Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74201) Doky586 válasza #16939776 (#74200) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a kártya gyártója áldozott volna arra hogy WHQL minősíttesse saját driverét akkor most nem volna problémád. De spóroltak..

(#74202) seger


seger
addikt

Bármit állítok nem tudom elérni hogy a hálózatok alatt legyen felsorolva az összes számítógép ami a hálózaton van!
mit nézzek meg?

(#74203) pc360 válasza seger (#74202) üzenetére


pc360
addikt

Esetleg a megosztott mappák jogosultságait.
Megosztás nélkül nincs mit listáznia.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74204) #16939776 válasza Doky586 (#74201) üzenetére


#16939776
törölt tag

Miután egy teljes évig tökéletesen működött az OS-el az összes programmal nem az első gondolatom volt a gyártót és a driverét hibáztatni.
Ez csak azért volt, hogy a user biztonságban érezze magát, és megvegye az újabb programokat az OS-hez. Majd cseréld le a hardvert is, hogy biztosan sokba kerüljön az átállás w10-re.

Mivel Win7-ei is megy a programok nagy része, ezért olcsóbb ha visszateszem azt, ha b@szakszik. Majd amikor lesz 5-8000 usd-m feleslegben, újra izgulunk pár hónapot, hogy minden program szeresse az új dsp-t, miután minden OK, megint jön egy frissítés és pisloghatok hogy wtf.

(#74205) seger válasza pc360 (#74203) üzenetére


seger
addikt

Ha nincs megosztott mappa, a hálózatnál akkor is látni kellene a pc-k nevét!
Szerk
Viszont 1db pc-t sem listáz

[ Szerkesztve ]

(#74206) YASKATIR válasza #16939776 (#74204) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Mi a pontos tipusa ennek a cuccnak? Megnezem reddit-en, hogy van-e ehhez valami driver

(#74207) Dumi86


Dumi86
senior tag

Üdv. Találkozott e már valaki a Bad Pool Caller kék képernyővel? Az imént nekem ezt produkálta. Előtte nem volt internet hiába jelezte hogy van,egyszercsak bejött a kék képernyő és újraindult a gép. Ez vajon mitől lehet? Soha nem csinált még ilyet.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#74208) Dumi86 válasza Dumi86 (#74207) üzenetére


Dumi86
senior tag

Azóta újraindulás óta olyan gyors lett a rendszer mint kb friss reinstallnál volt :Y Érdekes ez az egész.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#74209) Geth válasza Dumi86 (#74208) üzenetére


Geth
addikt

Nekem minden újraindítás után ilyen :) Mondjuk ha nem indítom újra egy hétig akkor is... :))

Senki soha nem fogja 100%-ig biztosan megmondani, hogy mitől lehet.
Minidumpot ide, hátha segít kideríteni.
Amúgy nem olyan régen valakinek hasonló BSOD-val memória hiba lett a vége (memtest is rávágta).
Vagy hibás driver, vagy valami rosszul működő védelemre szánt szoftver. A sor hosszú.

De ha most jó is, azért nagyon ne dőlj hátra, ahonnan a BSOD jött, könnyen lehet, hogy jönnek a barátai is :)

(#74210) Dumi86 válasza Geth (#74209) üzenetére


Dumi86
senior tag

Hát ez egyhamar nem fog megoldodni szerintem mitől volt ez :) Bluescreenview szerint ntoskernel hiba volt,semmi részletesebb dolgot nem írt ahogy néztem. Meg a Bad Pool Caller hibakódját.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#74211) seger


seger
addikt

Hálózati gépek listázásához a szolgáltatásoknál minek kell fusson?

(#74212) mpo


mpo
veterán

Most olvastam, csütörtökön adtak ki frissítést ezekhez:
New non-security patches arrive for Win10 1607 and 1703; 1709 update likely soon
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#74213) Geth válasza seger (#74211) üzenetére


Geth
addikt

Attól függ milyen protokoll.

WS-Discoveryhez ez a kettő:
Function Discovery Provider Host
Function Discovery Resource Publication

(#74214) seger válasza Geth (#74213) üzenetére


seger
addikt

Ez fut mind a kettő. Azon is amelyik listázza a gépeket, és azon is amelyik nem. Mi lehet még a baj? Már lassan megőrülök.....

