Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74902) pc360 válasza mzso (#74901) üzenetére


pc360
addikt

Kérdés híján nehéz is lenne. Te vagy az, aki csak kötekszik napok óta. Egyik faszságot dobod be a másik után, tisztán csak azért, hogy itt trollkodhass. Úgyhogy aki eltakarodik innen, az te leszel. Gondolom, az is csak segítséggel fog menni.

Te ilyen hívő vagy? Senkit nem érdekel, hogy te mitől félsz, vagy miért nem akarod használni. Ki kéne próbálni a dolgokat, mielőtt itt ugatsz. Egy ilyen jellegű topikban nyilvánvalóan túlnyomórészt a problémákkal találkozol, ha ez eddig nem esett volna le. Hisz mi másért írnának ide?

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74904) pc360 válasza mzso (#74903) üzenetére


pc360
addikt

Kiemelnél egyetlen említett fényezést is, ha már utalsz rá? Mert ha nem tudsz, akkor te is képes leszel rájönni, hogy ki is trollkodik. Bízom benned!

Előbb esetleg találd ki, hogy konkrétan mi a nyűgöd! Ha ez megvan, akkor remélhetőleg értelmesen meg fogod tudni fogalmazni azt. Ha csak látatlanban kontrázol minden szóba kerülő bugra, azzal senki nem jut egyről a kettőre.

A további fogalomzavarok elkerülése érdekében: attól még, mert leírtam, hogy a saját ügyfélkörömben senkinek semmi baja vele, egyáltalán nem válok fanatikussá. Alapból nem szeretem az MS-t. De a vitának két oldala van, és személyeskedéssel, meg a kötekvéseddel semmi más nem történik, minthogy az offok generálódnak tök fölöslegesen. Ide konkrét problémával jönnek az emberek, és jó esetben azok meg is oldódnak. Te nem problémával jöttél ide, hanem csak problémázni - ez pedig kimeríti a trollkodás fogalmát.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74905) toto0569


toto0569
addikt

Sziasztok!
Kellene egy kis segítség...
Valamiért lassan nyílik meg minden a gépen( 8 sec...)
Idáig semmi baj nem volt vele,pár napja kezdte el.Mi lelte?
Mindegy,hogy mit nyitok meg ,k.rva lassan csinálja.
Még fényképet sem hajlandó betölteni.Rendszer tulajdonságra is hiába kattintok.

[ Szerkesztve ]

(#74906) Cs1csó válasza toto0569 (#74905) üzenetére


Cs1csó
félisten

Először is egy kártevőkeresés/irtás jó lenne, csinálj egy másik tiszta gépen egy pendrive-ra valamilyen rescue disket, Kaspersky, Avira
A problémás gépen is futtathatod a következőket:
- Emsisoft Emergency Kit
- MBAM
- Adwcleaner
- Hitman Pro
- Web cureIT

(#74907) toto0569 válasza Cs1csó (#74906) üzenetére


toto0569
addikt

Nincs rajta semmi...
Malwarebytes ,AWC. Semmit nem találtak.

Most a negyedik újraindításra jó lett.
Tálcán a hangerő ikon is néha megy néha pedig nem működik.De hang az van.

[ Szerkesztve ]

(#74908) krealon válasza toto0569 (#74905) üzenetére


krealon
veterán

"Valamiért lassan nyílik meg minden a gépen( 8 sec...)
Idáig semmi baj nem volt vele,pár napja kezdte el.Mi lelte?
"

A feladatkezelo --> tobb reszlet, mutat tulterhelest (100%) valamilyen eroforrasbol?

(#74909) Cs1csó válasza toto0569 (#74907) üzenetére


Cs1csó
félisten

Volt valami változás a gépen azelőtt, hogy ilyenné vált:
- program frissítés
- win update

Egy rendszervisszaállítás, esetleg a települt update eltávolítása

VÉGSŐ megoldás: tiszta lemezképből újrapakolni a windowst (ezt azért írom mert ha továbbra sem oldódik meg a probléma és így használni tovább a gépet heteken át abban reménykedni hátha megjavul, miközben egy win reinstall lehet megoldja.)

