Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147301) grizlisandor válasza tboldi (#147287) üzenetére


grizlisandor
addikt

Sajnálom. :O

(#147302) Szada85 válasza MunezXBK (#147276) üzenetére


Szada85
aktív tag

Akkor jól rémlett, csak biztos tudás hiányában nem akartam számokkal dobálózni. :R

@Saint:
Abszolút nem mondanám sztereotípiának, de hazalátogatás alatt is tele a német, osztrák pálya magyar, lengyel, román, stb. rendszámú autókkal, gyanítom ezek jelentös része szintén túllépi a szabályt, de mivel nem gyakran hallani, hogy ilyen miatt zsanettoznának, így bekockáztatják sokan.
Bár helyi Fb csoportban már volt jelentkezö, aki nem volt szerencsés, ö elsöre 7-800€-s bírságot kapott ezért.

(#147303) Magnum_ válasza Szada85 (#147302) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mire kapott birsagot?

I humbly and respectfully decline™

(#147304) CactuS válasza tboldi (#147287) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A fólia legalább megfogta az üveget szépen, illetve az import lámpák nem sérültek, ahogy látom. Ez öröm az ürömben. :B A lököst azt simán műanyagozzák (alatta gondolom a merevítés cserés), a csomagtérajtó már neccesebb, ott eléggé megnyúlt a lemez. Sajnálom, átérzem.

rbalint88: Hát, az oszlop, épület sarka sajnos sose okoz kis kárt, hacsak nem súrolod. Ha lassabban gurulsz, akkor is horpad minden, mert a "fogadó" fél nem rugalmas. Az üveg meg simán megpattan és berobban, ha egy picit megfeszül a csomagtérajtó.

MasterMark: Én se értem néha, hogy ezt miért kell. Mindenki tudja utólag, hogy mit kellett volna tenni. Vagy arra gyúrsz, hogy valakit elküldjön a fenébe, amikor épp ostorozza magát és idegállapotban van? :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#147305) golfvariant válasza EQMontoya (#147286) üzenetére


golfvariant
aktív tag

Miért is fasság? Közterület akkor is közterület, ahol tilos, függetlenül attól, hogy kietlen betonplacc vagy váci út, maximum enyhítő körülmény ha nem a Vácin csinalja. Igen a hülyéket sokszor maguktól is meg kell védeni.
Persze, nem veszélyeztet senkit mi? Majd ha jól elfánkozza a gumit, de nem visz magával csere garnitúrát, akkor nehogy bemeséld már hogy ott hagyja a kocsit, vagy trélerrel hazaviszi. Ha meg majd 130nál szetpukkan autópályán akkor jah bocsi...

Mint leírta, driftelni es gumit egetni akar. Nekem nem az jön le a hsz-ből, hogy vezetéstechnikai tréninget akarja kiváltani vele. Hanem később nagy tapasztalattal vagizni haverok és a csajok előtt...

Azért gumiégetés es a drift nem épp az általános vezetesi kultura része...

(#147306) ludsimon válasza golfvariant (#147285) üzenetére


ludsimon
veterán

Öngyilkos. :C :(((
Köszönöm szépen az értéket, amit hozzáadtál a kommenteddel ! !

Valószínűleg öngyilkos, aki meg akarja tanulni szélsőséges körülmények között is kontroll alatt tartani az autóját. Igen. Nem Te voltál a legélesebb kés a fiókban azt látom.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#147307) MasterMark válasza ludsimon (#147306) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem nem értetted a hasonlatot.

CactuS: A hibákból lehet tanulni, ha leírja hogy történt miért történt akkor esetleg mással nem történik meg.

Switch Tax

(#147308) golfvariant válasza ludsimon (#147306) üzenetére


golfvariant
aktív tag

A gumiégetes es drift az nem az autó határainak megismerése.