(#74215) mpo válasza seger (#74214) üzenetére


mpo
veterán

Ha itt keresed a megoldást, akkor a feladatkezelőben a szolgáltatásokat megnézed (kinyomtatod) és összehasonlítod. (Print screen->jpg)
Gondolom a routert megnézted és rendben van.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#74216) seger válasza mpo (#74215) üzenetére


seger
addikt

Routerben nem hiszem, hogy bármit kellene állítani (de javíts ki ha nem így vav) hiszen sok gép közöl pár db van amin nem működik!
Routerben mit kellene állítani?

(#74217) #04331520


#04331520
törölt tag

PC USB csatlakozója nem ismeri csatolja fel a pendrive-okat. Windows frissítés nem talál új frissítést (win10), Dell saját szoftvere szerint is a legfrissebb illesztőprogramok vannak rajta. Ha az eszközkezelőben az USB vezérlőkön jobb klikkel a "hardverváltozások keresése" opciót választom, azonnal felcsatolja. Pendrive kihúz, majd vissza és ismét elölről kezdődik. Restart után is. Szerintetek ezt mi okozza?

(#74218) mpo válasza seger (#74216) üzenetére


mpo
veterán

Tegnap ezt írtad:
14 gépből 1 gép van amin jó.

Most meg ezt:
hiszen sok gép közöl pár db van amin nem működik!

Mitől javult meg a többi?

A routernél arra gondoltam, hogy mindegyikre ugyanaz a szabály vonatkozik és az állapotuk is egyforma.

Ha érted, akkor már elavult.

(#74219) seger válasza mpo (#74218) üzenetére


seger
addikt

Tegnap a tulaj mondta, hogy 1 gépen nem jó.
Ma tudtam velük foglalkozni. Nem minden géphez fértem hozzá, de most 6gép volt elérhető állapotban, és 3 nem listázta, 3 pedig igen. Azóta lekapcsolták a gépeket, vagyis 2db van amit elérek, azok közül 1jó és 1 rosz. A rosszat próbálom csinálni, ha az sikerül akkor hétfő reggel a többit is meg tudom csinálni. Sőt, muszáj....

(#74220) mpo válasza seger (#74219) üzenetére


mpo
veterán

Nem értek hozzá, de a ping-et kipróbálnám a jón is és a rosszon is, hogy látják-e egymást.

Nem használom, de Otthoni csoport hibaelhárító is van.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#74221) seger válasza mpo (#74220) üzenetére


seger
addikt

Ha bármelyik gépen peirom \\ipcim, megtalálják egymást és másolható is. Hálózatos progi is van, minden működik, csak a hálózati listázás nem

(#74222) #16939776 válasza YASKATIR (#74206) üzenetére


#16939776
törölt tag

Szia!

Emu-1212m PCI és Emu-1616m PCI [link]

Kollégám hívott, hogy délutánra újra működött a kártya! Egész nap dolgozott a gépen és Windows magától vissza tette az aláírt 2009-es WDM drivert egy spontán restart-frisítés-restart után. :DDD :DD :DDD

Úgy tűnik, hogy az asio patch-et azért darabokra cincálta, ami egy délután beállítani és kitesztelni.
valamint a NAS SMB-n keresztül elérhetetlen lett, ami azért kellemetlen, mert az összes file onnan van projektbe behívva. :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#74223) YASKATIR válasza #16939776 (#74222) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Meg sem lepodok, hogy creative kartyarol van szo... Ne tudd meg, hogy anno mit szoptam a Sound Blaster Audigy -vel, mert ezek a fergek keptelenek voltak ertelmes drivert irni a sajat kartyajukhoz. Konkretan Windows 7 alatt hasznalhatatlan volt a kartya, habar elmeletileg volt hozza hivatalos driver (amivel kekhalalt kaptal, ha bedugtal egy mikrofont). Tobb honap szopas utan talaltam egy ruszki gyereket, aki irt sajat drivert es azzal minden tokely volt..

