Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#110651) npera


npera
újonc

Amikor James Bond vezet akciójelent közben...

(#110652) Phülöp válasza eattila (#110649) üzenetére


Phülöp
addikt

Boltban is árulnak virágot :U

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#110653) Jahno válasza Samott (#110641) üzenetére


Jahno
őstag

Angolok ez nem túl régen vezették be. Érdekes, de hatékonynak néz ki, városban csöppet veszélyes is. Ezt emlegettem már, hogy lehet mi is tanultunk a külföldi példákból, vagy csak próbáljuk kitalálni mi legyen, mert ilyen kisebb fajsúlyú dolognál abszolút nem lehetett "üldözni". Cserébe jött az "oldják meg", ami szintén nem egyszerű. Előző napokban is ment az adok-kapok, mert a rendőrautó gyalogot ütött, a Fiat meg összetört pár dolgot, ezt mindet utólag ki kell kavarni és akkor nem is volt olyan hosszú és bonyolult feladat.

Az elsőt meglestem, azért az ilyen aztakurvaélet, hogy nem szórakozik a rendőr két arccal, meg azoknál is akad 1.5 másodperc reakcióidő és pofájukba kapják a lőszert. És ilyenkor legyél okos, meg utána 2 évig elemezd a felvételd, találd ki, hogy kinek van joga miért.... Ez kemény.

(#110654) Jahno válasza blueboi69 (#110646) üzenetére


Jahno
őstag

Még egy kis pánik.

(#110655) blueboi69 válasza Samott (#110650) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nem néztem a címét, rögtön figyeltem a szövegre, mondom á mieza nyálas duma, aztán látom, hogy beindul az üldözés, fakkolás, teljesen validnak tűnt mivel úgy tűnt nincsenek effektek benne. Pár stoptáblás kifordulásnál néztem, hogy azért elég bátor, a felborult autónál gondolkodtam is, hogy megálnak segíteni vagy fontosabb elkapni. Aztán a lövöldözésnél is simán validnak tűnt az etnikum reakciója, semmi durva lövés effektek, meg a szélvédő szétrobbanás meg n+1 kameranézet.
Ó igen, talán ez a legutóbbi az ami miatt nem gondoltam, hogy film, hogy nem ugráltak másodpercenként a kameranézetek közt.

(#110656) Jahno válasza blueboi69 (#110644) üzenetére


Jahno
őstag

Elsőre én is benéztem. Elejébe beletekertem, de amiket látunk odaátról ez simán lehet valós. Csak gyanús, hogy a rendőrök ekkora adok-kapokban csak úgy mentek és rendet tettek. Persze nem látod mi történik, lehet kiszálltak a hátsó ablakon (:-

Az is tanulságos volt, mikor a feka gyereket lelőtték és elindult a szokásos balhézás, akkor a jogi aktivista legalább belement egy szituációs gyakorlatba és bevallotta, hogy szopó az egész.

(#110657) eattila válasza Phülöp (#110652) üzenetére


eattila
csendes tag

De az nem kertből van. Én arra reagáltam. Meg amúgy is, ha ritkán kapnak, jobban örülnek neki :DDD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#110658) eattila


eattila
csendes tag

Most hozták a bútort. Lepakoltak, számlát aláírtam, elmentek, felpakoltam. Most vettem észre, hogy a pénz meg a zsebemben maradt....
Felhívtam a futárt, hogy jöjjön már vissza érte :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#110659) npera


npera
újonc

Nova, Blueboi. Ha valami FETtec vagy KISS FC-t elforgattok, akkor külön kell az FC orientationt beállítani, valamint a motor mappinget. Pár próbálkozás után rájöttem, hogy miért jár kacsatáncot az asztalon a quad, amikor armoltam.

Miután 90-fokkal CCW elforgattam a motor mappinget is szépen lenyugodott. Mégsem telt el hiába az ebédszünet. A kaját csak bedobáltam a számba és a maradék időt kis pöszmögéssel töltöttem.... Az emésztés rovására megy a quadozás....

A soft start motor indulás állat. Jól látni merre pörög, nem kell ujjbeggyel vagy papírral tesztelni, hogy merre forog.

