Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsadi


Zsadi
őstag

Miként lesz a szürke kisegérből "hős"

Na én pont ezt szeretném látni. Nem a Tiktokról, ÉNB, Instaról beválogatott RTL-hez köthető celebhadsereget.
Egyszerű, vicces, kreatív kis "szürke" emberkéket, akik majd szétszedik egymást. :)

(#2) Vakegérke válasza Zsadi (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Volt már ilyen, például Oli, Attila, Alekosz. Ők legalább szórakoztatók voltak. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Zsadi válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Zsadi
őstag

Erre gondoltam, csak kicsit nyakatekerten fogalmaztam. :)

(#4) LamaCube


LamaCube
addikt

Jelen 🙂

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#5) updog válasza Vakegérke (#2) üzenetére


updog
senior tag

Akárhogy számolom, ők 5-6 évaddal (és lassan egy évtizeddel :Y ) ezelőtt voltak :( Amúgy nekem (is?) a 4. széria volt a kedvencem, sok év kihagyás után az első nagyszabású valóságshow volt, ahol még legalább adtak a spontaneitás látszatára (örök kedvenc amikor Olivér meg Alekosz tajtrészegre itta magát a disznóvágáson :D Mindíg minden körülmények között! :DDD ).

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#6) LamaCube válasza updog (#5) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen, ilyen karakterek kellenének. Most a covid miatt nem voltak jó tematikus hetek meg szerintem ezért volt olyan belterjes az egész felhozatal.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7) Armagedown


Armagedown
őstag

Ez egy olyan műsor, ahol a tehetségtelenséget és a lumpenkedést állítják be erénynek, azt jutalmazzák.
Egy nagy moslék minden "valóságshow".
Az egyetlen ami, tetszett közülük, az első Big Brother volt, abban még volt egy-két szimpatikus figura, az első VV is egy h1gf0s volt, azóta csak az önsélú orditozás van bennük lsd. Éjjel Nappal Prolipest.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#8) Vakegérke válasza Armagedown (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Erénye, hogy a nézőkben érzelmeket vált ki. Érthető ez a játékosokra is, lehet őket kedvelni, vagy utálni. Lám, te sem vagy közömbös iránta. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) rushty


rushty
senior tag

egész évben várhatjuk

(#10) Vakegérke válasza rushty (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Reméljük, hogy nem potyára. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ha lesz VV11 jó lenne, ha még utoljára, itt kitárgyalnánk Vakegérke emlékére, és tiszteletére, szerintem nem lenne ellenvetése, sőt örülne is neki, ahogy ismertük!

Nyugodj békében "Öreg" Barátunk, soha nem felejtünk!

(#12) LamaCube válasza antikomcsi (#11) üzenetére


LamaCube
addikt

Egyetértek. Korát meghazudtoló EMBER, így nagybetűvel, aki mindenre nyitott volt. Nagyon hiányozni fog a topikokból.
Nyugodjon békében!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13) Zsadi válasza antikomcsi (#11) üzenetére


Zsadi
őstag

Pont ezt akartam javasolni a másik topikban (csak ott, és most, nem tartottam odaillőnek), hogy vigyük tovább, vagy esetleg majd folytassuk mint hagyományt, az újonnan induló realitykkel ezt a kibeszelős, humoros eszmecseréinket.
Utána ugrott be, hogy már nyitott VV11-et. De úgy látom Ti is így vagytok ezzel

Szerintem Ő is örülne neki!
Nyugodjon békében!

[ Szerkesztve ]

(#14) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Kedves Vakegérke!

Remélem nem haragszol rám onnét fentről, amiért most helyetted linkelem be a következő oldalt:
Hamarosan VV11! Jelentkezz és váltsd valóra az álmaid!
Ebben a blogban még itt voltál velünk, de igazából ez után is velünk maradsz!

Ti pedig jelentkezzetek, hogy végre egy PH!-s játékosnak szurkolhassunk!

(#15) LamaCube válasza antikomcsi (#14) üzenetére


LamaCube
addikt

:R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#16) rushty


rushty
senior tag

Elindult a jelentkezés. (RTLfokusz)

[ Szerkesztve ]

(#17) rushty


rushty
senior tag

Új logó, csatornanavek [link]

(#18) UFO1


UFO1
senior tag

Sziasztok!

Jó rég jártam erre még a belépési jelszót is elfelejtettem! :D

Először is részvétem vakegérke hozzátartozóinak nem is tudtam, hogy mi történt. :(((

Viszont nagyon beindult a VV insta oldala promo videók stb. :K
Pontos kezdési időpontot nem találtam, de találtam egy hasonló műsort ami ugyan nem VV, de majdnem vagy inkább Love Island ill. Éden Hotel egy kis Survivor-al fűszerezve.

Money or Love – Fogadj a szerelemre! :R

Természetesen nem annyira kemények a feladatok és nem is mindennaposak, de azért volt rohanás nem egyszer. A műsor már lassan másfél hónapos, de én csak a héten leltem rá mert a TV2-n megy vagyis pontosabban a super TV2-n.