Hiába üres az autópálya, még nem mehetsz 200km/hval rajta, a szabályok nem változnak. Attól h egy üres placcon csinálod a yardok ugyan úgy kifugázhatnak :)

(#147309) ludsimon válasza MasterMark (#147307) üzenetére


ludsimon
veterán

Pontosan értettem a hasonlatot. Múlt héten voltam vezetéstechnikai tréningen és pár olyan pontra mutatott rá, amire jó lenne gyakorolni. Na mindegy is, további minden jót!
Ha esetleg valaki tud érdemi információt, nagyon megköszönöm és várom privátban! :)

undefined

(#147310) aero. válasza ludsimon (#147306) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Menjetek ki a kakucsra és lőjétek neki ott, 15k/fő. Ahogy írták, ha túl közel leszel lakott területhez, rádhívják a jardot úgyis, vagy akár ők is meghallják, ha a közelben vannak. Ahol meg senki nincs ott meg a szar a matéria. Pl. a Mezőkövesdi reptér régóta elhagyatott, a kutya se jár arra, de kétlem, hogy jó minőségű lenne, már biztos sok gaz is kinőtt a beton között. Ne próbáljatok jaszkarizni bevásárlóközpont parkolóban, az hülyegyerekeknek való, ott a majom, adjatok neki rendes banánt. Illetve ahogy írták még, vez.tech tréning saját autóval.

[ Szerkesztve ]

(#147311) K Norbi válasza tboldi (#147287) üzenetére


K Norbi
addikt

Egyszer ugyanígy jártam.
Este tolattam kivilágítatlan parkolóban egy fának. :U
Csomagtérajtó és lökös így nézett ki.
Az üveg egy hajszál híján megúszta..

(#147312) MasterMark válasza ludsimon (#147309) üzenetére


MasterMark
titán

Nem értetted az alapján amit írtál.

Közterületen ilyet ne csináljatok, mert ha még ráadásul többen is vagytok az mégrosszabb.

Bérelni kell repülőtéren helyet. Driftelni pályán se fognak engedni. Kakucsról is kiraknak.

Switch Tax

(#147313) CactuS válasza golfvariant (#147305) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondanám, hogy megvan rá a hely és az idő, de driftelésre nagyon kevés helyen biztosítanak zárt pályákat, így nem egyszerű a történet. Ami meg van, az általában elég zsúfolt (túlságosan is). Egyébként ha valaki elmegy pályázni egy közepesnél szarabb gumival, az simán eldarálja az abroncsokat egy pillanat alatt, de egy vészfékezés után is simán lehet olyan az abroncs, hogy az közúti közlekedésre alkalmatlan lesz, mégse járkál mindenki 2 teljes értékű kerékkel a csomagtartóban.

Az viszont kétségtelenül jobb választás, hogy kietlen területen akar próbálkozni (bár ilyen szinte nem létezik szerintem, mert ami van, azt meg a rendőrök ismerik és látogatják), ugyanúgy, ahogy télen az értelmesebbek - akikben benne van ez az érzés - elmennek a hegyek felé szerpentinezni és nem a helyi kétsávos körforgalomban rakja keresztbe az autót, majd csúszik bele egy család autójába. Miért? Mert ilyen helyeken maximum magában és a saját autójában okoz kárt és alapvetően ez a legfontosabb. Én utálom azokat a hülyegyerekeket, akik más életére és tulajdonára fittyet hányva vagiznak, de látszik az első megcsúszáskor, hogy még életében nem csinált még ilyet és csak a vakszerencsének köszönhető, hogy nem lett baj. Ezek nem mentesítenek a szabályok alól, nyilván büntethető, amit csinálnak, ezzel gondolom ludsimon is tisztában van, nem is ez volt a kérdés.

Öngyilkos pedig szerintem az, aki büntetőfékez egy kamion előtt, vagy esetleg 150-es tempónál is 3 méterre van a s*eggedben. Mégis, szinte egyiket se kezelik gyógyszerrel, pedig kéne.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#147314) tboldi válasza rbalint88 (#147292) üzenetére


tboldi
nagyúr

Hazajöttünk, egy pléddel és némi duct tape-pel meg lett támogatva, de így nem merem ott hagyni sehol, úgyhogy igyekszem minél előbb megoldani.

(#147292) rbalint88: Olyan 20-szal gurulhattam kb.

(#147293) Saint_: Hidd el, engem is bánt. :(

(#147295) Tsebacsi: :R

(#147297) focvis: Azon vagyok.

(#147300) Saccco: Ninját szokták egyesek rámondani, hát ez a mozdulat most nem volt az.

