Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#110601) hobizoli válasza Samott (#110594) üzenetére


hobizoli
nagyúr

valszeg sajat hibas tores volt Casco nelkul, es megcsinaltak okosba'

több drón kell ;P

(#110602) zetor2000 válasza hobizoli (#110601) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt ha nincs a nepper, akkor még mindig pattogna az ügyed a hivatalok közt?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#110603) Jahno válasza Bujdy81 (#110597) üzenetére


Jahno
őstag

Alvázszámmal én úgy vagyok, hogy sehol nem találtam embert semmilyen fórumon akinek valaha megnézték volna.

(#110604) -NoVa- válasza Sipi- (#110599) üzenetére


-NoVa-
őstag

Központi PCR-el nem, gyorstesztnél mehetnek az oltatlanok is. Ma pont hazazavarták az oltatlanokat 5 napra, az egyik hányt bent egyet és már meg is van a pozitív PCR. Mert ugye be kell vinni a gyereket mindenáron egy járványnál, ha nyomott állapotban is van.

(#110605) Samott válasza hobizoli (#110601) üzenetére


Samott
addikt

Na de akkor az miert bukik meg egy eredetvizsgan? Eredeti, csak javitott, nem?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#110606) hobizoli válasza Samott (#110605) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Kb ja, de hogy miert arra nem derult feny...

Szemben allva az autoval a tuzfal jobb oldalan van ket firma tabla, azoknak gyarilag fekete szegecse van.
Na most itt az ugy fekete, hogy festve van.

Igazsagugyi szakerto szerint az auto nem ezzel a felszereltseggel gurult ki, mert GC kivitel papiron, de megis klimas, tehat inkabb GLX... de ez lehet kerheto is volt

több drón kell ;P

(#110607) npera


npera
újonc

(#110608) Grillo válasza zetor2000 (#110517) üzenetére


Grillo
senior tag

Tejterméket fogyasztok sokfélét, tejet is, kicsi az esély, de fene tudja. Majd lehet allergiatesztre is elmegyek. Majd.Egyszer.

(#110609) Grillo válasza Sipi- (#110595) üzenetére


Grillo
senior tag

De bakker, ha valami sukár géppel, turbós fiáttal, vagy toyota coupéval akarnának menekülni, még érteném, de a Seicento, meg a régi Swift sem tűnik célgépnek. Mondjuk ez legalább nem volt rikító sárga.

(#110610) Sipi- válasza Grillo (#110609) üzenetére


Sipi-
tag

BMW-vel sem tudott meglépni

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#110611) blueboi69


blueboi69
csendes tag

#jogifórum

Ingatlan adásvételnél ügyvédi letétbe helyezni pénzt mennyire biztonságos?

Kicsit bonyolult az ügy, egy másik házaspárral vennénk telket (mögöttünk lévő), amit az önkormányzattól vennénk közösen, majd egymás között felosztjuk. Viszont az én részemet (ez kb a végösszeg 30-40%-a) azt ők kérnék ügyvédi letétbe. Fének attól, hogy megkötik a szerződést az önkorival, majd én közlöm, hogy mégsem tudok fizetni, így ők nem tudják megvenni. Tehát ügyvédjüknek küldenénk a pénzt letétbe, amit visszakapunk, ha meghiúsul az önkorival az adásvétel valami okból kifolyólag.

(#110612) zetor2000 válasza Grillo (#110608) üzenetére


zetor2000
senior tag

úgy vagyok vele, hogyha szaladok a klotyóra, akkor unicum és/vagy étcsoki. Ez általában megoldja vagy érdektelenné teszi, csak legyen elég. :D
Nekem is biztos van vmi allergiám, csak még nem voltam csekkoltatni. Ez a maszkos izé viszont szerintem sok pollentől megvédi az embereket, az első adag nemsokára nyílik. Fűz, éger, jegenye akármi az ilyenkor (február vége-március eleje) már aktüell.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#110613) eattila válasza blueboi69 (#110611) üzenetére


eattila
csendes tag

Amennyire becsuletes az ugyved. Jobbara az. Penzt odaadod, kapsz rola papirt. Amiben benne van hogy mikor adja tovabb es mikor kapod vissza. Pont.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#110614) Grillo válasza zetor2000 (#110612) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, egyéb allergiám van, bár gyerekkoromhoz képest elhanyagolható, de étellel kapcsolatban nem volt soha gond.
Azért is gondolom az epét, mert egyrészt a leírások alapján ott fáj, meg a lefolyása is egyezik, másrészt kiderült, hogy apának is van köve, húgomnak is hasonló panaszai, anyámnak meg már 20 éve is volt ilyen gondja.