A játékosok 6 fiú és 6 lány külön villában vannak egymás mellett és csak bizonyos időben találkozhatnak egymással. Ilyen a játék a priviző (egy különálló terület ahol csak ketten beszélgethetnek 1 fiú és 1 lány és ezt a szerkesztők jelölik ki) vannak közös bulik van hogy (kínos) kérdéseket tehetnek fel egymásnak titkosan stb. stb.

Ami a legjobb hogy nem ők szavazzák ki a játékosokat hanem a nézők szavaznak és aki a legszimpatikusabb az lesz a főnök a saját villájában (fiú-lány) viszont a két legkevesebb szavazatot kapó játékos kerül veszélybe és ő róluk dönt a két csapat tehát a fiuk és a lányok (közösen), de nyíltan mint a VV-ben. Ez a szeánsz!

Szépek a lányok jó fejek a fiúk gyönyörű a környezet (Dominika) volt már pár kieső, de mindig megy be valaki így nagyjából a 6-6 fő mindig megvan. Nem tudni mikor lesz vége, de érdekes játék megy a kavarás a szövetkezés persze van sírás rívás és sok nevetés is. Egész jó egy műsor én kb. 2-3 nap alatt néztem végig a 36 részt mert érdekelt, úgy hogy ezek nem 40 percesek mint a VV hanem 1 óra 10 − 1 óra 20 percesek vágatlanul. Tv-ben reklámmal 2 óra!

Érdemes lenne egy topikor nyitni neki mert nem találtam kis bemelegítés kép a VV11-re!
Mit gondoltok?

[ Szerkesztve ]

(#19) rushty válasza UFO1 (#18) üzenetére


rushty
senior tag

Nyissatok mindnek, aminek nincs...

Én csak utólag nézegettem meg, fut sok Vakegérke kompatibilis műsor, elolvasnám a hozzászólásokat.

(#20) 3shae


3shae
aktív tag

Nyugodj békében Vakegérke!

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#21) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Pár hónapja már szembesültem Vakegérke halálával, lesokkolódtam, csak most írok.
Nyugodjon békében!

E hónapban indul a 11, de azt hiszem, nélküle már nem lesz ugyanaz a fórumon a kibeszélő.
Persze jövök olvasgatni majd.

(#22) rushty válasza ¤Envy¤ (#21) üzenetére


rushty
senior tag

Ma gyújtani lehet a mécsest érte is.

(#23) antikomcsi válasza UFO1 (#18) üzenetére


antikomcsi
veterán

Én is nézem, nehezen indult be, de most már érdekesek a szálak!
Egyébként senki nem gondolná, mert nagyon jól játssza a szerepét, de a leg sunyibb, leg manipulatívabb játékos Kitty! Úgy vezet az orránál fogva mindenkit, hogy a többiek észre sem veszik. Gyakorlatilag Ági és Aiden úgy ugrált, ahogy ő fütyült, Áginak mostanában kezd kinyílni a szeme. Levi legalább csinálja a műsort, ezért én rá szoktam szavazni. A lányok közt nincs egy szimpatikus sem. Ráadásul ez a sok kacsapicsaszáj, valami borzalom. Azt hittem egyedül nézem, pedig megért volna egy misét. Csak figyelni kell rendesen, nem lehet csak felületesen nézni, itt kőkeményen kijönnek a jellemek, hogy ki csinálja nyíltam, és ki sunyiban.

(#24) antikomcsi


antikomcsi
veterán

(#25) antikomcsi válasza ¤Envy¤ (#21) üzenetére


antikomcsi
veterán

Teljesen igazad van, lesz a műsor, és jól el is beszélgethetünk majd, de a hiány érzet itt van bennem, és szerintem meg is marad egy bizonyos űr mindenkiben, ami miatt már nem lesz ugyan az. :(

(#26) updog válasza antikomcsi (#24) üzenetére


updog
senior tag

Először azt olvastam, "ha rosszul vagy a tiktoktól" :) Mondjuk ez biztosan igaz rám.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#27) ¤Envy¤ válasza updog (#26) üzenetére


¤Envy¤
tag

Pedig a tiktok baromi jó dolog, csak időt kell rá szánni, hogy "beidomítsd" az algoritmust.
Én megtettem, csak olyan videók jönnek fel, amik elnyerik a tetszésem (viccesek, illetve a különböző érdeklődési körömet érintő). :))

(#28) antikomcsi


antikomcsi
veterán

(#29) rushty


rushty
senior tag

Főműsorok nézettsége [link]

(#30) rushty válasza antikomcsi (#28) üzenetére


rushty
senior tag

Milyen számítás? Győzike a másikon tarol [link]

(#31) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Hoppá! Erre nem számítottunk, szerintem!

"Az RTL a beköltözéskor elindítja az RTL+ platformon a 24 órás online streamet, a rajongók valóban teljes mértékben részesei lehetnek az eseményeknek."

[ Szerkesztve ]

(#32) rushty


rushty
senior tag

Kezdődik...