(#147301) grizlisandor: Hát még én! :O

(#147304) CactuS: Igen, így viszonylag egy darabban be tudtam tenni a hátsó ülések elé. És a lámpák épségben maradásának én is örülök. Most az a terv, hogy mindenből keresek bontottat, még ha nem is színazonosat. Így nem maradhat sokáig, mert szükségem van az autóra.

(#147315) Qru válasza ludsimon (#147282) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Óvatosan a helyszín választással, engem 10k helyszíni bírsággal jutalmazott a yard ilyenért. Tehát a pláza parkolók, boltok parkolói offosak. Rátok hívják a rendőröket simán.

#nincsbennetarcsi

(#147316) CactuS válasza Qru (#147315) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Manapság szerintem már nem nagyon vannak ilyen helyek. Ahol elég jó a placc, hogy ne bántsa az autót, az általában elég közel van a lakossághoz és a rendőrökhöz is. És ahogy írták is korábban, a legtöbb zárt pályán tilos a drift, ha észreveszik, akkor szólnak, leküldenek, kitiltanak.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#147317) hacki87 válasza tboldi (#147287) üzenetére


hacki87
senior tag

Úgy látom kezet foghatunk :/

(#147318) Tsebacsi válasza MasterMark (#147307) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

MIndenki hülye, csak ön helikopter, de mindenki érti. Vagyis nem, még mindig nem értjük, mire volt igazából jó az első kommented. :U Nem az jött le belőle, hogy idézem:

"A hibákból lehet tanulni, ha leírja hogy történt miért történt akkor esetleg mással nem történik meg."

Utólag mindenki marha okos, de ha Te még sosem hibáztál semmiben, akkor bocsánat :U
Véleményem szerint nem az a módja az ilyenre való reagálásnak, ahogy Te tetted.

"De az, és köszi, hogy megengeded."

Bármikor nagyon szívesen! :)

(#147317) hacki87:

Jaj, valami van a levegőben? Nem ülök ma autóba :( Itt mi ment neked?

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#147319) tboldi válasza hacki87 (#147317) üzenetére


tboldi
nagyúr

:(
-------------------------------
Van két csomagtérajtó a jófogáson: egy és kettő

Az első kellene nekem, mert facelift utáni, vagyis nincs rajta a kulcslyuk, viszont a másikon meg van spoiler, ami elég ritka. De sajnos ezen van egy kis hiba, de ha már úgy is fényezni kell, akkor azt könnyen ki lehet javítani, nem? Illetve a kulcslyukat is el lehet akkor tűntetni, gondolom.

(#147320) Qru válasza CactuS (#147316) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

"Gyerekkoromban" a Mátyásföldi reptérre jártunk ki de már az is off.

Ami még esetleg szóba jöhet az a Tököli reptér ahol a RedSun Fest is szokott lenni meg a Cselőtei Speed Zone a Hungaroringen.
Utóbbi pályán én is mentem már az ottani E46 330i Ac Schnitzer-el, az nagyon baba volt. Szerencse, hogy előbb vettem meg az Impezát mint sem beüljek abba, különben most én is köcsi BMW-s lennék. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#147321) hacki87 válasza Tsebacsi (#147318) üzenetére


hacki87
senior tag

Tegnap kb ilyenkor történt. Szintén önhibás sztori. Gazos telephelyén tolattam és a gazból kilógott egy teher autó alváz. Tükörből tavolibbnak tűnt plusz a radar is csak a távolabb lévő potkerekre sípolt. És mire gyorsabban pittyegett már reccsent is a kocsi. 60 ezer lesz jövő héten megcsinálják.

Saint: de csak az alváz gerenda annyival magasabban volt, hogy arra nem jelzett csak az aljára szerelt pót kerékre ami kb egy méterrel beljebb volt így false volt a csipogas

[ Szerkesztve ]

(#147322) Magnum_ válasza hacki87 (#147317) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem mukodott a radar?

Most mar felek autoba ulni ma, komolyan :DDD pedig olyan 500km a mai tervezett...