(#110615) zetor2000 válasza Grillo (#110614) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az sosem baj, ha megnézeted. Legfeljebb mondják, hogy "epés" megjegyzéseket teszel... :D
Jobbulást mindenesetre.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#110616) npera


npera
újonc

Motorok pörögnek, megfelelő irányban ráadásul. Az FC megfelelő irányba néz, a csatornákat át kellett mixeljem teljesen.

Jót küzdöttünk a cucc logikájával, de végül csak győzött a csökönyösségem... :C

(#110617) zetor2000


zetor2000
senior tag

Kaptam ma egy ajánlatot, ilyen reklámlevél, hogy valentin nap jön, ajándék, akármi. Női részen átugrottam, megnéztem, mit javasolnak pasasoknak. Hát, hogy a hölgy partner vegyen Mont Blanc parfümöt, csak párezer. Én néha jobban örülnék egy töltőtollnak, az is csak párezer, mondjuk 248658 ezer. Röpke negyedmilliárd...
A pénznek úgysincs szaga.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#110618) Grillo válasza zetor2000 (#110617) üzenetére


Grillo
senior tag

Töltőtollakat én is szeretem, mondjuk kicikínai verziókat vettem párat, de abból a jól használható, nem legalja típusokat.
Mondjuk ez pont nem is tetszik, de ez kb olyan, mint az óra, minden pénzt el lehetne rá verni, de én meg tudom, hogy egyrészt odaverem, másrészt elhagyom, meg amúgyis, a 10-20 dollár felettiekhez nem öltözöm eléggé irodistának.

(#110619) hobizoli válasza Jahno (#110525) üzenetére


hobizoli
nagyúr

82k volt a 4 uj teligumi felszerelve

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#110620) zetor2000 válasza Grillo (#110618) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez csak a sablonos helyzetekre való reagálásom lenne... mert mindenki parfüm, virág, csoki vonalon indul el, persze a másikat meg se kérdezve, minek örülne igazán... :) lehet, nem is kéne venni semmit?
Ez amúgy pont nekem se jön be, de ha kapnék egy parfümöt, az se biztos, hogy tetszene.
Volt, amit ragasztónyomok eltüntetésére használtam. Szerencsére nem volt sértődés :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#110621) vkp válasza eattila (#110613) üzenetére


vkp
aktív tag

Van közjegyzői letét is, az egy fokkal hivatalosabb.

(#110622) zetor2000 válasza blueboi69 (#110611) üzenetére


zetor2000
senior tag

F*szt szórakozol ennyit... vedd meg egyben. Osztozkodni... phöjj! :D
A közjegyzőit én is javallanám, az ilyen "per mentes" is tud lenni, mert ő kábé mindenhatóság.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#110623) npera válasza zetor2000 (#110620) üzenetére


npera
újonc

Feleségem utálja a valentin-napot. Profit.... :C

(#110624) hobizoli válasza Sipi- (#110526) üzenetére


hobizoli
nagyúr

17600 volt darabja ennek, amikor vettem,

na meg itt a kozelben a gumisnal ez masnapra ott volt es fel is rakta, nem maaaajd gyere vissza 2-3 het mulva
akkor a occsobbik helyen amit tudok 17200 volt ugyanez, 400Ft/db-ert nem fogok 2-3 hetet keccsolni

ez elore megmondta szerelessel mindennel 82k lesz

több drón kell ;P

(#110625) Jahno válasza blueboi69 (#110611) üzenetére


Jahno
őstag

Eddig én csak olyankor hallottam ilyenről, mikor az ügyvéd meglógott a pénzekkel.

