Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148260) #89309696 válasza barnam_ (#148256) üzenetére


#89309696
törölt tag

Az 1.4 ECU-ja gyárilag butább, nem igazán kezeli a 98-as benzint se hiába kellene tudnia. Ezért sem vettem észre semmit hiába tankolok 100-ast folyamatosan. Úgyhogy a szokásosnál nagyobb tartalék van benne emiatt, elviekben 106 ló és 140 Nm kihozható ami pont az 1.4-1.6 közötti szakadék fele. Szóval 1.5-ös lesz. :D
Nem is ez a lényeges, hanem elvileg lehozható 3000-res fordulatra a nyomatékcsúcs a 4000 helyett és az 1500 alatt lévő borzalmas megtorpanást is ki lehet hangolni valamennyire. A két legundorítóbb viselkedése a motornak, lehet még a végén használható lenne.
Ajánlottak továbbá szellősebb hátsó dobot (de nem üreset), hogy az is segít alacsony fordulatra.

MMC-nél 45ezer + 30 ezer a dob Janónál, akciós lenne a chip mert jönne két haverom is TDI-t csippűni' és csoportos kedvezmény van. A probléma csak az, hogy én nem akarok Budapestre felmenni. A helyi chipesek viszont nem foglalkoznak kisméretű szívóbenzinnel, aki igen az meg 110 ezreket akarna elkérni.
Megpróbálom valamelyik haveromat rábeszélni, hogy menjen fel a kocsimmal és csináltassa meg, én biztos hogy nem fogok felmenni a fővárosba, van épp elég más is amitől hányingerem van. :U

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.