I humbly and respectfully decline™

(#147323) Qru válasza tboldi (#147319) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Bakker, sajnálom. De legalább a fólia egyben tartotta az üveget. Nekem ugyanígy fájt mikor egy oszlopot vettem érintőre... :(

A második. A spoiler menő (bár azon kívül, hogy rontja a légellenállást semmi haszna). A kulcslyuk lefalazható és mivel nem színazonos fújni kell mindenképpen. Kivéve ha tarka autót szeretnél. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#147324) Szada85 válasza Magnum_ (#147303) üzenetére


Szada85
aktív tag

Bejelentett németországi lakcíme volt (így életvitelszerüen ott él) több, mint 1 éve, és magyarországi rendszámmal megállította a rendör itt kint.

(Lehet rendöre válogatja, a hozzászólásokban is többen verték a mellkast, hogy azt kellett volna mondania, hogy "most hozta ki az autót", mert ahhoz semmi köze, kérdés, megéri-e próbálkozni.)
De ugyanígy torrentezésért is több csoporttag kapott már 800-1200€ közötti bírságot, mások meg állításuk szerint évek óta nyomják, de eddig megúszták.

(#147325) Gsx-rr válasza tboldi (#147289) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Tenyleg jol jon akar egy utolag beepitett radar vagy kamera.
En ezert csereltem fejegyseget a buszban.
Mikor meg csak radar volt az automban mar megszkasbol ugy tolattam ki a feljarorol,hogy indulaskor beneztem a tukorbe utana mar nem eleg volt a visszajelzo hangokbol tajekozodni

Ennek ellenere a Porsche val beletolattam a beallonal az falba, azon valahogy lassu a visszajelzes, mentsegemre 1200 kilometert vezettem es orultem ,hogy hazaertem.

[ Szerkesztve ]

(#147326) zoo8800 válasza ludsimon (#147284) üzenetére


zoo8800
veterán

Nem mintha én nem csináltam volna ilyet tizenévesen :D de a driftelgetésre egy morcosabb rendőr simán rámondja, hogy közúti veszélyeztetés. Ha nem ismered el, akkor járhatsz bíróságra. Tetszik vagy sem, azzal, hogy szándékosan csúszásba hozol egy autót, veszélyhelyzetet teremtesz.
A sok vututuzó hülyegyerekre pedig inkább nem mondok semmit.

(Fóti Auchan parkoló jó lehet egyébként, messze van mindentől. )

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#147327) MasterMark válasza Tsebacsi (#147318) üzenetére


MasterMark
titán

Komolyan nem értem mi bajod.

Switch Tax

(#147328) zoo8800 válasza tboldi (#147287) üzenetére


zoo8800
veterán

b+ :(
Pár hónapja majdnem így jártam, csak én egy kutat döntöttem volna ki. Semmit nem láttam belőle, csak a parkradar mentett meg. Először nem is tudtam, miért sípol...

rip and tear, until it is done

(#147329) barnam_ válasza tboldi (#147319) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én az elsőt venném, mert azon nincs hiba, és nem kell semmit sem mókolni rajta.
Sajnálom az esetet, de itt legalább tudod, hogy te tehetsz róla, és a hibából tanulsz később.

Legalábbis amikor saját magam okozok kárt az autómban, azt én kevésbé élem meg negatív esetként, mint amikor más a károkozó.

(#147330) zolynet válasza tboldi (#147287) üzenetére


zolynet
addikt

Ooobazzz, gyors gyógyulást.

Life is too short to stay stock!

(#147331) Tsebacsi válasza MasterMark (#147327) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Leírtam: a megmondóemberes kommented szerintem nem építő jellegű, inkább rossz esetben egy kellemes is menj****ba választ válthat ki egyes egyénekből (belőlem is simán kijönne idegállapotban). Teljesen felesleges Ilyenkor okokat keresni, pontosan tudja az illető mit baszott el. A sötétített ablakra vagy a miért nem néztél hátrára mi szükség? Simán tolattam bele én is terméskőbe, oszlopba, csupán azért mert figyelmetlen voltam, holott tudom hogy kell(ene) parkolni/tolatni.

Szóval csupán jelezni akartam, ahogy Cactus is tette, hogy az ilyen jellegű kommentek inkább az ellenkezőjét hozhatják, mint aminek szánod, az irónia meg aztán pont a legrosszabbak egyike ilyenkor (SZVSZ).