(#110626) vkp válasza Jahno (#110625) üzenetére


vkp
aktív tag

Elvileg az ügyvéd helyett a kamara felelőséggel tartozik és biztosítása is van, de biztosabb a közjegyző.

(#110627) NauTiLUS_HUN válasza Jahno (#110625) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Nemcsak te. Persze azért nem mindegy mekkora összegről van szó. Ha pár millióval meglóg, az már nagyon nyomorult.

(#110628) npera válasza Sipi- (#110610) üzenetére


npera
újonc

Ezt sosem értettem, hogy miként próbál meg valaki egy szimpla járművel meglépni a rendőrök elől. A rendőröknek nem szükséges erős autó, a lényeg a kommunikáció és a szervezett követés, majd elfogás. Hiába van 1000 lóerős verda vagy gázturbinás motorkerékpár, ha kimennek előtted pár perccel az útra és lerakják a szöges cuccot. Vagy követ a helikopter szépen csendben magasból és megnézik, hogy hol állsz meg tankolni. Mert minél gyorsabban mész, annál hamarabb kell tankolni.

Ebből a tekintetből a Top Gear rendőrös epizód nem volt teljesen butaság, amikor May egyesben gurigázott a kocsival, Hammond pedig mellette futott és megpróbálta kinyitni az egyébként zárt ajtót. Hiába rángatta a kilincset. Meg amikor May kábé 30-al gurigázott és a másik kettő "üldözte". Felesleges gyorsan menni, nem azzal nyersz.

Azt el tudom képzelni, hogy városban egy supermoto vagy vidéken erdős terület közelében egy enduro már esélyes. De ha a rendőrök picit is komolyabban veszik az elfogást, akkor egyszerűen csak elkapnak.

Ha pedig jól felhúzza az ember őket, akkor szépen fel lehet mászni az erőszak-lépcsőn is, mert akkor egyre komolyabb intézkedéseket tudnak bevetni az elfogás során.

(#110629) Jahno válasza vkp (#110626) üzenetére


Jahno
őstag

Tudja fene, de HWSW-s arc volt, 5-10 milliós nagyságrendeket beszedett a környéken mindenféle ingatlan adás-vétel kapcsán, aztán hirtelen eltűnt vele. Utána már nem nagyon beszéltem róla az arccal, de így kavarodott ide fölénk a panelba, mert házat szeretett volna cserélni.

(#110630) Jahno válasza npera (#110628) üzenetére


Jahno
őstag

"ha kimennek előtted pár perccel az útra és lerakják a szöges cuccot."

Te is sok NCIS-t Cobra11-et nézel :DD

(#110631) blueboi69 válasza npera (#110628) üzenetére


blueboi69
csendes tag

"Ezt sosem értettem, hogy miként próbál meg valaki egy szimpla járművel meglépni a rendőrök elől. "

Fontos, hogy legyen megfelelő szökési terv. Ahogy nézegettem az ilyen videokat, nem szoktak tudni autóval meglépni. Akkor lehet, ha trükközés van, ergo el tud gyorsan tűnni, épületben, autót váltani, ilyesmi. Legalábbis a filmeken, ez bejön és ez tűnik logikusnak :)

(#110632) Jahno válasza Sipi- (#110610) üzenetére


Jahno
őstag

Jól megszaporodtak.

(#110633) Phülöp válasza Jahno (#110625) üzenetére


Phülöp
addikt

Mert az nem hír, hogy az ügyvéd normálisan végzi a dolgát.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#110634) -NoVa- válasza blueboi69 (#110631) üzenetére


-NoVa-
őstag

(#110635) Jahno válasza Phülöp (#110633) üzenetére


Jahno
őstag

Nyilván 87millió másik és adásvétel lezajlik, de tippelni sem tudok ki hagyott ott pénzt, meg úgy a miértjét sem teljesen látom.

(#110636) pitius válasza Jahno (#110603) üzenetére


pitius
tag

Nekünk a kb. 20 év után derült ki a Zastaván, hogy rossz alvázszám volt addig a papírokon. Valaki a D betűt nullának (0) nézte. Az se volt semmi tortúra, de korántsem olyan, mint HZnak.

