Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3858) sutszi válasza Phülöp (#3855) üzenetére


sutszi
veterán

Történetesen már évek óta Thinkpadeket hajtok és a cégben is sikerült ezeket bevezetni a jó tapasztalatok miatt... T420-am van most saját gépnek. Alapvetően a Lenovonak( anno IBM) a System Update nevű programját kell leszedned. Ez feldob "mindent"* ami az aktuális Windows verziónak kell.

Volt rá példa néha, hogy 1-2 dolog kimarad, de alapvetően mindent megcsinál BIOS-tól az utolsó kártyáig.

Az én T420-am az kb az mint a te T520-ad csak a 14-es kijelzővel...emléletben. Valójában T420 típuson belül is van 3 féle kijelzőpanel, meg 3 féle hálókártya...meg a jóég tudja mi.

Itt kiválasztod az OS-t és látod a vonatkozó drivereket. Én ajánlom a System Update-el kezdeni aztán ha kimarad valami akkor kézzel feltenni.... Win7-el szerencséd van mert azzal adták ezeket a gépeket, és mindenhez lesz driver. Én Win10-el hajtom az is simán megy, de itt már többet kellett kézzel hozzátenni...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.