(#74224) pc360 válasza YASKATIR (#74223) üzenetére


pc360
addikt

Már írtam régebben, de olyannyira szar a driverezettségük, hogy a mai napig használok egy 4-est, rendesen Win 10-re frissített, hivatalos driverrel. Köszönjük a sokatmondó következtetést! Még véletlenül sem az MS a ludas azzal, hogy sokszor ellehetetlenítette az audio kezelését, szidjuk pont azt a céget, ami történetesen nem szarta le a felhasználóit! A lényeg, hogy te nem lepődtél meg, és ez mindenkit megnyugvással tölthet el.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74225) YASKATIR válasza pc360 (#74224) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

"Még véletlenül sem az MS a ludas azzal, hogy sokszor ellehetetlenítette az audio kezelését, szidjuk pont azt a céget, ami történetesen nem szarta le a felhasználóit! "

Egy messzi messzi galaxisban ez meg igaz is lenne. Nyugodtan olvass regebbi bejegyzeseket arrol, hogy mekkora szopas az egesz audigy es mennyire szarik a creative a vasarlok fejere. De biztos hazudok es a ruszki gyerek is ezert irt maganak drivert, mert a creative annyirehudekurvajo volt, ahogy te azt allitod. A sracnak is csak viccbol van problemaja, (teljesen veletlenul) a creative-al..

[ Szerkesztve ]

(#74226) pc360 válasza YASKATIR (#74225) üzenetére


pc360
addikt

:C

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74227) Geth válasza #16939776 (#74222) üzenetére


Geth
addikt

A NAS meg gondolom SMBv1-re van állítva.
Keress rá akár itt is, a lényeg, hogy le lett tiltva, mert lyukas, mint a sajtreszelő...

[ Szerkesztve ]

(#74228) Laraxior válasza #16939776 (#74198) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem is egy ideje magától indulgat a gép alvó módból. Azon felül állandóan frissíteni akar, és lehetetlen kikapcsolni.
Szóval én is amellett vagyok, hogy jön vissza a W7, ott legalább ha kikapcsoltam az update-t, akkor az úgy is maradt.
Ez a szar meg gondol egyet, aztán elkezd dolgozni. :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#74229) Geth válasza Laraxior (#74228) üzenetére


Geth
addikt

Hát amit leírtál, az alapján nem is értem miért váltottál 10-esre...

(#74230) Laraxior válasza Geth (#74229) üzenetére


Laraxior
titán

Egy ideje elég jól működött, simán services.msc-nél kikapcsoltam a frissítést, illetve le is tiltottam, aztán ment. Jó ideje működött, most egy ideje elkezdett megbolondulni.
Írtak itt valami másik módot, azt is megcsináltam, annak ellenére is csinálja.
Mivel már eladtam az 1080Ti-ket ezért már különösképpen nem opció a DX12, elég a DX11 is, másban úgysem tud többet nyújtani nekem a W10. :(((

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#74231) Geth válasza Laraxior (#74230) üzenetére


Geth
addikt

Akkor mire vársz? Rakd fel a 7-est.
Nem mindenkinek való a 10-es :DDD

(#74232) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Hali!

Az miért van hogy nem nyílik meg a Gépház?
Se az időjárás, se a windows fényképnézegető nem nyitja meg a képet.

Letöltöttem egy ilyen hibaelhárítót a Microsoft honlapjáról és utána megnyílt a gépház... eltelt 1 óra és megint nem nyílik meg semmi!

Elegem van.

(#74233) energomatt


energomatt
senior tag

Gyakran két monitort használok és ezért a screen extended mód aktív. Ha az éppen kikapcsolt extended monitoron használtam utoljára valamelyik programot, akkor kerülök olyan helyzetbe, hogyha megnyitom, nem látom megjelenni az elsődleges monitoron. Ilyenkor a Windows +nyíl billentyűkkel vissza tudom azt hozni az elsődleges monitoromra.
Olyan problémába ütköztem, hogy a PowerPoint programmal ezt sehogy sem tudom megtenni. Keretbe nem tudom megjeleniteni, hogy egérrel athúzhassam és más módszert sem találtam rá. Ha megszüntetem az extended módot akkor a fő monitorra kerül de ha visszaállítom megint átkerül a masikra. Köszönöm a segítséget.

(#74234) pc360 válasza energomatt (#74233) üzenetére


pc360
addikt

Erre valók az olyan programok, amik a win hiányosságait pótolják dupla képernyős környezetben:

Actual Multiple Monitors
DisplayFusion Pro

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74235) net91


net91
senior tag

Sziasztok,
Nálam is fellépett ez a probléma:
[link]
Valakinek sikerült megoldania?

szerk.:
Nálam viszont nem írja ki, hogy telepítve van.
Már 12 alkalommal próbálta telepíteni eredménytelenül.