(#74910) toto0569 válasza krealon (#74908) üzenetére


toto0569
addikt

Semmi...Minden normál. Proci 0-8 -ig,Mem 53 % (4GB) Lemez 0-1%

csicso82:2017.11.21-én telepítettem.Nem vagyok hard user.Aminek nem kell indulni a WIN10 indításakor azt tiltottam. Comodo vírus és tűzfal amit használok
Ha be van kapcsolva a reklám szűrő akkor gyorsan tölti be a fórum oldalát,de ha kikapcsolom akkor ez is 8 sec mire betölti

[ Szerkesztve ]

(#74911) mpo válasza toto0569 (#74910) üzenetére


mpo
veterán

Én ezt használom:
[link]

Ráhúzom az egeret a tálcán és ezt látom:
[kép]

Jobb gombra:
[kép]

Ez meg működés közben:
[kép]

Ha érted, akkor már elavult.

(#74912) toto0569 válasza mpo (#74911) üzenetére


toto0569
addikt

Feltettem...

(#74913) woolwich


woolwich
tag

Sziasztok,

Nem tudom, hogy jó topicba írok e, de ezt találtam a leginkább relevánsnak.
Francia nyelvben használt betűket szeretnék gépelni magyar kiosztású billentyűzettel.
Amíg az Alt gr + 9 segítségével elő tudom hozni az á karaktert vagy Alt gr + ó-val meg van a ç addig az Alt gr + 7 eredménye `a, miközben nekem à kellene.

Van valami tippetek miért nem működik utóbbi esetben?

(#74914) mpo válasza woolwich (#74913) üzenetére


mpo
veterán

Beállítások->régió és nyelv.
Újabb nyelvet adhatsz hozzá.
Nem kell Alt Gr.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#74915) King Unique válasza toto0569 (#74910) üzenetére


King Unique
titán

Az említett szoftvergyártónak én korábban kipróbáltam a cloud antivírus termékét, bízva abban, hogy az majd alig fogja a gépet. Ehelyett már a bootolást is úgy beakasztotta, mint a huzat, valamint a programok is nem kis fáziskéséssel indultak... Aztán az aktuális verzió már lehet OK ebből a szempontból, de ettől függetlenül azért némelyik védelmi szoftver hajlamos lehet komolyabban lassítani a rendszer működését.

Aztán egy problémás állapotú háttértár megint okozhat komoly lassulásokat, vagyis a HDD / SSD állapotát sem ártana lecsekkolni pl. a HDS programmal. De, ha maga a rendszer van szétcseszve, pláne némelyik 3rd party optimalizáló programmal, valami driveres probléma stb., az megint más dolog. Utóbbi esetben megfontolandó a már említett újratelepítés is.

[ Szerkesztve ]

(#74916) toto0569 válasza King Unique (#74915) üzenetére


toto0569
addikt

Ha sokat szórakozik akkor majd telepítek...De nem sok időm van. :(

(#74917) vlevi válasza woolwich (#74913) üzenetére


vlevi
nagyúr

A számokon lévő apró jeleket beírod altgr el. Erre még nem történik semmi, de ha utána beírod a hozzá való karaktert, akkor beírja a megfelelő elégetett. Most telefonról írok, de ők altgr 3 után az s- re lesz szlovák s^, vagy másik kombinációja a francia C.

(#74918) ro_bert17 válasza ro_bert17 (#74891) üzenetére


ro_bert17
őstag

Sziasztok!
Ezekkel lehet valamit kezdeni?
[kép]
[kép]

(#74919) nortol válasza mzso (#74866) üzenetére


nortol
senior tag

"Legalább találtál valamit amire rosszul emlékeztem"

Aki annyira keményen nyomja a topikot, mint Te, annak minden egyes szavára figyelnek, és mint ebből is kiderült, nyomod a f@szságot ezerrel, ha kell, ha nem...