...pitius...

(#110637) Jahno válasza -NoVa- (#110634) üzenetére


Jahno
őstag

Betippelek. Kommerszebb autó, mint a sárga szirszar. Nagyváros. Nem siet, mert aki menekül és siet az gyanús. Beparkol a 2. keresztutcánál valami mögé, vagy pont a rendőrautó mögött megy, mert az a nem gyanús, ezek is csak előre néznek. Felüljáró alá parkolás félhomályban, fekete autóval, vagy csak lámpa lekapcsol? Úgyis ott bukik meg, hogy az utas majd cigire gyújt :-D Nyomozás felénél azért el kellene menni egy sztriptízbárba is és a mitugrász újságírócsaj összejön az a antiszociális rendőrrel (az meg úgyis alkoholista, leadja a fegyverét és a jelvényét, jelentés reggelre legyen az asztalon, és film végére ez a szál is átfordul)

(#110638) eattila válasza zetor2000 (#110617) üzenetére


eattila
csendes tag

Én szoktam venni asszonynak virágot valentin napra. Időnként anélkül is. Pl piacon nénikéktől. Meg ha le tudjuk passzolni a gyereket, akkor elviszem kajálni. Bár meg szoktunk egyezni, hogy nem veszünk egymásnak semmit. Élmény ajándékozás megy inkább :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#110639) npera válasza Jahno (#110630) üzenetére


npera
újonc

Egyiket sem néztem igazából. Különféle országokban különféle megoldások vannak. Svédeknél üldözni nem szabad a csibészeket, de "követni" lehet. Aztán persze ha izomból beletolat a rendőrkocsiba a kis nyughatatlan szakállas gyermek, akkor itt is bedurvulnak.

Az XC70 nyomatékból (!!!!) nyomta oda a falhoz a gyógyszertárat kifosztó nyughatatlan szakállas gyermekeket.

Motorost is betolják a rekettyésbe, ha odaáig cincálja a helyzetet. Azt gondolom sejted, hogy a rendőrségi Volvo az nem teljesen ugyanaz, mint a polgári Volvo :B

(#110640) -NoVa- válasza Jahno (#110637) üzenetére


-NoVa-
őstag

Annál is precizebb + remek audioengineer aládolgozás + késő esti nagyváros + Kavinsky.

(#110641) Samott válasza -NoVa- (#110634) üzenetére


Samott
addikt

Masik nezopontbol

Amugy npera motorosara, az angoloknal se szaroznak: [link] [link]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#110642) blueboi69 válasza -NoVa- (#110634) üzenetére


blueboi69
csendes tag

úúúúúú én ez hogy nem láttam eddig? :Y

(#110643) -NoVa- válasza blueboi69 (#110642) üzenetére


-NoVa-
őstag

Pótold, instant klasszikus.

(#110644) blueboi69 válasza Samott (#110641) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Aztakurva :Y

Jahogy ez egy film, azt hittem real life felvétel :U

[ Szerkesztve ]

(#110645) Jahno válasza blueboi69 (#110631) üzenetére


Jahno
őstag

És nem találtam YTon a Robert De Niros jelenetet, mikor vagy 30 ugyanolyan autó előkerül. Az már terv :DD

(#110646) blueboi69 válasza Jahno (#110645) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ronin?
Az is király film, nagy kedvencem!

(#110647) Phülöp válasza eattila (#110638) üzenetére


Phülöp
addikt

Amióta falun lakunk, szinte folyamatosan van vágott virág az étkezőben az asztalon.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#110648) blueboi69 válasza Phülöp (#110647) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ilyenkor télen gondolom jégvirág van az ablakban :)

(#110649) eattila válasza Phülöp (#110647) üzenetére


eattila
csendes tag

Ezt panelben nehéz :) De már árultak a piacon kicsi cserepes virágokat, abból kapott a lányom múlt szombaton :) Volt öröm :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#110650) Samott válasza blueboi69 (#110644) üzenetére


Samott
addikt

Fikciosra fikciossal reagaltam. De akkor jol megcsinaltak, ha valodinak nezted.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.