Topic zárható, megaszondtam a frankót! ;]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#147332) ludsimon válasza CactuS (#147313) üzenetére


ludsimon
veterán

Elég szánalmas rögtön közveszélyes idiótának kikiáltani azt, aki az autóját akarja uralni és nem akar egy esetleges balesetben nagyobb bajt, és mindezt egy kietlen parkolóban, vagy helyen akarja kivitelezni, messze mindenkitől, hogy véletlenül se okozzon senkiben és senkinek kárt...
Ennyi erőből aki vezetéstechnikai tréningen részt vesz is egy közveszélyes idióta.
Ja tudom nem, mert az el van zárva a közforgalom elől és akkor már biztonságos. :C

Nem "hülyegyerek" vagyok, de az emberek 99,9%-ára ráférne egy vezetéstechnikai tréning, ez a múlt héten realizálódott bennem mennyi mindent kell gyakorolni.
- Vészfékezés.
- Vészfékezés másik sávba érkezéssel.
- Vizes úton fészfékezés 90-100 km/h tempónál és 90 fokos kanyar bevétele (egyszerre) egy előre meghatározott, bólyákkal kijelölt úton.
- Egy ajtónyitás elkerülése, amit az ott jelen lévők 90%-a elbukott! És nem olyan emberekről beszélek akik fris jogsisak, hanem akik már urai az autónak, vagy legalábbis azt hiszi.

Nekem ezek elég jól megvoltak és teljesítettem mindet, de van amit jobb gyakorolni. Nyilván nem 100+ tempóval, azt csak egy zárt repteren lehet, de 40-50-el simán lehet már ugyanazokat gyakorolni.

undefined

(#147333) hacki87 válasza Magnum_ (#147322) üzenetére


hacki87
senior tag

[link] egy ilyen csak hosszabb lógott ki a gazból.

(#147334) grizlisandor válasza tboldi (#147314) üzenetére


grizlisandor
addikt

Sajnos tudom milyen érzés, 2 éve kicsit egy legyaktam az oldalát, idén meg a megcsúszással indult. :W

(#147321) hacki87:
Basszus. :O

(#147322) Saint_ :
Én csak a szerelőig megyek délután.

(#147325) Gsx-rr :
Radaron gondolkodok én is.

(#147335) CactuS válasza Tsebacsi (#147331) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az előbb még friss volt, de átküldhetnéd a képet a szomszédodnak, hogy "látod köcs*g, ő is Y-t tolt előttem, te leszel a következő!" ;] :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#147336) focvis válasza hacki87 (#147321) üzenetére


focvis
veterán

:/ Ejnye.

A Volvoban is lassú, fáziskéséses a parkradar. (VAG kell vagy Opel)

@Boldi: Telefonálj pár Honda bontóba, jobb lenne a színazonos. A Jófogásról én is azt venném, amelyiket nem kell mókolni.

[ Szerkesztve ]

(#147337) MasterMark válasza ludsimon (#147332) üzenetére


MasterMark
titán

Elég szánalmas rögtön közveszélyes idiótának kikiáltani

De nem ez történt, nem erre vonatkozik a hasonlat.

Switch Tax

(#147338) Ispy válasza hacki87 (#147317) üzenetére


Ispy
veterán

Én az omegával tolattam annó neki egy parkoló autónak, ami kijebb lógott a kelleténél (de hagytam tel számot :D ).

Igaz sötét volt és ködös, és nem volt vezető oldali visszapilantóm, mert valami büdös gyökér kilopta pár nappal előtte a tükörlapot a motoros visszapilantóból.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#147339) Magnum_ válasza grizlisandor (#147334) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Kisfeleseg kerte, hogy maradjunk meg egy ejszakat, mar tenyleg elgondolkodom rajta.

I humbly and respectfully decline™

(#147340) MasterMark


MasterMark
titán

A radar buzis. ;]

Switch Tax

(#147341) CactuS válasza ludsimon (#147332) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Alapvetően kettéválasztanám azért, ne mossuk össze a kettőt. A vezetéstechnikai tréning és a driftelés célja nem ugyanaz. A vezetéstechnikai tréning a váratlan veszélyhelyzeteket mutatja be, ahol a lényeg az, hogy mielőbb urald az autót és visszahozd a veszélyhelyzetből (csúszás). Mindkettőnél szándékosan idézed elő a csúszást (ha olyan a feladat), de más az ok. Driftnél pont az a lényeg, hogy csúszásban tartsd az autót, míg a másiknál az, hogy mielőbb megszüntesd ezt. Azt egyik bíró sem enné meg, hogy azért jöttök össze a haverokkal egy madaras teszkó parkolóban egy halom RWD-s géppel, hogy vezetéstechnikai tréninget tartsatok. :B

A különbséget ezen felül jól látod: forgalomtól elzárt terület, megfelelő mennyiségű bukótérrel, megfelelő minőségű aszfalttal, műgyantával, akár mentős készenléttel is.