Ha egy kicsit is elcsendesednél és magadba néznél, akkor nem jelennének meg olyan csendben olvasó tökfejek, mint akár én is, hogy minden hülyeségedet felidézzék...

Minden esetre a többieknek maximálisan igaza van abban, hogy kezd ideje lenni, hogy másik "közellenség" topikot keress magadnak, ahol magadra találhatsz ismételten, mert már kezd isteniesen fárasztó lenni a személyed!

(#74920) pzstm


pzstm
titán

Szeretnem megkerni ezuton is mzso kollegat, hogy maradjunk szakmai topik elvarasain belul.

Nem szeretnek moderatort hivni!

A kommentjeid kozul parat toroltem!

Tovabbi jo varakozast a 1803-ra!

Koszonom!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#74921) worxland válasza mpo (#74881) üzenetére


worxland
addikt

"A régebbi hardvereken nem fog működni hibátlanul a Windows 10, aki ezt nem veszi tudomásul, szidhatja a hardvergyártót a driver hiánya miatt, meg az MS-t is, de a helyzet nem fog megoldódni."
Családban hibátlanul fut egy C2D-ön és egy C2Q-n is.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#74922) mzso válasza pzstm (#74920) üzenetére


mzso
veterán

Hát ez a topik alulmúlta az én prohardver-en megszokott elvárásaimat. (Gyakorlatilag senki nem reagált a kérdésemre a problémák iránt eredetileg érdeklődtem. ) Úgyhogy inkább nem alacsonyodnék le a topik elvárásaihoz...

No mindegy, úgy látom a PH-n a Windows-os témáknak nem sok semmi haszna van.

(#74923) SRII


SRII
őstag

Sziasztok
Most ma vásároltam egy uj gépet, össze is raktam, minden ok(gép a profilomon) erre ez az üzenetet kapom????!!!!!!!

Error 651: The modem (or other connecting device) has reported an error"

nem hiszem el hogy veszek drágán egy gépet és ezzel szorakozzak egész nap....

Felraktam ujra a win10 et, vagy 3x
Feraktam az ugy drivert intel internet drivert, semmi, felraktam az msi oldalán található driver is, az sem segített, azt írja nincs modem és nincs hálozati adapter a gépen....

Az internet müködik, rárakom laptopra azonnal van net, van wifi, igy a modem jó...

A gép hátulján az internet kébel villog, eljátszottam mindent , modem resi, modem kábelek ki be stb...

Olyan ideges vagyok,hogy más nem jut eszembe mit is lehetne tenni...eszem megáll.

ezelötti gépem z97 asus pro gamer i5 4690 azonnal csatlakozott, mikor telepítettem a wint már ott megkérdezte csatlakozok e, most telepítéskor meg sem kérdi, nincs is ilyen lehetőség sem...(csak fura ,hogy nem dobta fel a lehetőséget)

Ezért kell uj gép meg win 10 basz.....m.....g

Tudnátok segíteni :R

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#74924) pc360 válasza mzso (#74922) üzenetére


pc360
addikt

Olvasd el a legutolsó, hozzád intézett hsz-emet, ha valami még mindig nem világos! Ideje is, hogy feladd ezt a remek, itteni tevékenységedet, ahogy ezt javasolták is. Épp az imént koppantál, így már nincs lejjebb, ezért nem teljesen érthető, hova akarnál ereszkedni. A pokol bugyraiba tán? Ha akarsz itt valamit, tedd fel a kérdésed! Anélkül nehéz lenne bármire is válaszolni.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74925) Dictator^ válasza Dictator^ (#74851) üzenetére


Dictator^
veterán

(#74926) Doky586 válasza SRII (#74923) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Milyen modem? Az a telefonos betárcsázós 33k ? :B
Nincs otthoni LAN hálózatod? Router vagy HGW-vel?

(#74927) pc360 válasza SRII (#74923) üzenetére


pc360
addikt

Milyen gépről van szó? Milyen 10-est próbáltál telepíteni?

Az eszközkezelőben milyen ismeretlen eszközöket látsz?

