Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75338) mpo válasza Vtwo (#75332) üzenetére


mpo
veterán

Sokféle antivírus programot és tűzfalat kipróbáltam az elmúlt több mint húsz év alatt.
Már elég régóta az AVG Free-t használom, (lehet, hogy megveszem 30%-os áron), néha a Defendert is futtatom, Malwarebytes is van.
A Defender régen nem teljesített jól, amit az AVG fölismert, a Defender nem, ezért maradok az AVG mellett.

Múltkor tettem ki egy képet az antivírus programok tesztjéről (2017. december, ha jól emlékszem) és a Defender ott már jól szerepelt.
Már nem cserélgetem a vírusirtókat a tesztek alapján, mint régebben. Külön tűzfal sincs.

Tegnap este ugrott föl az AVG ablaka, most újra elmentem az oldalra és erről screenshotot mellékelek.

Ha gondolod megnézheted, hogy a te védelmi rendszered is észreveszi-e.
[kép]

Ha kétségeim vannak a virustotal.com-ot igénybe veszem, mint tegnap az itt kirakott foobar screenshot után is.

Nem szeretem a reklámokat, ADP-t használok, nekem elég, nem bonyolult, nincs reklám.
A Firefox Quantumot használom (Noscript, Ghostery, ADP, HTTPS Ewerywhere) kiegészítőkkel.

Érdekes módon a reklámblokkolókat ajánlgatják, de a Noscript szóba sem került két éve.
Megnéztem az addons.mozilla.org-on, letöltések számát.

NoScript Security Suite 1 503 550
Adblock Plus 13 070 262
uBlock Origin 5 222 835
uMatrix 85 584

A vitatkozó kedvűeknek írom, ismerem a mondást:
Egyél tehénszart. Egymilliárd légy nem tévedhet.

Ha érted, akkor már elavult.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.