(#110660) Samott


Samott
addikt

#comic pictures

Eloszor nagyon rohogtem, aztan jobban belegondolva meg jobban rohogtem. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#110661) eattila


eattila
csendes tag

Legalább nem keni szét. Mondjuk ha a kedvencem odaszarik a padlóra, nem a kedvencem :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#110662) Phülöp válasza Samott (#110660) üzenetére


Phülöp
addikt

link

Miénk Xiaomi kamerás meg félig okos, nem csapja szét. A felöklendezett macskaszőrt is kikerüli.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#110663) Jahno


Jahno
őstag

Jó arcok listáján +1 örökös tag. Csúnya ez az év eleje:

[link]

(#110664) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Sipiii :O
Most jött egy újabb csavar, kiderült, hogy a terméket nem tudják majd fqdn-el elérni, ip-vel kell. Úgyhogy ez nekünk még két hét makkolás, közben a teszkörnyezet is romokban.
És most szólnak erről, mikor már minden kész...

(#110665) npera válasza Phülöp (#110662) üzenetére


npera
újonc

Ha nem öklendezel macskaszőrt a padlóra, akkor a porszínyónak is egyszerűbb dolga van. Én a kukába öklendezem, profit.... :C

(#110666) Sipi- válasza blueboi69 (#110664) üzenetére


Sipi-
tag

Ez hülyeség, most is fqdn-nel érjük el.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#110667) Phülöp válasza Sipi- (#110666) üzenetére


Phülöp
addikt

Most még.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#110668) blueboi69 válasza Sipi- (#110666) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Igen, valahol, valamilyen dns-ben benne van, viszont a proxy modul amivel szállítódik a cucc, az by design csak ip-vel megy, mert azt a templatet fogadja el a security. Ne kérdezd, én a meetingen fél óra után feladtam, hogy vitatkozzak.

(#110669) blueboi69 válasza Phülöp (#110667) üzenetére


blueboi69
csendes tag

:DDD :C

(#110670) Samott válasza blueboi69 (#110668) üzenetére


Samott
addikt

Akkor talan azt kellene megoldani. Igy csak a tunetet kezelitek nem a hibat. ;)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#110671) blueboi69 válasza Samott (#110670) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Én tudom, pont ezt mondtam én is.

(#110672) Jahno válasza blueboi69 (#110664) üzenetére


Jahno
őstag

Na, itt meg lehet vége a jó világnak és kaptam saját nagyon fontos projektet. Ófakk.

(#110673) Sipi- válasza blueboi69 (#110668) üzenetére


Sipi-
tag

Ilyenkor csak azon gondolkozok el, hogy ilyen meetingekre miért nem hívják meg azokat az embereket akik majd használni fogják.
Ne kukázzátok a kódot, első bugreportunk az lesz, hogy nem megy FQDN-el az oldal :DD
... Majd olyan 8-12 hónap múlva... :DD

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#110674) Jahno válasza Sipi- (#110673) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt felénk pont pár hete tettem úgy is rendbe, hogy aminek csak IPje van és fekszik, az legyen nyilvántartva és legyen hozzá dénes bejegyzés, mert csak. Ami bejegyzés volt, de hozzá vas nem, az ment is a levesbe. Legalább átnéztük azt a VLANt, pár múmia kisett és jó ez így :DD Ha valami elindul akkor nem kell ezer+1 rendszerben túrni, hogy mi lehet, van neve, abból tudjuk, hogy hol és mi, meg akkor is foglalt az IP, ha nem válaszol...

[ Szerkesztve ]

(#110675) blueboi69 válasza Sipi- (#110673) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Gondolom lesz fqdn már nálatok, csak arról a proxy nem fog tudni :W
Cserébe jó lesz, ha portot kell beírni és azzal választani, hogy melyik szolgáltatást akarod elérni...

(#110676) npera


npera
újonc

(#110677) npera válasza blueboi69 (#110664) üzenetére


npera
újonc

Nem tudom mi a gond. Ez valami szoftver cucc, nem? Azt csak át kell írni. Ha HW lenne, akkor szerszámozás, megmunkálás, meg komplett új processz is akár. A szoftver meg csak egy sima ujjgyakorlat.... :C :Y

(#110678) zetor2000 válasza npera (#110676) üzenetére


zetor2000
senior tag

Érdekes ez a Steinberg mérleg, azt hittem, hogy csak szoftvereket gyártanak... :)
Cubase, Wavelab, ilyesmi. Mérlegre nem számítottam. A spanyol inkvizítorokra sem. :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#110679) Phülöp válasza zetor2000 (#110678) üzenetére


Phülöp
addikt

:R

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#110680) npera válasza zetor2000 (#110678) üzenetére


npera
újonc

Az semmi, de még cukrászdájuk is van....