Attól még, mert a win modem hibára hivatkozik, annak semmi köze az otthoni hálózati eszközeidhez. Valami beépített egységgel, és annak driverével lesz baja.

Tehát a pontos alaplap típus support oldaláról a Win 10-hez való LAN drivert is telepítetted?

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74928) ro_bert17 válasza ro_bert17 (#74918) üzenetére


ro_bert17
őstag

Nekem is voltak kérdéseim :B

Találomra lefutattam ezeket:
[kép]
(mondjuk ez csak negyedjére futott le, előtte két féle hibával kiakadt)

Meg egy ilyet is:
[kép]

Tanácstalan lettem hogy tudok hibát elhárítani.

(#74929) SRII


SRII
őstag

Gép
MSI Z370 Tomahawk # Intel® Core™ i5-8600K # Kingston HyperX Predator 8GB DDR4 3000MHz # 120GB HyperX Fury ssd # WD RED 1TB # XFX TS 550 W

A netem
T home gateway speedport entry 2i

Az eszközkezelöben egy eszközt nem lát de nincs semmi írás mi lehet az...ezt írja

ismeretlen eszköz
eszköz tipusa: egyéb eszköz
gyártó: ismeretlen
hely:pci busz 0 eszköz . 31 művelet 6

eszközállapot:
at eszköz illesztőprogramjai nincsenek telepítve kod 28

wint telepítettem win10 pro ahogy minden eddigi gépemre az elmult 2 évben, és soha nem volt gond.

:R

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#74930) pc360 válasza ro_bert17 (#74594) üzenetére


pc360
addikt

Milyen értesítéseket?

A további kérdéseidre: az iexplore fagy nálad? Használod is, vagy csak ettől függetlenül fagy ki? Mondjuk az fura lenne, mert akkor valami sunyiban használja a háttérben. Ha te voltál, akkor a megoldás egészen kézenfekvő: használj normális böngészőt!

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74931) mpo válasza worxland (#74921) üzenetére


mpo
veterán

Örülök neki, örülj te is.
Lehet, hogy sarkosan fogalmaztam, de a régebbi laptopokon a kamerával gondjaim voltak/vannak.
Már nem emlékszem melyik processzortípusra mondta a MS, hogy nem támogatja majd.
A Sony piros felirattal tette ki az oldalára annak idején, hogy a Sony Vaio ezen példányát, amit Win7-tel adott el, kifejezetten nem ajánlja Win 10 update-re.
Az a kis ikon két hónapig ott volt a tálcán, ami az update miatt szólt volna.
Aztán a MS kicsit később felajánlotta az updatet, a kamera jó volt, aztán egyszer igen, egyszer nem, most már nem is létezik én meg meguntam, nem állok neki megint.
Az idén lesz 6 éves a Sony Vaio, a desktopom most kettő, előtte 9 évig ment a régi a Vistával úgy, hogy sose kellett újratelepíteni.
Tehát előfordulhat, hogy egyes eszközök nem fognak megfelelően működni, mert a hardverelem az új technológiákra nem képes

Ha érted, akkor már elavult.

(#74932) pzstm válasza mzso (#74922) üzenetére


pzstm
titán

Enjoparan valaszoltak, kijavitottak. Tedd fel ujra amire meg nem kaptal esetleg valaszt hatha atsiklottak felette tobben is ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#74933) pc360 válasza SRII (#74929) üzenetére


pc360
addikt

Akkor nézd végig a support oldalon, hogy mi lehet még, és telepítsd, vagy tiltsd le a BIOS-ban! Még egy opció, ha az előbbiek nem jöttek össze, hogy az eszközkezelőben tiltod le, amennyiben tényleg szükségtelen elem, de előbb kideríteném, hogy mi az. Ott legalább egy ID-t kellene látnod hozzá. Ilyesmi formátuma van: PCI\VEN_10DE&DEV_03D1

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74934) mpo válasza pc360 (#74924) üzenetére


mpo
veterán

Ne foglalkozz vele.