Én nem ítéllek el azért, mert driftelni akartok egy játszós autóval, főleg, hogy nem egy forgalmas úton akarjátok próbálgatni. ;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#147342) tboldi válasza Qru (#147323) üzenetére


tboldi
nagyúr

és Aggregátor:

Én a második felé hajlok, sokkal kevesebb erőfeszítés kijavítani a hibáit, mint a spoilert utólag beszerezni. Szerintem még anyagilag is jobb lehet, mert eBay-en van pár eladó szárny Amerikában, de mire idejutna és színre fújatnám, 100k fölött lenne.

(#147325) Gsx-rr: Nem vitatom a hasznosságukat, de én személy szerint továbbra sem érzem annyira szükségét. Ha máshol jár az eszem, akkor semmilyen kütyü nem segít.

(#147336) focvis: Az a bajom, hogy a színazonos sem biztos, hogy teljesen színazonos, lehetnek árnyalatbeli eltérések, főleg a pirosnál, amin elég jól is látszik az esetleges fakulás.

[ Szerkesztve ]

(#147343) Tsebacsi válasza CactuS (#147335) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:DDD Ő már kerüli az előttem lévő területet, már csak egy hibbantat kell lerendezni (az is nő) és eljő a nirvána :P

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#147344) focvis


focvis
veterán

Kellemesebb témában kutatnám a köz véleményét.

1. Mindig tetszettek a fehér "rallye" stílusú felnik. (Tudom, hogy hamarabb meglátszik rajta a kosz, de nem érdekel különösebben.)
2. Csak 1 szett gyári felnim van a Volvo V60-ra, kellene még 1 szett. A gyári felnik viccesen drágák, gyakran karcosan is. Utángyártott használt is 80-tól van, az is karcos.

Kérdés: A köz szerint mennyire stílusidegen egy Sparco Terra 17" egy Kékes szürke Volvo V60-on?

OK, kb. sportcipő öltönyhöz; de hülyegyerek stílus lenne?

[ Szerkesztve ]

(#147345) barnam_ válasza tboldi (#147342) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hát ha kell a spoiler, akkor a másodikat válaszd. :)

(#147344) focvis:
Szvsz nagyon nem adja ez a felni egy nagy, hibrid kombi Volvo-n :N
Ezt a felnit inkább valami hothatch-en tudnám elképzelni.

Kb. sportcipő öltönyhöz, az OK; de hülyegyerek stílus lenne?
Igen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#147346) Tsebacsi válasza focvis (#147344) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Sehogyse illik szerintem arra :( Ez a Lancia Rallyautókon volt, nem?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#147347) Qru válasza focvis (#147344) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem adja, tök stílus/típusidegen. Ez egy közepesen lefingott WRX Imprezán még elmegy de egy polgári V60-on...

#nincsbennetarcsi

(#147348) tboldi válasza barnam_ (#147345) üzenetére


tboldi
nagyúr

Jó lenne. Egyszer már majdnem rá is nyomtam a rendelés véglegesítése gombra, de az utolsó pillanatban meggondoltam magam, mert nem gyári.
Ez viszont, ami a csomagtérajtón van, 100% genuine.

(#147349) aero. válasza focvis (#147344) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Szvsz ez konkrétan jól nézne ki a tiéden. Egyértelmű, hogy a sparco felirat miatt jaszkarinak tartanák, de egyéni preferencia, hogy ez érdekel-e. Hogy passzol-e a hibridséghez, nyugodtsághoz? Valószínűleg nem, de Volvokon meg úgy általában jól állnak a rally felnik, nekem ez is bejön:

Nálam a titkos ultimate tip a Momo Revenge, szinte minden autón jól áll.

[ Szerkesztve ]

(#147350) Magnum_ válasza focvis (#147344) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DDD

I humbly and respectfully decline™

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.