kiadások esetén is 18 hónap, azaz 1,5 év. Vagyis az utóbbiaknál sem kötelező félévente verziót váltani, ami azért volt említve, mert azt írtad nem akarsz félvente új ikonokat, stb. Ha annyira upgrade-elni akarsz minél előbb a legújabb verziókra, akkor meg nehogy már az legyen a gond, hogy itt-ott a GUI esetlegesen (nem mindig) kicsit módosul.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.