Ha érted, akkor már elavult.

(#74935) mpo válasza ro_bert17 (#74928) üzenetére


mpo
veterán

Az első képen azt írja alul: Vizsgálja meg a fő folyamatokat.
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#74936) ro_bert17 válasza pc360 (#74930) üzenetére


ro_bert17
őstag

Hát amiket ide szokott írni:

[kép]

Egyszer kiírt valamit, de nem figyeltem mit, és ki ikszeltem. Pedig valami fiókkal kapcsolatos üzenet volt, de már nem tudtam visszakeresni.

IE, használom is. Igazság szerint szeretném jól működővé tenni, mert sosem használtam más böngészőt eddig, nem szeretem a többit.

(#74935) mpo: és ez mit jelent?

[ Szerkesztve ]

(#74937) mpo válasza SRII (#74929) üzenetére


mpo
veterán

Húzd ki a kábelt és nézd meg Wifi-vel működik-e.
Ha igen az jó, mert elmegy drivert keresni.
Ilyenkor el szokták távolítani eszközkezelőben az eszközt, újraindítani és új hardvert talál, majd drivert telepít.
Integrált Lan van benne? Akkor az alaplapgyártótól kell leszedni a legújabbat.

Ha érted, akkor már elavult.

(#74938) pc360 válasza ro_bert17 (#74936) üzenetére


pc360
addikt

Szerintem az értesítéseknek nincs logja, de ezt nem tudom pontosan. Én az egész műveletközpontot ki szoktam kapcsolni rögtön a telepítés után.

Akkor ideje megismerni a nagyvilágot! Az IE sosem lesz már jó böngésző. A Firefox rengeteget fejlődött, érdemes rámenni arra. Egyre több benne az új, szupergyors Servo motor tartalom. Sokkal közelebb áll a standardokhoz, mint az IE, amiben sokszor a totál szabványos oldalak is szétesnek. Ha van valami, ami nem szerethető, akkor az az IE (még ha sokat is javult a 10-ben a HW gyorsítás).

Vagy ott vannak még a Chromium alapú böngészők. Én pl. Operázok, de adott az egyszerűbben beállítható Vivaldi is. Bármelyiket is választod (és benyomsz alájuk egy uBlock Origin reklámblokkolót), mindenképpen jobban jársz, mint azzal a szutyadékkal. Nincs mit nem szeretni rajtuk, révén, hogy elég flexibilisek. A felületük is alapra csupaszítható, ha épp ez a vágy, főleg a Firefoxé.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74939) mpo válasza ro_bert17 (#74936) üzenetére


mpo
veterán

Amit a 74911-ben írtam, légyszi olvasd el, fölteszed és lerendezed a CPU-t csökkenőbe (kattintásra oda-vissza rendez).
Ami pörgeti a CPU-t azt kilőheted a folyamatfa befejezése funkcióval.

Én sem szeretem a böngészőket csak használom a megfelelő (ami nekem kell) kiegészítőkkel.
IE és Edge nekem soha nem volt elég, a Netscape 3 vagy 4-gyel kezdtem.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#74940) SRII válasza pc360 (#74933) üzenetére


SRII
őstag

illesztőprogram frissitése gépröl ..és most eltünt az ismeretlen eszköz, de még mindig nincs net...

Leszedtem az összes drivert felraktam, de semmi...
Elképesztő.....mi az isten nyilva ez a szar....

Én már semmit nem értek, 3x telepítettem ujra az intel internet szaságát, de semmi, felraktam a cd ről amit az msi adott, felraktam az uj drivert amit az msi weboldalról szedtem le, semmi, ujrainditottam minden müveletnél, err ismeretlen eszköz...telepítése gépről----és csak töltött, vártam 4 ...5 percet majd megfagyott minden, fájlkezelő program azonnali bezárása, kinomban kikapcsoltam a gépet és fejszét akartam behozni, erre bekapcsoltam és van net.....beszarok.. nem elég venni egy ki...tt gépet mér 7 órán át basz... vele...

köszi a segítséget...