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#74236) #86564352 válasza tothjozsi96 (#74232) üzenetére


#86564352
törölt tag

Valószínűleg elcsesződött a profilmappa. Pár lehetőség:
Powershell parancsokkal újratelepíteni az appokat

Új fiók létrehozása és költözés

Media Creation Tool által készített telepítőt Windows alól futtatva in-place-upgrade személyes fájlok megtartásával (ezekről feltételezem van máshol biztonsági mentés is)

(#74237) Csuklósbusz


Csuklósbusz
tag

Adott egy windows 10 education operációs rendszer.

Elment a hang ezért készítettem egy rendszer visszaállítást. Utánna a visszaállítás után nem indult el a windows, problémát észlelt és leállt. Végtelen ciklusban ezt dobta és újraindult.

Most kiválasztottam az alaphelyzetbe állítást a fájlok megtartásával de megint ugyanez.

Hogyan tudom lementeni a fájlokat az asztalról ha nem indul el a gép?

(#74238) pc360 válasza Csuklósbusz (#74237) üzenetére


pc360
addikt

Valamilyen bootolható, live rendszerrel (Parted Magic, Ubuntu, ilyesmi, amiket Universal USB Installer-rel tudsz pendrive-ra pakolni), vagy pedig a meghajtót másik gépbe / külső meghajtóba helyezve.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74239) Csuklósbusz válasza pc360 (#74238) üzenetére


Csuklósbusz
tag

Ha átrakom másik gépbe akkor befog engedni az asztalra, nem fog kérni kódot? Bár eleve kód nélkül indult mindig.

A többi partícióról nem fog elveszni semmi ugye?

(#74240) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Üdv!
Egy olyan problémám van, hogy a társítás nem hajlandó jobb klikk menüből dolgozni. Rákattintok de semmi. Szerkesztéshez fontos lenne, körbenéztem, de nem találtam rá megoldást, olyan mintha inaktív lenne.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#74241) pc360 válasza Csuklósbusz (#74239) üzenetére


pc360
addikt

Ha kód nélküli, akkor biztos, hogy látni fogod. Ha kódos, akkor is tudtommal - habár szerencsére nem kellett még Win 10-ről így adatot mentenem.

Attól még, mert átrakod másik gépbe, nem sérülnek a partíciók, nem változik semmi. Mentés után mehet rá a telepítés. Ennek részeként a rendszer számára fenntartott partíció törlendő a C-vel együtt. A felszabaduló üres területre tudod felhúzni az új rendszerhez szükséges partíciót, és ekkor fogja automatikusan létrehozni a "fenntartott" területet is, ami 500-550 MB lesz.

Egy tipp: a friss telepítés után ha megkeresed a felhasználói mappán belül a Asztalt, annak tulajdonságaiban át tudod helyeztetni a mappát a D-re. Kényelmesebb is úgy használni a gépet, hogy ha az asztalról húznál valamit a D-re (avagy fordítva), akkor rendesen mozgatja a fájlokat, és nem akar mindig másolatot készíteni (amennyiben nem nyomod a shiftet). Ha megint behalna a rendszer, akkor pedig egyszerűbb lesz a dolgod, hiszen a C-n nem marad fontos adatod, és az egyből, paramentesen törölhető.

Protipp: vegyél SSD-t a gépbe, ami csak a rendszeré!

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74242) King Unique válasza Csuklósbusz (#74237) üzenetére


King Unique
titán

Csak ezért nem feltétlen szükséges a háttértárat erővel kivenni a gépből és másikba betenni. Be lehet bootolni pl. egy Live Linuxot, vagy akár egy WinPE-alapú rendszert és azzal simán megoldható az adatmentés. A téma topikjában említve voltak ezekre példák, illetve Linuxból sem csak az Ubuntu létezik. Bár a linkelt komplett WinPE rendszereknél olykor előfordulhat, hogy némelyikben akad némi "szemét" (példa)... Tipikusan azok a bizonyos G-s változatok ilyenek, de az első linken szereplő az elvileg tiszta. Viszont a WinPE lehet akár egy Macrium Reflect is, amely szintén megfelelhet adatmentési célra és garantáltan tiszta.

(#74238) pc360:
Miért pont az UUI? A Linux, illetve a Linux-alapú lemezképek kiírásához van számos egyéb program Windowsra. Sőt, olyanok is, amelyek az előbbivel ellentétben támogatják az ezekhez elsődlegesen javasolt DD képfájl mód szerinti írást is.