(#33) UFO1 válasza rushty (#32) üzenetére


UFO1
senior tag

Majd (csak :O ) holnap. Kicsit megváltozott a villa a szosöl :Y meg kicsit pang. :U

#30rushty
Ez jó hír :C végre nem kell Győzi baromságait nézni/hallgatni. A Norbi ezerszer jobb lesz (remélhetőleg) csak ne akarja az idióta ÉNBp. Lali figurát :W semmilyen formában se becsempészni a műsorba! :K

A szereplöket (beköltözőket) nagyon elrejtették tavaly is így volt már nem emlékszem!? :F

#31¤Envy¤
Ez viszont az egyik legjobb hír :C kíváncsi leszek tarják e magukat hozzá és nem lövik e majd le a streamet akármi miatt volt már hasonló próbálkozás aztán alig volt néha elő adás!

[ Szerkesztve ]

(#34) antikomcsi válasza ¤Envy¤ (#31) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ez szerintem úgy lesz, hogy akinek volt RTL Most+ "előfizetése" az átkerül az RTL+ Active csomagba, és az még nem biztos, hogy itt elérhető lesz ez a szolgáltatás. De valószínű, ha előfizet valaki az RTL+ csomagra havi 1990.- Forintért, ott majd nézheti.

Ja látom, benne is van a csomag leírásban.
Csak az RTL+ csomaggal lehet nézni majd. A Light és az Active nem elég hozzá.
Most néztem, már át is kerültem az Active-ba, és mostantól csomó mindent nem érek el, amit eddig igen.

Remélem valaki tovább streameli majd a streamet, mert előfizetni nem fogok.

[ Szerkesztve ]

(#35) rushty válasza antikomcsi (#34) üzenetére


rushty
senior tag

Valami banner szerint új előfizetés egy hónapig ingyenes.

(#36) ¤Envy¤ válasza antikomcsi (#34) üzenetére


¤Envy¤
tag

Nem az a lényeg, hogy fizetős vagy sem, hanem önmagában a tény, hogy 0-24-ben lehet lesni a villát (ha valaki akarja). Ez azért elég nagy újítás az elmúlt évadokhoz képest.

(Tudom, hogy régen is volt ilyesmi, de az többször állt, mint mutatott valamit)

Kíváncsi leszek, hogy tényleg menni fog állandóan, vagy itt is le lenne kapcsolgatva, amikor valami történik...

Szerintem egyébként ez egy teszt lesz.
Ha elegen előfizetnek rá, akkor innentől ez is lesz, ha fut egy VV.

Megnéztem, mi is az Active-ban vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#37) lowzor válasza ¤Envy¤ (#36) üzenetére


lowzor
veterán

20 éve már volt ilyen a VV3-nál. Unalmas volt, soha nem történt semmi. Azt a 45 percet, amit este bemutatnak is nagy kínnal-keservvel vágják össze az egész napi történésekből.

(#38) rushty válasza lowzor (#37) üzenetére


rushty
senior tag

Az elso pat napban esetleg nézhető.

(#39) LamaCube


LamaCube
addikt

[link] VV Bibi volt a Házasodna a gazdában, vagy jól játszotta a hülyét vagy tényleg nagyon hülye. Üde színfoltja lesz a a műsornak ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#40) lowzor válasza LamaCube (#39) üzenetére


lowzor
veterán

Elég hitvány felhozatalnak tűnik... :D

(#41) rushty válasza lowzor (#40) üzenetére


rushty
senior tag

Beszavazoshow volt a legjobb ;]

(#42) LamaCube válasza lowzor (#40) üzenetére


LamaCube
addikt

Egyetértek :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#43) rushty


rushty
senior tag

Ne feledjétek Zsóti is jön [link]

(#44) antikomcsi válasza LamaCube (#39) üzenetére


antikomcsi
veterán

És attól, hogy valaki színes ruhákat vesz fel, és melegnek öltözik, attól már különleges lesz és fel kéne néznünk rá? :U

(#45) lowzor válasza antikomcsi (#44) üzenetére


lowzor
veterán

Nekem az a bajom, hogy ránézésre egy értelmes karakter sincs köztük, akinek szurkolni lehetne. Mondjuk ez inkább a viselkedésükből derül majd ki.

(#46) antikomcsi válasza lowzor (#45) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ezt nem is mertem mondani, nehogy én legyek az előítéletes, mert az első benyomásaim alapján már most új játékost keresnék mind helyett!

(#47) rushty válasza antikomcsi (#46) üzenetére


rushty
senior tag

Ez meg csak a fele! A tobbi ertelmesebbet meg nem fedtek fel.

(#48) LamaCube válasza antikomcsi (#44) üzenetére


LamaCube
addikt

:F
Ezt nem értem :U

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#49) antikomcsi válasza LamaCube (#48) üzenetére


antikomcsi
veterán

A videóban, amit linkeltél, mondott ilyeneket a srác.

Ákost azért kéne sokkal több embernek ismernie Magyarországon, mert így öltözik?

Csináljon valami hasznosat, akkor felnézek rá, de az kevés, hogy melegnek öltözik, lógós fülbevalóval.

(#50) rushty válasza antikomcsi (#49) üzenetére


rushty
senior tag

Máris van, amin lehet röhögni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.