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#74941) mpo válasza SRII (#74940) üzenetére


mpo
veterán

Csak azt nem írod, mi lett az eszköz.
Azt írja, hibátlanul működik?

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#74942) mpo válasza mpo (#74939) üzenetére


mpo
veterán

Kimaradt a kép:
[kép]

Ha érted, akkor már elavult.

(#74943) krealon válasza SRII (#74923) üzenetére


krealon
veterán

Sztorno, lassu voltam.

[ Szerkesztve ]

(#74944) SRII válasza krealon (#74943) üzenetére


SRII
őstag

megoldodott de, hogy!? nem tudom... :C

Köszi mindenkinek...jó fejek vagytok..

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#74945) mzso válasza pzstm (#74932) üzenetére


mzso
veterán

Pl arra nem reagált senki, hogy mi van ha elfogy a memória amire a Win 10 korábban merevre fagyással reagált. (A mai világban könnyen elszáll egyes programok memóriahasználata...)

(A videó befagyását huzamosabb szüneteltetett lejátszás után egy másik fórumon megerősítették (feltéve, hogy kikapcsol a képernyő), így ~2,5 évvel később is.)

Az audio problémákról sem kaptam hasznos reakciókat, de elnézve a megjegyzéseket az uni-xonar oldalon úgy látom még további bugokat sikerült implementálni a CU frissítésekkel az audio alrendszerbe már meglévő elviselhetetlenek mellé. (Tudom a Xonar driverek bugosak, de Microsoftnak sikerült megdobálnia jópár lapáttal as ismert bugokat, hiába elvileg ugyanúgy kompatibilis a régi driver.)

(#74946) ro_bert17 válasza mpo (#74939) üzenetére


ro_bert17
őstag

Ezt mondjuk most úgy tűnik épp megoldottam:

[kép]

Volt egy nirsoftos kacat a gépen, ami nem tetszett a defendernek.

és (#74938) pc360: Őszintén szólva nem szeretnék plusz böngészőt. Eddig működött, ismerem, használom.
Amiket linkeltem, azokból nem tudok vissza jutni a hiba forráshoz? Hogy le kapcsolhassam a flasht, vagy mit tudom én, és akkor minden megy a régiben?

Egyébként nekem is úgy tűnik, hogy nem archiválja az értesítéseket. Nem túl bölcs dolog szerintem, egy kis pics@füst txt elférne még a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#74948) Fandango válasza mzso (#74945) üzenetére


Fandango
veterán

Miért hiszed, hogy minden hibáért ami előjön mindig minden esetben a Windows a felelős?
Hihetelen ez a megrögzött utálat, neked hiába magyaráznak bármit, nem látsz mást csak azt, hogy a Windows 10 rossz, és hibás. Még véletlenül sem a hardwarek fejlesztői és a driverek írói, ők mindig makulátlan, hibamentes munkát adnak ki a kezeik közül. (és sok esetben a felhasználóra bízzák a tesztelést, mert arra már nem jut elég idő, jó lesz az úgy, majd ha gond van úgy is jelzi valaki, és akkor ráérünk vele foglalkozni)
Szerintem add fel a szélmalom harcot, mert semmire nem jutsz vele.
Az ilyen fórumokon az esetek nagy részében a hibák miatt jönnek az emberek, de hidd el sokkal többen vannak akik megelégedéssel használják a rendszert. (köztük én is teljesen elégedett vagyok vele, a kezdeti betegségeit kinőtte az OS)

[ Szerkesztve ]

(#74950) pc360 válasza ro_bert17 (#74946) üzenetére


pc360
addikt

Ezt én megértem, de nagyon-nagyon hülye ötlet leragadni pont az IE mellett. Más esetben nem szoktam programokat másra erőltetni, de ebben az esetben tényleg egy baromság kitartani. A hiba forrása a legtöbb esetben maga az IE, nem véletlen írtam, hogy válts. Vagy meg kell tanulnod együtt élni vele, és a hibáival.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.