[ Szerkesztve ]

(#74243) pc360 válasza King Unique (#74242) üzenetére


pc360
addikt

Mert tapasztalataim szerint a Linux-alapú cuccokkal jól működik. Eddig egyszer sem volt vele gond, pedig számos mentéshez, és rendszertelepítéshez használtam már. Attól még lehet, hogy létezik jobb.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74244) Csuklósbusz válasza pc360 (#74241) üzenetére


Csuklósbusz
tag

Köszi mindenkinek a segítséget!!!

Végül másodjára elindult a javító telepítés és megmaradtak a fájlok is meg a hang is visszajött.

A gép fél éves, gyárilag ez a rendszer volt rajta, engem csak megkértek hogy csináljam meg persze én sem értek hozzá. Win 7-ig ment a dolog, utánna semmi.

Azt is furcsállottam hogy nem kért telepítő cd-t az újratelepítéshez. :-)

A kimentéshez meg annyit hogy sokszor jártam úgy hogy átraktam másik gépbe a winyót de nem engedett még csak betallózni sem a mappába ( rendszermappa), mondván rendszergazdai jogosultság kell hozzá. Persze nem fogadott el semmit, az eredeti jó kódot sem.

(#74245) Ferenc.


Ferenc.
tag

Sziasztok!

Nem sokkal feljebb volt itt szó, hogy a Microsoft a win10 home -ot majd 50 ezerért, a Pro-t 80 ezerért adja. Na most google-ban rákerestem az árakra és a Pro-ra a legdrágább is 59ezer Mo-n. De van ahol 19999FT, igaz nincs fizikai matrica, de ez nem semmi jó ár. Ez tényleg jó eladó, s jogtiszta win 10 pro -t kapok ennyiért?

[link]

(#74246) pc360 válasza Ferenc. (#74245) üzenetére


pc360
addikt

Viccesen generáltnak tűnnek a hozzászólások.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74247) kisapa válasza Ferenc. (#74245) üzenetére


kisapa
senior tag

Ami biztos, hogy 19999Ft-ért nem csak a matrica hiányzik. Az minden de biztosan nem jogtiszta. :R

(#74248) King Unique válasza pc360 (#74243) üzenetére


King Unique
titán

Ahogyan a linkelt többi is. Az UUI és a YUMI legfőbb extrája az, hogy a Linuxoknál lehet velük perzisztenciát beállítani, valamint utóbbival multiboot megoldást készíteni. De, ha ezekre nincsen szükség, akkor a normál kiíráshoz bőven jó, vagy akár jobb választás egyik-másik egyéb program. Na meg azoknál rendszerint az UEFI-s bootolás is OK, míg pl. a YUMI esetében ahhoz eleve a megfelelő verziót kell használni és annál is csak kikapcsolt Secure Boot mellett működik...

(#74244) Csuklósbusz:
Pont ezért jó ilyen célra egy Live Linux, vagy akár egy WinPE, mert azok többnyire lesz@rják az NTFS fájlrendszernél lévő hozzáférési jogokat. Azaz simán bele lehet velük túrni a rendszerpartíció (C), illetve a felhasználói mappa tartalmába is. Míg egy másik gépen, egy normál Windowsnál ilyenkor adott esetben lehet szívni a jogosultsági gondok miatt, megpróbálni azokat állítgatni stb.

[ Szerkesztve ]

(#74249) Ferenc. válasza kisapa (#74247) üzenetére


Ferenc.
tag

Értem, de ha csak a harmadik legjobbat nézem akkor 29 ezerért, (árukeresőről nézve) [link] itt már van fizikai matrica is, szóval csak a lényeg hogy nem látok sehol 80 ezres árat a win 10 pro-ra, mint ahogy itt írták.

(#74250) joccadoki


joccadoki
senior tag

Üdv
segítséget kérnék: ha újra indítom a gépet, vagy bekapcsolom akkor a rendszer felállás után betölti a chrome-ot, és a utorrentet ablakméretben. hogy tudnám megszüntetni?
A hibajelenség olyan mintha a be nem zárt ablakokat betöltené induláskor.

a "Vezzérlőpult-fájlkezelő beállításai-nézet- a legutóbbi mappa ablakok helyreállítása" elől le van véve a pipa

Eredeti a windows

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.