No, wait..... :C

(#110681) Phülöp


Phülöp
addikt

Úgy néz ki, hogy a cég felajánl egy íróasztalt egy eldugott kis iroda hátsó sarkában.
Azt kéne jól kitalálni, hogy ne csökkenjen le a fizetésem, ha odaülök.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#110682) Grillo válasza Phülöp (#110681) üzenetére


Grillo
senior tag

Lesz céges hólapát is?

(#110683) Phülöp válasza Grillo (#110682) üzenetére


Phülöp
addikt

Azt meghagyom a CEO embernek. :DD

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#110684) Samott válasza Phülöp (#110681) üzenetére


Samott
addikt

Hat mond meg nekik, hogy vallalod a kihivast, ha nem csokken a fizud. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#110685) eattila válasza Phülöp (#110681) üzenetére


eattila
csendes tag

Grat. Feltételnek el kell mondani az igényeket. Bár erre már szerintem Te is gondoltál :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#110686) npera válasza Phülöp (#110681) üzenetére


npera
újonc

Kék gallérból fehér gallér? Akkor erősen kell gondolkodnod, hogy melyik SMSL DAC-ot vedd meg a csöves erősítő mellé :C


Nova javasol jó "fülest" mellé :C

(#110687) Phülöp válasza npera (#110686) üzenetére


Phülöp
addikt

Canor TP10 elé és után is kell valami, igen.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#110688) Phülöp válasza eattila (#110685) üzenetére


Phülöp
addikt

+Samott

Ez elég durva konfrontáció egy finn szemében.
Szerencsére én nem vagyok az. :DDD

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#110689) -NoVa- válasza npera (#110686) üzenetére


-NoVa-
őstag

Egy Bigger Ben és egy Kennerton Rognir az irodába, egy másik Bigger Ben és egy Susvara otthonra, kár túlgondolkodni. Mellé út közbenre egy MiM Dark Magician (szingapúri egyszemélyes lelkes gyártó) vagy egy EJ07 FiiO M17-tel. Csak jól kell tárgyalni az íróasztalcserénél.

(#110690) Bujdy81 válasza zetor2000 (#110678) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

És Mason is gyárt mérleget? ;)

(#110691) Sipi- válasza Phülöp (#110681) üzenetére


Sipi-
tag

A fizu egy dolog (megnézed a 2021-es év összes nettóját, túlórapénzekkel együtt, átlagot vonsz és plusz X százalék), de akarod azt? Nem lesz meg az alkotás öröme :F

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#110692) -NoVa- válasza Sipi- (#110691) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ennyi sérv után szerintem tud érvelni az alkotás öröme ellen is bőven.

(#110693) Phülöp válasza Sipi- (#110691) üzenetére


Phülöp
addikt

Az alkotás öröme megmarad. CAD/CAM félidőben, ezen kívül vasak molesztálása és tánc a robotokkal teljes állásban.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#110694) Phülöp válasza -NoVa- (#110692) üzenetére


Phülöp
addikt

Való igaz, nyomós sérveim vannak ellene :) :R

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#110695) Jahno válasza Phülöp (#110681) üzenetére


Jahno
őstag

Tűzőgép legyen.

(#110696) blueboi69 válasza Phülöp (#110694) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hajrá hajrá!
:C

(#110697) qnadam válasza Phülöp (#110681) üzenetére


qnadam
veterán

királyság.
esetleg kérdezd meg, hogy túinvan csomagban nem tudnak-e felajánlani egy étkezőasztalt is akciósan.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#110698) Samott


Samott
addikt

#tumblrszemle

chilis / petardas / havas / falas / gonosz :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#110699) npera válasza qnadam (#110697) üzenetére


npera
újonc

Azt lenne jobb kimarni rozsdamentes acélból? Ha jól megcsinálja a modellt előtte, akkor maximum 5 kg lesz és megtart egy 12-személyes vacsorát. Szép organikus-gótikus lábakkal és könnyítésekkel. És nem is kerül sokba, mert bár egy nagy tömbből indul ki, de a forgácsot vissza lehet forgatni és csak 5 kg acél árát kell kifizetni.

Jó a logikám?

(#110700) blueboi69 válasza Samott (#110698) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Utolsó kettő az kemény :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.